Choose Your Destiny | Finale | Scorpion Vs Sub-Zero

The Finale

• مجموع رای دهنده‌ها
    122
  • نظرسنجی بسته شده است .

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,818
نام
نریمان
mdx_chooseyourdestiny-bczlogomk11final.jpg

درود
سری Mortal Kombat نزدیک به سه دهه هست که کار خودشو آغاز کرده و در طول این سال های پرفراز و نشیب همواره عمده محبوبیتش رو مدیون شخصیت های مختلفی بوده که در سری حضور دارن. به همین دلیل با @DFSHINNOK7 عزیز تصمیم گرفتیم یه سری نظرسنجی تهیه کنیم تا ببینیم میزان محبوبیت هر کدام از این نینجاها، سایبورگ ها، جادوگران و خدایان، بین برو بچ BC به چه صورته و محبوب ترین شخصیت ها کیا هستن. :D

• دور اول نظرسنجی ها شامل 12 گروه میشه.
  • گروه ها عمدتا 6 تایی هستن و از هر گروه 2 کرکتر بالا میاد.
  • قابلیت انتخاب 2 کرکتر از هر از هر گروه وجود داره.
  • شخصیت های مهمان و همچنین شخصیت هایی که تو اسپین اف ها یا سریالها معرفی شدن، داخل نظرسنجی نیستن.
  • شخصیت هایی که به عنوان شوخی داخل بازی قرار گرفتن مثل Mokap و Meat داخل نظرسنجی نیستن.
تا جای ممکن سعی کنید تو بحث ها شرکت کنید و دلایلتون برای انتخاب هاتون رو با بقیه به اشتراک بذارید. :D

=============
2xy6_bracket4-cyd.jpg

Top 32
jvrs_mk-chooseyourdestinybzc-top32png.png

آخرین ویرایش:

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
این و ساب زیرو از نظر داستانی ربطی بهم دارن؟
اصلا مرجع درستی واسه خوندن داستان مرتال کمبات هس؟
هر دو عضو کلن lin kuei هستند
رابطه بین sub zero و cyrax پیچیدست
زمانی که sub zero با طرح cyber کردن نینجا ها مخالفت کرد smoke و cyrex و sektor برای کشتن sub zero فرستاده شدند و....
مرجع ایرانی درستی وجود نداره اگه زبانت خوبه تا سایت خارجی معرفی کنم

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
هر دو عضو کلن lin kuei هستند
رابطه بین sub zero و cyrax پیچیدست
زمانی که sub zero با طرح cyber کردن نینجا ها مخالفت کرد smoke و cyrex و sektor برای کشتن sub zero فرستاده شدند و....
مرجع ایرانی درستی وجود نداره اگه زبانت خوبه تا سایت خارجی معرفی کنم
ممنون داداش
من از بچگی مرتال کمبات میزنما ولی هیچوقت داستانشو نفهمیدم چون فقط دو نفری میزیدیم
اره مرجع خارجی داری بده مشکلی از نظر زبان ندارم ممنون

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
گذشته از خفن بودن سایرکس و طراحی باحالش، یکی از دلایلی که من از همون اول با این شخصیت حال می‌کردم اون محیط Jade's Desert بود. :D لامصب خیلی حس مخوف و عجیبی داشت و تماشای سایرکس که اون شکلی وسط بیابون افتاده و تکون می‌خوره، چیز غریبی بود!

19xq_tumblr_peh5jciawx1xqepp2o1_640.gif

حالا بگذریم که اون زمان یکی از اساتید بزرگسال کلوپ، یه چرت و پرتی در مورد این قضیه گفت و باعث شد شخصیت سایرکس برام جالب‌تر هم بشه. طرف نمی‌دونم از کجا این توهم رو زده بود، ولی می‌گفت این بیابون جایی هست که سایرکس توش به دنیا اومده، اون هم از توی تخم! :)) بنده هم توی اون سن و سال توی ذهن خودم یه داستانی ردیف کرده بودم که سایرکس ۱۰۰٪ ربات نیست (اون موقع اکثراً فکر می‌کردن رباته، نه سایبورگ) و یه حالت نیمه جاندار داره و یه تخم عظیم و مرموزی زیر زمین بوده که باز شده و این داره دست و پا می‌زنه که از زمین بیاد بیرون! :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
صورت زیبای ظاهر هیچ نیست، ای برادر سیرت زیبا بیار... :|
جفتشون سیرت زیبا ندارن:-"
کسی که به ساب زیرو خیانت میکنه آخه سیرت زیبا داره؟ :|

باز حداقل سیندل صورت زیبا رو داره>:) :D

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
تعداد گمراهین تو این تاپیک خیلی زیاد شده. :(
به بانو ایمان بیارید دیگه. :-"

glr_ezgif-3-11e261a97542.gif

نریمان همین الان در این تاپیکو تخته میکنی تا درس عبرتی بشه برای این گمراهین
من کلا موندم تو این نتایج تاپیک.. بیشتر شبیه بازی های دخترونه شد که کی کدوم رنگو بیشتر دوست داره بفنش زرد آبی قرمز ~X(
هر چی پاستیل رنگی بود اومد بالا :|

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
البته من یکم زودتر باید این پست رو میدادم نه الان که سیندل بنده خدا با تصورات اشتباه دوستان حذف شده :D

صورت زیبای ظاهر هیچ نیست، ای برادر سیرت زیبا بیار... :|

آریا جان اتفاقا سیرت ایشون هم زیبا بوده. :D

ببینید همونجور که توی قسمت About Sindel در صفحه Sindel هم بهش اشاره شده ، نوشته که :
"سیندل علی رغم ظاهر تهدیدآمیزش حداقل در خط زمانی اصلی ذاتا مهربان و خیراندیش هست. او همراه با دخترش شاهدخت کیتانا بر قلمروی Edenia حکومت میکرد."

-----------

خب حالا شوهر اصلیش چه کسی بوده؟
Jerrod بوده.

شائوکان چه بلایی سر سیندل بدبخت و خانوادش میاره؟
شائوکان اون Jerrod رو میکشه و سیندل رو با جادو شستشوی مغزی میکنه که گذشته خودشو فراموش کنه و ازش بعنوان سرباز شطرنج در ماموریتش برای تسخیر زمین استفاده میکنه و شائوکان که مخالفت های کیتانا رو میبینه زندانیش میکنه و شیوا و باراکا رو مامور مراقبت ازش میکنه اما توی فیلم Mortal Kombat Annihilation 1997 هم Liu Kang موفق میشه کیتانا رو از زندان آزاد کنه و در نهایت شائوکان رو شکست بده تا اون تاثیر جادویی شستشوی مغزی شائوکان از بین بره و سیندل مجددا دختر خودشو بیاد میاره و آخر فیلم سیندل و کیتانا همدیگه رو بغل میکنن و ... (همه چی به خوبی و خوشی تموم میشه :D)

اینا هم مدارک دیگه ای از خود MK هست که بدونید سیندل مظلوم رو به اشتباه حمایت نکردید و حواستون نبود که شائوکان مقصر اصلی بوده:

zvpn_192297.jpg

txt9_unnamed.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر