Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
Shigatsu wa Kimi no Uso
واقعا سخته با کلمات توصیفش کرد ولی خب خیلی کوتاه بخوام بگم "زیبا و باشکوه"
یه معجون عجیب از عشق، غم و کمدی. بدون اینکه چیز خاصی در موردش بدونم رفتم سراغش و تو ۲ روز تمومش کردم. بدون شک تا آخر عمر تو ذهنم خواهد موند. کرکترای بی‌نظیر که به بهترین شکل ممکن به تمامشون پرداخت میشه، داستان عالی با روایت بی‌نظیر و بی‌نقص، موسیقی‌های دل‌نشین و دیوانه کننده که نقش خیلی مهمی توی این انیمه داشتن. اولین تجربه‌ی درام برای من بود تو دنیای انیمه و واقعا ازین بهتر نمیشد. ۲روز با تک‌تک شخصیتاش زندگی کردم و خندیدم و بارها اشک تو چشام جمع شد. خیلی خاص بود این انیمه. دیدنش واقعا به همه انیمه‌بینا واجبه

حرف آخر رو همین اول بنویسم. نامه‌ی کائوری بدون شک تیر خلاصی بود به مخاطب. اگه تا اینجا تونستید خودتونو نگه دارید، بعد اینکه آریما کوسِی شروع به خوندن نامه میکنه بغضتون میترکه. واقعا بی رحمانه بود این نامه. دقیقا به همون شکلی بی‌رحمانه بود که کائوری به کوسی میگفت "چقدر بی رحمی". من حقیقتا خیلی سعی کردم در حد همون جمع شدن اشک تو چشام بمونم ولی ناخواسته ترکیدم. خیلی سنگین و غمگین بود نامه‌ی کائوری. دختری دوس داشتنی که از خیلی وقت پیش عاشق آریما بود اما اونم جرئت نداشت بره جلو و خیلی خیلی حس عجیبی بود وقتی در پایان انیمه اینو میفهمیم! از طرف دیگه عشق سوباکی به آریما هم خیلی قشنگ و دوس داشتنی بود. همیشه پشت اینکه اون داداشمه قایم میشد ولی خب واقعیت چیز دیگه‌ای بود و دیالوگ پایانی که به آریما گفت خیلی خوب و دلگرم کننده بود. واتاری هم اولین بار که میبینیش فکر میکنی یه شخصیت معمولی و تکراری هستش که دخترا عاشقشن ولی بعد متوجه میشی این یه انیمس نه یه اثر بی ارزش آمریکایی. واتاری یه دوست به شدت خوب و فداکاری بود که آریما بهش نیاز داشت و بارها کمکش کرد. داستان آریما و مادرش بی‌نظیر بود مخصوصا از جایی که دیدش و خاطراتش به مادرش عوض شد و تونست چیزی غیر از سیاهی و تاریکی ببینه در مورد مادرش و ازونجا بود که تونست بهتر و راحتر بنوازه. امی و تاکشی خیلی جالب وارد قصه میشن و اولش فکر میکنی اینم یه رقابت سادس مثل چیزی که قبلا بارها دیدیم اما خیلی فراتر از رقابت بود. هر ۲ آریما رو میپرستیدن و قصد داشتن بهش برسن اما به شکلی کاملا خاص که قبلا ندیدیم. خواهر تاکشی یعنی ناگی هم خیلی یهویی وارد قصه شد ولی چقدر خوب و جذاب بود حضورش. همینطور ستو هیروکو معلم آریما و دخترش چقدر خوب و دوس داشتنی بودن. همه چیز در مورد این انیمه عالی و به جا بود. تمام لحظاتش یه ملودی غمگین و دیوانه‌وار بودن در عین حال. از تک‌تک لحظاتش میشه نوشت ولی خب همینقدر کافیه... شدیدا تاثیرگذار و قوی بود این انیمه. از یه جایی به بعد مطمئن میشی که آخرش چی میشه و سرنوشت کائوری چی میشه ولی ذره‌ای اهمیت نداره چون مهم اینه چطور پیش میره و چطور روایت میشه. به نظرم این انیمه عشق رو به بهترین و پاکترین شکل ممکن نشون داد بدون صحنه‌ها یا حرفای جنسی. همین لذتش رو برام چند برابر کرد. و اینکه آخرش چقدر خوب و جالب اسم انیمه معنی پیدا میکنه و میفهمیم جریان دروغی که گفته شده چی بوده.

نسخه‌ی کامل ED دوم رو میذارم. قطعا برای خیلیا خاطرات خوبی رو زنده میکنه.

موفق باشیم
یادمه پخش هفتگی دیدمش...جزو اولین انیمه هایی بود که اینقدر پودرم کرد!:((
بهت پیشنهاد میکنم Koe No Katachi و Violet Evergarden هم ببینی.
-----
قسمت آخر Re:Zero هم اومد. فوق العاده بود.:((
سر آرک 4 اقتباس شاهکاری انجام دادن، شما اگه دقایق اضافه رو حساب کنید کل انیمه درواقع 32.5 قسمت میشه نه 25 قسمتی که بطور معمول پخش میشه!
واقعا نمیتونم برای فصل سوم صبر کنم! خدا کنه توی مراسمی که چند روز دیگه میخوان برگزار کنن، تایید اش کنن.:((:((=((
آرت قسمت آخر:

پ.ن:مثل اینکه دو روز دیگه مراسمی قراره برگزار کنن امیدوارم خبری اونجا بشه.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
199577

بالاخره فصل دوم ری:زیرو هم تموم شد
به شدت راضی بودم :x
منم امیدوارم فصل سوم هر چه زودتر تایید شه
برخلاف این آرک که تو رمان جذابیت اش بیشتر بود برام، آرک بعدی آرکیه که با تمام وجود میتونه از فرمت انیمه به نفع خودش استفاده کنه. مخصوصا این که دوز اکشن اش خیلی زیاد تره.

مهم ترین سکانسی که میتونست کلیف هنگر خفنی واسه آخر آرک باشه رو رسما اقتباس نکردن
کار همچین بدی هم نکردن، چون برخلاف کلیف هنگر Who's Rem این یکی جوریه که بهش حالا حالاها حتی اشاره هم نمیشه
نمیگم چیه، ولی خودتون بگردید می فهمید منظورم رو. قسمت قبل به وضوح بهش هینت داده بودن.

این قسمت هر چند جزئیات و اتفاقات قبلش در حد رمان نبود (که به خاطر محدودیت اسکرین تایم طبیعیه) ولی بازم اون جشن انتساب سوبارو به مقام شوالیه رو "عالی" درآوردن. خیلی صحنه جادویی و دوست داشتنی ایه. دیدن اوتوی مست کرده و پترا و بئاتریس با هم کلا همه چیز رو خوب می کنه :D

در کل من شدید از این اقتباسشون راضی بودم
ببینیم سر آرک بعد و خفن ترین فایت های کل سری میخوان چیکار کنن >:)>:)

ادیت
یه سری جزئیات باحال در مورد اتفاقات اول قسمت

سوبارو و بئاتریس عملا تو همون فرم از پیمان اند که بین امیلیا و پاک بوده
که یعنی سوبارو باید مانای بئاتریس رو تامین کنه
منتهای امر در این صورت کل اتفاقات و تکنیک های خفنی که بئاتریس اول این قسمت زد جدا ممکن نیستن
اینا به خاطر 400 سال مانایی ـه که بئاتریس جمع کرده.

سر همین فکر نکنید سوباروی Lolimancer ما الان "خیییلی" OP تر از وضعیت قبلشه. البته دست بتلگیوس رو داره. ولی بئاتریس مخصوصا بعد از اون Al Shamac خفنی که زد و همه خرگوش رو فرستاد Shadow Realm رسما از نظر مانایی چیز خاصی واسه ارائه نداره. سوبارو هم وضع ماناش خیلی روبراه نیست (مخصوصا بعد بلایی که سر خودش جلو گارفیل آورد و گیت هاشو داغون کرد)

واسه همین انتظاراتتون رو از سوبارو یکم پایین بیارید
عوضش امیلیا با این که پاک رو نداره هنوزم OP ـه لامصب :D

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
خب من دیگه تحمل نکردم و پایان اصلی آرک(کل چپتر یک صفحه بیشتر نیست) رو خوندم.
هیچ پشمی در بدنم نمونده!:|عجب چیزی بود!!!
حیف شد به انیمه اصلی نرسید. البته دلیل اشون تا حدی موجه اهه.
حدس میزنم یا Director's Cut فصل دوم با این چپتر تموم میشه یا شروع فصل سوم با این سکانس هاست!
فقط بگم کلیف هنگری که این داشت از Who's Rem هم بدتره. پلات توییست MGS استایلی هم بود.:|
چیزی که تمام فصل جلوی چشمامون بوده، واقعا اون چیزی نبوده که فکر میکردیم. خیلی هم هینت توی کل فصل میدادن!
با اینکه ملت بیشعور مثل جریان Rem دارن اسپویل ها رو توی نت میریزن بازم پشمااام واقعا ریخت!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
در مورد پایان shigatsu
پایان انیمه بهترین مثال ممکن برای یه پایان نلخ و شیرین هست :-" چندین سال از پخش انیمه میگزره و هنوزم به نظرم واقعا پایان بهتری برای انیمه نمیتونستن بسازن ....
یعنی حتی به هر جای انیمه بشه ایراد کوچیک گرفت به پایانش نمیشه چیزی گفت.
خلاصه اینکه از معدود انیمه هایی هست که بهش 10/10 میدم :-":-"
+
یادمه پخش هفتگی دیدمش...جزو اولین انیمه هایی بود که اینقدر پودرم کرد!:((
عاقا من الان رفتم گوگل، 6 سال از پخش انیمه میگذره :( پیر شدیم به خدا این 6 سال کجا رفت و چجوری رد شد؟! :|
من توی فکرم انگار شیگاتسو همین 1-2 سال پیش پخش میشده....

+

انیمه slime sama خیلی خوبه :-"

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
در مورد Redo فکر کنم قبلا یه چیزی نوشته بودم.
اول این که در حرکتی اسپویل وار باید بگم در ادامه داستن دیگه وضعش انقدر فجیع نیست. نسبت به متعارف فجیعه اما نسبت به قسمت‌های اولش قابل تحمل میشه.

یه مشکلی توی این ژانر ایسکای‌های انتقامی هست. دشمنان شخصیت اول به صورت غیرقابل باوری لجن هستن. یه کارهایی می‌کنن که از شدت بد بودن بی‌منطق میشه.
همین جوری الکی اطرافیان قهرمان (؟) رو می‌کشن و حتماً یکی دو مورد هم تجاوز می‌کنن. خود قهرمان رو هم مکرراً *****
تقریباً بی‌استثنا توی همه‌شون هست.
تا اینجاش می‌گیم هدف نشون دادن لجن بودن دشمنان قهرمان(؟؟) داستانه.
اما خود قهرمان (؟؟؟) بعد از بازگشت (که ممکنه بازگشت در زمان یا بازگشت از مرگ باشه) کارهایی می‌کنه که روی دشمنان سفید می‌شه!
از اون احمقانه‌تر موارد متعددیه که قهرمان (؟؟؟؟) اجازه می‌ده یه سری اتفاقات تکرار بشن که آتش انتقامش شعله‌ورتر بشه.
مثلاً خواهر قهرمان (؟؟؟؟؟) در زمان غیبتش مورد تجاوز قرار گرفته و بعد به صورت فجیعی به قتل می‌رسه. قهرمان (؟؟؟؟؟؟) بعد از بازگشت اجازه می‌ده این اتفاق تکرار بشه و این بار خودش از پشت درخت صحنه رو تماشا می‌کنه تا آتش انتقامش شعله‌ورتر بشه.
این چیزی که داخل اسپویلر Redo گذاشته شده، اسپویلر از Redo نیست. فقط یه مثال ذهنی از ژانر ایسکای-انتقامی زدم:D
-------
دیشب کات اسنایدر رو دیدم. استاد استعداد خوبی برای ساخت شونن‌های بولد داره. چندان به درد فیلم سازی نمی‌خوره شاید بتونه انیمه‌های اکشن آبگوشتی خوبی بسازه.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
در مورد پایان shigatsu
پایان انیمه بهترین مثال ممکن برای یه پایان نلخ و شیرین هست :-" چندین سال از پخش انیمه میگزره و هنوزم به نظرم واقعا پایان بهتری برای انیمه نمیتونستن بسازن ....
یعنی حتی به هر جای انیمه بشه ایراد کوچیک گرفت به پایانش نمیشه چیزی گفت.
خلاصه اینکه از معدود انیمه هایی هست که بهش 10/10 میدم :-":-"
+

عاقا من الان رفتم گوگل، 6 سال از پخش انیمه میگذره :( پیر شدیم به خدا این 6 سال کجا رفت و چجوری رد شد؟! :|
من توی فکرم انگار شیگاتسو همین 1-2 سال پیش پخش میشده....

+

انیمه slime sama خیلی خوبه :-"
یک مشت پیر و پاتال شدیم!T_T انگار همین دیروز بود.

دقیقا....جالب اینجاست همونموقع که مانگا میومد هیچکس باور نداشت واقعا بزنه بکشش، درست یادم باشه اول پایان انیمه هم اومد و بعد مانگا، همه شوکه شده بودن.
خلاصه از معدود پایان های انیمه ایی که واقعا بنظرم پرفکشنه!
این چیزی که داخل اسپویلر Redo گذاشته شده، اسپویلر از Redo نیست. فقط یه مثال ذهنی از ژانر ایسکای-انتقامی زدم:D
منم تعجب کردم! چون یادمه خواهر نداشت:)) فکر کنم در مورد Redo مادر یا دوست بچگی بود.:))
بازم غیر مستقیم اسپویل کردیا:))
دیشب کات اسنایدر رو دیدم. استاد استعداد خوبی برای ساخت شونن‌های بولد داره. چندان به درد فیلم سازی نمی‌خوره شاید بتونه انیمه‌های اکشن آبگوشتی خوبی بسازه.
بنظرم فیری تیل از ساخته های اسنایدر اثر بهتریه!
خلاصه اینکه این مقایسه ات توهین به سبک شوننه:|
@ce7en44
@m.a.t
It seems that the female viewership of "Redo of Healer" higher is then the average anime
مخاطب های واقعی Redo بانوان بودن:))

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
Yakusoku no Neverland S2 - E11
فقط امدم بگم که فصل 2 ـمش چقدر زباله بودش....الخصوص قسمت اخرش.....چی بود واقعاً، مانگا هم همینطور هستش؟
مانگا افت میکنه و در کل پایان معمولی و یهویی داره.
ولی اینجا نه تنها داستان روی اسپید رانه که به خط پایان برسه، داستان رو هم تغییر میدن، دو و سه آرک مانگا هم به کل حذف میکنه.:|
کل ترکیب همه کار های افتضاحی که یک انیمه نباید بکنه رو انجام میده:|
مانگا هم نخوندی بعد فصل اول مهم نیست، در کل آش دهن سوزی نیست.
---
قسمت 11 Wonder Egg Priority رو دیدم.
خدا کنه قسمت حذف شده زیاد به پلات اصلی صدمه نزنه.
بشدت داستان این قسمت خوب بود.
با اینکه بعضی جاها بنظر خودم یکم شعاری شد، بنظرم اگه پایان رو خوب در بیارن از اون کار های ماندگار میشه!

آخرین ویرایش:

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
واقعا متاسفم برای خودم که demon slayer زود تر ندیدم.چه قدر خوب بود.میدونی کمتر انیمه ای به نظر من سریع اتفاقاتش جلو میره و الکی کشش نمیده.بی زحمت اوتاکوهای جمع مثل موشکو تنسی و demon slayer معرفی کنید تا لذت ببریم.به نظرم demon slayer نسخه خیلی خوبه بلیچ میشه

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
نمیدونستم این سوال رو کجا بپرسم. چند تا انیمه خوب میخواستم دانلود کنم مثل naruto و psycho-pass ولی هر جا که میرم یا مسدوده یا نداره! :D شما از کجا دانلود میکنید؟

من که خودم هر چی بخوام از ترکر خصوصی میگیرم ولی گمون کنم اولین بار کاربر عزیز @Z-fan بودند که منو با kayoanime آشنا کردند :Rose:

https://kayoanime.com/psycho-pass-dual-audio-720p-1080p/
https://kayoanime.com/shippuden-1080p-dual-audio/

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
این چیزی که داخل اسپویلر Redo گذاشته شده، اسپویلر از Redo نیست. فقط یه مثال ذهنی از ژانر ایسکای-انتقامی زدم
شرمنده و ببخشید، من از این موضوع خبر نداشتم....تصحیح ـش کردم

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
انیمه و داستان خوب ساختن واقعا سخته و هنر میخواد و به نظرم از اونور گند زدن به یه اثر معمولی یا نسبتا خوب هم سختی های خودشو داره، قبلا مثالش رو با tokyo ghoul دیدیم :-" و این فصل هم Yakusoku no Neverland S2 کلا تعریف جدیید از گند زدن به یه داستان رو بهمون نشون داد...

باورش واقعا سخته که عوامل پشت این انیمه به یه همچین اشغالی Ok دادن و فکر کردن نشون دادن همچین چیزی ممکنه :|:-??
همونطور که اریما کیشو گفت مانگا هم بعد از 1-2 ارک اول افت میکنه و به هیچ وجه اون جذابیت اولیه رو نداره ولی این فصل دوم انیمه کلا یه چیز دیگست :-" من هر هفته هر قسمت رو دانلود میکردم و میزدم جلو تا ببینم فاز اینا واقعا چیه و چطوری میخوان داستانو جمع کنن و فقط میتونم بگم تجربه ی خیلی خاص و خنده داری بود :-" کلی شخصیت و آرک و ... رو حذف کردن و بزرگترین بخش داستان رو هم توی 10-15 ثانیه و بصورت یه سری "عکس" نشون دادن :-j:-j:-j

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
شرمنده و ببخشید، من از این موضوع خبر نداشتم....تصحیح ـش کردم
نه بابا. این حرفا چیه:D فقط خواستم توضیح بدم که اگر کسی خونده باشه، احساس نکنه نصف داستان براش اسپویل شده.
البته واقعیتش اینه که کسی اون رو خونده باشه، کلیت همه ایسکای-انتقامی‌ها براش اسپویل میشه:-"
انیمه و داستان خوب ساختن واقعا سخته و هنر میخواد و به نظرم از اونور گند زدن به یه اثر معمولی یا نسبتا خوب هم سختی های خودشو داره، قبلا مثالش رو با tokyo ghoul دیدیم :-" و این فصل هم Yakusoku no Neverland S2 کلا تعریف جدیید از گند زدن به یه داستان رو بهمون نشون داد...

باورش واقعا سخته که عوامل پشت این انیمه به یه همچین اشغالی Ok دادن و فکر کردن نشون دادن همچین چیزی ممکنه :|:-??
همونطور که اریما کیشو گفت مانگا هم بعد از 1-2 ارک اول افت میکنه و به هیچ وجه اون جذابیت اولیه رو نداره ولی این فصل دوم انیمه کلا یه چیز دیگست :-" من هر هفته هر قسمت رو دانلود میکردم و میزدم جلو تا ببینم فاز اینا واقعا چیه و چطوری میخوان داستانو جمع کنن و فقط میتونم بگم تجربه ی خیلی خاص و خنده داری بود :-" کلی شخصیت و آرک و ... رو حذف کردن و بزرگترین بخش داستان رو هم توی 10-15 ثانیه و بصورت یه سری "عکس" نشون دادن :-j:-j:-j
انیمه تا کجای مانگا رو پوشش داده؟
===========
من از مانگاش راضی بودم. اون داستان رو هر جور دیگه‌ای پیش می‌بردن (جورهایی که می‌شد توی یه مجله‌ی شونن پیش برد) بدتر از این می‌شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر