SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
نمی دونم شما هم حس منو داشتید، تریلر Hitman's Wife's Bodyguard خیلی مسخره بود

موافقم ... کمدیش کم شده نسبت به قسمت اول

عزیزان سایت بیاتوموویز سان*سور میکنه؟ مطمئنه ازش خرید کنیم؟ من خیلی وقته اشتراک نگرفتم.
فیلموژن چی؟

بله فیلموژن سانسور میکنه
آوا مووی رو پیشنهاد میدم

• Like
Reactions: Anakin

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali
سلام
دنبال اسم یه فیلم میگردم ( اگر تاپیک مربوطه داره لطفا بگید )
چندین سال پیش از تلویزیون دیدم
یه همچین داستانی داشت : یه عده سرباز وارد یه پایگاه میشدن ( ظاهرا لابراتوار طور بود )
بخاطر یه ویروس یا یه همچین چیزی نمیتونستن از اونجا خارج بشن ( الوده شده بودن ؟) و با اسلحه بصورت دو به دو (و قرعه کشی بین خودشون ؟) به جون هم می افتادن
یه صحنه ش که تو ذهنمه دو تا از سربازا با یه وینچستر و یه رایفل به هم شلیک میکردن و تو حالت صحنه اهسته نشون میداد تیر رایفله از میون گلوله های وینچستر عبور میکرد (؟)
میدونم توضیح ناقصیه ولی اگر حدسی دارید ممنون میشم بگید

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
واقعا چطور سریع و خشن از مسابقه شبانه توی خیابون و پارکینگ رسید به این؟:D قشنگ انگار داری اونجرز میبینی.
فکر میکنم یک ماه پیش بود ک بعد از تریلر یک دقیقه ای super bowl یک تریلر تو یوتیوب دیدم 3 دقیقه یا 4 دقیقه بود، تمام قسمت های مهم فیلم داخلش بود! بعد با خودم گفتم پسر این که دیگه همه جذابیت فیلم از بین رفت چرا آخه نگاه کردم؟ حالا میبینم از اون زمان دو تا تریلر دیگه نشون دادن... واقعا فازشون چیه؟

• Wow
Reactions: Anakin

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
سلام
دنبال اسم یه فیلم میگردم ( اگر تاپیک مربوطه داره لطفا بگید )
چندین سال پیش از تلویزیون دیدم
یه همچین داستانی داشت : یه عده سرباز وارد یه پایگاه میشدن ( ظاهرا لابراتوار طور بود )
بخاطر یه ویروس یا یه همچین چیزی نمیتونستن از اونجا خارج بشن ( الوده شده بودن ؟) و با اسلحه بصورت دو به دو (و قرعه کشی بین خودشون ؟) به جون هم می افتادن
یه صحنه ش که تو ذهنمه دو تا از سربازا با یه وینچستر و یه رایفل به هم شلیک میکردن و تو حالت صحنه اهسته نشون میداد تیر رایفله از میون گلوله های وینچستر عبور میکرد (؟)
میدونم توضیح ناقصیه ولی اگر حدسی دارید ممنون میشم بگید
این؟
Paragraf 78 (2007) - IMDb

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,506
من این نسخه ارباب رو گرفتم روی لپتاپ یه حالت کُندی داره.
The.Lord.of.the.Rings.The.Fellowship.of.the.Ring.2001.Extended.2160p.UHD.HDR.BluRay.x265.10bit.TRUEHD.ATMOS.[WMAN-LorD]

بهترین نسخه پیشنهادی واسه لپتاپ چی هست؟ قبلا Adit گرفته بودم خیلی خوب بود ولی پاک شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• PXG
  • nzone
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر