سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,452
خوبه.. راضیم. دیگه بنظرم تمام عناوین خطی فارغ از هر سبک و سیاقی که تا به الان داشتن باید برن به سمت OW شدن (و خواه ناخواه هم این اتفاق داره میفته بهرحال)
عناوین خطی زاییده محدودیتها بود، الان دیگه توجیهی براش وجود نداره.
فکر میکنم دلیل مخالفت خیلی افراد با این evolution، اشباه گرفتن "جهان باز" و "سندباکس" باشه!

بهرحال.. امیدوارم سازنده های این بازی هم به اندازه کافی باهوش باشن توی استفاده درست از عناصر OW و فرصت خلق یه تجربه ایمرسیو چند ده ساعته رو از دست ندن.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی رسما Open World شده !! انتظار همه چی داشتم الا شکار کردن !!!
اینجور که پیداست با یکی از طولانی ترین های سری طرفیم
متاسفانه مرض جهان باز شدن به این هم رسیده .

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
خوبه.. راضیم. دیگه بنظرم تمام عناوین خطی فارغ از هر سبک و سیاقی که تا به الان داشتن باید برن به سمت OW شدن (و خواه ناخواه هم این اتفاق داره میفته بهرحال)
عناوین خطی زاییده محدودیتها بود، الان دیگه توجیهی براش وجود نداره.
فکر میکنم دلیل مخالفت خیلی افراد با این evolution، اشباه گرفتن "جهان باز" و "سندباکس" باشه!

بهرحال.. امیدوارم سازنده های این بازی هم به اندازه کافی باهوش باشن توی استفاده درست از عناصر OW و فرصت خلق یه تجربه ایمرسیو چند ده ساعته رو از دست ندن.
آزادی عمل نسبی الان در همه بازی ها هست و نمونه عالی آن لست دو هست که علی رغم خطی بودن خیلی لذت بخشه . جهان باز شدن به هر بازی نمیاد

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,915
نام
محمد حسین
لینک مراسم امشب
یوتیوب

توییچ

یکسری شگفتانه (فارسی را پاس بدارید) کوچک و تریلر.
شگفتانه که دمو نمیتونه باشه، چون دفعه قبلی گفتن، یه ریمیکی چیزی ممکنه باشه چون بخش آنلاینو دفعه قبل گفتن.
ساعت2:30 بامداده. یک ساعت و نیم دیگه.
2021-04-16_1-01-09.jpg

لینکهای یوتیوب هم بازن از الان و به سه زبان گذاشتن

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,915
نام
محمد حسین
2021-04-16_2-36-56.jpg

دموی نسخه کنسولی پلی استیشن دو تا دسترسی زودهنگام داره ولی برای pc تا 8 ساعت زمان دارن تا بازی کنن و یک ساعت اول بازی قابل بازیه. که اون 8 ساعت رو احتمالا میشه مودش کرد رو pc.

آخرین ویرایش:

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,144
تریلر داستانی که عالی بود. اما فکر کنم طبق معمول یکم زیادی نشون دادند :D (تو یه صحنه علنا تمام انتاگونیست های اصلی بازی نشون داده شد.)

بهترین خبر هم فکر کنم بازگشت مرسناریز بود. هر چند من خودم شخصا خیلی طرفدار این مود نیستم و بیشتر بصورت کو اپ بنظرم لذت بخش هست و کلا رید مود رو بصورت سینگل ترجیح میدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر