Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
فقط کاشکی مثل واندا ویژن 3 اپیزود اولش پخش میشد، یکم ظلمه باید وایسیم، تازه قسمت اول داشت به جاهای جالب اش میرسید.:(

زیادی جو میلک کردن نگرفته اشون؟ تازه همین اسپین آف اولی باید بیاد، ببینیم در چه حده! وای به حال بقیه اینا، مخصوصا بعد اون پایان زباله سری اصلی که درصد علاقه به فرنچایز رو پایین آورد.

البته WW دو قسمتش باهم اومد :D
The Falcon and The Winter Soldier تعداد قسمتاش کمه. کلا ۶ قسمته.
دوتاشم همون اول ریلیز کنن دیگه چیزیش نمی مونه :D

• Like
Reactions: Arima Kishou

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,925
نام
آن مرد !
سریال Banshee رو دیدم خیلی خوب بود
ژانرهای خوبی هم داشت (اکشن درام هیجان انگیز)
از بازی بازیگرهاش مخصوصا انتونی استار و الریش(الریخ؟) تامسن خیلی لذت بردم وقتی چهره هون لی رو دیدم سوپرایز شدم چون تو سریال warrior دیده بودمش اینجا این نقشش عالی بود
چند صحنه که بیننده رو به اوج تنفر میرسونه خیلی خوب بود کمتر سریالی تونسته بود اینکارو باهام بکنه :D
اخ که این سریال تو top5 منه
تو حوزه اکشن هم بهترینه برای من
چیزی اصلا شبیهش نیست
دیروز برای برای 5 ام تموم شد دیدنش:D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
به این GRRM واقعا امید ندارم. :D
وقتی میگن قرارداد 5 ساله بسته، یعنی 5 سال HBO سریالی نمیده با این بابا :D کتاب 6مش نخواهد آمد، Elden ring تا 5 سال خبری ازش نمیشه، و الی آخر...

مردک تو برو کتابتو تموم کن 6-7 ساله داری امروز فردا میکنی :D

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,925
نام
آن مرد !
به این GRRM واقعا امید ندارم. :D
وقتی میگن قرارداد 5 ساله بسته، یعنی 5 سال HBO سریالی نمیده با این بابا :D کتاب 6مش نخواهد آمد، Elden ring تا 5 سال خبری ازش نمیشه، و الی آخر...

مردک تو برو کتابتو تموم کن 6-7 ساله داری امروز فردا میکنی :D
نویسنده انگیزش شهرت و پوله تا هنرشو ( تقلید از تاکلین:-":D ) رو به بهترین نحو بروز بده
به جفتش رسیده دیگه انگیزه ای نداره منتظر نباشید

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
قسمت دوم فالکو و وینتر سولجر خیلی خوب بود. قشنگ بهترم شده بود نسبت به اولی. دیالوگا خیلی خوب و جالب بودن + طنز کاملا مناسب و به جا که یخ نمیزنی بعد از شنیدنشون :D فایت سینش هم خوب بود و در کل بهتر و جالبتر ازون چیزی هستش که انتظار داشتم و ظاهرا قراره بهترم بشه و سورپرایزمون کنه. مارول همچنان سربلند نگهمون داشته :D

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,485
آقا یه سوال با اک netfilix و idm میشه دانلود کرد مثلا کیفیت 1080 اینطورا
مثه این که شایعه شده miami vice میخواد ساخته بشه (شاید همزمان با gta اومد)

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
آقا یه سوال با اک netfilix و idm میشه دانلود کرد مثلا کیفیت 1080 اینطورا
مثه این که شایعه شده miami vice میخواد ساخته بشه (شاید همزمان با gta اومد)
بزرگوار شما اکانت نتفلیکس داشته باشی، واسه چی باید با idm دانلود کنی؟

• Smile
Reactions: kamivh1

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
کلا اکشو ندارم بدونم چطوریه
ولی داشتم فکر میکردم مثلا این 1 ماه ها یا هکیا رو بگیرم برم دانلود با کیفیت خوب
من آخرش هم نفهمیدم که چرا توی ایران باید اکانت نتفلیکس خرید! :D تقریباً هر چیزی توی نتفلیکس هست رو میشه مجانی با کیفیت‌های مختلف دانلود کرد دیگه.
برای فرار از آتش جهنم (به خاطر کپی‌رایت) سراغ نتفلیکس میرین یا علت دیگه‌ای داره؟! :D

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
فالکون و وینترسولجر ادای دینیه به وینترسولجری که بعد برگشتنش حکم هویجو داشت! :D
چقدر خوبه این بشر مخصوصا با بازی سباستین استن!ای کاش داستان طوری پیش بره که این جایگزین استیو بشه و اگرم نشد حداقل نقش بیشتری تو فازهای آینده مارول داشته باشه!

• Like
Reactions: Destro

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
من آخرش هم نفهمیدم که چرا توی ایران باید اکانت نتفلیکس خرید! :D تقریباً هر چیزی توی نتفلیکس هست رو میشه مجانی با کیفیت‌های مختلف دانلود کرد دیگه.
برای فرار از آتش جهنم (به خاطر کپی‌رایت) سراغ نتفلیکس میرین یا علت دیگه‌ای داره؟! :D
حالا من خودمم دانلود میکنم همیشه و اکانتشو نگرفتم تاحالا اما اکثرا فک میکنم برای تماشا روی تلویزیونای هوشمند میگیرن، خیلیا حوصله دانلود ندارن :D مخصوصا این چند وقت که گند زدن تو سایتای قدیمی و اکثرا شده سانسور شده.
باز به نتفلیکس پول بدی بهتره تا به اون دوتا لاشخور ایرانی که هر چی بلا سر سایتای فیلم اومده بخاطر اوناس :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر