سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
ولی به نظرم کپکام باید اویل بعدیو سوم شخص بسازه . هیچ جوره نمیتونم با اویل اول شخص ارتباط قوی ای که تا آخر بازی نگهم داره ، برقرار کنم .
با توجه به سابقه کپکام حداقل تو خط اصلی این اتفاق نموفته . کپکام هر سه نسخه بازی رو یـ تغییر اساسی داده مثلا سگانه اول که دوربینش ثابت بود و داستانش به هم ربط داشت سگانه دوم که با 4 شروع و با 6 تموم شد الانم که با 7 خط داستانی ایتن رو شروع و بازی رو اول شخص کردن قاعدتا نسخه بعدی هم باید اول شخص باشه . این وسط میمونه اون شایعه Revelation 3 که خوب اون سوم شخص ـه از یـ طرف دیگه هم ریمیک نسخه 4 هم هست خلاصه تو دو سال دیگه باید شاهد دوتا RE سوم شخص باشیم . اتفاقی که بین دوتا نسخه اصلی تو این چهار ساله افتاد (ریمیک 2 و 3) دوباره اتفاق میوفته بعدش هم پشت بندش میریم سراغ شماره 9

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
کپکام اگه کلا دمو نمی داد خیلی بهتر از این مدل دمو دادن بود :D قسمت تعقیبو گریز با توجه به دموی امروز خیلی هیجان انگیزتر شده و هر جایی ممکنه گیر بیوفتی، بانوان عزیز با توجه به وجنات و کرامات منحصر به فردشون! فکر نمی کنم به راحتی بذارن رنگ آرامش بازیکن به خودش ببینه، از دموی امروزم راضی بودم، فقط فوتومود برام جذابیتی نداره! حداقل روی PS5 با توجه به بازی های قبلی که انجام دادم راضیم نمی کنه و دلیلش هم مشخصه، ولی چیز بدرد بخوریه! برای سواستفاده از این قابلیت :D

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
Ez3mrPbVUAElYdP.jpeg

داسک یه سری اطلاعات در مورد باس های بازی داده. اگر واقعیت داشته باشه، به جرات میشه گفت با یکی از خاص ترین باس های سری طرف هستیم که توی طول تاریخ سری بی سابقه هست. شاید یه مقدار از سطح استاندارهای سری فراتر باشه و در ظاهر سوپرنچرال به نظر برسه، اما خب مطمئنا مثل همیشه توضیح علمی و منطقی پشتش وجود داره.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
اخه این چه دمویی بود از اونور دانلود کردم و رفتم توش دیدم نوشه چهار پنج روز بعد میشه بازی کرد بعدشم که دیروز رفتم تو بازی باز هم دیدم نموشته پنج شیش روز دیگه میشه بازی کرد
کلا بنظرم دمو نمیداد سنگینتر بود

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
872
نام
آرمـان
من بازی رو بعد تریلر آخری پیش خرید کردم. امیدوارم ناامیدمون نکنه. حسابی اویل خونم اومده پایین.

پیش خرید قبلی که *** رومون. نیازی به گفتنش هم نیست که چه بازی ای بود

• Smile
  • Like
Reactions: a2010 and kamyy

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
من بازی رو بعد تریلر آخری پیش خرید کردم. امیدوارم ناامیدمون نکنه. حسابی اویل خونم اومده پایین.

پیش خرید قبلی که *** رومون. نیازی به گفتنش هم نیست که چه بازی ای بود

به احتمال زیاد ناامیدت نمیکنه. حداقل از نظر محتوا چه کمپین اصلی و چه محتوای اضافه، میدونیم که اصلا قابل مقایسه با RE3 نیست و از این نظر تضمین شده هست.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
Resident Evil Village: How Capcom Is Balancing Action and Horror

Now, I know what some of you may be thinking. “They’re taking the scary out of Resident Evil Village!” But fear not true believers. Morimasa Sato and his team have you covered.

“What you saw in seven with its peaks and valleys is what you can expect to find in Resident Evil Village as well. Those kinds of shocking moments that really defined the game. Those are definitely still there, which is why we think that people who play RE Village will definitely be satisfied.”

این قسمتش برام دلگرم کنندست ...

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
پیش خرید کردنش هیچ مزیتی داره؟ اگه نداره ک بذارم وقتی اومد بخرمش این‌جوری ریسکش کمتره.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
  • Like
Reactions: Annunaki ™

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر