قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
دوست عزیز منم پولشو دارم همین الان بخرم ولی وقتی قیمت حباب داره برای چی پولمو اتیش بزنم ........همین الان 6 -7 میلیون ملت دارن بیشتر پول میدن
ببین خوب همه مثل شما فکر نمیکنن،یکی دوست داره الان بگیره با الان گرفتن دستگاه با ارامش میرسه،کسی که الان میره میخره یا قبل تر خودش میدونه داره گرونتر‌میخره و … ولی دلش میخواد بگیره دیگه و حالشو‌میبره.
منم دارم بیشترشم دارم اونم نه به ریال که اصلا استرسی بهم وارد بشه…ولی الان نیاز ندارم دستگاه رو یعنی گیمی روش نیست واسم که بخوام،همه کنسول هام‌قدیم لانچ‌بوده کم و‌بیش ایراد جزیی تا سوختن رو داشتم ترجیح میدم وایسم یه ریویژن جدیدتر بیاد از دستگاه و ایراداتش به حداقل برسه.ملت بیش از ۶،۷ تومن دارن گرون میخرن در‌ضمن.کلا در اصل نیازی ندارم الان بهش،رفیقم دو هفته پیش خرید ۳۰،الان ۲۲،۲۳.من شخصا تحمل همچین ضرری رو ندارم دس صبر میکنم،کسی که میخره تحملش رو داره و مبارکش باشه.
بحث اصلی‌من اینه اینجا تاپیک‌قیمته همه شعورشون‌میرسه با پولشون چیکار کنن شنیدن یه بحثی که همه میدونن و تکراریه خسته کننده و فرسایشیه دیگه.اونم هر روز!
کسیم که دستگاه رو‌ بخره کمتر میاد این تاپیک،منی که میام ممکنه ببینم قیمت N تومن شده یا فلان فروشگاه داره میده به لحظه ممکنه بخرم! یا خیلی های دیگه…
ایرانم هیچی معلوم‌نمیکنه در کل.کسی واسه کسی نمیتونه تعیین تکلیف کنه،کسی که میخره دلایل خودش رو داره کسی هم که نمیخره همینطور.
من بیشتر دوست دارم‌میام‌این تاپیک قیمت ببینم.
هزار جا دیگه هم‌قیمت هستا ولی شاید یکی از یه جا دوزار ارزونتر بتونه قیمت بده بپرسیم کجاست!
واقعا واسه هیشکی دلیل خریدن یا نخریدن کسی مهم‌نیست کسی هر تصمیمی بخواد بگیره،میگیره.
ته ته تهش هممون میخریم

آخرین ویرایش:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
مشخص هست سری دوم کی تولید میشه؟
هنوز خبری نیست ولی معمولا ۹ ماه یه سال بعد ریویژن جدید میاد،(یعنی کنسول های قبل به این‌صورت بودن)
البته الان شرایط عادی نیستیم و هیچ پیش بینی‌نمیشه کرد! فعلا خط تولید عوض نمیشه.

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
هدست پالس 3دی 100دلاریش ک دیگه نایاب نیست دارن میفروش4 5 تمن.
اونم نایاب ه ۱۸۰ دلار فروش میره تو مارکت فیسبوک دیدم

من الان دو ماهه تو آمریکا نتونستم PS5 بگیرم. کانادا هم میدونم وضع همینطوره. کلا با این قیمتای بازار سیاه اینجا، به نظرم تو ایران منطقی میفروشن خیلی.

بابا تو ایران وضع اقتصادی ملت انقد داغونه که مطمئن باشین سود چن میلیونی نمیکنن. شاید نهایت همون یکی دو میلیون باشه. چون با توجخ به وضع ملت، اگه تو بخوای سود پنج شیش میلیونی کنی، حتما یکی هست که نیازمندتره و به سوذ یکی دو تومنی قانع میشه و بازارتو میگیره.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اونم نایاب ه ۱۸۰ دلار فروش میره تو مارکت فیسبوک دیدم

من الان دو ماهه تو آمریکا نتونستم PS5 بگیرم. کانادا هم میدونم وضع همینطوره. کلا با این قیمتای بازار سیاه اینجا، به نظرم تو ایران منطقی میفروشن خیلی.

بابا تو ایران وضع اقتصادی ملت انقد داغونه که مطمئن باشین سود چن میلیونی نمیکنن. شاید نهایت همون یکی دو میلیون باشه. چون با توجخ به وضع ملت، اگه تو بخوای سود پنج شیش میلیونی کنی، حتما یکی هست که نیازمندتره و به سوذ یکی دو تومنی قانع میشه و بازارتو میگیره.
اتفاقا حاشیه سود خیلی بالاتر از این حرفاست تو‌ایران،یه کاری کردن کنسول و گیم لاکچری باشه و سودشون رو از ادم مایه دار میگیرن(فروش کمتر سود بیشتر)،هیچ فاز رقابتی هم تو بازار نیست و قیمت رو قاچاقچیه قصه ( که مسلما ادم سیستم و گردن کلفتیه)تعیین میکنه واسه همه مغازه دارا.اگر به این شکل نبود یهو ۸ میلیون تو ۲ هفته قیمت دستگاه جا به جا نمیشد!
کلا با زیاد شدن موجودی و کم شدن کرونا قیمت میاد پایین (دلار ۴۰ تومن بشه هم تازه دستگاهه میشه ۲۰ میلیون)
فعلا کرونا قضیش کاسبیه جهانیه شاید بهتر بشه شاید بدتر.
شما هم قفلی بزنی توی امریکا پیگیر باشی ۵۰۰ دلار گیرت میاد ولی نه به راحتی و بی زحمت.
تو ایرانم دو دسته ادم داریم:
۱-اقلیتی که دارن
۲-اکثریتی که ندارن!
حتی کسی که میاد این تاپیک دنبال دستگاه ۱۵ تومنیه جزو دارا حساب میاد! چون اکثریت تو روزمره موندن…(تو خود امریکاشم همینه کلی از ملت کارتن خواب شدن و بیکار)…
جای این بحث ها باید پول دراورد و هر موقع رسید بیخ گلوی ادم بگیره بره:D

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
ترسناکه واقعا این اتفاق . حالا بعضی فروشگاها با گارانتی 1 سال تعویض میفروشن ( 2 میلیون بیشتر بابت این ضمانت تعویض دستگاه) به نظرتون واقعا تعویض میکنن یا میزنن زیرش اگه اتفاقی بیفته ؟!
یک درصد فکر کن زیر بار برن.
تجربه شخصی من اون موقع هزارتا بامبول درمیارن و زیرش نمیرن.
سر PS3 فت این بلا سرم اومد با اینکه 70 هزار تومن اون موقع بیشتر گرفته بود بابت گارانتی.

• Like
Reactions: Arash.RG

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
اتفاقا حاشیه سود خیلی بالاتر از این حرفاست تو‌ایران،یه کاری کردن کنسول و گیم لاکچری باشه و سودشون رو از ادم مایه دار میگیرن(فروش کمتر سود بیشتر)،هیچ فاز رقابتی هم تو بازار نیست و قیمت رو قاچاقچیه قصه ( که مسلما ادم سیستم و گردن کلفتیه)تعیین میکنه واسه همه مغازه دارا.اگر به این شکل نبود یهو ۸ میلیون تو ۲ هفته قیمت دستگاه جا به جا نمیشد!
کلا با زیاد شدن موجودی و کم شدن کرونا قیمت میاد پایین (دلار ۴۰ تومن بشه هم تازه دستگاهه میشه ۲۰ میلیون)
فعلا کرونا قضیش کاسبیه جهانیه شاید بهتر بشه شاید بدتر.
شما هم قفلی بزنی توی امریکا پیگیر باشی ۵۰۰ دلار گیرت میاد ولی نه به راحتی و بی زحمت.
تو ایرانم دو دسته ادم داریم:
۱-اقلیتی که دارن
۲-اکثریتی که ندارن!
حتی کسی که میاد این تاپیک دنبال دستگاه ۱۵ تومنیه جزو دارا حساب میاد! چون اکثریت تو روزمره موندن…(تو خود امریکاشم همینه کلی از ملت کارتن خواب شدن و بیکار)…
جای این بحث ها باید پول دراورد و هر موقع رسید بیخ گلوی ادم بگیره بره:D
مخالفم با اون قضیه که رقابتی نیست. حاشیه سود خودشونو دارن ولی غیرمنطقی نیست. اینجا تو بخوای بخری از ebay طرف منصف باشه میده 800 دلار نسخه 500 دلاریو (یادمون نره خودش 560 خریده با حساب مالیات، که مالیاتو بچه ها اصن حساب نمیکنن تو محاسباتشون). حالا همین 800 دلار تو ایران میشه دور و بر 20 میلیون. دیگه جا به جایی و اینا الان 22 منطقیه.

• Like
Reactions: Ragnar

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
573
پس چطور 500 دلار ایکس باکس از 500 دلار PS5 ارزون تر هست؟ واسه ایکس باکس رو میدن زیر 18 میلیون ولی پلی استیشن 22 میلیون میشه منطقی؟ ~X(
سری اس 300 دلاری 10 میلیون پی اس 5 دیجیتال 400 دلاری بالای 20 میلیون بنازم به این منطق=P~ انگار اینا رفتن دونه ای 500 دلار خریدن بعد قیمت ebay هم شده قیمت مرجع.
22 میلیون تومن نه منطق داره نه منصفانه هست. #فکت.

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
فروشند ه ها الان بهانشون اینه که کنسول کمه.......مشکلی نیست ولی دوستان این اوضاع کمبود کنسول داعمی نیست و یک زمانی معازه ها پر کنسول میشن ....به اون روز فکر کنید که فروشنده با قیمت های 14 15 تومن اتماس میکنن بخرید......خیلی طول نمیکشه فقط یک کم صبر لازمه...هیجان زده نشید برای خرید ...کنسول بازی خاصی هم نداره....مطمن باشید کسانی که میگن با این قیمت ها بخرید خودشون با قیمت بالا خریدن و میخوان بقیه رو هم دچار اشتباه کنن.....

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
بنظرم کسانی که پولش رو دارن بجای 24 میلیون پول ps5 دادن فعلا زیر 12 میلیون هزینه کنن و یک XBOX Series S بخرن و نهایت تا پاییز بازی های انحصاری اون کنسول رو تجربه کنن و بعدش که قیمت PS5 منطقی شد کنسول سونی رو تهیه کنن حتی اگر از کنسول XBOX خوشتونم نیومد براحتی میتونید با اختلاف خیلی کمی نسبت به قیمت خریدتون بفروشیدش و پولش رو برگردونید چون جدیده و قیمتش هم کمه مشتریش در بازار زیاده
اینجوری هم هر دو کنسول رو تجربه کردید هم پول اضافه ندادید

در ضمن دوستان گرامی کمبود کنسول در ایران نیست نمیدونم چرا بعضی ها اصرار به این موضوع دارن !!! من حضوری خیلی از پاساژ ها رو گشتم هیچ کمبودی نیست شما الان 100 تا کنسول هم بخوای سریع میتونی خرید کنید ps5 توی بعضی از مغازه ها از ps4 ها تعدادش بیشتره ... کنسول داره وارد میشه و به بازار تزریق میشه اما وقتی میشه به قیمت 24 میلیون فروخت چرا ارزون تر بفروشن !!! مشتریش هم دارن نمونه اش جامعه ی آماری کوچک بازی سنتر که خیلی ها تهیه کردن...کمبود کنسول یک بهانه هست

پ.ن:قیمت ها چندین روزه ثابت مونده و افتی نداشته این نشون میده بازار شب عیدشون خوب داغه
قیمت نسخه استاندارد در سایت های معتبر حدود 23.500

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Rezahajizadegan

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
قیمتهای امروز
شیراز 23 اسفند

نسخه استاندارد (دیسک خور به اصطلاح)
پاساژ تندیس 25.000 ریجن2 و 23.500 ریجن3