نمایشگاه/رویداد State of Play

انتظار شما از State of Play

• مجموع رای دهنده‌ها
    230

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
حقیقتا چیزی که دوست داریم همیشه منطقی نیس که سونی اونطور رفتار کنه :D
تا وقتی موجودی کنسول تو بازار کمه چرا سونی باید هایپ ایجاد کنه؟؟
تمام نمایش های که منتظرش هستیم نیمه دوم سال بعد از رفع مشکل تولید احتمالا...

• Like
Reactions: SHAYAN1999

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
تنها نکته مثبت دیشب برای من این بود که oddworld جزو بازی های رایگان پلاس اوریل هست .kena هم بالاخره تاریخ خورد ولی انتظار داشتم زودتر بیاد.نکته جالب اینه هنوز خبری از بازیهای رایگان پلاس مارس نشده که من تا الان همچین چیزی را تو این سال های طولانی که پلاس داشتم ندیدم

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
بنظرم از وقتی نسل جدید شروع شده چقدر نمایش بازیهای ایندی زیادتر شده! نمیدونم این انتظار دیدن بازی های "نسل بعدی" هست که این حس رو دارم یا اینکه واقعا همینطوره و بعد قضیه اینه که شخصا با این بازیها مشکلی ندارم و البته طرفدارشون هم هستم ولی مشکل اینجاست که در این برهه ی زمانی که چندین ماهه کنسولهای نسل جدید منتشر شده و ادم چیزهای جدید میخواد ببینه بابا حداقل بازیهایی که نمایش دارین میدین اگه از ویژوال های نسل جدید استفاده نمیکنه حداقل یه بازیهایی نشون بدین که ادم توش چهارتا خلاقیت جدیدی ببینه یه چیزی داشته باشه که بگیم نه این بازی فرق میکنه یه میکانیزم جدیدی چیزی چمیدونم! یه دم از اول تا اخر بازیهای شبیه به هم فاقد هرگونه اتفاق تازه ای ، این بازیهای انلاین محور دیگه بدتر از همه! این بازی چی بود که تو sop نشون داد رفته بودن dodging ball نینتندو رو ریخته بودن تو فرتنایتها چقدر حوصله سر بر بود. حقیقتا نسل جدید واقعا ناامید کننده است. الان قدر the order رو بهتر میفهمم.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
بنظرم از وقتی نسل جدید شروع شده چقدر نمایش بازیهای ایندی زیادتر شده! نمیدونم این انتظار دیدن بازی های "نسل بعدی" هست که این حس رو دارم یا اینکه واقعا همینطوره و بعد قضیه اینه که شخصا با این بازیها مشکلی ندارم و البته طرفدارشون هم هستم ولی مشکل اینجاست که در این برهه ی زمانی که چندین ماهه کنسولهای نسل جدید منتشر شده و ادم چیزهای جدید میخواد ببینه بابا حداقل بازیهایی که نمایش دارین میدین اگه از ویژوال های نسل جدید استفاده نمیکنه حداقل یه بازیهایی نشون بدین که ادم توش چهارتا خلاقیت جدیدی ببینه یه چیزی داشته باشه که بگیم نه این بازی فرق میکنه یه میکانیزم جدیدی چیزی چمیدونم! یه دم از اول تا اخر بازیهای شبیه به هم فاقد هرگونه اتفاق تازه ای ، این بازیهای انلاین محور دیگه بدتر از همه! این بازی چی بود که تو sop نشون داد رفته بودن dodging ball نینتندو رو ریخته بودن تو فرتنایتها چقدر حوصله سر بر بود. حقیقتا نسل جدید واقعا ناامید کننده است. الان قدر the order رو بهتر میفهمم.
یه حقیقت هست اینه که ساخت بازیهای aaa و +aaa فوق العاده سخت و هزینه بر و زمان بر شده
اگر تحت فشار قرار بگیرن که زود ریلیز کنن هم نتیجش میشه cp2077
دیگه این واقعیتی هست که باهاش مواجهیم
همه ما دوست داریم مرتب نمایش های هیجان انگیز از بازیهای پر جزئیات ببینیم ولی ساخت اینجور بازیها راحت نیست با توقعات و استاندارهای امروزی
اگر بنابر استاندارهای ۱۰ سال قبل بود یکی مثل راکستار تا الان GTA 6 هم منتشر کرده بود شاید رفته بود سراغ بازی بعدیش
ولی با این وضعیت و با وجود این کرونای لعنتی و دورکاری ها وضعیت بدتر هم شده
هورایزن به ۲۰۲۱ برسه باید خداراشکر کنیم
سونی هم تو سال اول لانچ واقعا عالی کرده با این توضیحاتی که بالا دادم

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
یه حقیقت هست اینه که ساخت بازیهای aaa و +aaa فوق العاده سخت و هزینه بر و زمان بر شده
اگر تحت فشار قرار بگیرن که زود ریلیز کنن هم نتیجش میشه cp2077
دیگه این واقعیتی هست که باهاش مواجهیم
همه ما دوست داریم مرتب نمایش های هیجان انگیز از بازیهای پر جزئیات ببینیم ولی ساخت اینجور بازیها راحت نیست با توقعات و استاندارهای امروزی
اگر بنابر استاندارهای ۱۰ سال قبل بود یکی مثل راکستار تا الان GTA 6 هم منتشر کرده بود شاید رفته بود سراغ بازی بعدیش
ولی با این وضعیت و با وجود این کرونای لعنتی و دورکاری ها وضعیت بدتر هم شده
هورایزن به ۲۰۲۱ برسه باید خداراشکر کنیم
سونی هم تو سال اول لانچ واقعا عالی کرده با این توضیحاتی که بالا دادم
درسته ولی بازم قابل توجیح نیست. و اگر بخواد با همین منوال پیش بره عملا باید این نسلی به تعداد انگشت های دست بازی کاملا نسل بعدی ببینیم و باقی بازیها به ریمستر ریمیک و ایندی های تکراری سپری بشه. از طرفی قرار بود این معماری جدید کنسولها و پیشرفت موتورهای بازیسازی به ساخت بازی ها سرعت ببخشه. حالا هرچی که هست این وضعیت فعلی اصلا راضی کننده نیست.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
ليستش ليك شده
View attachment 196412
اره دیدم ماه فوق العاده ای هست فاینال هنوز یکسال نشده ریلیز شده البته من لانچ گرفته بودمش به کارم نمیاد ولی رمنانت را همیشه دوست داشتم بازی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر