سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
آقا نت شبانه جمع شده !؟؟؟ چجوری بازیا رو دان کنیم؟؟

با سیم کارت ایرانسل یه حجم شبانه بگیر ..از ساعت 2 شب تا 7 صبح ..حدود 30 گیگ برای یک ماه میشه 9 هزار تومن..خودم همهٔ بازیها رو اینجوری دانلود کردم سرعتش عالی..

• Like
Reactions: daryooshaghayi

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
ببخشید یه سوال بازی cyberpunk با توجه به اینکه از‌روی پلی استور جمع شده باز اپدیت مییشه بازیش؟ چون سایتهایی ک برا دانلود میزارن نسخه ۱ است.

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
ببخشید یه سوال بازی cyberpunk با توجه به اینکه از‌روی پلی استور جمع شده باز اپدیت مییشه بازیش؟ چون سایتهایی ک برا دانلود میزارن نسخه ۱ است.
برای آپدیت باید ورژن های بالاتر از ۷.۵۵ جیلبریک بشه
ورژن ۱ هم که برای جیلبریک های فعلی اومده پر از باگه من دانلود و بازی کردم واقعا ۸۰ درصد بازی باگه که اعصاب خورد کنه توصیه نمی کنم بازی کنید فعلا تا حالا بعدا آپدیت هاش بیاد

• Like
Reactions: milin3m

moriman72

کاربر سایت
Jul 8, 2020
28
برای آپدیت باید ورژن های بالاتر از ۷.۵۵ جیلبریک بشه
ورژن ۱ هم که برای جیلبریک های فعلی اومده پر از باگه من دانلود و بازی کردم واقعا ۸۰ درصد بازی باگه که اعصاب خورد کنه توصیه نمی کنم بازی کنید فعلا تا حالا بعدا آپدیت هاش بیاد
آیا این موضوع برای AC VALHALLA هم صدق میکنه یا نه؟
چون بازی یه مقدار لگی و کند هست .
دوستان به نظرتون آپدیت 3 برای ASSASSINS دامپ میشه یا نه؟

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
بازی که خود سونی از استور حذف کرده و پول مردم رو پس داده معلومه قابل بازی کردن نبوده یک اپدیت هم داده که سایت دانلودها بکپورتش رو هم گذاشت اما از بس مشکل داشت برداشت. فعلا این بازی تا اصلش درست نشه دنبال هکش نباشید

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

درود. Leeful یه ورژن hen2.1.4 رو برای هک 5.05 ارایه داده که خودش تا ورژن 9 رو اتومات اسپوف میکنه. کسی آیا روش یا هاستی سراغ داره که این پیلود داشته باشه؟. درکل اگر فقط فایل hen رو داشته باشی به چه روشی میشه ارسالش کرد؟

[AIO] PS4 Exploit Guide

• Like
Reactions: 7.50.7.51.7.55

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
سلام.دوستان یه سوال
از کجا میتونم بفهمم کنسول ps4 pro قابایت کپی خور کردن داره یا نه؟آخرین آپدیت هم روش نصبه

دوست عزیز فقط تا فریمور 7.55 قابلیت جیلبریک داره .اخرین آپدیتی که شما می فرمائید احتمالا 8 به بالا هستش و نمی تونید جیلبریک کنید

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
آیا این موضوع برای AC VALHALLA هم صدق میکنه یا نه؟
چون بازی یه مقدار لگی و کند هست .
دوستان به نظرتون آپدیت 3 برای ASSASSINS دامپ میشه یا نه؟
من اساسین رو خیلی بازی نکردم ولی همون مقداری که بازی کردم مشکل حادی نداشت در مورد زمان آمدن جیلبریک ۸ هم هیچ چیز معلوم نیست

باز هم در خصوص سایبرپانک باید بگم بازی پتانسیل خوبی داره ولی به شدت باگ، مشکلات فیزیک و مشکل گرافیکی داره داره و اصلا نمیشه بازیش کرد هرچند من تو فریم ریت مشکلی نداشتم روی پرو

mehdi081

کاربر سایت
Dec 27, 2015
54
نام
مهدی
بازی که خود سونی از استور حذف کرده و پول مردم رو پس داده معلومه قابل بازی کردن نبوده یک اپدیت هم داده که سایت دانلودها بکپورتش رو هم گذاشت اما از بس مشکل داشت برداشت. فعلا این بازی تا اصلش درست نشه دنبال هکش نباشید

درود. Leeful یه ورژن hen2.1.4 رو برای هک 5.05 ارایه داده که خودش تا ورژن 9 رو اتومات اسپوف میکنه. کسی آیا روش یا هاستی سراغ داره که این پیلود داشته باشه؟. درکل اگر فقط فایل hen رو داشته باشی به چه روشی میشه ارسالش کرد؟

[AIO] PS4 Exploit Guide

Night king
از این هاست استفاده کنید، هم نسخه لایته (سبُک) هم ورژن leeful با قابلیت Spoof رو داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر