سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Shahram1007

کاربر سایت
Sep 17, 2018
16
بچه ها این هک کردن با golden hen و رست مود رو کسی میتونه توضیح بده که چجوری کار میکنه؟؟؟
من الان با گلدن هن هک کردم چجوری ببرم ریت مود که هک بمونه؟
بعد این رست مود اسیب نمیزنه به دستگاه چون من مثلا ۶ ۷ ساعت میخوام تو رست مود بمونه

Mahdiyar1982

کاربر سایت
Mar 1, 2019
29
راستی دوستان دمای دیفالت فن چنده؟
یعنی واسه خود سونی
این اکسپلویت های جدید دستکاری میکننش
آخع به این چیکار دارید؟ ?
روی 5.05 هاست نایت کینگ رو زدم
تنظیماتش رو دستکاری کرده
خیلی صدا میکنه فن
هک قبلی اینطوری نبود
الان یه بازی سبک هم بازی میکنی
سریع صدای فن درمیاد

دوستان
کسی میدونه دمای دیفالت خود pro چنده؟
بذارم روی همون دما
فکر کنم بهترین حالت همون دیفالت خود سونی باشه؟ درسته؟

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
بچه ها این هک کردن با golden hen و رست مود رو کسی میتونه توضیح بده که چجوری کار میکنه؟؟؟
من الان با گلدن هن هک کردم چجوری ببرم ریت مود که هک بمونه؟
بعد این رست مود اسیب نمیزنه به دستگاه چون من مثلا ۶ ۷ ساعت میخوام تو رست مود بمونه
نه عزیز رست مود رو خود سایت سونی گفته فرقی با خاموش بودن نداره و حتی برای چند روز هم تو اون حالت بمونه مشکلی نداره

• Like
Reactions: Mahdiyar1982

شوکی

کاربر سایت
May 11, 2013
65
سلام دوستان با جیلبریک کنسول مراحل انجام شده‌ی بازی‌ها سیو نمیشه؟ یعنی باید هر بار با خاموش و روشن کردن کنسول و هک کردن کنسول بازی رو از اول شروع کرد؟؟؟؟

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
سلام دوستان با جیلبریک کنسول مراحل انجام شده‌ی بازی‌ها سیو نمیشه؟ یعنی باید هر بار با خاموش و روشن کردن کنسول و هک کردن کنسول بازی رو از اول شروع کرد؟؟؟؟
نه سیو ها سر جاشه. توی جیلبریک فقط بعد از هر بار خاموشی باید دوباره اکسپلویت و هن رو اجرا کنی تا قفل بازی ها باز بشه که اگه با رست مود خاموش کنی اونم لازم نیس...

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
سلام
cyberpunk 2077 رو کسی بکپورت 7.02 رو داره؟ یا جایی برای دانلود هست یک سری سایت ها گذاشتن بازی رو ولی بکپورت نداره
نظرات سایت ها رو خوندم که گذاشته بودن تقریبا همه گفته بودن که مشکل داره بکپورت و واسه همین برش داشتن تا بعدا نسخه خوبش بیاد

• Like
Reactions: K A M B I Z

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
نظرات سایت ها رو خوندم که گذاشته بودن تقریبا همه گفته بودن که مشکل داره بکپورت و واسه همین برش داشتن تا بعدا نسخه خوبش بیاد
اگر بخواد بکپورت آپدیت بیاد باید ۸.۰۱ جیلبریک بشه که معلوم نیست چه زمانیه

• Like
Reactions: aligool21

Mahdiyar1982

کاربر سایت
Mar 1, 2019
29
در مورد
7.55
من و خیلی ها مشکل داشتن
چند نکته که به من کمک کرد تا بتونم
جیلبریک کنم

هاست های مختلف رو ترای کنید تا ببینید کدوم هماهنگی لازم رو داره با کنسول شما
برای من اسلیم بود
از نایت کینگ جواب گرفتم
قبل از اینکه کش بگیرید
کلیر کوکی و کش رو بزنید
کنسولم خاموش کنید از برق بکشید 1 دقیقه!!!!
بعدش یه یوزر جدید بسازید
پلی روم رو باز کنید بدون اینکه ببندیدش
با دکمه هوم دسته خارج بشید پلی روم باز بمونه
به اینترنت وصل بشید
احتمالش هست پلی روم بخواد خودشو آپدیت کنه
پاز کنیدش
بعد برید توی مرورگر و آدرس هاست رو بزنید
کش که کامل شد
مرور گر رو ببندید
اینترنت رو قطع کنید
بعدش دوباره مرورگر رو باز کنید
اکسپلویت مناسب رو انتخاب کنید احتمالا 7.5x
اگر مشکلی پیش نیاد
چند بار نات ایناف مموری میزنه
و جیلیبریک میشه

اگر خاموش شد
مراحل بالا رو نمیخواد اجرا کنید
فقط روشن کنید
و مرور گر رو باز کنید و میرا رو انتخاب کنید
احتمالا چند بار ترای کنید یه بارش
هک میشه

بعدش هم رست مود بزنید که لازم نباشه هی جیابریک کنید

با عرض پوزش از اساتید و دوستان حرفه ای بابت توضیح واضحاتی که دادم!!!

اینو برای دوستانی گفتم که ممکنه آشنایی کمتری داشته باشن!!! ?
احتمالا

AVG

کاربر سایت
Feb 24, 2020
4
نام
AVG
سلام دوستان خواستم بپرسم سایتی هست که dlc های مورتال کمبت رو بزاره ( وقتی dlc های نسخه 7.55 پورت شد منظورمه ) توسایتای ایرانی من گشتم اکثرا dlc های ورژن های قدیمی رو گزاشتن :Wallbash::Wallbash:
ممنون میشم از راهنماییتون:yes:
داداش برو سایت دالودها گذاشته ، فقط برای نسخه دلوکس نیست ، یک تایتل دیگه گزاشته ، از اول باید دان کنی ، من خودم با یکسری که نسخه قبلی رو گرفتیم منتظریم تا نسخه دلوکس منتشر بشه

AVG

کاربر سایت
Feb 24, 2020
4
نام
AVG
لستو که نصب کردم چندساعتیم بازی کردم ولی اسپایدر من مشکل داره اساسینسم دارم نصب میکنم گوست هم نصب شد
دوستان الان ۶.۷۲ پایداری عالی داره برای کسانی که هنوز روی ۵.۰۵ هستن ، کلا تغیرات زیادی دارید اگه اپدیت کنید به ۶.۷۲ ، ولی اگه روی ۵.۰۵ هستید و مثل این دوستمون که اسپایدر و .. اجرا نشدن باید spoo رو دستی روی ۵.۰۵ به ۷.۵۵ تغییر بدید ، و اصلا به نظر شخصی بنده اگه فریمورتون کمتر از ۶.۷۲ هستش اصلا تا نسخه پایدار نشده ، بهترین گزینه ۶.۷۲ هستش ، من خودم بالای ۶۰ تا بازی از جدیدترینها و قدیمیها نصب کردم و حتی یک بار خاموشی نداشتم ، و مشکلاتی مثل پریدن سیو بازی روی یکسری بازیها مثل دارک سولز و بلاد بورن که روی ۵.۰۵ بوده کلا فیکس شده و حتی به عنوان مثال برای بلادبورن نسخه گوتی برای ۶.۷۲ من یک فایل اپدیت گرافیک پیدا کردم که گرافیک رو به فول اچ دی اپدیت میکنه که تغییرات گرافیکی کاملا واضح هستش ، و برای بازیهای دیگه قدیمی هم صد در صد اپ گرافیکی هست

• Like
Reactions: Cyberpunk 2077

shampain

کاربر سایت
Dec 29, 2007
66
دوستان الان ۶.۷۲ پایداری عالی داره برای کسانی که هنوز روی ۵.۰۵ هستن ، کلا تغیرات زیادی دارید اگه اپدیت کنید به ۶.۷۲ ، ولی اگه روی ۵.۰۵ هستید و مثل این دوستمون که اسپایدر و .. اجرا نشدن باید spoo رو دستی روی ۵.۰۵ به ۷.۵۵ تغییر بدید ، و اصلا به نظر شخصی بنده اگه فریمورتون کمتر از ۶.۷۲ هستش اصلا تا نسخه پایدار نشده ، بهترین گزینه ۶.۷۲ هستش ، من خودم بالای ۶۰ تا بازی از جدیدترینها و قدیمیها نصب کردم و حتی یک بار خاموشی نداشتم ، و مشکلاتی مثل پریدن سیو بازی روی یکسری بازیها مثل دارک سولز و بلاد بورن که روی ۵.۰۵ بوده کلا فیکس شده و حتی به عنوان مثال برای بلادبورن نسخه گوتی برای ۶.۷۲ من یک فایل اپدیت گرافیک پیدا کردم که گرافیک رو به فول اچ دی اپدیت میکنه که تغییرات گرافیکی کاملا واضح هستش ، و برای بازیهای دیگه قدیمی هم صد در صد اپ گرافیکی هست
لطفا بفرمایید که از چه هاستی استفاده میکنید و دستگاهتون چیه دقیقا؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر