بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
مخابراتی های عزیز شما تو مشهد مشکل کانکت شدن به psn ندارین؟
واسه من وصل میشه.

مخابرات واسه من خوبه اوایل سرعت دانلودم 2 مگ بود اما چون خطم نمیکشید تایم اوت میداد تا 1.5 آورد پایین خیلی خوب شده تو هیچ بازی ای لگ و دیلی نمیشم پینگم هم 100 تا 110 هست بعضا زیر 100 هم میاد.
گرچه خوب نیست اما کار دیگه هم نمیشه کرد.
هر کی هم پول داره سرویس های ptp بگیره سرعت تا 50 مگ و مشکل پینگ و تایم اوت و قطعی هم نداره اما حداقل باید 6 تا 8 تومن خرج کنین.

• Like
Reactions: EL-BARTO

metalgear2

کاربر سایت
Apr 20, 2010
142
واسه من وصل میشه.

مخابرات واسه من خوبه اوایل سرعت دانلودم 2 مگ بود اما چون خطم نمیکشید تایم اوت میداد تا 1.5 آورد پایین خیلی خوب شده تو هیچ بازی ای لگ و دیلی نمیشم پینگم هم 100 تا 110 هست بعضا زیر 100 هم میاد.
گرچه خوب نیست اما کار دیگه هم نمیشه کرد.
هر کی هم پول داره سرویس های ptp بگیره سرعت تا 50 مگ و مشکل پینگ و تایم اوت و قطعی هم نداره اما حداقل باید 6 تا 8 تومن خرج کنین.
حالا اون 8 تومن خرج اولیه به کنار .سرعت 50 مگ شاتل با 300 گیگ ماهیانه به من قیمت داد ماهی 1.400 !

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
611
حالا اون 8 تومن خرج اولیه به کنار .سرعت 50 مگ شاتل با 300 گیگ ماهیانه به من قیمت داد ماهی 1.400 !
این مدل سرویس ها معمولا برای یه ساختمون کاربرد داره که هزینه ها بین واحدها تقسیم بشه و برای استفاده شخصی به صرفه نیست

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505

از بقیه جاها هم پرسیدی؟
من قبلا داشتم سرویس های معمولیشون رو هم روی همین ptp میدادن با همون قیمت ...چقدر پفیوزن اینا

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
اینترنت بی سیم اشتراکی آسیاتک هم هست. هزینه تجهیزاتش رو اون گفت از 4 تومن شروع میشه. هزینه بسته هاش هم به نسبت شاتل به صرفه تر هست.
قبلا مودم و آنتن رو به صورت امانی در اختیار کاربر قرار میدادند ولی جدیدا با توجه به افزایش یوزرها (یا هر دلیل دیگه) متاسفانه دیگه انجام نمیدن.

metalgear2

کاربر سایت
Apr 20, 2010
142
از بقیه جاها هم پرسیدی؟
من قبلا داشتم سرویس های معمولیشون رو هم روی همین ptp میدادن با همون قیمت ...چقدر پفیوزن اینا
اینی که من پرسیدم پهنای باند اختصاصی بود . فقط برای شماست و قیمتشم همون که گفتم بالاتر... سرویس های اشتراکیشون(همین معمولیا) فکر نکنم قیمتش با adsl تفاوتی داشته باشه

• Like
Reactions: mac man

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,713
من امروز پینگ گوگلم از 38 به 143 رسیده. آسیاتک هم دارم.
البته پینگ جاهای دیگه تقریبن بدون تغییر بوده ولی گوگل اینطوری شده.
کسی همچین مشکلی برخورده؟

• Like
Reactions: Soroush_shz

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,713
Same
از 48 شده 150
آسیاتک مشهد
چه وضعیتیه آخه. هر روز یه داستانی داریم. من الان 20 دقیقه اس تو صف پیشتیبانی هستم.
حالا جالب اینجاست من چه با آسیاتک و چه با isp های دیگه کلی بحث کردم راجع به اینکه میگفتن ملاک پینگ برای ما فقط گوگل است و تمام :))
بهشون هم میگی خب گوگل چه ربطی به گیم داره. کدوم بازی از گوگل استفاده میکنه که ملاک پینگ شما شده گوگل. جوابشون این بود که سازمان مقررات گفته فقط گوگل.:|
الان فقط دلم میخاد وصل شم پشتیبانی بگم حالا چی میگید؟ الان از دکل کی میخاید برید بالا؟
البته از اینا بعید نیست بگن ملاک پینگ ما از این به بعد فقط سرورهای برج میلاده:))

• Poker Face
Reactions: Soroush_shz

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
چه وضعیتیه آخه. هر روز یه داستانی داریم. من الان 20 دقیقه اس تو صف پیشتیبانی هستم.
حالا جالب اینجاست من چه با آسیاتک و چه با isp های دیگه کلی بحث کردم راجع به اینکه میگفتن ملاک پینگ برای ما فقط گوگل است و تمام :))
بهشون هم میگی خب گوگل چه ربطی به گیم داره. کدوم بازی از گوگل استفاده میکنه که ملاک پینگ شما شده گوگل. جوابشون این بود که سازمان مقررات گفته فقط گوگل.:|
الان فقط دلم میخاد وصل شم پشتیبانی بگم حالا چی میگید؟ الان از دکل کی میخاید برید بالا؟
البته از اینا بعید نیست بگن ملاک پینگ ما از این به بعد فقط سرورهای برج میلاده:))
مطمئن باش میگه پینگ تا 200-300 طبیعیه و مشکلی نمیبینم تو سرویستون.
اینا تو تنها چیزی که کم نمیارن وقاحته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر