reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
احساس می‌کنم خیلی مطلب شلوغ شد. حرف من فقط این بود که Thor برانا خوب نبود، عوض شد.
[-(
ویدون هم مسلما نقطه پایین داشته تو کارنامه‌اش مثل Thor The Dark World که اونم تقصیر برانا بود
مارول موفقیت الانش رو تا حد زیادی مدیون ویدونه.
[-(
ویدون قاتل هنر زک اسنایدر نبود. وقتی test audience ورژن اصلی اسنایدر رو unwatchable توصیف کرده بودن، من اینی که ویدون ساخته رو بشخصه ترجیح میدم
به نظرم دیگه بحثی نمی مونه

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
خب قبل از شروع هر چیزی اول یه نگاه به MOS و BvS بکنیم بعد برسیم به DCEU
برای شروع به این نگاه کنید :D
بررسی همراه با اسپویل بسیار زیاد
نتونستم جلوی خودمو بگیرم فیلمو دیدم و باید اشاره کنم حتی با وجود نقدهای بسیار بد که باعث شده بود سطح انتظاراتم تا مرکز زمین پایین بیاد باز هم نا امید شدم
در ابتدا باید بگم تصورات از این فیلم کاملا اشتباهه چون فیلم به هیچ عنوان ربطی به بتمن v سوپرمن طلوع عدالت نداره.
فیلم با تشیع جنازه ی پدر و مادر بروس شروع میشه بذارید با هم رو راست باشیم بهترین قسمت فیلم قطعا 10 دقیقه ی ابتداییشه شما سکانس هایی رو می بینید که به سختی باور می کنید اینا رو زک اسنایدر گرفته باشه در حالی که روح و روانتون داره توسط موسیقی فوق العاده ی زیمر و جانکی به شدت به بازی گرفته میشه شاهد لحظاتی هستین که به شدت دردناکه.پس از روایت اورجین بتمن میرسیم به حضور بروس در متروپلیس هنگام مبارزه ی سوپرمن و زاد 10 دقیقه تموم شد بسیار ده دقیقه ی خفنی بود جو سنگین بازی های عالی بدون شک این 10 دقیقه میتونست در اسکار شانس جایزه بردن داشته باشه اگر در همین لحظه فیلمو قطع کنین چیز زیادی رو از دست ندادین در واقع میشه گفت هیچ چیز از دست ندادین!!!!!!!!!!!
پس از اتمام ده دقیقه ببینده ای که از معرکگی اپنینگ فیلم دچار شوک عصبی شده بود به حالت نرمال زک اسنایدری برمیگرده و با خودش میگه آخیییششششش فکر کردم برای دیدن فیلم کارگردان دیگه ای اومد ولی نه درست اومدم این فیلم فیلم زکه!!!!!!!!!!!!!!!
آشغال.بی مصرف.غیر ضروری.بیخود.مسخره.چپوندنش.سرهم بندی کردن.این دیگه چیه.چی شد.هاااااننننن؟؟؟؟؟.WTF.واقعاااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟.خوب که چی.این ها کلماتی هستن که در طول فیلم بارها بارها بارها باخودتون میگین.در طول فیلم اگه بهتون بگن ساخت این فیلم 3 سال طول کشیده بهش میخندین چرا ؟؟؟؟معلومه فیلم اون قدر داغونه که 6ماه هم برای ساختش بسه فیلمنامه داغون به همراه کارگردانی داغون تر باعث میشن کلا ران تایم مفید فیلم به 35 دقیقه نرسه بقیه ی زمان فیلم فقط و فقط هدر دادن زمانه.شلختگی در فیلم بیداد میکنته به طوری که شما با خودتون فکر می کنین در حال دیدن یک فیلم ایرانی هستین ولی نه شما در حال دیدن یک فیلم 250میلیون دلاری هالیوودی هستین.باور می کتین اگه بگم تنها زمانی از فیلم که شما هیچ کدوم از مشکلات رو نمی بینین همون 10 دقیقه ی ابتداییه!!!!!!!!کات های عجیب و غریب و بد موقع اون قدر زیاده که دوست دارین جامه بدرین!!!!!استفاده ی افراطی از جلوه های ویژه باعث شده تمامی این جلوه ها کارتونی به نطر برسن در حالی که کیفیت این جلوه ها بسیار چشم گیر نیست مثل دومزدی که ناامید کننده در اومده حیفه که از نکات مثبت فیلم - اپنینگ نگم.اکشن فیلم در سطح خوبی قرار داره و کاملا هیجان انگیزه موسقی فوق العادست عالیه کاملا به جو فیلم میخوره تصویر برداری(برخلاف MOS که بسیار بد بود)بسیار خوبه بازی بن افلک شاید گل سرسبد کست فیلم باشه بسیار عالی بازی کرده اما مشکلات مانع از این شدن که بهترین بتمن تاریخ بشه جرمی آیرونز هم در همون اندک دقایق عالیه جسی ایزنبرگ هم عالی کارکرده ولی کارش عالی درنیومده!!!!!!!!!منظورم اینکه کار بازیگری جسی محشره اما نتیجه نهایی کار خوب نیست که در ادامه توضیح میدم خیلی ها گفتن گال گادوت خوب بوده من موافق نیستم چون زمان کافی برای نتیجه گیری در مورد عملکردش به عنوان یکی از کارکتر های اصلی وجود نداشت اما برسیم به اون طرف ماجرا کاویل نسبت به MOS بتر شده ولی باز هم خشکه امی ادامز و لارنس فیشبرن هم بازندگان بخش بازیگری هستن
بریم بخش اصلی کار یعنی شخصیت ها و روند داستانی
بدارین چند نکته بگم یک به هیچ عنوان تصورش رو نمی کنین که اون اپنینگ عالی به یک اندینگ مزخرف ختم بشه اندینگی که به راحتی میتونه فاجعه بارترین پایان فیلم ها در چندین سال اخیر لقب بگیره دوم این شنل پوش سیاه فیلم از بتمن بودن فقط لباس و ابزار بتمنو به همراه داره سوم فیلم هیچ ربطی به کامیک بوک های اقتباس شده نداره؟؟!!!!
داستان فیلم افتضاحه محضه به شکل باور نکردنی احمقانه و بچگانهست اون قدر هم چاله چوله داره که میشه هزاران بار در موردش بحث کرد نتیجه همچین داستانی شده بتمنی که با بتموبیل از روی ملت رد میشه اون ها رو منفجر میکنه به رگبار میبنده یک صدم برای جون مردم ارزش قائل نیست به شدت دم دمی و نا متعادله و به طرز عجیبی احمقه واقعا بتمنی که ما میشناسیم با مسلسل ملتو تیکه پاره میکرد و میشکت؟؟؟؟؟ اگه این شکلی بود دیگه رد هود و جوکر برای چی به وجود اومدن قوانین بتمن یعنی NO GUN و NO KILLING خلل ناپذیره حتی در بدترین شرایط اون وقت اگه این بتمنه اون چیزی که در فیلمه دیگه چه خریه!!!!!!کجای بتمن اینقدر عاشق پاره پوره کردن ملته همه بتمنو به هوش بالاش میشناسیم اون وقت در فیلم به قدری احمق نشون داده شده که مسئول انفجار کمیته رو بدون هیچ گونه تحقیق مشخص میکنه و ذات کارآگاهیش فقط به هک کردن ختم میشه اون قدر هم نامتعادله که طرف کمتر از 30ثانیه از دیوانگی و جنون کشتن سوپرمن تبدیل به نجات دهنده ی مادرش میشه و سوپرمنی که منبع اصلی امیده تبدیل شده منبع اصلی ناامیدی و عاشق ایثار!!!!!!!! یکی از چاله ها هم همینه جنابان پیش خودشون گفتن چطور این دوتا رو بندازیم به جون هم آهااا آدم بده ی ماجرا بره ماردر سوپرمنو بدزده و بگه اگه جنازه ی فرد مقابل که موی دماغم شده رو نیاری مامانت پخ پخ اون وقت انگار نه انگار این سوپرمن اگه خارج جو هم باشه کوچکترین صدا رو میشنوه!!!!! یادتونه گفتم فیلم هیچ ربطی به کامیک بوک های اقتباس شده نداره شما احتمالا داستان دارک نایت ریترن و یا انیمیشنشو دیدین انصافا علت درگیری این دوتا بخاطر هیچ و پوچ بود ؟؟؟؟ یا مرگ سوپرمن به این شکل فاجعه بود مرگی که به راحتی میتونه صدر نشین لیست مضحک ترین مرگ ها در تاریخ سینما یشه ؟؟؟مرگ سوپرمن یکی از ماندگارترین لحظات دی سیه ولی سطحی کارشدن به همراه یک سوپرمن نچسب باعث شده لحظه ای که باید بیننده میخکوب بشه و احساسات به جوش بیاد تبدیل به یک لحظه مسخره بشه که با کلمات خوب الان که چی؟؟؟؟یا مسخره توصیف بشه شخصیت های این فیلم هیچ ربطی به اون چیزی که ازش به عنوان خاطرات بچگی یاد می کنین ندارن اون قدر بدن که یونیورس سینمایی دی سی همین جا کنسل بشه من از شادی بال در میارم لکس فیلم به جای اینکه لکس باشه بیشتر شبیه جوکره اشتباه نکنین مشکل از ایزنبرگ نیست مشکل از خود شخصیته یادتونه گفتم کار بازیگری جسی محشره اما نتیجه نهایی کار خوب نیست دقیقا همینه بریم سراغ اضافات فیلم!!!!لین.پری وایت.دومزدی.واندروومن.سناتور.ژنرال سوانویک.اون یارو ویلچریه.دستیار لکس.فلش.مقدار زیادی پارادیمون!!!کف کردین که لیست چقدر طولانیه نه نخندین این ها برای شما معنای کامل کلمه چپوندن رو بیان می کنن در این ورژن از فیلم این افراد واقعا زیادن و بدرنخور نتنها گرهی از فیلم باز نمی کنن بلکه کاملا بهش اضافه می کنن مخصوص سرکار خانم!!!!!!! ازرا میلر و دوستان پارادیمونمون اینا دیگه یک دریچه ی نوین بر کلمه ی چپوندن باز می کنن.لعنتی یکی از بزرگترین دردها پس از تموم شدن فیلم سراغتون میاد اون هم زمانیکه یادتون میاد فلش در مواجهه با بروس(در رویا!!!!) با تاکید بسیار زیاد به این موضوع اشاره داشت تو در موردش حق داشتی تو همیشه در موردش حق داشتی ازش بترس ما رو پیدا کن تو باید ما رو پیدا کنی.اینجاست که دو دستی میزنین تو سر خودتون که پس از حدود 5 ساعت فیلم معلوم نشد شخصیت سوپرمن خوبه یا بد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نتیجه ی کلی این طومار!!!!!!!اینکه با یک فاجعه طرفیم شخصا و به عنوان یک بت فن سر سوزنی زک رو مقصر این گند تاریخی نمی دونم چون زک توانش همین حد و تو MOS نشون داده بود نمی تونه از پس کارهای بزرگ بربیاد اوج کار این بشر اینکه از کل کمیک بوک ها فقط تصاویر چند صفحه و پنل خاص رو در فیلم اجرا کنه مقصر این فضاحت قطعا سران وارنر و دی سی هستن که زک رو بعد از گند MOS دوباره انتخاب کردن و اجازه دادن همچین فیلمنامه ی اشغالی که باعث گند خوردن به دوتا از بزرگترین و محبوب ترین کارکترهای جهان شده به مرحله ی ساخت برسه اون چیزی که معلومه اینکه عوامل ساخت این فیلم راهو به کل اشتباه رفتن و زدن جاده خاکی این فیلم مجموعه ای از بزرگترین پتانسیل های موجود در سینما بود دو تا شخصیت فوق محبوب همراه با دو طرز فکر متفاوت جون میداد برای درآوردن یک شاهکار ولی دوستان توش گند زدن و از فیلمی که باید شاهکار میشد با تلاش فراوان یک پیس آو شت درآوردن
از نظر کلی 5/10
از نظر من به عنوان یک بت فن 0/10
ده دقیقه ی اول فیلم 10/10
خداییش الان که دارم به نوشته ها و بحث های اون زمانم نگاه می کنم می بینم چقدر احمقانه ، متعصبانه ، کورکورانه و بدون منطق حرف می زدم :D:-s
مخصوصا یکی از کاربرها(@Torch Bearer)بود که خیلی در این مورد باهاش بحث کردم.متن بالا برای نسخه ی سینمای BvS هستش.
اما داستان چی بود
خیلی وقت بود که کلا DCEU رو گذاشته بودم کنار تقریبا از زمان دیدن نسخه ی پرده ای JL تا اینکه چند روز پیش یهویی چشمم خورد به خبر لیک شدن ZSJL.این شد بهانه ای برای اینه برم ببینم در این چند سال چه به روز DCEU گذشته که بعدا بهش می رسیم.اما گفتم قبل از ZSJL برم یه نگاهی به این دوتا بندازم اما دقیق تر و بدون حاشیه و دخالت دادن خیلی از چیزها و با MOS شروع کردم
MOS فیلم بدی نیست اصلا هم بد نیست یکسری ایرادات بهش وارده مثل تصویربرداری نه چندان درست یا تدوین های گه گاه عجیب و غریب و یه مقدار اغراق و فیلتر استفاده شده.اما اصلی ترین ایرادش بخش پایانیشه.به نظرم زیاده روی داشت مخصوصا با توجه به زمان عرضه اش که 2013 بود.
اما حملات اصلی که بهش شد بخاطر تم و جوش بود که چرا این قدر دارک و جدیه و سوپرمن نباید اینطوری باشه و فلان و فلان و فلان و مهم ترین هاش یعنی شکستن گردن زاد و تخریب های بسیار بسیار زیاد.یادمه اون زمان من هم همچین گیرهایی میدادم ولی الان فکر می کنم ایده ی اینکه سوپرمن با همه ی توانایی هاش باز هم خصلت های انسانی داره می تونه بشکنه یا ناامید بشه عصبانی بشه یا حتی ندونه که داره چیکار می کنه ایده ی جالبیه
BvS
نظر ابتدایی رو که بالا می بینید :D
اما یادم نیست در مورد ورژن اکستنددش چیزی نوشته باشم به هر حال
در کمال تعجب الان که بعد از چند سال که دوباره دیدمش باید بگم bvs هم فیلم بدی نیست درسته از mos ضعیف تره ولی با این حال اینقدرها هم کوبیده شد بد نبود.یکسری ایراد ها mos داشت که اینجا نیست مثل تصویربرداری و یکسری ایراد باقی مونده مثل فیلتر تصویری اما بزرگترین ایراد bvs اینکه یه محتوای 4 ساعته (بنا بر گفته وارنر) که خودش می تونست دوتا فیلم باشه یعنی یک قسمت درگیری با بتمن و قسمت بعدی درگیری با دومزدی و ورود WW با فشرده سازی و زورچپون شدن و زدن قسمت های زیادی ازش تبدیل شد به یک فیلم 2 ساعت و نیمه.کاملا یادمه که وقتی نسخه ی اکستندد رو دیدم خیلی از مسائل واقعا حال شد مثل ماجرای اتهام به سوپرمن که در نسخه ی مخصوص سینما واقعا هر دم بیل بود یا ایجاد مشکل بین سوپرمن و بتمن که در نسخه ی اکستندد توضیحات نسبتا قابل قبولی ارائه میده که در نسخه ی سینما کلا کات شده بود.حساب کنید این فقط اضافه شدن نیم ساعت به فیلم بود.بعید نبود که اگر اون یک ساعت هم بهش اضافه میشد یا اینکه تبدیل به دوپارت میشد با یه چیزی به مراتب منسجم تر و درست و حسابی تر طرف میشدیم.
اما مارتا.بعد از دیدن دوباره به این نتیجه رسیدم که مشکل اصلا اون سکانس مارتا نیست.ایراد کل ماجرای مارتا خلائی هست که بین پرت کردن نیزه به دست بتمن تا زمان بلند شدن و صحبت سوپرمن وجود داره.احساس می کنم این وسط یه سکانس حذف شده وجود داره.
با این حال یه سری چیزها بیشتر حمله ها مثل حمله ی خودم به خود بتمن و سوپرمنش بود.الان که دارم فکر می کنم می بینم چه ایرادی داره اینطوری به تصویر کشیده بشن.مثلا سوپرمن.چه ایرادی داره بخاطر مردن مردم خودش رو سرزنش کنه یا ناامید بشه؟اتفاقا خیلی چیز خوبی بود که به جای اینکه روی خصلت همه چیز آرومه من چقدر خوشحالم سوپرمن که در بیشتر(نه همه)کمیک ها وجود داره روی ویژگی های انسانیش تمرکز شد و نشون داده شد حتی سوپرمن هم می تونه به خودش شک کنه و ندونه چه چیزی درسته.
در مورد بتمن حتی این موضوع می تونه عمیق تر هم باشه.فیلم این سوال رو در مخاطب به وجود میاره که چی شده و چه اتفاقاتی افتاده که بتمن به همچین وضعیتی در اومده که هیچ چیز از ویژگی های اصلی خودش مثل حسابگری یا کارآگاهیش و .. نداره یا چه مراحلی رو گذرونده که به این نقطه رسیده.مثلا مکالمه های آلفرد و بروس که مکالمه های بسیار جالبی هستن سر نخ هایی میدن که وقایع بسیار بدی اتفاق افتاده که باعث شده ما با بتمنی طرف بشیم که به شدت تحریک پذیره و از حالت بدبینی عادی خودش هم بدبین تره و به مرحله ای رسیده که هدف براش وسیله رو توجیه می کنه
اصلا ریشه درگیری همین سیر وقایع و تفاوت شخصیتی هست.از یک طرف سوپرمنی که زیر فشار سنگینی هست و سعی داره به خودش و همه ثابت کنه خطرناک و علت مرگ مردم نیست و از طرفی بتمنی که به شدت حساسه و بخاطر اتفاقات پیش اومده به خودش قبولونده که سوپرمن تهدیده و باید این تهدید رو حذف کنه
برای خودم متاسفم که اون زمان به بهانه ی فن بودن همچنین نظرهای ابلهانه ای داشتم با این حال نمی خوام بگم bvs الان شاهکاره نه اتفاقا خودم هم گفتم مشکلات بسیار زیادی داره و از mos ضعیف تره فقط می خوام بگم لایق این نبود که اونطوری کوبیده بشه
حالا برسیم به DCEU به صورت خیلی خلاصه و سر راست
چیزهایی که می خوام بگم در نت وجود داره ولی پراکندگی زیادی داره در نتیجه شما خودتون می تونید برید سرچ کنید
همینطور شایعات و واقعیات زیادی وجود دارن که میشه شایعات رو در کنار واقعیات قرارداد و داستان درست در بیاد
همونطور که می دونید شاید هم نمی دونید وارنر مدت های زیادی بود که ایده ی ساخت یونیورس داشت.مثلا قرار بود بتمن کیتون در فیلمی از سوپر به کارگردانی تیم برتون کامئو داشته باشه یا ایستر اگ در I Am Legend که باز هم فیلمش ساخته نشد یا ایده ساخت گرین ارو که باز هم نشد تا حتی ایده ی کنسل شده ی لیگ عدالت و شکست گرین لنترن.
به نظرم همه می دونن چی شد که MOS رسید به اسنایدر پس تکرار مکررات نمی کنم.فقط این رو می گم MOS اکران میشه و بازخورد می گیره و اون چیزی که همه از اسنایدر در MOS دیدن این بود که کاری نداره در کمیک ها چه اتفاقی افتاده و می خواد ایده های خودش رو پیاده کنه.این جا نقطه ی آغاز همه چیزه.همه دیدن در MOS ماجرا چطور بوده اگر مورد قبول نبود، وارنر باید بیخیال اسنایدر میشد اما خواست ادامه بده و اسنایدر یک پلن 5 تایی که در همون زمان آماده کرده بود رو ارائه میده mos و bvs و سه تا JL و بعدش هم خداحافظ.باز هم این امکان وجود داشت که اگر وارنر راضی نباشه یک برنامه ی دیگه بریزه ولی بعد از شنیدن اینکه بتمن قرار در وارد بشه به اسنایدر برای شروع کار چراغ سبز نشون میده.
حالا این پلن اصلی که چند سال پیش شایعاتی در مورد لیک شدن ایده های اولیه اش اومد و چند وقت پیش خود اسنایدر هم منتشرش کرد از این قرار بوده که ما bvs رو می بینیم و با ارجاعاتش به فلش و نایتمر و دارکساید.JL رو می بینیم JL 2 که به عبارتی همون نایتمر بود و در JL 3 هم قرار بر این بود اون سکانس معروف فلش رو ببینیم.که در نهایت قرار بود بتمن کشته بشه و پسرش جانشینش بشه و خداحافظ اسنایدر با کل این مجموعه.این پلن اصلی اسنایدر بوده سولو ها رو با مشورت با اسنایدر قرار بود جلو ببرن.به نظرم ایده ی اولیه پلن که من خوندم ایده ی بسیار جالبی بود هر چند که احتمالا بعضی از ایده هاش باعث میشد کمیک فن ها اسنایدر رو با اره تکه تکه کنن مثل اینکه پسر بروس در واقع پسر بروس و لوئیس بوده.(بر طبق گفته ی اسنایدر وارنر با این مورد به شدت مخالفت کرده که طبیعیه =)))به هر حال چیزی که بوده پلن اولیه بوده و میشد تغییرات زیاد روش اعمال کرد.
فیلم در 2013 معرفی و ساختش شروع میشه اما شایعات مختلفی شروع میشن که وارنر از کار راضی نیست.فیلم قرار بود 2015 بیاد تاخیر می خوره می افته 2016 یکسری شایعات میاد که فیلم قرار دو پارت باشه(ایکاش بود) که بعدش به شدت تکذیب میشه و بعدش شایعاتی میاد WW به فیلم اضافه شده و بعدش لیک هایی از دومزدی میاد.در نهایت هم وارنر بدترین بازاریابی ممکنه رو با لو دادن بیشتر اتفاقات داستانی در تریلر ها انجام میده.فیلم اکران میشه و افتضاح
بعد اعلام میشه نیم ساعت قراره به فیلم اضافه بشه و بعد هم وارنر میاد میگه فیلم چهار ساعت بوده
نظر وارنر از نتیجه برایند فیلم این بوده که مشکل فیلم دارک بودنشه در نتیجه جف جانز رو وارد کار می کنه کسی که از نظر فکری به شدت با اسنایدر متفاوته با این ماموریت که فیلم ها رو لایت کنه نتیجه اولیه ی کار میشه SS که همه یادشونه چطور وسط کار همه چیزش عوض شد با این حال فیلم میفروشه و وارنر فکر می کنه همه چیز عالیه
JL شروع میشه و اسنایدر و جانز تقریبا با هم کنار اومدن مثلا ایده ی یالان گور برای جانز بود تا اینکه به وارنر اطلاع داده میشه که فیلم قراره دارک بشه وارنر به جانز و جانز اسنایدر که فانش کن و اسنایدر هم یه سری کمدی ها رو اضافه می کنه بین این درگیری ها دختر اسنایدر می مییره و اسنایدر میره به سر وقت خانواده اش برسه.در اینجا وارنر به جای تاخیر زدن میره و ویدن رو میاره کسی که اصلا در یک دنیای دیگه سیر می کنه.اسنایدر بخش بزرگی از فیلم رو تکمیل کرده بود و ویدن در مرحله ی اول قرار بود بیاد و کار ناتموم اسنایدر رو تموم کنه ولی بعد از اومدن تو فیلم دست می بره و سعی می کنه با حفظ اسکلت اصلی چیزی که خودش می خواد رو از توش در بیاره و اینجاست که تمام مشکلات وارد یه فاز بسیار جدی میشن. از تغییرات ایجاد شده تا مسخره کردن اسنایدر تا درگیری های پشت صحنه با بازیگرها و مشکلات ری فیشر که بعد از اکران و طی چند سال درز کرد .با تمام این حرف ها JL اکران شده و تبدیل به یک زباله میشه
بعد از فیلم خبرها از نسخه ی اسنایدر میاد تکذیب میشه و بعد اون ماجراها که گفتم بولد میشه و با فشارها نسخه ی اسنایدر تایید میشه که اول قرار بود یه ورژن دیگه باشه الان یه چیز دیگه است ، شکایت ها شروع میشه پای وارنر مدیا یعنی کمپانی بالادستی برادران وارنر به مسائل باز میشه ویدن اخراج میشه و می رسه به این فضاحتی که الان درش هست یعنی بلاتکلیفی DCEU و تلاش وارنر برای زمین زدن این نسخه از لیک کردن فیلم تا بازاریابی افتضاح و ... تا شایعات تخریب توسط منتقدان(این مورد جدیه مثلا یه اقایی که وارنر وصله در توییتر اومد گفت این فیلم همون قبلیه است یا کسی که اومد گفت در هر صورت نره پایین میدم چون از اسنایدر خوشم نمیاد) برای اینکه مجبور نباشه دوباره با این تیم کار کنه
میشه گفت قصر اصلی شرایط فعلی خود وارنر و بی برنامگی هاش هست ولی از طرفی باید گفت همه به نوعی در این وضعیت سهم دارن
یه مورد دیگه هم هست که فقط اشاره می کنم و اون که اینکه اقتباس هایی که تا الان از دی سی دیدیم خودشون یکی از عوامل تاثیرگذار وضعیت فعلی هستن
می خواستم چیزهای دیگه ای رو هم بنویسم مثلا در مورد خود اسنایدر و وضعیتش یا یه سری مقایسه و حتی یکسری تئوری های توطئه ولی زیادی طولانی شده دیگه در نتیجه وارنر وار از سر و تهش می زنم =))در هر صورت مشخص نیست که ZSJL چی از آب در میاد شاید کلیت همون باشه اما قرار نیست که یه چیز 4 ساعته با یه چیز 2 ساعته یکسان باشه. نمی دونیم خوب میشه یا بد میشه یا اینکه قرار معجزه کنه یا نه با این حال میشه امیدوار بود خوب از آب در بیاد

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
من و این همه خوشبختی محاله?:Excited:
هیموررررررررا فاک**ین باتوووسااای>:D<
@Akiba :p:p

تریلرشم مستقیم میذاشتی خو :D

خیلی خوبه لامصب :x
بالاخره اینا دارن کاری رو می کنن که انیمه هیچ وقت نکرد و بهترین آرک مانگا (بدون در نظر گرفتن Love & Betrayal) رو اقتباس کامل می کنن >:)

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
در یک اتفاق کاملا عادی تریلر نهایی ZSJL که قرار بود فردا بیاد چند ساعت پیش لیک شد(مدیونید اگر فکر کنید کار وارنره چون تمام تریلر های فیلم قبل از ریلیز رسمی لیک شدن)
بعدش اومدن تریلر رو به صورت رسمی ریلیز کردن

پ.ن:اسپویل داره دیگه نحوه ی تریلر دادن وارنر رو که خودتون باهاش آشنا هستید :|
پ.ن2:همینجوری یهویی محدودیت های نقد هم برداشته شد :|

آخرین ویرایش:

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
در یک اتفاق کاملا عادی تریلر نهایی ZSJL که قرار بود فردا بیاد چند ساعت پیش لیک شد(مدیونید اگر فکر کنید کار وارنره چون تمام تریلر های فیلم قبل از ریلیز رسمی لیک شدن)
بعدش اومدن تریلر رو به صورت رسمی ریلیز کردن

پ.ن:اسپویل داره دیگه نحوه ی تریلر دادن وارنر رو که خودتون باهاش آشنا هستید :|
پ.ن2:همینجوری یهویی محدودیت های نقد هم برداشته شد :|
یه اسپویل حسابی اون وسطا داره متاسفانه :|:D
ولی کیفیت جلوه های ویژه فیلم نسبت به JL زمین تا آسمون فرق کرده!
طراحی کاراکتر دارکساید و صداش عجب ابهتی داره!یا حتی استپن وولف جدید!قدیمیه انگار فن میده جلو اینا!:D
دیالوگی که سوپرمن میگه انگار نقل قول خود زک باشه نسبت به کارش!دیالوگ جالبیه.

delux2

کاربر سایت
Mar 9, 2021
120
یک فیلمی رو خیلی وقت پیش دیدم درباره آخر زمانی که با مرگ زنبورهای عسل شروع میشد آمریکایی بود زیر 2010 هم بود صدرصد اگه اسمشو میدونید بگید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر