معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
علی جان برنامه ای برای تبدیل فرمت NTFS به exfat میشناسی که دیتای هارد پاک نشه ؟
من هاردم بازیهام NTFS هست بتونم عوض کنم فرمتش رو و استفاده کنم

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
بهترین و ساده ترین برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz و این برنامه کارهای دیگه مثل فرمت کردن مموری به فت 32 و کارهای دیگه هم انجام میده که در تصویر زیر میتونید ببینید.

knife.jpg

برای کارکرد درست برنامه نیاز به کلیدهای سوییچ دارید که باید اسم کلید رو به keys.dat تغییر بدید و در پوشه bin بزارید و من یک کلید پابلیک شده سوییچ رو برای دانلود براتون میزارم ولی خودتون همواره اپدیت ترین کلید رو از سوییچ خودتون با پیلود Lockpick RCM.bin دربیارید و به برنامه بدید.

لینک دانلود برنامه نسخه 32bit

لینک دانلود برنامه نسخه 64bit

لینک دانلود کلید سوییچ
علی جان در مورد به دست اوردن کلید سوییچ با پیلود Lockpick RCM.bin لطفا راهنمایی میکنی
ممنون

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
علی جان در مورد به دست اوردن کلید سوییچ با پیلود Lockpick RCM.bin لطفا راهنمایی میکنی
ممنون

اموزش خیلی خاصی نداره و کافیه پیلود بفرستی و چندتا دکمه میزنی کلیدها بهت میده و تو تابیک زیر سطر دوم بخون کامل گفتم و فقط اخرین ورژن این پیلود از این لینک بگیر.

اموزش تبدیل کردن بازیهای فریمورهای 7 به بالا برای فریمورهای پایینتر

• Like
Reactions: mehran

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
علی جان برای این چطور ؟
برنامه ای ندیدم مستقیم اینکار انجام بده برای فرمت ntfs به fat 32 و بلعکس از قدیم برنامه ها و متدهایی تو خود ویندوز بود ولی برای این ندیدم و حالا از دوستان هم میتونی بپرسی.

• Like
Reactions: mehran

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
سلام
ویراش: ورژن سالم لاینس فری بدون مشکل اضاف شد.

کافیه فایل زیر دانلود و از حالت فشرده در بیارید و دو فایل boot.dat و license.dat در روت مموری برزید.

لینک دانلود SX OS 3.1 هک شده

حالا پیلود sxos که SX Loader.bin هست اینجکت کنید تا sxos بالا بیاد و این پیلود درون پک فایلی که دانلود کردید موجود هست.

دیگه فریمور که بالا اومد برید روی قسمت البوم یا همون گالری عکس بزنید و لذت ببرید.

نکته: تا اینجای کار که من تست کردم همه چی به خوبی کار میکنه و بازیهای قدیمی و جدید هم اجرا و نصب میشن و اینکه این تا فریمور 11.0.0 بیشتر نمیکشه بالاتر نباشید اگه میخواید برید روی این و اینکه اگه براتون بار اول با زدن پیلود بالا نیومد و گیر کرد با گرفتن 12 ثانیه دکمه پاور مجدادا اقدام به زدن پیلود کنید.موفق باشید.
سلام و تشکر آیا امکان استفاده از دسته ps4 و اضافه شدن زیر نویس فارسی و ... در sxos هست ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام و تشکر آیا امکان استفاده از دسته ps4 و اضافه شدن زیر نویس فارسی و ... در sxos هست ؟
سلام.شاید تنها ایرادی که بشه گرفت همون کار نکردن MissionControl و دسته ها بصورت بی سیم هست و باسیم که sys-con هست رو نمیدونم شاید اون کار بده ولی زیرنویس فارسی و خیلی چیزهای دیگه کار میکنه و کافیه هر موردی در اتمسفر در مسیر atmosphere\contents داشتید بریزید در پوشه sxos/titles در روت مموری.

• Like
Reactions: Pyramid Head

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
برای کسانی که حرفه ای هستن و میخوان sxos روی فریمور 11.0.1 استفاده کنن میتونید از اموزشهای تصویری زیر استفاده کنید و فایلهای مورد نیازتون زیر همون ویدیو ها هستن.

لینک ویدیو اول

لینک ویدیو دوم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام علی آقا گل.مثل همیشه با حوصله و دقیق،لطفا اگر پکی هست که اتمسفر و هکاته و sxos رو با هم داره،لینک بزارین.مثل اون پک بی نقص اتمسفر پک هک اتمسفر 17.1
سلام دوست گرامی
پک اتمسفر اپدیت شد به 18.1 و یه پک جدا هم گذاشتم اتمسفر همراه با sxos که پیلود SX Loader.bin مربوط به sxos هست و فقط دقت داشته باشید sxos درون پک روی فریمور 11.0.0 فقط کار میده و بالاتر فریمورتون نباید باشه.

لینک دانلود پک هک اتمسفر 18.1

لینک دانلود پک هک اتمسفر 18.1 همراه با sxos v3.1.0 هک شده

sub+zero

کاربر سایت
Nov 12, 2012
67
سلام دوست گرامی
پک اتمسفر اپدیت شد به 18.1 و یه پک جدا هم گذاشتم اتمسفر همراه با sxos که پیلود SX Loader.bin مربوط به sxos هست و فقط دقت داشته باشید sxos درون پک روی فریمور 11.0.0 فقط کار میده و بالاتر فریمورتون نباید باشه.

لینک دانلود پک هک اتمسفر 18.1

لینک دانلود پک هک اتمسفر 18.1 همراه با sxos v3.1.0 هک شده
مثل همیشه عالی و بی نقص.سپاس

• Like
Reactions: Pyramid Head

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام
وقت شما بخير
روش دانلود و نصب بازي روي كنسول هكي رو ميشه توضيح بدين؟
تشكر

دانلود که باید از سایتهای خارجی و یا ایرانی مثل نوین اسپات یا شاتل لند انجام بدید و با داشتن یه لیچر و یا مستقیم کننده لینک که باید بخرید هم کارتون راحت تر هست و این پست(کلیک کنید) بخونید در مورد معرفی سایتها برای دانلود هست.

در مورد نصب بازی در اتمسفر بعد از دانلود برنامه های نصب کننده بازی زیادی هست که معروف ترینهاش Lithium و Tinfoil هستن که همه فرمتهای بازی مثل nsp و xci و nsz و غیره ساپورت میکنه و برنامه های خوب دیگه مثل Tinwoo و Awoo-Installer و Goldleaf هم هستن و در حال حاضر کاستوم فریمور sxos هک شده و تا فریمور 11.0.0 قابل استفادس و خود این کاستوم فریمور بدون هیچ برنامه ای قابلیت نصب بازی داره و حتی فرمت xci بدون نصب از طریق ریختن بازی در مموری قابل اجراست و حتی میشه هارد یا فلش با فرمت exfat وصل کرد بازیها با این فرمت مستقیم اجرا کرد.

بازیها هم اگه فرمت مموری جانبی شما exfat باشه میشه درونش ریخت و نصب کرد از طریق برنامه هایی که گفتم یا اگه مموری جانبی فرمت fat32 باشه که این فرمت به دلایلی بهتره برای سوییچ میتونید بازیها رو از طریق کامپیوتر نصب کنید چون این فرمت بازیهایی با حجم بزرگتر از 4 گیگ نمیشه روش ریخت و البته یه راه هست اگه کامپیوتر ندارید و به نحوی بازی در فلش یا هارد اکسترنال با فرمت exfat بریزید و در اتمسفر با برنامه Tinwoo و در sxos هم از طریق منو خودش نصب کنید و اموزشهای زیر هم میتونه کمکتون کنه.

نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

omid.safarnia

عضو جدید
Apr 13, 2021
2
علی جووون یدونه ای به مولا دمت گرم خیلی ممنون بابت این برنامه داشتم کم کم جمع میکردم دسته بخرم :)
آقا من با دسته بلوتوث گوشی تست کردم جواب داد و کار کرد (البته با کابل usb وصل کردم)
ماژول استفاده از دسته های کنسول xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی متصل به داک
با استفاده از ماژول زیر میتونید از دسته های بالا فعلا بصورت سیمی استفاده کنید و البته در اپدیتهای اینده احتمالا دسته ps4 و قابلیت وایرلس نیز اضاف میشه و لینک صحفه اصلیش رو میزارم همواره از اخرین نسخش استفاده کنید.
نصبش راحته کافیه فایل زیر رو دانلود و در مسیر پوشه titles کاستوم فریمور مورد استفادتون بریزید(برای مثال atmosphere\titles ) و پوشه config هم در روت مموری بریزید و دستگاه رو یه بار ریستارت کنید و گزینه زیر هم طبق عکس فعال کنید.
(نکته: این ماژول فریمور 8 تا 9 رو ساپورت میکنه ولی سازنده فریمور 8 رو بیشتر پیشنهاد داده در صورت کرش کردن موقع اجرای بازی و ماژولهای امبیو و sys ftpd هم غیر فعال کنید در صورت کار ندادن البته اگه از اینها استفاده میکنید و دسته ها رو هم بصورت سیمی وصل کنید به داک و دسته xbox360 هم مدل کاملا سیمی رو وصل کنید نه با استفاده از تبدیل که اونایی که 360 دارن میدونن چی میگم و احیانا اگه براتون کار نداد صبر کنید تا اپدیتهای بعدی ماژول بیاد به مرور مشکلاتش رفع میشه و اینکه در اتمسفر 10 بع بالا بجای پوشه titles در پوشه contents بریزید)

sys_con.jpg

لینک دانلود از پیج رسمی که اخرین ورژن رو همیشه بگیرید

لینک ویدیو اموزشی در youtube برای بهتر فهمیدن
در دیدئو ببینید

ویرایش

برای فعال کردن بلوتوث و حالت بی سیم دسته ها فایل زیر را دانلود و در مسیرهای گفته شده بریزید و دستگاه ریستارت کنید سپس ضمن روشن بودن قسمت بلوتوث به قسمت کنترلر برید در و change Grip/order رو بزنید و برای مثال دسته ps4 دکمه های Share + PS همزمان بگیرید تا حالت بلوتوث فعال بشه و دکمه های R1 و L1 همزمان بزنید تا دسته فعال بشه و دسته های PS4 و xboxone و Wii U Pro Controller و Nintendo Wiimote + Nunchuck, Classic ساپورت میشن بقیه هم میتونید تست کنید خودتون.

https://github.com/ndeadly/MissionControl/releases/download/v0.4.1/MissionControl-0.4.1.zip
من حقیقت نتونستم نصب کنم این نرم افزار رو.فایل یوتیوب هم دلیت شده.ممنون میشم دوباره ویدیوش رو قرار بدین
اون پوشه title و contents رو کنسول من نداره اصن...با اینکه اتمسفرم بالای ۱۰

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
من حقیقت نتونستم نصب کنم این نرم افزار رو.فایل یوتیوب هم دلیت شده.ممنون میشم دوباره ویدیوش رو قرار بدین
اون پوشه title و contents رو کنسول من نداره اصن...با اینکه اتمسفرم بالای ۱۰

سلام
کاری نداره شما همون MissionControl دانلود کن بعد از دراوردن از حالت فشرده خودش مسیرها رو در مموری بصورت فولدر گفته و دو پوشه contents و exefs_patches کپی کن در پوشه atmosphere در مموری و بعد طبق اموزش زیر اقدام کن و این برای دسته بصورت وایرلس یا بی سیم هست.

برای فعال کردن بلوتوث و حالت بی سیم دسته ها فایل زیر را دانلود و در مسیرهای گفته شده بریزید و دستگاه ریستارت کنید سپس ضمن روشن بودن قسمت بلوتوث به قسمت کنترلر برید در و change Grip/order رو بزنید و برای مثال دسته ps4 دکمه های Share + PS همزمان بگیرید تا حالت بلوتوث فعال بشه و دکمه های R1 و L1 همزمان بزنید تا دسته فعال بشه و دسته های PS4 و xboxone و Wii U Pro Controller و Nintendo Wiimote + Nunchuck, Classic ساپورت میشن بقیه هم میتونید تست کنید خودتون.

اگرم برای وصل کردن دسته بصورت سیمی هم میخوای باید از sys-con استفاده کنی که نصب اونم شبیه همون بالایی هست و باید ابتدا این فایل (کلیک کن) دانلود کنی و از حالت فشرده در بیاری و پوشه contents بریز در پوشه atmosphere در مموری و پوشه Config هم در روت مموری(منظور از روت یعنی همون اولی که وارد مموری میشی) و اون گزینه چک باکس که در اموزش با عکس مشخص کردم فعال میکنی.

نکته: هر کدوم از اینها که فعال کردی اگه در محیط کنسول بودی یکبار دستگاه ریستارت یا خاموش روشن کن و دوباره پیلود بزن تا فعال بشن.

• Like
Reactions: omid.safarnia

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر