Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,568
حیف که رمدی و moon studio و crytek جدا کردن خودشونو از مایکروسافت از نظر همکاری میگم چون مستقل بودن و مالکشون نبود مایکروسافت با دلخوری هم جدا شدن و اگه مونده بودن ryse 2 و alan wake 2 رو می دیدیم insomniac هم که سونی خریدش sunset هم از دست رفت قشنگ ۳ تا بازی خوب نابود شدن الکی
یعنی moon هم با دلخوری جدا شد؟ چرا؟

• Like
Reactions: BARDI YA

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
یعنی moon هم با دلخوری جدا شد؟ چرا؟
اینقدر گفتن که باید مایکروسافت استودیو رو بخره که توماس مالر ( اگه اشتباه نگفته باشم اسمشو ) که فکر کنم مدیر استودیو هس قاطی کرد و گفت میخوایم مستقل باشیم و نمی‌فروشیم و از این حرفها و رفتن برا بازی بعدیشون یه ناشر دیگه پیدا کردن و بعیده فعلا طرف مایکروسافت پیداشون شه

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,568
اینقدر گفتن که باید مایکروسافت استودیو رو بخره که توماس مالر ( اگه اشتباه نگفته باشم اسمشو ) که فکر کنم مدیر استودیو هس قاطی کرد و گفت میخوایم مستقل باشیم و نمی‌فروشیم و از این حرفها و رفتن برا بازی بعدیشون یه ناشر دیگه پیدا کردن و بعیده فعلا طرف مایکروسافت پیداشون شه
استودیو خوبی بودن ولی خب از این کمپانی های پلتفرمی خوب زیادن مثل سازنده هالو نایت و لیمبو. ولی به عنوان یه قدرت جذب واسه گیم پس خوب بودن. حتی کمپانی کاپ هد. البته هب معلوم نیست بازی بعدی اینا به خوبی قبلی باشه. مثلا چری هنوز داره هالو نایت میسازه.

• Like
Reactions: BARDI YA and GGK

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
1618694398274.png

+ یک صحبتی از گرینبرگ هم یادمه که گفته بود هدفشون با آندد لبز اینه که بزرگشون کنن تا SoT یک بازی کاملا AAA پیشرو سبک بشه.
سال 2018 حدود 60 نفر بودن الان طبق لینکدین 98 نفرن.

جدای این صحبت ها، ساپورتشون از SoT 2 خیلی خوب بود. همین تازگی یسری محتوای جدید عرضه شده. دم عرضه سریز ایکس هم یک ویدیو دیدم که واقعا باورم نمیشد همون بازی 2018 باشه از شدت تغییرات گرافیکی و بهبود بازی

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,103
View attachment 202164

+ یک صحبتی از گرینبرگ هم یادمه که گفته بود هدفشون با آندد لبز اینه که بزرگشون کنن تا SoT یک بازی کاملا AAA پیشرو سبک بشه.
سال 2018 حدود 60 نفر بودن الان طبق لینکدین 98 نفرن.

جدای این صحبت ها، ساپورتشون از SoT 2 خیلی خوب بود. همین تازگی یسری محتوای جدید عرضه شده. دم عرضه سریز ایکس هم یک ویدیو دیدم که واقعا باورم نمیشد همون بازی 2018 باشه از شدت تغییرات گرافیکی و بهبود بازی
من خودم هنوز اینو نزدم (بزودی ایشالا :D)، ولی میگن خیلی خوب شده رو Series X|S.

فکر کنم این ویدیو رو میگی:

View attachment State of Decay 2 on Series X - BlueConvert.com.mp4

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
درباره ی ادعایی که جز کوردن درباره پروژه های Xbox Game publishing کرده یکی از اعضای دیگر ویندوزسنترال هم اطلاعات جدیدی لو داده.
*نکته* این بازی ها هیچکدام پروژه ی شایعه شده کوجیما برای ایکس باکس نیستند.

✴️ پروژه Cyclone که پیش تر از همه در دست توسعه بوده است به نظر می رسد به زودی معرفی شود.

✴️ Dragon نام پروژه ی دیگری است که پیش تر جزکوردن و Klobrille نیز به آن اشاره کرده بودند.

✴️ سه پروژه دیگر از آنها IP های جدیدی هستند که یکی از آنها دنباله ی فرعی از یکی از بازی های موجود در بازار است.

✴️یکی دیگر از آنها بازی است که تا پیش از این تصور آن هرگز در هیچ سطحی وجود نداشته است. چه درسبک بازی، چه از نظر توسعه دهنده ای که برروی بازی کار می کند و چه از نظر وسعت.

✴️ دوتا از این پروژه های بسیار بزرگ هستند (مشخص نیست از نظر بودجه یا وسعت) و Cyclone یکی از آنها است.

✴️در مورد پروژه Cyclone : " این بازی در حال توسعه توسط یک تیم زبده است، ما درباره ی این که این عنوان تبدیل به یک جهان متصل جاه طلبانه می شود، کرده ایم و این عنوان قرار است یک تجربه چندنفره ی بزرگ و بسیار خاص باشد.آنها در تلاش اند تا این بازی چیزی به نظر برسدکه نه یک لوتر شوتر سوم شخص باشد نه یک بازی MMO. این بازی چیزی خواهد بود که برپایه ی چیزی که خود بنا کرده است بایستد.

https://www.resetera.com/threads/ru...oming-xbox-global-publishing-projects.412290/

AmirPh78

کاربر سایت
Nov 13, 2019
285
شایعه:
ویندوز سنترال اطلاعاتی از چهار پروژه آینده مایکروسافت در بخش XGP را فاش کرد:

• پروژه Cyclone مدت زیادی در دست توسعه قرار داشته و بزودی معرفی خواهد شد. دنیای اشتراکی را خلق می‌کند که تجربه مولتی‌پلیر نوین و بزرگی را در درون این جهان تشکیل می‌دهد

• سه تا از این پروژه‌ها عناوین جدید هستند و یکی از آنان یک بازی فرعی از آی‌پی‌های فعال مایکروسافت می‌باشد

• یکی از این پروژه برای پخش کننده این گزارش بسیار دور از انتظار بوده و باورش سخت می‌باشد (بخاطر سبک بازی، سازنده و مقیاس آن)

• دوتا از پروژه‌ها که Cyclone را هم شامل می‌شود بسیار بسیار بزرگ هستند

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
خوب یکم بیام ایندفه انتظاراتم رو از Game Pass اینجا بگم که استدیو های Xbox هم هستن...

بنظرم یکم JRPG های زیرخاکی و بازی های ژاپنی زیر خاکی رو بتونه Xbox بیاره روی GP میتونه امثال منو از داشتن XSS راضی تر بکنه...
و یا من حتی انتظار دارم مثل دوران X360 بازی هایی مثل Lost Odyssey و یا Blue Dragon بسازه ایکس باکس انحصاری ژاپنی قوی و یا حتی ویژوال ناول...

پ.ن: بچه ها Halo Infinite مود بتل رویال خواهد داشت ؟ مجانیه ؟ روی گیم پس میاد ؟
بهونه میخوام از وارزون دوری کنم... :D :D

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
خوب یکم بیام ایندفه انتظاراتم رو از Game Pass اینجا بگم که استدیو های Xbox هم هستن...

بنظرم یکم JRPG های زیرخاکی و بازی های ژاپنی زیر خاکی رو بتونه Xbox بیاره روی GP میتونه امثال منو از داشتن XSS راضی تر بکنه...
و یا من حتی انتظار دارم مثل دوران X360 بازی هایی مثل Lost Odyssey و یا Blue Dragon بسازه ایکس باکس انحصاری ژاپنی قوی و یا حتی ویژوال ناول...

برنامه ای که خود مایکروسافت گفته اینه که در قدم اول سازندگان ژاپنی رو متقاعد کنن که یکی از پلتفرم های مقصدشون xbox باشه مثلا اسپنسر گفته بود فاینال فانتزی های بیشتری میان گیم پس و بعد هم احتمالا انحصاری می سازن
هیلو که انلاینش کلا مفتیه و بتل رویال نداره :D

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
برنامه ای که خود مایکروسافت گفته اینه که در قدم اول سازندگان ژاپنی رو متقاعد کنن که یکی از پلتفرم های مقصدشون xbox باشه مثلا اسپنیر گفته بود فاینال فانتزی های بیشتری میان گیم پس و بعد هم احتمالا انحصاری می سازن
هیلو که انلاینش کلا مفتیه و بتل رویال نداره :D

من Blue Dragon 2 رو میخوام... :D

جدی نداره مود بتل رویال ؟ شنیده بودم داره که ؟ 8-|8-|8-|8-|8-|8-|8-|8-|

• Like
Reactions: omid0

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
شایعه:
ویندوز سنترال اطلاعاتی از چهار پروژه آینده مایکروسافت در بخش XGP را فاش کرد:

• پروژه Cyclone مدت زیادی در دست توسعه قرار داشته و بزودی معرفی خواهد شد. دنیای اشتراکی را خلق می‌کند که تجربه مولتی‌پلیر نوین و بزرگی را در درون این جهان تشکیل می‌دهد

• سه تا از این پروژه‌ها عناوین جدید هستند و یکی از آنان یک بازی فرعی از آی‌پی‌های فعال مایکروسافت می‌باشد

• یکی از این پروژه برای پخش کننده این گزارش بسیار دور از انتظار بوده و باورش سخت می‌باشد (بخاطر سبک بازی، سازنده و مقیاس آن)

• دوتا از پروژه‌ها که Cyclone را هم شامل می‌شود بسیار بسیار بزرگ هستند
این پروژه کوجیما چقدر اسرار آمیز و مخفی هس که این ها که منابع نزدیک به مایکروسافت هستن هیچی دربارش نمیدونن و اصلا تاییدشم نکردن سلطان مخفی کاری هس استاد ???

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
درباره ی ادعایی که جز کوردن درباره پروژه های Xbox Game publishing کرده یکی از اعضای دیگر ویندوزسنترال هم اطلاعات جدیدی لو داده.

Rumour: Miles Dompier from Windows Central shares so more details about rumored upcoming Xbox Global Publishing projects

باو تو رو خدا بیخیال این پروژه ها شین :D

ما هنوز نمیدونیم Hellblade 2 و Fable و Starfield ده تا پروژه معرفی شده دیگه چه شکلی اند اصن :ی

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا

با سیاست های گیم پس مایکروسافت باید شاهد RPG و JRPGهای زیادی روی گیم پس باشیم! همین که چند وقته مایکروسافت با سگا و اسکوئر جدیدا خیلی پسرخاله شده! و بتسدا کلا خرید مشخصه قراره به سبک RPG بیشتر بپردازه که معمولا تایم گیم پلی بالایی دارن و فید گیم پسن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر