PlayStation Ratchet And Clank: Rift Apart

تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
146610

Ratchet & Clank: Rift Apart
استدیو سازنده: Insomniac Games
ناشر: Sony Interactive Entertainment
سبک: Third Person Shooter - Platformer
تاریخ عرضه: June 11, 2021
۲۱ خرداد ۱۴۰۰

146618

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
با چند ثانیه نمایش Rivet، یه جماعتی رو دیوانه کردن! :))
هنوز بازی نیومده و چیز زیادی ازش نمی‌دونیم، ولی این Rivet رو هم می‌ذارم کنار بقیه شخصیت‌هایی که باید توی PS All-Stars Battle Royale حضور داشته باشن و دیگه تعداد این شخصیت‌های جدید در کنار قبلی‌ها انقدر زیاد شده که دوباره باید گفت خاک بر سر سونی که سراغ ساخت این بازی با همکاری یه فایتینگ‌ساز درست حسابی نمیره! :|

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
چرا حس‌ میکنم رچت بیشتر داره میره تا “ زوجتک نفسی “ رو با ایشون جاری کنه ، جای اینکه کلنک رو نجات بده ؟ :D
این اواخر سابقه نشون داده که وجود روابط زوجتک نفسی ( از هر نوعی ) خیلی روی فروش محصول تاثیر میذاره پس طبیعیه رچت هم بیوفته دنبال نیمه گمدش :D

• Like
Reactions: FrankinG

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
این اواخر سابقه نشون داده که وجود روابط زوجتک نفسی ( از هر نوعی ) خیلی روی فروش محصول تاثیر میذاره پس طبیعیه رچت هم بیوفته دنبال نیمه گمدش :D
مشکل اینه اخیرا زوجتک...اگر شخصیت اصلی مرد باشه، ممکنه زوجه نباشه دیگه:-" زوج باشه:D
خدا رو شکر اینگونه نیست اینجا:D (البته میفرمایند قبلا گفته شده Lombaxهای ماده، دم ندارن... انشاالله که این مورد ریبوت شده:-" )

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
ترکیبی از دو محبوب قلب‌ها! :D

ik99_reface-2021-04-27-02-23-40.gif

task_unnamed.gif

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
این کیفیت کاری که من از اینا دارم می بینم واقعا تحسین برانگیزه !! با این وجود تصور کار نهایی ناتی داگ و سانتا با سخت افزاری که سرنی ساخته واقعا شگفت انگیز و پشم سوزه !
ولی یه سری خوشمزه وجود دارن که همچنان به خوشمزگیشون اصرار دارن و نمیخوان به این عظمت مشهود سونی در گیم های انحصاری ایمان بیارن :) جالبه اکثریتشون تو تاپیک انحصاری های سونی فقط به به و چه چه می کنن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر