Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
ای کسی که میگویی وانپیس گریه نداره به انسانیت خودت کمی شک کن
یعنی واقعا صحنه مرگ ایس رو دیدی گریه نکردی؟؟یا بچگی روبین رو؟؟اونجا که لوفی فهمید ایس مرده چی؟مرگ مادرخونده نامی؟
من به شخصه برای اپیزود غرق شدن مری دو روز دپرس بودم.تو دارک بودن گاهی وانپیس جا پای برسرک گذاشته عزیز

Last edited by a moderator:

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
سلام
درباره شروع دیدن انیمه بلند با ناروتو یا وان پیس نظر منم شروع با ناروتو هست .
یه شروع فوق العاده و طوفانی داره . همون اوایل انیمه یه فایت عالی با تکنیکی عالی تر داره :D
شخصیتهایی داره که به نظر من بر خلاف وان پیس همون اول کار آدم رو میگیرن . مخصوصاً کاکاشی .
فصل اول ناروتو چیزیه که وان پیس حتی نمیتونه بهش نزدیک هم بشه از نظر اوج داستانی .
اما در مجموع که بخوام حساب کنم وان پیس یک سر و گردن از ناروتو بالاتره .
اگر کسی بتونه به حدود قسمت 100 برسه دیگه ولش نمیکنه و تا زمانی که بخواد آنگویینگ بشه هم هیچ وقت ازش خسته نمیشه .
خود منم اول ناروتو رو دیدم و فکر کنم 2 تا تلاش ناموفق با وان پیس داشتم قبل از اینکه گرفتارش بشم :D

به یه جاهایی وصله =))
درود
نظر شما در مورد دیدن نسخه Naruto Kai تو این نسخه چیه ؟ در کل خیلی شیک و مجلسی و شیرازی واریش کرده

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
والا من هنوز روی نظر خودم هستم که در این روزگار دیدن انیمه‌های بلند اتلاف وقته:D
به جای ۲۰۰۰ قسمت انیمه بلند، میشه تمام کارهای تاپ روزگار رو دید و با افتخار چهار گوشه میدون رو بوسید و رفت سراغ منهواهای چرت و پرت چینی.:D
دیدن انیمه بلند از واجباته و لاغیر . تو سرت به جایی خورده از راه راست منحرف شدی ، بقیه رو به انحراف نکشون :D
درود
نظر شما در مورد دیدن نسخه Naruto Kai تو این نسخه چیه ؟ در کل خیلی شیک و مجلسی و شیرازی واریش کرده
نظرم در مورد ناروتو تغییری نمیکنه . مشکل ناروتو فیلراش نبود . اونا رو میشد اسکیپ کرد اگر آنگویینگ نمیدیدی .
مشکلش سقوط آزاد و نقض منطق خود انیمه بود .
به شکلی پیش رفت که اواخر کار تمام اتفاقاتی که میافتاد ارزش خودشون رو از دست داده بودن و نمیتونستن تاثیری رو بیننده بذارن .

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
چرا ناروتو رو یادم انداخیتد ،، چقدر چقدراین فلش بک هاش سرطان بودن،، کلا یک فلش بک داشت تو۵۰۰ قسمت ۴۰۰۰۰ هزار باز نشونش دادن
............

چند روز پیش یه کلیپ کوتاه از نوازندگی تو یه فیلم دیدم ،، خوشم اومد رفتم دانلودش کردم ، ولی شدیدا سوپرایز شدم ۔۔۔ یه فیلم چینی به اسم Our shining days

دیگه بیشتر از این توضیح نمیدم ،،هر کی ندیده و کنجاوه ببینه ،، خودش بره سوپرایز شه

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
ماهیت مجهول؟

حالا چرا یوجوسنکی کار خیلی خوبیه و به شدت پیشنهاد میشه؟
دلیل اول اینکه یوجوسنکی از کلیشه بقیه ایسکای ها کاملا دوری کرده. جنبه روانشناخیش و دیالوگ ها هم بهش اضافه کن
شخصیت پردازی خیلی خوب تانیا.
اقتباس به شدت فوق العاده از لایت ناول و کیفیت خیلی خوب انیمیشن ها و visual ها + کارگردانی خیلی خوب و detail هایی که تو انیمه چپوندن. ایده هایی هم که کارگردان برای شات کامپیزیشن های انیمه داشته هرچی ازش تعریف کنم کمه.
دنیای جنگ جهانی هم خیلی خلاقانه به تصویر کشیدن.
پلات و روایت داستانش هم خیلی خوب در آوردن انصافا :D
به قول معروف ما که ندیدیم ??
196127

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
196126

هزار دفعه این صحنه لعنتی را دیدیم ! :D
--------
با این که تو انیمه های بلند خودم طرفدار وان پیس هستم ولی به نظرم برا کسی که میخواد تازه انیمه بلند شروع کنه ناروتو گزینه ی بهتری هست چون تموم شده و راحت میتونه فیلر هاش را رد کنه و اینکه کیفیت کار و جذابیت مبارزه ها هم بهتره از وان پیس هست .بعد که کم کم اماده شد میتونه بره سراغ غذای اصلی (وان پیس) :D
در مورد فیلر ها هم به نظرم فیلر های وان پیس سگش شرف داره به ناروتو ! فیلر های ناروتو جدا عذاب الهی هستن ! :D
--------
ارک وانو وان پیس را دو هفته پیش شروع کردم و تقریبا دارم انگویینگ میشم یه چیزی که برام جالب بود درجه خشونت داستان نسبت به ارک های قبلی بیشتر شده !
یه مورد دیگه هم نمیدوم بقیه هم حس کردن یا نه با ثانیه به ثانیه این ارک همزاد پنداری میکنم انگار قشنگ داستان زندگی ما ایرانی هاست ! ( دیگه مسئله را باز نمیکنم خودتون میدونید :D)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
View attachment 196126

هزار دفعه این صحنه لعنتی را دیدیم ! :D
--------
با این که تو انیمه های بلند خودم طرفدار وان پیس هستم ولی به نظرم برا کسی که میخواد تازه انیمه بلند شروع کنه ناروتو گزینه ی بهتری هست چون تموم شده و راحت میتونه فیلر هاش را رد کنه و اینکه کیفیت کار و جذابیت مبارزه ها هم بهتره از وان پیس هست .بعد که کم کم اماده شد میتونه بره سراغ غذای اصلی (وان پیس) :D
در مورد فیلر ها هم به نظرم فیلر های وان پیس سگش شرف داره به ناروتو ! فیلر های ناروتو جدا عذاب الهی هستن ! :D
--------
ارک وانو وان پیس را دو هفته پیش شروع کردم و تقریبا دارم انگویینگ میشم یه چیزی که برام جالب بود درجه خشونت داستان نسبت به ارک های قبلی بیشتر شده !
یه مورد دیگه هم نمیدوم بقیه هم حس کردن یا نه با ثانیه به ثانیه این ارک همزاد پنداری میکنم انگار قشنگ داستان زندگی ما ایرانی هاست ! ( دیگه مسئله را باز نمیکنم خودتون میدونید :D)
اون فلش بک بالا خوبه باز!
اون فلش بک ساکورا و ساسکه دهنمون رو سرویس کرد:| صد هزار بار نشونش داد!

---

در مورد وانو...تازه خیلی جاها نسبت به مانگا خشونته سانسور داشته:-" مقایسه هاش رو اون اوایل گذاشته بودن:-" (نه خشونت مبارزه... خشونت مردم بدبختی که چاقو گرفته بود خودش و بچه ش رو بکشه و ... )

در مورد خط آخر منم کاملا موافقم! یادم نیست تو تاپیک گفتم یا به همون دلایلی که میدونیم، از گفتنش پرهیز کردم! ولی با دوستان شدیدا در موردش صحبت میکردیم که انگار اودا برداشته ایران رو در قالب وانو پیاده کرده:-"

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
من وان پبس ندیدم ولی به نظرم خیلی حیفه یکی فرصت آشنایی با شخصیت‌های ناروتو رو از دست بده. پین، جیرایا، اوروچیمارو، ایتاچی و بقیه بی‌مانندن واقعا.
البته شاید چون ناروتو خیلی برام نوستالژیکه اینطوریه :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
من وان پبس ندیدم ولی به نظرم خیلی حیفه یکی فرصت آشنایی با شخصیت‌های ناروتو رو از دست بده. پین، جیرایا، اوروچیمارو، ایتاچی و بقیه بی‌مانندن واقعا.
البته شاید چون ناروتو خیلی برام نوستالژیکه اینطوریه :D
در مورد هر دوتاش صدق میکنه!
بهتر بگم در مورد تمام انیمه های بلند صدق میکنه:D

تو وان پیس هم کسی با زورو ساما، لوفی، کاتاکوری،اودن ، باگی ساما و تمام آدمای تاثیر گذار تو زندگیه کلاه حصیری ها(بلمر سان ، دکتر هیلولوک و ... ) آشنا نشه ظلم کرده در حق خودش:(
تو هم‌پاشو وان پیس ببین:|

در مورد ناروتو هم شرم کن اسم کاکاشی سنسه و گارا رو نبردی:-"

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
درووود...
آغا ی جوون مردیش بیاد ی انیمه کمدی ترجیحا کوتاه و مشتی معرفی کنه...
ناروتو دیدی؟
اگر آره Naruto SD Rock Lee دیدنش بر هر ناروتو بیتی واجب است!

در غیر این صورت پیشنهادهای همیشگی ، گرند بولو ، کیمی تو بوکو و ... :-"

amirdoth

کاربر سایت
Feb 1, 2021
6
درووود...
آغا ی جوون مردیش بیاد ی انیمه کمدی ترجیحا کوتاه و مشتی معرفی کنه...
Hinamatsuri
The Disastrous Life of Saiki K.
و البته که Gintama سرور و سالاره ولی بالای 300 قسمته دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر