Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
نه بابا. این حرفا چیه:D فقط خواستم توضیح بدم که اگر کسی خونده باشه، احساس نکنه نصف داستان براش اسپویل شده.
البته واقعیتش اینه که کسی اون رو خونده باشه، کلیت همه ایسکای-انتقامی‌ها براش اسپویل میشه:-"

انیمه تا کجای مانگا رو پوشش داده؟
عاقا.... :-":-":-"
انیمه تا اخر مانگا رو پوشش داد و رفت :-" داستانو تموم کردن توی 10 قسمت :-"

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
View attachment Mushoku Tensei - Opening Full『Tabibito no Uta』by Yuiko Ohara.mp4
:x:x:x

Mushoku Tensei
این ژاپنیا چرا اینقدر Hor*y ـین ؟ اونم نه در حد معمول ـش !!! موقع دیدنش با خودم میگفتم چجوری انتشار جهانی داره ؟! نتفلیکس , Hulu , Funimation و ... LOL بگذریم ستینگش رو خیلی خوشم اومد اوپنینگش همون چیزی بود که از بچگی تو ذهنم داشتم LOL یعنی لامصب مو نمیزد :p:D واقعا انیمه تر تمیزیه منم کشته مرده توجه به ریزه کاری هستم خیلی کیف کردم . در کل به عنوان کسی که از سبک Isekai زیاد خوشش نمیاد شروعش درجا جذبم کرد و تا پایانش کشوندم

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
دارم فصل دوم دکتر سنگی رو میبینم، وای چقدر عالیه! :x
دوستانی که 5 قلو ها رو دیدن، الان ببینم یا وایسم تا فصل سوم؟
این ژاپنیا چرا اینقدر Hor*y ـین ؟ اونم نه در حد معمول ـش !!!
با اینکه رودئوس خیلی منحرفه:| بطور کل این مورد چون با ستینگ اش جور در میاد خیلی خوبه. یکی خاکستری بودن کرکترا رو نشون میده و همینطور یک حس واقعی بودن به این دنیا و کرکترا میده. بنظرم نحوه ایی که استفاده ازش شده در خدمت داستانه!
توی ستینگ قرون وسطایی هست که استاندارد های مدرن درش دیده نمیشه. که معمولا داستان های فانتزی اینطوری با استانداردهای مدرن جلو میرن که چندان منطقی نیست.

همون موقع هم که اومده اثری بوده که لوس بازی نداشته، اصلا سر اینکه این جریانات رو داشته، سال ها نویسنده اش پیشنهاد انیمه شدن اش رو قبول نمیکرده! :-"

فقط کمه! کی تابستون میشه بقیه اش بیاد.:((

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
کارگردانی انیمیشن موسیقی و...قسمت آخر جوجوتسو فوق‌العاده بودن. از همه قسمت ها این قسمت بنظرم بهتر بود.
یعنی فقط لعنتشون میکنم تیم جوجوتسو شینگکی رو نساختن، زیادی خوب هستن!:|
بعد این خیلی برای مبارزات فیلم 0 هایپ شدم، امیدوارم برای بهترین کرکتر کل داستان بترکونن! اگه Chainsaw Man هم به این خوبی باشه دیگه حجت رو تمام میکنن:D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
Mushoku Tensei
این ژاپنیا چرا اینقدر Hor*y ـین ؟ اونم نه در حد معمول ـش !!! موقع دیدنش با خودم میگفتم چجوری انتشار جهانی داره ؟! نتفلیکس , Hulu , Funimation و ... LOL بگذریم ستینگش رو خیلی خوشم اومد اوپنینگش همون چیزی بود که از بچگی تو ذهنم داشتم LOL یعنی لامصب مو نمیزد :p:D واقعا انیمه تر تمیزیه منم کشته مرده توجه به ریزه کاری هستم خیلی کیف کردم . در کل به عنوان کسی که از سبک Isekai زیاد خوشش نمیاد شروعش درجا جذبم کرد و تا پایانش کشوندم
اتفاقاً برعکسه و آدمای خیلی یخی هستن . نمونش رو داری تو رشد جمعیت منفی ژاپن میبینی .
اینا از انیمه و مانگا استفاده خیلی گسترده ای برای فرهنگ سازی و آموزش همه چیز به بچه هاشون میکنن .
به نظرم با همین چیزا میخوان یه فکری هم به حال رشد جمعیت منفی بکنن و بچه ها رو از الان آماده کنن .

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
عاقا.... :-":-":-"
انیمه تا اخر مانگا رو پوشش داد و رفت :-" داستانو تموم کردن توی 10 قسمت :-"
عاو!
مانگاش چون کند سوز بود قشنگ جای ۵۰-۶۰ قسمت انیمه رو هم داشت. معلومه فاجعه‌ای تاریخی رو ایجاد کردن.
---------------------------
توصیه می‌کنم هرکس فصل اول رو دیده بره بقیه‌اش رو از مانگا بخونه. احتمالا حدود قسمت ۳۷ مانگا میشه.
درسته سیاه‌نمایی‌هایی از مانگاش هست. اما خوندنش ایجاد ندامت نمی‌کنه.
سلام

اتفاقاً برعکسه و آدمای خیلی یخی هستن . نمونش رو داری تو رشد جمعیت منفی ژاپن میبینی .
اینا از انیمه و مانگا استفاده خیلی گسترده ای برای فرهنگ سازی و آموزش همه چیز به بچه هاشون میکنن .
به نظرم با همین چیزا میخوان یه فکری هم به حال رشد جمعیت منفی بکنن و بچه ها رو از الان آماده کنن .
واقعاً اگر تلویزیون ما همچین چیزایی رو پخش می‌کرد. الآن همه ما در حال رشد جمعیت بودیم. شاید حتی به رشد ۶-۷ درصدی هم می‌رسیدیم:-"

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
انیمه از مانگای Vanitas No Carte تایید شد

TVアニメ「ヴァニタスの手記」ティザーPV - YouTube

199912

کار مانگاکای ابر شاهکار قرن pandora hearts هست و بر عکس PH که انیمه اش متوسط بود این قراره انیمه اش یه چیز فوق العاده ای باشه

چرا قراره خیلی بهتر باشه؟ همین تریلر رو نگاه کنین از کل انیمه PH کیفیتش بهتره وکارگردانی انیمه هم بر عهده یه عضو سابق SHAFT و کارگردان سری مونوگاتاری (به جز Bakemonogatari ) هست

از الان 100% مطمئنم بیشتر از PH موفق میشه

- Main Staff:
* Director: Tomoyuki Itamura
* Series comp.: Deko Akao
* Char. design, Chief animation director: Yoshiyuki Itou
* Art director: Shingo Kanai
* Sound director: Kazuhiro Wakabayashi
* Animation production: Bones
--------
- Cast:
* Vanitas: Natsuki Hanae
* Noé: Kaito Ishikawa

هر فصلی پخش بشه بدون شک حداقل برای من بهترین انیمه اون فصل میشه اصلا شک نکنین کیفیتش قراره بی نظیر باشه

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
فقط اومدم بگم شرم بر اونهایی که وان پیس نمی خونند:-" چپترهای اخیر اصلا تعریف و توصیف جدیدی از خفنیت و اپیک بودنه تا حالا 7-8 باری خوندم :x:x:x
ارک وانو اگه با همین کیفیت پیش بره برام تبدیل به بهترین ارک وان پیس میشه بس که خوبه لعنتی :-"

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
خبر از ادامه ی(!!!!!!!!!) Ano Hana اومده!

اینجا که خودتون میدونید من چقدر عاشقشم و این حرفا
ولی اصلا و ابدا دید خوبی نسبت به این اتفاق ندارم!

و... تیپ دوتا دخترها کاملا بر خلاف انتظاراتم ازشون هست! :))

@Arima Kishou
بیا عکس رو بزار، به شکل عجیبی تو پوشه هام نشون نمیده عکس رو:-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
خبر از ادامه ی(!!!!!!!!!) Ano Hana اومده!

اینجا که خودتون میدونید من چقدر عاشقشم و این حرفا
ولی اصلا و ابدا دید خوبی نسبت به این اتفاق ندارم!

و... تیپ دوتا دخترها کاملا بر خلاف انتظاراتم ازشون هست! :))

@Arima Kishou
بیا عکس رو بزار، به شکل عجیبی تو پوشه هام نشون نمیده عکس رو:-"
IMG_20210328_155915_100.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر