Multi Platform Indie Game Center (بحث و تبادل نظر در مورد بازی های مستقل)

پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
156585

خب، خیلی وقته میخواستم همچین تاپیکی بزنم چون همیشه یه سری بازی باحال و عجیب غریب عرضه میشه ولی چون تاپیک خاص خودش رو نداره و میره زیر سایه بازیهای بزرگ، دیده نمیشه و خیلیا باهاش آشنا نمیشن.
یه تاپیکی لازمه که به این بازیهای مظلوم و به قول معروف Hidden Gem اختصاص داده بشه و صرف نظر از پلتفرم و اینکه چه زمانی عرضه شده یا حتی اگه عرضه نشده ولی تریلر یا دموی جذابی ازش منتشر شده، اینجا به بقیه معرفی بشه.

یه نکته اینکه حتما اگه بازی خاصی رو معرفی میکنید، بی‌زحمت یه توضیحی هم بدید که بدونیم چرا ارزش تجربه داره و باید بیشتر دیده بشه و اگه تصویر از گیم‌پلی یا بخش‌هایی که به نظرتون جذابه بزارید، خیلی عالیه.

خلاصه که میخواستم یه تاپیک دنج داشته باشیم که در مورد بازیهای کمتر شناخته شده که نیاز به بیشتر دیده شدن دارن صحبت کنیم و شاید حتی یه سری بازی داغون که به خاطر افتضاح بودنشون باید بازیشون کنیم رو هم معرفی کنیم!

امشب توی پست بعدی استارت قضیه رو میزنم...شما هم اگه تجربه‌ای از بازی خاص و مظلومی داشتید که خودش تاپیک نداره و میخواستید در موردش صحبت کنید، این تاپیک رو فراموش نکنید.
تاپیک هم ایشالا اگه مشکلی پیش نیاد و زمان داشته باشم، مداوما آپدیت خواهد شد و اسم بازیهای پیشنهادی که معرفی میشن، به پست اول اضافه میشه تا بقیه باهاش آشنا بشن <:-P

* Hidden Gems *
|=======================|

Foregone
Spirit Hunter: Death Mark
Children of Morta
Among The Sleep
Death's Gambit: Afterlife
Steel Assualt
Lost in Random
Blasphemous
El Shaddai ASCENSION OF THE METATRON

The Turing Test
Wargroove
Omno
Where The Heart Leads
Shiren the Wanderer: The Tower of Fortune and the Dice of Fate
AI: The Somnium Files
Risk of Rain 2
The Procession to Calvary
Whispering Willows
Last Day of June
Cyber Shadow
If Found
Agent A: A Puzzle in Disguise
11-11Memories Retold
There Is No Game
Kentucky Route Zero
Billie Bust Up
ScourgeBringer
Iratus: Lord of the Dead
(Tetris Attack (Panel De Pon
Pathologic 2
The Coma 2: Vicious Sisters
Jotun: Valhalla Edition
Echo Night
Horizon Chase Turbo
Minit
Sentient
Dead to Rights
Downwell
Haven
Creaks
Ape Out
Katamari Damacy
Antichamber
The Longing
CrossCode
Cris Tales
The Ambassador: Fractured Timelines

|=======================|

آخرین ویرایش:

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,622
امروز معرفی شد

Taxi Chaos (که کاملا مشخصه از چه عنوانی الهام گرفته :D) توسط استودیو Lion Castle Entertainment در حال ساخت هست.
توضیحات بازی:
در Taxi Chaos تصمیم با شماست که مسافرانتون رو چگونه در سراسر شهر به مقصد برسونید. ریسک کنید، راه های میان‌بر شهر رو پیدا کنید و هر کاری که لازمه برای رسیدن به مقصد، قبل از پایان وقت انجام بدید.

Screen_021.jpg

تیزر:

View attachment Taxi_Chaos.mp4

وبسایت:

HOMEPAGE

آخرین ویرایش:

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,622
جدیدا هر وقت بازی های خوبی که تو چند سال اخیر تجربه کردم میبینم، یاد این تاپیک میفتم. :D

یکی از ناب ترین بازیهای پازلی که تجربشو به همه پیشنهاد میدم، She Remembered Caterpillars هست.

187917

بازی کوتاهیه ولی مطمئن باشید پشیمون نمیشید. فضاها، ambience فوق العاده، پازل های خیـــــلی لذت بخش، هیدن جِم یعنی این واقعا.

آخرین ویرایش:

EARTHGAME.ORG

کاربر سایت
Oct 15, 2020
53
نام
حاجی بیژن
امروز معرفی شد

Taxi Chaos (که کاملا مشخصه از چه عنوانی الهام گرفته :D) توسط استودیو Lion Castle Entertainment در حال ساخت هست.
توضیحات بازی:
در Taxi Chaos تصمیم با شماست که مسافرانتون رو چگونه در سراسر شهر به مقصد برسونید. ریسک کنید، راه های میان‌بر شهر رو پیدا کنید و هر کاری که لازمه برای رسیدن به مقصد، قبل از پایان وقت انجام بدید.

View attachment 187114

تیزر:

View attachment 187115

وبسایت:

HOMEPAGE
وای چقدر باحاله سیستم مورد نیازش چیه

• Like
Reactions: Sega_genesis

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,622
دو تا بازی توپ بهتون معرفی میکنم بازی کنید پشیمون نمیشید.

اولی Octogeddon هست که احتمالا اسمشو شنیده باشید چون ساخت کارگردان PvZ1 یعنی George Fanـه. یکی از روگ لایت هایی که از بازی کردنش خسته نمیشید، سلاح ها و آپگریدهاش خیلی تاثیرگذار و متفاوت هستن. داستان خـــیلی خنده داری هم داره. خودم حداقل 20 ساعت بازیش کردم و هر وقت یادش میفتم بازم دوست دارم برم سراغش. ساندترکش ?

https://cdn.cloudflare.steamstatic.com/steam/apps/525620/header.jpg?t=1558107861

بازی دوم RITE
این بازیو به عشاق Precision Platformer پیشنهاد میکنم. بازی خیلی ساده ایه و مکانیک های زیادی نداره، ولی همون چیزی که داره رو به شکل عالی انجام میده. موریکاشم آرامش بخش و گوش نوازن واقعا.

https://cdn.cloudflare.steamstatic.com/steam/apps/1322650/header.jpg?t=1601866781

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
Cyber Shadow چقدر خفنه!
یکی دو ساعت بازی کردم دو تا باس اول رو زدم...واقعا خیلی بهتر از چیزیه که فکر میکردم. از نظر بصری خیلی خوب تونستن اون حس و حال رترو نینجا گایدنی رو به وجود بیارن.
البته من فکر میکردم بازی کاملا قراره الهام‌گرفته از نینجا گایدن‌های کلاسیک باشه و از همون اول با چالش شروع بشه ولی ساختارش تا حدودی یادآور Castlevania هم هست...حتی میشه گفت یکمی مگامن هم داره و غیره! کلا ترکیب جالبی شده و راضیم که بازی هویت خودشو هم داره و صرفا یه تقلید نیست.
مهمترین نکته اینه که حتما و حتما برید تو تنظیمات و گزینه‌ی CRT رو فعال کنید که باعث میشه ظاهر بازی خیلی نوستالژیک‌تر بشه...اینم سلیقه‌ایه ولی بنظرم حتی فراتر از این برید و گزینه‌ی CRT Bad Wires رو هم فعال کنید که اون سایه‌های رنگی عجیب غریب هم روی صفحه بیاد!

3.jpg 1.jpg 2.jpg 4.jpg

موسیقی هم که شاهکاره و همین الان هم دارم بهش گوش میدم...

حتما امتحانش کنید...روی گیم پس هم هست و حجمشم کمه ~o)

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
last-day-of-june-cover.jpg

یکی از احساسی ترین بازی هایی که بازی کردم. فوق العاده احساسی و جذاب. بازی در سبک پازل هست البته زیاد پازل هاش سخت نیست و خیلی راحت میشه بازی کرد. بیشتر تمرکز روی جلو بردن داستان داره. زمان بازی نسبت یک بازی ایندی خوب هست. اولین بار اگه بازی کنید حدود ۴ ساعت تا ۸ ساعت بستگی به هوش و حوصله تون پلی داره. پایان بازی یکی از اشک آورترین پایان ها در تمام عمرم بود.

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
9Ys7C3eMkEFBv2PkglAvWDJ6y9Ldr4mF.png

داستان و سبک بازی خیلی ساده هست کلا دو تا کنترل داره یکی تست وسایل یکی تبدیل به حالت روح. داستان بازی هم خیلی ساده هست دختری دنبال پدر گمشدش درون امارت نفرین شده میره. بازی به هیچ وجه جنبه ترسناک نداره اتفاقا جنبه فان بازی بیشتر از ترسناک هست. گیم پلی بازی خیلی کوتاست. شاید کمتر از ۲ ساعت تموم بشه. معماهای خاصی هم نداره و چندتایی که داره خیلی ساده و راحت حل میشه. ولی بازم به نظر من ارزش بازی داره. اگر سرویسی مثل من توی ps now دارید بازی کنید. پایان خوبی داشت بازی من خوشم اومد. برای کسانی که زیاد صبور نیستن توصیه نمیشه. چون درون خونه ها نمیشه دوید و این امکان فقط فضای باز امکان داره.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,761
نام
ممد
The Procession to Calvary :

ss_52cbeebde7ee2c35bcbeb43a6e787f660cef16b7.1920x1080.jpg

یکی از فان ترین پوینت & کلیکایی که تو عمرم بازی کردم که گفتم وقت بزارم و به شما هم معرفی کنم.. دیگه از عکس میشه به سم بودن بازی پی برد اگه میخواید حال و هواتون برا چند ساعت عوض شه حنما بازی کنیدش :D
کوتاهه ولی چند تا پایان مختلف هم داره ..امروز هم که 4/20 هستش بهره مند شید از این روز خو فانش بیشتر هم میشه:-"

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
last-day-of-june-cover.jpg

یکی از احساسی ترین بازی هایی که بازی کردم. فوق العاده احساسی و جذاب. بازی در سبک پازل هست البته زیاد پازل هاش سخت نیست و خیلی راحت میشه بازی کرد. بیشتر تمرکز روی جلو بردن داستان داره. زمان بازی نسبت یک بازی ایندی خوب هست. اولین بار اگه بازی کنید حدود ۴ ساعت تا ۸ ساعت بستگی به هوش و حوصله تون پلی داره. پایان بازی یکی از اشک آورترین پایان ها در تمام عمرم بود.
واقعا فوق العاده بود بازیش .مخصوصا داستان احساسی بینظیری که داشت

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
The Procession to Calvary :

View attachment 202535

یکی از فان ترین پوینت & کلیکایی که تو عمرم بازی کردم که گفتم وقت بزارم و به شما هم معرفی کنم.. دیگه از عکس میشه به سم بودن بازی پی برد اگه میخواید حال و هواتون برا چند ساعت عوض شه حنما بازی کنیدش :D
کوتاهه ولی چند تا پایان مختلف هم داره ..امروز هم که 4/20 هستش بهره مند شید از این روز خو فانش بیشتر هم میشه:-"
واسه ps4 هم اومده

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا Risk of Rain 2 بگیرید بازی کنید :D
جای دیگه پیدا نکردم در موردش بنویسم اما اگه به روگ‌لایک علاقه دارید اصلا از دستش ندین. من تو آف اخیر بازیای ایندی گرفتمش. خیلی خیلی خوبه. ۱۰تا کرکتر داره که هر کدوم حس و حال خودشونو دارن. یه سیستم لوپ خیلی خوب و جالب داره که تو استیج قبل از باس میتونید لوکیشن بعدی رو تغییر بدید به جای اینکه برید باس آخر رو بزنید، برمیگردید از استیج اول میاید جلو تا زمانی که زنده بمونید میتونید این لوپ رو ادامه بدید. البته هر چی زمان بگذره بازی سختر میشه تا جایی که عملا وان شات میشید :D تو مسیر مقدار خیلییی زیادی آیتم پیدا میکنید که قابلیت‌های Passive دارن و یه آیتم به عنوان Active هم میتونید داشته باشید. تنوع محیط‌ها و انمی‌ها خیلی خوبن. موزیک‌های بازی فوق‌العادن. کاملا مناسب با فضای بازی. تنوع باس‌های بازی هم خیلی خوبه. هر چی پیشروی کنید آیتمای بهتری نصیبتون میشه. رنگ آیتما سفید و سبز و قرمز هستش. آیتمای آبی هم به اسم لونار که معمولا یه چیزی میگیرین ازتون و یه چیزی میدن. توی این سبک بدون شک یکی از بهترینا هستش. یه آپدیت مجانی هم داشته و قرار اواخر سال هم یه اکسپنشن پولی داشته باشه که کلی خرتو و پرت به بازی اضافه میکنه

موفق باشیم

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
آقا Risk of Rain 2 بگیرید بازی کنید :D
جای دیگه پیدا نکردم در موردش بنویسم اما اگه به روگ‌لایک علاقه دارید اصلا از دستش ندین. من تو آف اخیر بازیای ایندی گرفتمش. خیلی خیلی خوبه. ۱۰تا کرکتر داره که هر کدوم حس و حال خودشونو دارن. یه سیستم لوپ خیلی خوب و جالب داره که تو استیج قبل از باس میتونید لوکیشن بعدی رو تغییر بدید به جای اینکه برید باس آخر رو بزنید، برمیگردید از استیج اول میاید جلو تا زمانی که زنده بمونید میتونید این لوپ رو ادامه بدید. البته هر چی زمان بگذره بازی سختر میشه تا جایی که عملا وان شات میشید :D تو مسیر مقدار خیلییی زیادی آیتم پیدا میکنید که قابلیت‌های Passive دارن و یه آیتم به عنوان Active هم میتونید داشته باشید. تنوع محیط‌ها و انمی‌ها خیلی خوبن. موزیک‌های بازی فوق‌العادن. کاملا مناسب با فضای بازی. تنوع باس‌های بازی هم خیلی خوبه. هر چی پیشروی کنید آیتمای بهتری نصیبتون میشه. رنگ آیتما سفید و سبز و قرمز هستش. آیتمای آبی هم به اسم لونار که معمولا یه چیزی میگیرین ازتون و یه چیزی میدن. توی این سبک بدون شک یکی از بهترینا هستش. یه آپدیت مجانی هم داشته و قرار اواخر سال هم یه اکسپنشن پولی داشته باشه که کلی خرتو و پرت به بازی اضافه میکنه

موفق باشیم
بازی برا ps4 یا ps5 هم هست؟
من عاشق سبک روگلایکم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر