Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
نظر سنجی در مورد فیلم جاستس لیگ زک اسنایدر اضافه شد.:D

دوستان، قبل از این که بهم حمله کنید، این نظرسنجی با کمی «شوخی» قاطی شده است، پس لطفا اتک نکنید:D:*

راستی، نظر سنجی کاملا مخفیه؛ پس با خیال راحت رای‌تون رو تو صندوق مربوطه بیندازید!:D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
دوستان یک سوال درباره اسنایدر کات
قبل اومدن فیلم یکی دو تا عکس از جوکر منتشر شده بود که انگار تو زندان بود . یا یک عکس هم که جوکر شبیه مسیح شده بود . همچین مواردی رو من ندیدم .
این جا هم فقط به تغییر کردن دیالوگ جوکر اشاره شده بود .

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
این لیگ عدالت نسخه اصلیش کادر سیاه داره کنار فیلم؟ چون بعضی نسخه ها نداره. اونی که اصلی و بدون دستکاری هست کدومه ؟
یکی اصلی هست که ساخته ویدن هست و فک کنم 16:9 هست که چند سال قبل منتشر شد و به لعنت خدا نمیرزه این جدیده ساخته زک و 4:3 هست و اون کادر سیاه رو داره ورژن غیر اینشو من جای ندیدم و فیلم بدی نیست

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,498
یکی اصلی هست که ساخته ویدن هست و فک کنم 16:9 هست که چند سال قبل منتشر شد و به لعنت خدا نمیرزه این جدیده ساخته زک و 4:3 هست و اون کادر سیاه رو داره ورژن غیر اینشو من جای ندیدم و فیلم بدی نیست
منظورم همین نسخه اسنایدر بود. چون هم 4:3 دیدم توی تورنت هم 16:9

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
منظورم همین نسخه اسنایدر بود. چون هم 4:3 دیدم توی تورنت هم 16:9
کلا این نسخه با aspect ratio 1.33:1 منتشر شده. اگر باشه هم یکی سر خود تصویر رو کراپ کرده که روی تلویزیون‌های مدرن بهتر دیده بشه

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
ما دیگه پیر شدیم سخته با عینک و عصا لینک پیدا کنم. یه جوونی لطف کنه یه لینک از کاملترین ورژن جاستیس لیگ برا من بده ممنون میشم. حجمش مهم نیست بالاترین کیفیت باشه.

• Like
Reactions: Ozzy the turtle

Phanomtz

کاربر سایت
Jan 7, 2020
270
نام
Mohamad Reza
خب بالاخره منم فیلمو دیدم و واقعا میتونم بگم انتظارتم رو براورده کرد و مهم ترین نکته ای که باید میداشت یعنی سرگرم کننده بودن رو داشت . اولا بگم نسخه 2017 با این که فکر کنم 2 ساعت بیشتر نبود ولی اخراش قشنگ معلوم بود به شعور ادم داره توهین میشه و داستان هیچ منطقی نداشت و کارکتر ها کاملا بی هدف بودن و این دست گل وارنر و ویدون بود اصلا هم هیچ هیت خاصی نسبت بهش ندارم ولی میتونست خیلی راحت پروژه رو قبول نکنه و همچین فاجعه رو نبره رو پرده های سینما .

ولی نسخه اسنایدر از همون اول اون قطعه های پازل که گم شده بود تو نسخه 2017 کنار هم میذاره و داستان رو هدف دار میکنه حتی سکانس های مشترک هم اینجا بخاطر پیش زمینه و تغییرات جزئی به شدت بهتر شدن و دل ادم میشینه . یکی از مهم ترین نکته های اسنایدر کات فقط و فقط سایبورگ هس . کسی که تو نسخه 2017 یک شخصیت بی مصرف بود حالا دقیقا به قلب تپنده فیلم تبدیل شده و باعث پیشروی داستان میشه . اکشن های فیلم به شدت از نسخه قبلی بهترن و استپن وولف هم به شخصیتی تبدیل شده که به عنوان شخصیت منفی خوب در نظرش گرفت و این که دارک ساید به عنوان ویلن اصلی معرفی میشه واقعا جذاب تر میکنه این موضوع رو . ولی خب فیلم بدون نقص نیس قطعا و ضعف های زیادی هم داره نمونش معرفی فلش که اصلا سکانسش خوب در نیومده بود با ایریس یا پارت 5 فیلم که ریتم فیلم افت میکنه و صحنه اخر با جوکر که دیگه مطمئن شدم جرد لتو مال این حرفا نیس که نقش جوکر رو بگیره و امیدارم واکین فینیکس دوباره حاضر بشه بازی کنه تو این نقش .

در کل امیدوارم اگه این یونیورس ادامه داشت ازادی عمل کامل به زک اسنایدر داده بشه برای ساخت فیلم ها و وارنر درس گرفته باشه که راه مارول برای DC جواب نمیده

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
قبل اومدن فیلم یکی دو تا عکس از جوکر منتشر شده بود که انگار تو زندان بود . یا یک عکس هم که جوکر شبیه مسیح شده بود . همچین مواردی رو من ندیدم .
اگه اشتباه نکنم کلا جنبه تبلیغاتی داشته.
به جز دیالوگی که تو تریلر منتشر شده میگه و گویا داستان پیش میاد.

• Like
Reactions: hitman68

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
بیشتر جنبه ی تبلیغاتی داشته
مگه اینکه بزنه به سرشون و تو نسخه ی سیاه و سفید واردش کنن که بعیده(هر چند گفته میشه دیالوگ های جوکر تو اون نسخه فرق داره :|)

آخرین ویرایش:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
خب اسنایدر کات بار دیگه ثابت کرد که چطور یه نفر به تنهایی میتونه گند بزنه به یه پروژه :))

واقعا کسایی که از نسخه اصلی دفاع میکننو درک نمیکنم. Villain اصلی فیلم نه معلوم بود از کجا اومده نه هدف و انگیزش چیه. یعنی نخواستن حتی یه شخصیت پردازی درست انجام بدن.
حالا مقایسه کنین با استپنولفی که تو ZC بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر