نمایشگاه/رویداد State of Play

انتظار شما از State of Play

• مجموع رای دهنده‌ها
    230

Albert Camus

Nothing But Video Games
کاربر سایت
Mar 15, 2008
186
نام
علیرضا
ای کاش لابه‌لای این ویدیو های رنگارنگ و چشم نوازشون، تاریخ دقیق شروع نسل نهم رو هم اعلام می کردن تا تکلیفمون روشن شه8-|

پ.ن: از اینا که فعلا آبی گرم نمیشه، ما بریم TLOU P2 رو واسه بار سوم تموم کنیم

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,627
هر بار بیشتر و بیشتر از Returnal خوشم میاد... ولی Solar Ash :o فکر نمیکردم انقدر نمایش فوق العاده ای داشته باشه.

تا اسم استودیو sloclap اومد گفتم %100 نسخه دوم absolver هست، ولی بازی جدیدشون بود SIFU (احتمالا سیستم مبارزات absolver رو ارتقا دادن چون شباهت داشت).

نبود رچت شاید بخاطر این بود که state of play اختصاصی خواهد داشت. در مجموع SoP خوبی بود.

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,011
نام
روزبه
من اگه بدونم کی این Sopلعنتی رو جا انداخت هرچی تاخیر خورده رو تاریخ براش زد

شیفو خوشم اومد کنا هم خوب بود یعنی گوگولی بود ??

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
به نظر من که اسم واقعیش باید سیفون باشه، این بیشتر بهش میاد.

پ.ن: یکی نیست بره بزنه رو شونه کیتاسه و نومورا و سایر دوستان بپرسه چیکار دارید میکنید؟ همینجوری دارن زباله قاتی فف 7 میکنن.
می خواستم همینو ازت ماکان بپرسم که ایشون پیش زمینه ای دارن توی داستان یا نه که الان متوجه شدم نه ندارن:D کاستوم لیدی هم خیلی عجیب بود :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
چرا خبری از Elden Ring نیست...‌ 8-|

واقعا انتظار داشتین یکی از most hyped گیم های 2-3 سال اخیر رو که یک رونمایی دوباره شدیدا خفن نیاز داره و بشدت سوپرایز خفنی میتونه باشه رو تو یک SoP بیارن؟ :D
تازه جدای اینکه مارکتینگ بازی اونوره و حالا اینور قطعا خبری ازش نمیشه توی کنفرانسا :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
خب با توجه به اینکه هیچ انتظاری نداشتم، ایونت سرگرم کننده و خوبی بود :D تریلر کرش ۴ خیلی خوب بود. بازی خوشگل بود خوشگلترم شد رو ۵. بازی SIFU عجیب خوب و جالب بود. خیلی نظرمو جلب کرد مخصوصا اینکه یاد بازی‌های کلاسیک مینداخت آدمو. انیمیشنای خوب و تخریب پذیری قابل قبولی هم داشت. تریلر کینا عالی بود. گوگولی‌ترین بازی سال که مقداری از کامبتش رو هم دیدیم. چه موزیک خوبی هم داشت. نمایش جدید ریترنال اوکی بود اما تریلر قبلی که گیم‌پلی رو نشون میداد بهتر بود و نیاز نبود اینو نشون بدن واقعا! آخرش وارد خونه شد خیلی شبیه P.T. بود! Odd World هم جالب بود با اینکه علاقه‌ای ندارم بهش :D بازی سولار اَش هم ایندی جالب و فانی میزنه. بهترین نمایش مال دث‌لوپ بود که طبق معمول یه تریلر پشم‌ریزون دادن. کامبت به شدت خفن و سریع همراه با موزیک فوق‌العاده‌ای که پخش میشد. کمتر ازینم انتظار نداشتیم از آرکین. Securtiy Breach هم صرفا موزیک خوبی داشت چیز زیادی دستگیرم نشد :D این کرکتر جدید ف‌ف هم جالب بود ولی خب کلا ف‌ف باز نیستم! اون یکی بازی ایندی Knock Out City هم بازی جالبی میزد. ازینا بود که خوبن ولی بعد ۲هفته فراموش میشن :D

موفق باشیم

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
آقا من خوب هاشو گلچین کردم گذاشتم تو دانلود :D

20210226_021653.jpg

فکر کنم واسه رچت و هورایزن 2 state of play جداگونه در نظر بگیرن مثل دو انحصاری بزرگ قبلی و به نظرم سیاست بدی نیست!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
فاینال 7 :x برای من که از ثانیه ثانیه ش لذت بردم، همین یک ایپزود اضافه هم جذابه و براش هایپم! یه تروفی ست جدید هم بدن براش، یه دورم رو PS5 پلاتش کنم:))

Sifu خوشم اومد

Kena هم مثل همیشه دوست داشتنی... فقط کو تا آگوست!!! چه تاخیری بود خورد آخه:|

می خواستم همینو ازت ماکان بپرسم که ایشون پیش زمینه ای دارن توی داستان یا نه که الان متوجه شدم نه ندارن:D کاستوم لیدی هم خیلی عجیب بود :D
یکی از اعضای پارتی آینده ست یوفی! (دختره)

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,938
این اشتباس سونی برا این سال یدونه رچت داره که 2ماه دیگه میاد و Horzion هست برا امسال
از February تا June دو ماه فاصله است؟
تقریباً میشه آخر خرداد ماه که تا اونموقع هم طبق گفته های لیزا سو، مدیر AMD از نیم اول سال میلادی به بعد تولید قطعات پاسخگوی نیاز بازار میشه و کمبود کنسول ها رفع میشه
پس حداقل تا SOP که احتمالا تو خرداد ماه مثل پارسال... جایگزین E3 خواهد شد خبری از بازیهای پرچمدار نخواهد بود و امثال همین شیفو و ناک ٱت سیتی باید سر کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر