barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
گودزیلا علیه کنگ هم اومد و واقعا فیلم باحالی بود . یک آرزوی دیرینه برای خیلی ها که یک مبارزه نفس گیر بین این دو هیولای معروف رو با جلوه های ویژه ی امروزی ببینن. این جا جاش نیست برای همین نظرم درباره کاراکتر های انسانی و ... رو تو همون تاپیک امتیاز دهی می نویسم
ولی فیلم از نظر ایجاد تعادل بین هیولا ها مشکل داشتا

رسما گودزیلا اوور پاور بود. بی خود نیست تو فیلم هیچ جا نمی گن کینگ کنگ . چون کینگ همون گودزیلائه. دو بار که باهم مبارزه کردن هر دو بار کنگ آخرش شتک شد . بار دوم هم به زور و سلاح گرم یکم گودزیلا رو عقب روند ولی خودش در حد مرگ رفت . تو مبارزه آخر با مکا گودزیلا هم از یک جا به بعد که کنگ مجال پیدا کرد گودزیلا رسما رفت نشست رو نیمکت ذخیره . همون مکا رو هم با اتومیک برث گودزیلا جر وا جر کرد
دو سه جا مثل همون جایی که کنگ بی هوش شد قبل اومدن مکا و آخرین لحظه که این دو تا باهم رو برو میشن و بعد هرکدوم میرن دنبال زندگی اشون یک جوری ساخته شده انگار گودزیلا لطف می کنه و از جون کنگ می گذره . یک جورایی بزرگی می کنه و می بخشه تا دعوا ختم به خیر شه به نظر میاد یک هیولای دیگه اومده گفته خب حالا یک صلوات ختم کنید و همدیگه رو ببوسید و کظم قیض کنید :))

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
573
برای اینکه از فیلم گودزیلا لذت ببرید هر جا اون میلی بابی براون رو نشون داد بزنید جلو بهتون قول میدم هیچی از فیلم از دستتون نمیره تازه لذت فیلم هم بیشتر میشه. کل وجودش رو از فیلم حذف کنن هیچی از داستان تکون نمیخوره.
ایکاش یکی بیاد فیلم رو بدون اون بخش ادیت کنه.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
برای اینکه از فیلم گودزیلا لذت ببرید هر جا اون میلی بابی براون رو نشون داد بزنید جلو بهتون قول میدم هیچی از فیلم از دستتون نمیره تازه لذت فیلم هم بیشتر میشه. کل وجودش رو از فیلم حذف کنن هیچی از داستان تکون نمیخوره.
ایکاش یکی بیاد فیلم رو بدون اون بخش ادیت کنه.
باز خوبه فقط میلی رو بنچاق کردن . همین که یک دواین جانسون یا تام هالند تو فیلم ول نکردن وسط فیلم نمک بریزه باید کلاهمون رو بندازیم هوا

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
According to Variety, Netflix has spent $450 million to acquire the rights to Knives Out 2 and Knives Out 3

نتفلیکس با پرداخت رقم پشم افکن ۴۵۰ میلیون دلار حق پخش دو قسمت دیگر از فیلم های Knives Out را خریداری کرد.

#پشمام!!! :D:o

View attachment 13123.mp4

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
نسخه 7 گیگی رو دانلود کردم فقط بازش کردم کیفیت رو دیدم خعلی خوبه !

کلن تو این جور فیلم ها دنبال محوریت علم و دانش نباید بود :))
باید تخمه رو شکست و تند تند زد جلو :)):))
این با دمش ی ضربه میزنه به اون اون ی مشت میزنه تو پوز اون یکی
در نهایت یکیشون قهر میکنه میره :)) و یک شیحه پیروزمندانه از زاویه سه رخ مخلوقِ برنده سکانش آخر فیلم رو تشکیل میده .

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
حرفت درسته و کاش همه واقعا صادقانه میگفتن برای دل خودم نمره دادم نه اینکه حکم مطلق صادر کنه برا فیلم یا خودشو خاص و روشنفکر نشون بده با ایرادای Pretentious گرفتن و بزوور اصطلاحای سینمایی استفاده کردن!

پ.ن:منظورم این فیلم گودزیلا نیست البته حرفم کلی بود

بحث تکراری است. فضا هم عوض نمی شود؛ چون چه بخواهیم و چه نخواهیم دادن نمره به یک اثر (حتی جاودانه) چه زیاد و چه پایین، خواننده را آزرده خاطر می کند. بحث شکل می گیرد و در پایان بحث به این که تو میفهمی یا نمی فهمی ختم می شود. (چه من که به فیلم ترنس مالیک صفر بدهم یا چه کاربر دیگر به یک فیلم بلاک باستری 9.5 بدهد) تاپیکی پیرامون بحث فیلمی به تقریب آکادمی در سال های 2014 و 2015 زده شد که بعد ادامه پیدا نکرد. بحث پیرامون فیلم های بردمن و مدمکس خیلی خوب در آن جا فراتر از «حرف دل» پیش رفت و تعدادی بودند که نه روشن فکرنما بازی در آوردند و نه طرف احساس کند که بزور می خواهد اصطلاح سینمایی به کار ببرد. اینکه فرد اصطلاح تخصصی در زمینه فیلم نامه و اجرا به کار ببرد، هیچ ایرادی ندارد. مگر شما منتقد برجسته هستید که تشخیص می دهید چه فردی به زور اصطلاح سینمایی در متنش به کار برده است؟ گهگاهی حرف دل می زنیم و گهگاهی خیر. همان کاربری که 9.5 مثلا داده است، به فیلم IT 2 صفر می دهد و با برهان بسیار خوب (کادر بندی بد که انگار پنی وایز غول پیکر از کادر صفحه خارج می شود و...) دلیل دادن چنین نمره ای را بیان می کند یا در جو فیلم Joker، پیرامون ایرادهای ریز و درشت فیلم نامه توسط همان کاربری که چهار سال گذشته حرف دل اکثر ما پیرامون آزاد بودنمان در نمره دهی گفت، با دیگر کاربران بحث کرد یا خودمون هم دست کمی از آن فرد معترض به نمره های بالا به گودزیلا نداشتیم که میخواستم طرف را به فیلم Uncut Gems وادار به سجده کنیم که موفق نشدیم! به نظرم چیز طبیعی است و نباید حساسیت نشان داد. ولی این تصور را نکنید که همه ما پیرامون یک اثر حکم مطلق صادر می کنیم یا روشنفکر بازی درمیاریم!

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,359
نام
محمد
میدونم اسکریپت بد بود ولی واقعا بجز نبرد گودزیلا و کونگ انتظار اثر خلاقانه و ادبی از این فیلم داشتید؟
منکه چون اصل کاری درست و حسابی ساختن به اندازه کافی راضی شدم.
دوباره هم بخوام فیلم رو ببینم بخش انسانی رو کاملا فوروارد میکنم و مستقیم برای مبارزه ها میبینم.:D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان انکودر های خوب رو معرفی میکنید؟ بیشتر بین انکودر های کمحجم تر (نه چند ده گیگی ها). بعضی انکودرا 1080شون اینقدر تار و کثیفه ادم 720 رو ترجیح میده :D

من خودم با PSA حال میکنم. ولی گاهی دیر میفرسته و اینکه فقط x265 داره... حس میکنم از اکثر چیزایی که دیدم بهتره کیفیتش...

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
دوستان انکودر های خوب رو معرفی میکنید؟ بیشتر بین انکودر های کمحجم تر (نه چند ده گیگی ها). بعضی انکودرا 1080شون اینقدر تار و کثیفه ادم 720 رو ترجیح میده :D

من خودم با PSA حال میکنم. ولی گاهی دیر میفرسته و اینکه فقط x265 داره... حس میکنم از اکثر چیزایی که دیدم بهتره کیفیتش...

Tigole - Pahe - CMRG - EVO - NTB

این بالای ها کار درستن.:D

اگر ریلیزهای RMteam و YTS و YIFY هم دیدی رو تو بکن یه طرف دیگه!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر