Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
هم زمان با شروع کمپین توییتری ملت که به نظرم هدفش چیز اشتباهیه و باید روی یه چیز دیگه متمرکز می شدن
می خواستم اینو بگم به نظرم یه عده در ادامه ی نظراتشون لطف کنن بگن دوست داشتن ZSJL چطوری باشه یا اصلا کلا دیسی چطوری باشه تا حداقل تکلیفمون مشخص بشه
اینو بخاطر این می گم دو روز با یه کاربری بحث کردم اما چند روز بعدش خودش اومد گفت من فن بوی مارولم چون فیلم هاش برام دلنشینه.خوب اگر من می دونستم وضعیت اینطوریه دیگه لازم نبود دو روز وقتمو تلف کنم.بخاطر این میگم که ملت بیان اونچیزی که واقعا هست رو مشخص کنن و الکی حاشیه نرن.
اما
عدالت برای جانی دپ هم ترند شده
https://twitter.com/search?q=#JusticeForJohnnyDepp&src=trend_click&f=live&vertical=trends
فن‌بوی مارول =/= هیتر DC

تو لیست تاپ ۱۰ قهرمان‌های مورد علاقه من (براساس تاریخچه کامیک‌بوکیشون) ۶ به ۴ دی‌سی جلوتره، و شاید برات جالب باشه بدونی سوپرمن قهرمان شماره یک منه.

صحنه آماده‌ست، بودجه رو گرفتی، بازیگر خوشگل خوش‌تیپی که خودش nerd هست رو کست می‌کنی، هانس زیمر واسه موسیقی، ویلن خوب، ساپورتنیگ کست خوب و بعد به اسم Dark and gritty میای Man of Steel رو تحویل میدی؟ که خود بازیگرش میگه از ورژن سوپرمنی که بازی می‌کنه راضی نیست؟

مشکل من با مدل کارگردانی اسنایدر اینه که کامیک‌ها رو درک نمی‌کنه. همین.

حالا بازم unpopular opinion، همین اسنایدر که ضعفش رو میگم نکات قوتش رو هم بگم، «بهترین» صحنه مبارزه بتمن تو کل ورژن‌هاش رو طراحی کرده، تیم انتخاب بازیگر و کاستوم دیزاینش واقعا عالیه، چند جایی هم واقعا فریم‌های خاص و زیبایی درآورده (مخصوصا دستگیری سوپرمن تو MoS، بتمن و واندروومن بالای جسد سوپرمن و…) و اون صحنه‌ای تو MoS که صورت کویل مورف میشه به صورت ریوز نشون میده ذوق و استعداد داره ولی

ضعفش کجاست؟ اینکه میای از همون اول سوپرمن رو یک کاراکتر petty طراحی می‌کنی که میزنه کامیون یک آدم قلدر رو جرواجر میکنه، بتمن رو بدون نشون دادن اینکه چی بهش گذشته، یه ورژن من درآوردی psycho میسازی که مجرم‌ها رو داغ میذاره؟! هم داستان Doomsday، هم Return of Superman، هم the Dark Knight Returns رو خراب می‌کنی، جلو جلو هم خط داستانی Flashpoint و Injustice رو اسپویل میکنی؟ خب یکم خوددار بودن، یکم nuance، یکم character momentهای آروم‌تر و انسانی‌تر ضرر نداره (بامزگیش اینه که با مارتا کنت و لوئیس همچین صحنه‌ای بود تو ZSJL ولی اوپس نه ? it was Martian Manhunter all along. خودش هم متوجه نیست که همچین حرکت‌هایی فیلم رو بی‌روح و خالی از المان انسانیت می‌کنه.)

من یبار دیگه ZSJL رو ریواچ کردم، دارکساید که قراره biggest bad باشه میاد زارت شکست میخوره، بعد یادش می‌ره که motherboxها و equation روی زمینه؟ استپن‌ولف حمله‌ش رو شروع می‌کنه چون سوپرمن مرده؟ اوکی خب قبلش چی؟ موقعی که سوپرمن نبود چرا خبری نبود؟
مدلی که اسنایدر ما رو با قهرمان‌هاش و گذشته‌شون آشنا می‌کنه:

سایبورگ: car accident
فلش: car accident
آکوامن: boat accident
واندروومن: نجات مردم و یک ساختمون از دست تروریست‌های بمب‌گذار، بعد پودر کردن همون تروریست و همون ساختمون جلوی مردم ?

با همین کست و دید کلی اگر سری بره جلو من خیلی خوشحال میشم، ازرا میلر در نقش فلش ?? هنری کویل ?? ولی اسنایدر ناظر کلی نباشه.

Also, lighten up
جاستیس لیگ بهترین فیلم اسنایدره چون اونطوری مثل BvS زور نمیزنه edgy و تاریک باشه، شوخی هم داره، comic relief هم داره. این رو خودش قطعا بعد از BvS متوجه شده که تاریک بودن و جدی بودن رو باید کسب کنی، مثل Infinity War و End Game نه که با اون پلن ابلهانه لکس لوتر سعی کنی جدی باشی و بعد با مارتا سر و تهش رو هم بیاری.

راجع به جهان‌بینی objectivism اسنایدر هم بخونید خیلی چیزها شفاف میشه که چرا این مدلی فیلم می‌سازه

Zack Snyder's Justice League Is Proof the SnyderVerse Shouldn't Be Restored

آخرین ویرایش:

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
امتیاز نسخه زک اسنایدر، در لترباکس، از 4 به 3.5 کاهش یافت.
در دو هفته فکر کنم.
یه فضای سم دو طرفه اطراف دیسی و فیلم هاش شکل گرفته که حالا حالا درست بشو نیست
یه عده طرفدار اسنایدر یا هیتر وارنر و یا ... ریختن 10 ها رو برای فیلم ردیف کردن که اشتباه بود
حالا یه عده دیگه از طرفداران سایر چیزها و هیتر اسنایدر و غیره هم بعد از ماجرای چند روز اخیر و برگشتن تمرکز ها از روی خود فیلم فضا رو مناسب دیدن ریختن 0 ها رو ردیف کردن براش که این هم اشتباهه
اما
هشتگ RestoreTheSnyderVerse بالا 1.2 میلیون توییت گرفته که باز هم می گم به نظرم اشتباهه چون هدف های بزرگتر رو نادیده گرفتن
و
تریلر TSS فردا منتشر میشه
همینطور چون دیگه نمی خوام بیشتر وقت بذارم در همین حد می گم که یه جمله ای به اسم کمیک ها رو درک نمی کنه افتاده سر زبون مردم(از جمله گذشته ی خودم) اینو کردن سر نیزه به تاخت جلو میرن

مارول زدگی از سر تا پای پوستر میباره[-(

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
Godzilla vs. Kong has opened in Chinese theaters to impressive box office results. According to The Hollywood Reporter, the big-budget monster movie is set to make more than $20 million in its first day alone

فروش فوق العاده Godzilla vs. Kong اونم در یک روز در چین!

بالای ۲۰ میلیون دلار!

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
شما رو نمیدونم، :p:D، ولی تریلر خیلی خوب بود، کینگ شارک هم بتونن عین سریال هارلی کویین ازش دربیارن، عالی میشه!:D

راستی، بالاخره هم مشخص شد که سیلوستر استالونه تو این فیلم چیکار میکنه، صداپیشه کینگ شارک شده!:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
شما رو نمیدونم، :p:D، ولی تریلر خیلی خوب بود، کینگ شارک هم بتونن عین سریال هارلی کویین ازش دربیارن، عالی میشه!:D

راستی، بالاخره هم مشخص شد که سیلوستر استالونه تو این فیلم چیکار میکنه، صداپیشه کینگ شارک شده!:D
من از تریلر خوشم نیومد، حالا تا فیلم بیاد ببینم چکار می کنه

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

جالب بید:D

Screenshot_20210326-211455_Twitter_copy_780x445.jpg

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
کینگ‌ شارک گویا حکم گروت DC رو قراره داشته باشه خیلی باحاله طرف :D
و بازم بانو رابی دوست داشتنی!کلا زاده شده که هارلی کویین باشه.یه شایعه اومده بود فیلم هارلی و جوکر قراره ساخته بشه ای کاش واقعیت میداشت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر