AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
نه منظورم از دیر تر یا زودتر مدت زمانی بود که پای واندروومن بنشینید . گفتم که یک دو ساعت هم بیشتر صبر کنید و واندروومن رو هم ببینید
من قبلا همه این فیلما رو دیدم به غیر از man of steel که بار اوله میخوام ببینمش .جاستین لیگ اسنایدر کاتم دانلود کردم ولی گفتم بپرسم که قبلش باید اون قبلیا هم باید باز ببینم یا نه. ممنون از پاسخگوییتون

• Like
Reactions: barneysawyer

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
730
نام
مهدی
من نسخه 4k رو دیدم، شدیدا توصیه میکنم با یه سینما خانگی و تی وی خوب بششینید سرش.
خدا یک ساعت پایانی فیلم، عالیه.

واقعا بهترین فیلم دی سی هستش.

فقط امیدوارم ادامه اش رو بسازن.

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
بعد دیدن فیلم فقط باید گفت تف تو ذات وارنر که چنین پروژه ای رو داد به ویدون و بعدم لعنت به خود ویدون که اون زباله رو تحویل داد!
واقعا هنر میخواسته چنین فیلم و پروژه ای که زک درنظر داشته رو بذاری کنار و ویدونی رو بیار سرکار که افتابه گرفته به اول و اخر داستان و فیلم!
کاری به جو علیه زک اسنایدر و ضعف های خود ایشونم ندارم ولی عجب فیلمی بود!قشنگ مشخصه یه زمینه چینی حسابی بوده برای نسخه های دوم و سومی که اگه ساخته میشده(قلبا امیدوارم بشه) یه دنیا و داستان وحشتناک دارک و خفنی از اب درمیومده.
من تموم کارهامو زودتر از موعد انجام دادم که امروز ۴ ساعت خالی داشته باشم و کاملا برگام ریخته و راضیم از ساخته زک اسنایدر بیچاره! :|:D
ای کاش فلشی وجود داشت برمیگشت عقب اون زباله و افتضاح جناب ویدون رو از تاریخ پاک میکرد و چنین چیزی رو همون موقع و خیلی پروپیمون تر میدیدیم!
شخصا مایلم این یونیورس دارک و خفنی که اسنایدر مدنظرش داشته رو ببینم تا این یونیورس حال حاضر بی در و پیکر که سروتهش معلوم نیست!
تمام فیلم به کنار شما صحنه نجات کل تیم توسط بری الن با اون موسیقی اون جلوه های ویژه و صحنه های آهسته و سطح حماسی رو با بری الن نسخه اکرانی مقایسه کن ادم از وارنر و ویدون چنان حرصی بهش دست میده که کمترین کاری که وارنر میتونه در حق طرفداراش کنه اجازه ساخت ادامه این نسخه اس! :D

آخرین ویرایش:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
حالا وقتشه با هشتگ Continue the Snyderverse به سراغ وارنر بریم!:Dفیلمای این تیپی من خیلی حوصله نمیکنم ببینم، اما اینو یک ضرب 4 ساعته دیدم، امیدوارم ادامش رو ببینیم؛ دارکساید و دساد خیلی خفن بودن، استپن ولف هم عالی بود، برعکس استپن ولف مسخره ورژن 2017.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من کامنت های مثبت بقیه دوستان ویوزر های اینترنت در مورد justice league رو میخونم، فکر میکنم من کلا یه فیلم دیگه دیدم :-"
اون نسخه چند سال پیش رو که یادم نیست اصلا چطوری بود، امشب نشستیم سر این snyder cut، اخه 4 ساعت لعنتی :-":-":-" نصف بیشتر فیلم فیلر بود، صحنه های اسلوموشن الکی هم چپ و راست تو صورت بیننده بود و خیلی رو اعصاب بودن :-"
خلاصه اینکه، حیف وقت :-"

آخرین ویرایش:

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
به نظرم معمولی بود و خیلی بهتر از جاستیس لیگ ویدن ,بهترین سکانس با اختلاف مربوط بود به صحنه فلش
بزرگترین مشکل من دنیای که زک ساخته آدم فک می‌کنه اینا اصلا روی زمین نیستند و یه کره ی دیگست به غیر هنری کویل بازی بقیه قشنگ تو دیواره
من امیدوارم کلا dceu کلا ادامه پیدا نکنه (با زک یا بدون زک)یا تو همون سرویس hbo ادامه پیدا کنه این کارکترها حقشون فیلمای به مراتب بهتر هست

• Like
Reactions: Arima Kishou

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
فیلم یکسری ایرادات داره که خوب طبیعیه و هیچ فیلم بدون ایرادی وجود نداره و همه کم یا زیاد ایراداتی دارن
اینکه با اسنایدر حال نمی کنید یا ران تایم زیاد بوده یا اصلا با دیسی حال نمی کنید بحثشون جداست ولی دیگه دنبال بهانه های الکی نباشید.
اگه دنبال یه چیزی مثل مارول می گردین اینجا پیدا نمی کنید هر چند که به شدت فکر می کنم همین فیلم های دیسی اگه برچسب مارول روشون بود این رفتار باهاشون نمی شد از جمله همین ZSJL اگه برپسب مارول روش بود به به و چه چه بود سرازیر میشد سمتش
به نظرم معمولی بود و خیلی بهتر از جاستیس لیگ ویدن ,بهترین سکانس با اختلاف مربوط بود به صحنه فلش
بزرگترین مشکل من دنیای که زک ساخته آدم فک می‌کنه اینا اصلا روی زمین نیستند و یه کره ی دیگست به غیر هنری کویل بازی بقیه قشنگ تو دیواره
من امیدوارم کلا dceu کلا ادامه پیدا نکنه (با زک یا بدون زک)یا تو همون سرویس hbo ادامه پیدا کنه این کارکترها حقشون فیلمای به مراتب بهتر هست
خوب واقعا هم روی زمین نیستن.طراحی اغلب شخصیت های دیسی اینطوریه یه سری موجود با قدرت های خداگونه قراره یاد بگیرن بین مردم عادی زندگی کنن و آدم باشن.از اونطرف در مارول اغلب برعکسش وجود داره یعنی یکسری آدم عادی هستن که قدرت های خداگونه پیدا می کنن و حالا باید یاد بگیرن با قدرت هاشون کنار بیان.
به علاوه تا وقتی یکسری افراد در وارنر حضور دارن هزار سال هم بگذره شاید سولوهای خوبی از دیسی ببینیم ولی یونیورس هیچ وقت
من کامنت های مثبت بقیه دوستان ویوزر های اینترنت در مورد justice league رو میخونم، فکر میکنم من کلا یه فیلم دیگه دیدم :-"
اون نسخه چند سال پیش رو که یادم نیست اصلا چطوری بود، امشب نشستیم سر این snyder cut، اخه 4 ساعت لعنتی :-":-":-" نصف بیشتر فیلم فیلر بود، صحنه های اسلوموشن الکی هم چپ و راست تو صورت بیننده بود و خیلی رو اعصاب بودن :-"
خلاصه اینکه، حیف وقت :-"
واقعا نمی دونم انتظارت از فیلم چی بود که نصف شد فیلر.
اسلوموشن الکی
n جا اعلام شد ران تایم فیلم 4 ساعته و این چیزی نبوده که کسی ندونسته باشه و بره بشینه پاش + پارت بندی شده هر جا خسته شدی می تونی نگهداری بعدا ادامه شو رو ببینی.
به نظرم همون جمله ی آخرت رو اول می گفتی بهتر بود چون دیگه لازم هم نبود اینقدر زمینه بریزی براش چون نظرت رو کاملا می رسوند
دوستان من دقیقا این مقدار هایپ مردم رو نفهمیدم . کل فیلم چسبوندن چنتا فیلم قبلی + چن تا ریزه کاری هستش .
این کجاش انقد هایپ داشت جدا؟
:Wallbash:
الان برام یک سوال پیش اومد منظورت از چسبوندن چندتا فیلم قبلی صرفا JL ویدن هست یا نه کل مجموعه منظورته؟
چون اگر کل مجموعه منظورت باشه که خب یونیورس یعنی همین دیگه مگه یونیورس بغلی داره چیکار می کنه؟
اما اگه منظورت صرفا jl ویدن هست که باید بگم در سکانس های یکسان بعضی از دیالوگ ها و حتی کلمات متفاوت هستن

آخرین ویرایش:

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
خوب واقعا هم روی زمین نیستن.طراحی اغلب شخصیت های دیسی اینطوریه یه سری موجود با قدرت های خداگونه قراره یاد بگیرن بین مردم عادی زندگی کنن و آدم باشن.از اونطرف در مارول اغلب برعکسش وجود داره یعنی یکسری آدم عادی هستن که قدرت های خداگونه پیدا می کنن و حالا باید یاد بگیرن با قدرت هاشون کنار بیان.
به علاوه تا وقتی یکسری افراد در وارنر حضور دارن هزار سال هم بگذره شاید سولوهای خوبی از دیسی ببینیم ولی یونیورس هیچ وقت
منظورم اینه فیلم های زک یا حداقل این دوتا فیلم اخرش اغلب یا توی بیرون شهره یا اگه داخل شهر باشه آنقدر نما بسته و تاریکه که چیزی معلوم نیست شما همین جاستیس لیگ رو ببین اکثر مبارزات یا بیرون شهره یا داخل فاضلاب یا ... و کسی که فیلم و میبینه اصلا حس نمیکنه که اینا برای نجات زمین دارن مبارزه میکنند چون اصلا حس نمی‌کنند که این قهرمان ها روی زمین باشند برای من که اینجور بوده فیلمای زک
من نمی گم مثل فیلمای مارول باشه(غیر از دو سه تا فیلم از مارول از بقیش بدم میاد :D)اما اینکه فیلم رو تاریک کنی و مبارزات تو شب باشه و هوا رو بارونی کنی و بتمنو آدم کش کنی و... بهش نمیگند دارک زک کلا dc و دنیاشو نمیفهمه
سولوی خوب شرف داره به فیلمای که تا الان از dceu دیدم من حاضرم سالی یکی فیلم مثل جوکر و دارک نایت ببینم اما فیلمای مثل جاستیس لیگ و bvs و... نه

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
منظورم اینه فیلم های زک یا حداقل این دوتا فیلم اخرش اغلب یا توی بیرون شهره یا اگه داخل شهر باشه آنقدر نما بسته و تاریکه که چیزی معلوم نیست شما همین جاستیس لیگ رو ببین اکثر مبارزات یا بیرون شهره یا داخل فاضلاب یا ... و کسی که فیلم و میبینه اصلا حس نمیکنه که اینا برای نجات زمین دارن مبارزه میکنند چون اصلا حس نمی‌کنند که این قهرمان ها روی زمین باشند برای من که اینجور بوده فیلمای زک
من نمی گم مثل فیلمای مارول باشه(غیر از دو سه تا فیلم از مارول از بقیش بدم میاد :D)اما اینکه فیلم رو تاریک کنی و مبارزات تو شب باشه و هوا رو بارونی کنی و بتمنو آدم کش کنی و... بهش نمیگند دارک زک کلا dc و دنیاشو نمیفهمه
سولوی خوب شرف داره به فیلمای که تا الان از dceu دیدم من حاضرم سالی یکی فیلم مثل جوکر و دارک نایت ببینم اما فیلمای مثل جاستیس لیگ و bvs و... نه
MOS وسط شهر بود ملتی که از پای اونجرز و آیرون من 3 پاشدن بودن اومده بودن فیلم رو ببینن اعتراض کردن چرا وسط شهره ، چرا خرابی ها زیاده ، چرا اسنایدر کاری کرده سوپرمن برای جون مردم ارزش قائل نیست ، چرا سعی نکرده جنگ رو ببره خارج از شهر
الان فعلا مشکل ما اینکه چرا مبارزات خارج از شهره و باید بیاد داخل شهر /:)
به نظرم یکبار برای همیشه باید قبول کرد که اسنایدر می خواد اقتباس آزاد بره و از این شخصیت ها داستان خودش رو بسازه و کاری به منبع نداره یا نباید اصلا اجازه میدادن شروع کنه یا بعد از MOS باید جلوشو می گرفتن یا که به اینجا رسیده بذارن تا آخرش بره + این همه ورژن متفاوت کمیک از شخصیت ها هست این تغییرات هم برن کنار اونا مگه به کجا بر می خوره.چند صفحه قبل پست چند سال پیش خودمو گذاشتم و توش هم توضیح دادم که بعد از این همه سال به جای گیر دادن فکرم رو اینکه خیلی جالبه بدونیم چی به سر بتمن اومده که اینطوری شده
آخه وارنر سولو ساز خوبی هم نیست.سولوهایی هم که داره صدقه سر دو سه نفر خاص هستش
رچارد دانر و سوپرمن هاش که در ادامه در قسمت 3 و 4 وارنر گند زد بهش و بعد برایان سینگر اومد جمعش کنه که نتونست(از نظر منتقدین بازگشت سوپرمن از MOS بهتره :Wallbash:)
تیم برتون و بتمن هاش که در ادامه باز هم وارنر با همکاری شوماخر گند زدن بهش و فاجعه ی تاریخی بتمن و رابین رو دادن بیرون و شخصیت بتمن رو فرستادن تو کما
نولان و بتمن هاش که قبل از خراب شدن تموم کرد
حالا یه نگاه به بقیه بندازیم گرین لنترن اونقدری زباله که رینولدز هنوز داره ترولش می کنه کت وومن افتضاح تاریخی BOP زباله WW84 زباله SS زباله
این وسط یه WW خوب از اب در اومد که اون هم ایده ی کلیش با اسنایدر بود ولی ملت جنکینز(در ww84 به خوبی ثابت کرد هیچی بارش نیست) رو شناختن و ازش تعریف کردن وگرنه از خجالت همون هم در می اومدن شزم و آکوامن که از دستشون در رفت و قابل تحمل بودن یه جوکر که اصلا فازش یه چیز دیگه است و قرار نبود ساخته بشه به زور مجوز ساخت گرفت
می بینی اشخاص هستن که سولوی خوب رو میسازن نه وارنر.هر جا وارنر وارد ماجرا شده گند خورده تو همه چیز

آخرین ویرایش:

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,501
برای تماشای Song to Song ترنس مالیک، باید To the Wonder و Knight of Cups رو هم دید یا هیچ ارتباطی با هم ندارند؟
من To the wonder رو نصفه دیدم نتونستم تحمل کنم با اینکه چند فیلم از مالیک دیدم و با سبکش آشنام. Song to song هم دیدم بد نبود. Knight of Cups رو ندیدم. اما بین دو فیلم اولی که دیدم هیچ ارتباطی نیست به نظرم خصوصا از نظر موضوع.

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
خوشم میاد همه کلا فراموش کردن که فیلم 4 ساعت هست ها
همین رو میخواست توی تایم معمولی 2 ساعته تدوین کنه از اون نسخه ویدون هم بدتر میشد
بعدشم از همین 4 ساعت هم نیم ساعت آخرش کلا تو دیوار بود و بی سر و ته
قشنگ انگاری یه شات تو سیستمش داشته همینطوری چسبونده بود ته فیلم :))

--
راستی اینم یادم رفت بگم که این نسبت تصویر 4:3 ایده کدوم خری بوده؟
یعنی یکی نبود بزنه تو گوش این زگ بگه اینطوری مسخرس و جلوش رو بگیره؟

آخرین ویرایش:

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
خوشم میاد همه کلا فراموش کردن که فیلم 4 ساعت هست ها
همین رو میخواست توی تایم معمولی 2 ساعته تدوین کنه از اون نسخه ویدون هم بدتر میشد
بعدشم از همین 4 ساعت هم نیم ساعت آخرش کلا تو دیوار بود و بی سر و ته
قشنگ انگاری یه شات تو سیستمش داشته همینطوری چسبونده بود ته فیلم :))
آخ قربونت!

تا دو صفحه قبل ویدن عامل به گند کشیدن چشم‌انداز و جهان‌بینی خارق‌العاده اسنایدر بود و اصلا زده بود از پایه منهدم کرده بود فیلم رو :( ولی عملا به روشون نمیارن که صحنه‌ها بجز دو سه خط دیالوگ عینا یکسان، ۹۰ درصد جوک‌ها (اخ و پیف) پابرجا، هر چی اضافه بود چیزهایی بود که یا تازه بخاطر آزادی عمل تونسته بود اضافه کنه و یا چون قانون ران‌تایم دو ساعته وارنر سر ورژن تئاتریکال نبود!

---

من هم نشستم دیدم. از ورژن ویدن بهتر بود؟ eh در حد ۰/۷۵ نمره، مخصوصا نشستن و دیدن ۴ ساعت محتوایی که میدونی beatهای مهمش دقیقا چطوری پیش میره کار آسونی نیست. ولی قبلا هم گفتم الان هم حرفم یکیه. بین این ۳ تا فیلم دی‌سی که اسنایدر ساخته، بهترینشون همین JLئه (در کل هم بنظر من همین فیلم بهترینشونه، اصلا نه با واندروومن نه آکوامن نه شزم ارتباط برقرار نکردم) و دلیلش هم الهام گرفتن از فرمول ماروله.

دلیلش اینه که فرمول نولان فقط، فقط و فقط واسه همون یدونه کاراکتر بتمن جواب میده چون تنها قهرمان بدون قدرته. قدرتش خودشه، کاراکترشه، ارادشه. این که بیای قدیمی‌ترین کاراکتر کامیک‌ها و نماد امید رو یک تروریست سینیکال در بیاری (که حتی بازیگرش هم از نقشش بدش بیاد) نشون نمی‌ده خیلی خفن و خاصی، فقط نشون میده source material رو درک نمیکنی.

دقیقا صفحه قبل یکی از دوستان یه حرف جالبی زد، اینکه اینا چرا اینقدر جاهای پرت و پلان؟ بخاطر اون حس detachmentایه که اسنایدر تو کاراکتراش پیاده کرده. جایی که اونجرز تو نیویورک نهایت توانشون رو انجام دادن که آدم‌ها رو نجات بدن، کل پلات Civil War، اینفینیتی وار، اندگیم حول ارزش جون آدم‌های معمولی می‌چرخه، اسنایدر فقط شعار میده.

یه مقایسه جالبی که هست اینه که تو فیلم‌های سوپرمن ریوز، همیشه بخشی از فیلم سوپرمن با اون لباس قرمز و آبی شاد و شنگولش مشغول نجات آدم‌های عادیه! چون ذاتا یه پسر خوب از تگزاسه! سوپرمن هنری کویل بعد از اینکه رسما سوپرمن میشه هیچ صحنه‌ای نداره که جون آدم‌ها رو نجات بده! فقط میزنه یک شهر رو ویران می‌کنه و بعد میشه savior آدم‌ها :/ به ورژن ویدن گیر میدادن که چرا اون خانواده رو اضافه کردی ? چون اینا کار اولشون نجات آدم‌هاس! بپر بپر و انفجار و گجت نیست!

من دلم واسه اسنایدر هم میسوزه حتی، از رفرنس‌هایی که تو فیلم به دختر مرحومش داد که دلم کباب شد بگذریم، خوش‌ذوقه، کارهای فنی رو خوب انجام میده، سر casting خوب عمل کرده ولی خب، اونی که این کاره نیست اسنایدره نه ویدن. لزوما هم چیز بدی نیست این ولی DCEU باید یا مدل فاکس سافت ریبوت بشه یا یکی دیگه بیاد ناظر کلی باشه، بنظر من.

من چندین برابر بیشتر کامیک‌های DC رو خوندم تا مارول، تانوس تو مقیاس شرور بودن پیش دارکساید فرشته‌س ولی مارول یطوری کاراکترش رو ویرایش می‌کنه که مردم بعنوان یکی از بهترین ویلین‌ها می‌شناسنش! حتی بهش حق میدن! و در مقابلش دقیقا این آدم بده خرهیکل با صدای ژنریک آدم بدطور … اهم ببخشید، دارکساید… در حد همون انتظارم از اسنایدر و درکش از این کاراکترها بود. DeSaad رو هم که قشنگ مدل Corvus Glaive نوچه تانوس درآورده بود

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,646
نام
iMAN
به نظر من نسخه 2017 گاربجی بیش نبود و دیشبم اسنایدرکات رو دیدم و واقعا همون طور که دوستان بالاتر اشاره ردن ایراداتی داشت که مشخصه علتش چی بوده و از خود فیلم و فیلمساز نبوده . همین ه فرمون مارولیزه رو نرفته جلو خیلی خوبه . و واقعا حیف که ادامه از این نمیبینیم . منم حرف دوستان رو تکرار میکنم اگر دنبال فیلمی مثل مارولید سخت در اشتباهید.
- دیالوگ جوکر چرا عوض شده بود ؟؟؟؟
- - لعنت بر همه خاندانت والتر هامادا ...!!!!!
--- موسیقی متنی که برای امازون و واندر وومن اضافه ردن خیلی جالب بود ... خاورمیانه طور بود ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر