voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درباره این سریال کسی توضیحاتی داره؟ اصلا چی هست و کدوم اعضای مارول قراره داخلش باشن؟
همونطور که تو شات هم مشخصه بانو داره با مارول واسه یه سریالی تحت عنوان Secret Invasion که قراره از سرویس دیزنی پلاس پخش شه مذاکره میکنه
چیز زیادی راجبش نگفتن ولی به نظر به شیپ‌شیفترها مربوطه که به زمین میان و...
یه سری از بازیگرهاشم مشخص شده
اگر اشتباه نکنم ساموئل جکسونم هست

Marvel's Secret Invasion: Game of Thrones' Emilia Clarke In Talks to Join Disney Plus Series - IGN

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
درباره این سریال کسی توضیحاتی داره؟ اصلا چی هست و کدوم اعضای مارول قراره داخلش باشن؟

والا من خودم اکسپرت نیستم ولی در کل بگم این یکی از بزرگترین رویدادهای مارول بود که خیلیا فکر میکردن فیلم Endgame قراره به این تبدیل بشه.
کلیت کار هم اینه که اسکرال ها که قابلیت شیپ شیفت دارن خیلی جدی تر به نفوذشون اضافه میکنن و داستان حین جنگ بین اسکرال ها و انسان هاست (که عجیبه برام توی MCU اسکرال هارو مثبت نشون دادن فعلا...).
پایه های این سریالم توی صحنه های بعد تیتراژ دو اثر MCU دیدیم:
فیلم Spidey 2 و Wandavision
که توی اسپایدی دیدم کل مدت فیوری و ماریا هیل اسکرال بودن
و توی وانداویژن هم یک تیز کوچیکی از نفوذ اسکرال ها به دنیا ادم ها دیدیم.

در کل اگر در حد کمیکش باشه، میتونه از بزرگترین رویداد ها باشه و خیلی از کاراکتر ها درش حضور پیدا می کنن

آخرین ویرایش:

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
بخوام توضیحات دوستان رو کامل کنم، آخرین باری که مستقیما با Skrullها سر و کار داشتیم، تو فیلم Captain Marvel بود که بعد از فرار از دست Kreeها، با کمک کارول دنورز و بعد از تغییر جبهه، تونستن یک آسایش نسبی پیدا کنند و دنبال یک دنیای جدید بگردند ولی این ماجرا برای دهه ۹۰ بود.

بعد از فروپاشی Shield تو وقایع Winter Soldier، بقایای تیم امنیتی شیلد با رهبری نیک فیوری، S.W.O.R.D رو تشکیل دادند که روی سطح بالاتری از اطلاعات امنیتی کار می‌کنه (همون سفینه خارج از جو که انتهای Far From Home دیدیم مقرشونه و نیک فیوری و ماریا هیل روی زمین، اسکرال بودند)

تو واندا ویژن هم S.W.O.R.D داشت قضیه رو پیگیری می‌کرد ولی بدلیل snap، و غبار شدن همه اعضای کلیدی، اون آقای Hayward تیم عملیاتی رو بدست گرفته بود که نهایتا دستگیر شد. انتهای همین سریال هم یک Skrull رو دیدیم که به کاراکتر مانیکا رمبو، Photon اشاره می‌کنه رئیس اصلی (نیک فیوری) تو فضا منتظرشه.

موقعی که دیزنی‌پلاس شروع به پخش Secret Invasion کنه ۲۰ سالی از کمک فیوری و دنورز به اسکرال‌ها گذشته. تو کامیک ۸ نسخه‌ای Secret Invasion، اسکرال‌ها یک رهبر جدید دیکتاتور و فاشیستی به اسم پرینسس Veranke دارند (احتمالا نقش امیلیا کلارک) که تصمیم داره زمین رو تبدیل به خونه جدید Skrullها کنه. نتیجتا با قابلیت تغییر چهره یک سری از قهرمان‌های مهم رو زندانی می‌کنند/می‌کشند و بین Avengers نفوذ می‌کنند. خود ورانکه هم شبیه به Spider-woman میشه که بعید بدونم بتونند تا اون موقع set-upش کنند. بعد از یک دوره درگیری خیلی طولانی که حتی خلافکارهای زمینی از جمله گروه the Hand به اونجرز کمک می‌کنند، یک دستگاهی ساخته میشه که میتونه Alienها رو شناسایی کنه

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
یک سوال الان مارول برنامه داره ورژن مشابه The Suicide Squad برای خودش بسازه؟ یک حرفایی از این میشه که هینت هایی دارن میدن.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
یک سوال الان مارول برنامه داره ورژن مشابه The Suicide Squad برای خودش بسازه؟ یک حرفایی از این میشه که هینت هایی دارن میدن.
مطمئن نیستم اما فکر کنم نزدیک ترین چیزی که مارول به SS داره Thunderbolts هست که دارن زمینه سازیش رو تو Falcon and Winter Soldier انجام میدن.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
بله

البته با این تفاوت که suicide squad حتی تو کامیک‌ها هم جایی برای بروز خلاقیت نویسنده‌ها بوده و roster کاراکترهاش چرخشیه و کاراکترهای پرت و پلا زیاد میان و میرن و بطور کلی داستانهاش اونقدر سنگین و تاریک نیست. Guardians of the Galaxy تو کامیک‌ها شبیه‌تره به Suicide Squad

مارول داره یکی از این دوتا مورد رو ستاپ می‌کنه:
The Thunderbolts
Dark Avengers
که احتمال گزینه اول بیشتره

قضیه‌شون هم از این قراره که ژنرال ثاندربولت راس ( که تو Incredible Hulk دیدیمش و تو Civil War عهدنامه سوکویا رو مطرح کرد) تیم خودش رو داره میسازه از سوپرویلن‌ها. مهم‌ترین نشونه‌ش اینه که تو سریال TFATWS، اون آدم شرور قبلی رو فرستادن به زندان دریایی Raft (که تو Civil War دیدیم این رو هم) و این زندان تحت نظارت مستقیم ژانرال راسه. تنها کاراکتر دیگه‌ای از کامیک thunderbolts که بزودی قراره ستاپ بشه Taskmasterئه که تو بلک ویدو حضور داره.

از طرف دیگه اون خانومی که همین سریال حضور داشت، Madame Hydra/Viper، احتمالش هست داره واکر رو برای یک ورژن ضدقهرمانی از اونجرز استخدام می‌کنه به اسم Dark Avengers ولی این هنوز مشخص نیست. بعید می‌دونم واکر رو بیارن جزو ثاندربولت چون کالیبر کاراکترش متفاوته و بیشتر همرده anti-heroهایی مثل پانیشر و Wolverine قرار می‌گیره تا بخواد تو تیم Super-Villainها باشه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
ممنون از توضیحات هر سه دوست عزیز

ترکیب مارول نتفلیکس یعنی سریال های هر کدوم: دردویل و پانیشر و جسیکاجونز و لوک کیج و ایرون فیست واقعا فوق العاده بود (حالا میگیم دو تای آخر جالب ساخته نشدن) و این سری جدید که داره میاد با همکاری دیزنی پلاس هم تا اینجا خوب عمل کرده اما به هیچ عنوان اندازه دردویل و پانیشر حداقل چیز شاخی تحویل ندادن و از ته قلبم میخوام که دوباره این سریال ها با همون بازیگرهای اصلی ساخته بشه چون برای بار دوم دارم تماشا می کنم اصلا یک حس متفاوتی داره نسبت به سریال های DC مانند و ...

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
ممنون از توضیحات هر سه دوست عزیز

ترکیب مارول نتفلیکس یعنی سریال های هر کدوم: دردویل و پانیشر و جسیکاجونز و لوک کیج و ایرون فیست واقعا فوق العاده بود (حالا میگیم دو تای آخر جالب ساخته نشدن) و این سری جدید که داره میاد با همکاری دیزنی پلاس هم تا اینجا خوب عمل کرده اما به هیچ عنوان اندازه دردویل و پانیشر حداقل چیز شاخی تحویل ندادن و از ته قلبم میخوام که دوباره این سریال ها با همون بازیگرهای اصلی ساخته بشه چون برای بار دوم دارم تماشا می کنم اصلا یک حس متفاوتی داره نسبت به سریال های DC مانند و ...
تنها کاراکتر Netflix|MCU که هیچ امیدی به بازگشتش نمیشه داشت بجز با ریبوت کامل، Iron Fistئه، بقیه‌شون جای امید هست که بشه نجاتشون داد، مخصوصا Daredevil که واقعا نه فقط سریال ابرقهرمانی خوب، کلا سریال خوبی بود. من هم امیدوارم برگردن چون برخلاف Agents of Shield که فصل به فصل چیپ‌تر میشد و بیشتر به بیراهه می‌رفت اینها تا Infinity War کامل خط داستانی رو رعایت کردند. خود فایگی هم دردویل نتفلیکس رو دوست داره، اینه که ??‍♂️

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر