Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
دوستان برای کسی که تجربه انیمه سریالیش به Death Note محدود میشه، به عنوان انیمه‌ی دوم و اثری که نشه به راحتی از پاش پا شد که همزمان هم عمیق باشه هم ضرباهنگ نسبتا بالایی داشته باشه، چی پیشنهاد میدین؟!

بین Attack On Titan و FA:Brotherhood موندم خودم (هر چند به عنوان اثر عمیق Monster و Ergo P رو سراغ دارم، اما یه چیز با ضرباهنگ تند میخوام).

PiPNiNeTTa

کاربر سایت
Mar 10, 2021
45
نام
پوریا
دوستان برای کسی که تجربه انیمه سریالیش به Death Note محدود میشه، به عنوان انیمه‌ی دوم و اثری که نشه به راحتی از پاش پا شد که همزمان هم عمیق باشه هم ضرباهنگ نسبتا بالایی داشته باشه، چی پیشنهاد میدین؟!

بین Attack On Titan و FA:Brotherhood موندم خودم (هر چند به عنوان اثر عمیق Monster و Ergo P رو سراغ دارم، اما یه چیز با ضرباهنگ تند میخوام).
بچه‌های دیگه اینجا بهتر میتونن کمکت کنن که چه انیمه‌ای برداری ببینی ولی اگه نظر منو بخوای از بین این دو انیمه‌ای که خودت در نظر گرفتیشون من باشم اول میرم سراغ FA:B :punk:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین

من خودم FMA:BH رو خیلییی بیستر از شینگکی نو کیوجین (همون اتک ان تایتان ) دوست دارم! و اگر فقط یکی رو میخواستی ببینی میگفتم فول متال..‌

اما با اون ضرباهنگ نسبتا بالا به نظرم شینگکی بهتر برات جوابگو هست:D کلا کاریه که خیلییییی خوب میتونه به عنوان کار اول جذب کنه:D (یه جورایی مثل همون دفترچه مرگ...و شاید حتی بیشتر:-" )
و خوبیه دومش اینه که... با صبر آشنا میشی>:) توی انیمه دیدن شاید هیچی مثل صبر کردن رایج نباشه:))

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
اومدم یه سری انیمه فصلی ببینم، متوجه شدم اصلا حال نمیکنم
خلاصه فکر کنم تقصیر فصل جدید Nanatsu no Taizai باشه. هی میخوام ببینمش ولی نه حجم اینترنت دارم نه جایی برای ذخیره کردن، فقط یه مبارزه از ملیوداس تایچو میتونه منو سر حال بیاره

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,021
من تا حالا انیمه ندیده بودم (البته نمی دونم فوتبالیست ها انیمه حساب می شد یا نه :D) ولی به اصرار که چه عرض کنم بخاطر اینکه یکی از دوستام رو مغزم راه نره نشستم Attack on Titan رو دیدم و کف و خون قاطی کردم! انیمه در این حد خفن بازم می شناسید معرفی کنید تو رو خدا :D

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
این فصل نسبت به فصل قبلی برای من خیلی بهتر بود و به نظرم یکی از بهترین فصل های این چند سال اخیر رو داشتیم

برای من این 10 تا بهترین بودن

1- non non biyori nonstop (10/10)
فصل سوم یکی از بهترین SOL های تاریخ , تموم شدنش به شدت ناراحت شدم امیدوارم فصل چهارمی در کار باشه

2- Idoly Pride (10/10)
میتونم بگم جزو کارهایی بود با هر قسمت بهتر میشد و اخرش هم فوق العاده تموم شد, داستان شخصیت همه چیز بی نظیر بود

3- (Yuru Camp△ Season 2 (10/10
بی نظیر.

4-(Kemono Jihen (9/10
میتونم بگم جزو بهترین شونن هایی که تا الان دیدم همه چیز درجه یک بود

5-Kumo Desu ga, Nani ka? (9/10)
بهترین ایسکای فصل بود برام, بی نظیر (صدای Yuuki Aoi هم هر هفته به عنوان شخصیت اصلی میتونم بشنوم)

6- World Trigger 2nd Season (9/10)
ظلمه نبینین تقریبا هر چقدر فصل اول یه اقتباس معمولی از مانگا بود این فصل یه اقتتباس فوق شاهکار بود همه چیز بهتر شده بود

7-Jaku-Chara Tomozaki-kun (8/10)
دلیل اصلی که من اینو دوست داشتم بخاطر main heroine داستانه خود شخصیت هینامی کاملا یه چیز اورجینال بود, هر قسمت هم بهتر میشد, چه بسا خود شخصیت اصلی توموزاکی هم عالی بود

8-Mushoku Tensei (8/10)
یه اقتباس عالی جدا کی فکر میکرد بعد این همه سال MT اقتباس به این بی نظیر ساخته بشه؟ اصلا کی امید داشت انیمه تایید بشه؟ عالی بود
دلیلی که من زیاد از این فصل خوشم نیومد به کیفیتش ربطی نداره خود نوال هم من از این چپتر ها خوشم نمیومد در واقع اون جایی که شروع میشه و تبدیل میشه به 10/10 برای من هنوز مونده انیمه بشه

200692
جا داره بگم بهترین شخصیت کل فصل هم خود ایشونه قسمت هایی که بود 10/10 نبود 8/10

9-toubun no Hanayome ∬ (7/10)
عالی بود , اینم مثل WT نسبت به فصل اول کلی پیشرفت کرده بود

10-Ore dake Haireru Kakushi Dungeon (7/10)
عالی بود بسیار لذت بردم از اون انیمه هایی بود قبل شروع فکر نمیکردم اینقدر لذت بخش باشه هفتگی دیدنش

یه چند تا انیمه مثل Re:Zero s2 - SLIME s2 -Dr. Stone s2-Log Horizon s3 هم همین جزو 10 تا هستن ولی میخواستم بیشتر انیمه های جدید باشه
لیست کامل برای من:
(10/10) non non biyori nonstop
Idoly Pride (10/10)
Yuru Camp△ Season 2 (10/10)
Kemono Jihen (9/10)
Kumo Desu ga, Nani ka? (9/10)
World Trigger 2nd Season (9/10)
Jaku-Chara Tomozaki-kun (8/10)
Log Horizon s3 (8/10)
Dr. Stone s2 (8/10)
Mushoku Tensei (8/10)
Re:Zero s2 (8/10)
toubun no Hanayome ∬ (7/10)
Uma Musume: Pretty Derby (TV) Season 2 (7/10)
SLIME s2 (7/10)
Ore dake Haireru Kakushi Dungeon (7/10)
Back Arrow (6/10)
Urasekai Picnic (6/10)
2.43: Seiin Koukou Danshi Volley-bu (6/10)
Tatoeba Last Dungeon (6/10)
SK∞ (6/10)
Shingeki no Kyojin: The Final Season (6/10)
Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi (5/10)
------------------------------------------------------------------
این فصل انیمه هایی هایی که ناامید کننده بود برام این سه تا میتونم اشاره کنم چون خیلی امید داشتم بهشون
Yakusoku no Neverland اینم میره کنار توکیو غول به عنوان ناامید کننده ترین اقتباس از یه مانگای خوب این shirai امیدوارم یه روز توضیح بده منطق اینکه میخواست انیمه اورجینال باشه چی بوده جالب اینه این قسمت های اخر کسی رو به عنوان نویسنده تو اخر های قسمت نمینوشتن یعنی کسی گردن نمیگرفت داستان رو
Horimiya خیلی خیلی سریع اتفاق میفتاد به جز انیمیشن و کارگردانی فوق العادش چیز خاصی نداشت جزو کارهایی بود به شدت از لحاظ داستانی و شخصیت پردازی ضعیف بود (دقیقا برعکس یه چیز مثل توموزاکی) تو یه دنیای عادلانه تیم این رو توموزاکی کار میکنه و تیم توموزاکی رو Horimiya
Wonder Egg Priority
نه اینکه بد باشه نه ولی من با روند پیشروی داستانش مشکل داشتم و دوست نداشتم چطوری داستان میرفت جلو ,قسمت های اولیه من فکر میکردم برای من yorimoi 2 باشه ولی نشد حتی فکر نکنم اون قسمت اخر که june میاد هم نظرمو عوض کنه

در کل فصل خوبی بود

آخرین ویرایش:

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,637
از خوبی های این پارت اینه که دیگه بدخواهان نمیتونن بگن که g*y هست :>
منم بخاطر gae بودن آرت استایل تا مدت ها فقط در حد میم میشناختمش:D:D
ولی اولین قسمت رو که دیدم تا آخر پارت 5 رفتم:x

الانم ناراحتم که پارت 6 بیاد باید 1 هفته برا هر قسمت صبر کنم:((

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,352
نام
مسلم
منم بخاطر gae بودن آرت استایل تا مدت ها فقط در حد میم میشناختمش:D:D
ولی اولین قسمت رو که دیدم تا آخر پارت 5 رفتم:x

الانم ناراحتم که پارت 6 بیاد باید 1 هفته برا هر قسمت صبر کنم:((
صرفا برای اینکه نمک روی زخمت بپاشم، شاید مجبور بشی بیش از چهل هفته صبر کنی>:)

ولی اگه نمیتونی صبر کنی، برو مانگا رو بخون، بعدش به جایی میرسی که باید یه ماه برای هر چپتر صبر کنی :>

پ.ن: راستی پارت هشت رو چند ماه هست آنگوئینگ نکردم، بزودی باید برم توی کارش :D

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
Vivy: Fluorite Eyes Song - Ep 1
قسمت اول خوبی بود و معلومه با کار خوش‌ساختی طرفیم. تا اینجا داستان و شخصیت اصلی جالبی داشت. فقط...
اون کاراکترِ مکمل خــــــیلی حرف می‌زنه. سرم رفت! تند تند و یه‌بند... امون نمی‌ده زیرنویس رو بخونیم%-( :D

Joran: The Princess of Snow and Blood - Ep 1
ویدیویی که چند روز پیش ازش دیدیم (مال همین قسمت اول) خیلی خفن بود، ولی خود انیمه... فقط همون تیکه‌اش جالب بود. اونقدر آشفته بود و نچسب که بی‌خیال‌اش شدم.
----------
قسمت دوم رو چرا ندیدی؟ اونم اومده.:D
گفتم یه روز نبینم دوتا رو؛ فاصله بندازم :D (پات‌پلیر را می‌بندد! سوت‌زنان دور می‌شود)
ولی جدی چرا دوتا با هم اومد؟ :-?? :D

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
Vivy: Fluorite Eyes Song - Ep 1
قسمت اول خوبی بود و معلومه با کار خوش‌ساختی طرفیم. تا اینجا داستان و شخصیت اصلی جالبی داشت. فقط...
اون کاراکترِ مکمل خــــــیلی حرف می‌زنه. سرم رفت! تند تند و یه‌بند... امون نمی‌ده زیرنویس رو بخونیم%-( :D

Joran: The Princess of Snow and Blood - Ep 1
ویدیویی که چند روز پیش ازش دیدیم (مال همین قسمت اول) خیلی خفن بود، ولی خود انیمه... فقط همون تیکه‌اش جالب بود. اونقدر آشفته بود و نچسب که بی‌خیال‌اش شدم.
قسمت دوم رو چرا ندیدی؟ اونم اومده.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر