Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
اتفاقا حدس میزدم که اول اینطوری فکر کنی :D:D:D اما حقیقتا نه اینطور نیست یعنی من به شخصه دوست دارم علایق و نظرات مختلف و بخونم و خب ممکنه آدم از همین نظرات گوناگون و مثبت و منفی هم بلاخره چیزایی یاد بگیره که خب این با ارزش هست

Queen's Gambit و دارم میبینم احساس میکنم از قسمت سوم به بعد یکم افتاد تو سرازیری نمیدونم چرا

و نوشتی GOT :D حتی با وجود سیزن های آخر همچنان برات جز بهترین هاست؟
4 فصل اول GOT انقدر خوب بود که کاملا میتونه 4 فصل بعدشو پوشش بده و کلیت سریال رو تو ذهن من ماندگار کنه. البته فصلهای 5 و 6 هم به نظرم خیلی خوب بودن، اگه نشه بهشون گفت شاهکار. خصوصا نویسندگی 4 فصل اول و دیالوگا بینظیر بودن به لطف مارتین.

• Like
Reactions: Destro

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

طرف تو سوشال مدیا این حرفو زده

"Jews were beaten in the streets, not by Nazi soldiers but by their neighbours.... even by children."

"Because history is edited, most people today don't realise that to get to the point where Nazi soldiers could easily round up thousands of Jews, the government first made their own neighbours hate them simply for being Jews,"

"How is that any different from hating someone for their political views?"

بعد اینا بهشون بر خورده و اخراجش کردن :D

صد رحمت به صداو سیما ما...

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
طرف تو سوشال مدیا این حرفو زده

بعد اینا بهشون بر خورده و اخراجش کردن :D

صد رحمت به صداو سیما ما...
البته که این حرف بسیار حرف گنده، مزخرف و اشتباهی هستش و کافیه برای اخراج شدن، ولی این لیست حرفهای احمقانه و مزخرف این خانم خیلی طولانی تر از این حرفاست. واقعا عجیب بود که تا الان هم نگهش داشته بودن مغز فندقی رو! ۱ ماه پیش باید اخراج میشد

• Like
Reactions: Tatsumaru

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
عجیبه اینجا اشاره نشده . بازیگر های نقش اصلی سریال لست آو آس معرفی شدن
پدرو پاسکال در نقش جوئل و بلا رمزی که در گات بازی کرده بود در نقش الی .
حقیقتا شوکه کننده بود چون معلوم نیست این مسوولین انتخاب بازیگر گل زده بودن. بنگ تو حال طبیعی نبودن لابود . این همه گزینه ی بهتر رو میز بود رفتن سراغ عجیب ترین گزینه .
پاسکال بازیگر فوق العاده ایه و اتفاقا تو مندلورین هم نقش و داستان یکم شباهت به لست داشت .ولی مناسب این نقش نیست . رمزی هم به همچنین فکر کنم فقط صرف سرتق بودن نقش اش تو گات باعث انتخاب اش شد .
حالا هیو جکمن از اول هم امکانش کم بود چون آوردن یک بازیگر طراز اول هالیوودی برای سریال سخته . لااقل نیکلاس کاستر والدائو رو انتخاب می کردن بیشتر به نقش می اومد

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
916
نام
Ahmad
Ted Lasso بهترین سریال سال شد به انتخاب IGN.از دستش نباید داد به نظرم.به خصوص علاقه مندان به طنز و فوتبال هر دو.هنوز تمومش نکردم.ولی از 10 بهش 9 میدم.

یه خورده آف تاپیک :
مقایسه آزادی(بیان،سی یا سی،اجتماعی و ...) بین اینجا و بلاد کفر اونقدر مع الفارق هست که شاید فقط از اهالی نکتار بر بیاد.بعضی کامنتا تو پیجهای زرد اینستا که دست خودشونه طبیعی هست وجودش.ولی اینجا یه خورده تو ذوق میزنه.یکی تا گردن تو فاضلاب باشه،بعد بگه فشار آب دوش چار تا خونه اون ور تر یه خورده کمه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,899
نام
نـــــــویـــــــــد
چقدر خوبه این سریال WandaVision
دیشب شروع کردم و الان قسمت ۶ رو دیدم. وقتی شروع به دیدنش کردم فهمیدم که دلم واسه دنیای مارول تنگ شده بود :D چقدر خوب و جذاب بود شروع سریال. فضای شدیدا دوست داشتنی به همراه بانو الیزابت اولسن :D قسمتای ۵ و ۶ هم که اوج سریال بودن. واقعا انتظار سخته واسه قسمتای بعدی
یادم رفت به بازی خیلی خفن اگنس اشاره کنم :D

آخرین ویرایش:

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
939
نام
هادی
گایز:D

بریم سراغ این کلاریس (Clarice)؟!:D

منتقدا هم زدن کتلتش کردن!:D

در مورد اپیزود اول

bad acting... bad acting ... bad acting :D نمیدونم چرا ولی ربکا بریدز کلا به شخصیت کلاریس نمیچسبه خیلی تلاش میکنه ولی نمیشه....

کلیشه هم زیاد داشت. پلیسی که ارشدش قبولش نداره و نسبت بهش خوشبین نیست و بهش بها نمیده، ولی همکارش که یه بچه مثبت هم هست با تمام وجود درکش میکنه و اینا :D

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
چقدر خوبه این سریال WandaVision
دیشب شروع کردم و الان قسمت ۶ رو دیدم. وقتی شروع به دیدنش کردم فهمیدم که دلم واسه دنیای مارول تنگ شده بود :D چقدر خوب و جذاب بود شروع سریال. فضای شدیدا دوست داشتنی به همراه بانو الیزابت اولسن :D قسمتای ۵ و ۶ هم که اوج سریال بودن. واقعا انتظار سخته واسه قسمتای بعدی
یادم رفت به بازی خیلی خفن اگنس اشاره کنم :D
خیلی خوبه این سریال! همین جوری هم داره بهتر میشه. این یک سالی هم که هیچ فیلمی از مارول نیومد خیلی به نفعش شد به نظرم. من شخصا Marvel fatigue داشتم که بهتر شد و بیشتر لذت میبرم از سریال

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
دوستان نظرتون درمورد Travelers چیه؟
سه قسمت اولش رو دیدم و خیلی ازش خوشم اومد منتها از کنسل شدنش و اینکه مترجما فصل آخر رو بیخیال زیرنویسش شدن، دودل شدم.

• Like
Reactions: arash1996

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
دوستان نظرتون درمورد Travelers چیه؟
سه قسمت اولش رو دیدم و خیلی ازش خوشم اومد منتها از کنسل شدنش و اینکه مترجما فصل آخر رو بیخیال زیرنویسش شدن، دودل شدم.
این سریال عالیه. هرچی از کیفیت بالاش بگم، کم گفتم. «Travelers» با اینکه کنسل شده اما داستانش پایان داره.

زیرنویس فصل سومش ولی مسئله‌ایه برای خودش. دو قسمت اولش زیرنویس دارند و من خودم یه زمانی سه قسمت 5، 6 و 7 اون رو ترجمه کرده بودم که همین الآن در «Subscene» آپلود‌شون کردم. خواهرم اون زمان داشت این سریال رو می‌دید و بخاطر همین موضوع چند قسمت رو براش ترجمه کردم. از اونجایی که این زیرنویس‌ها برای مصرف خونگی بودند، ویرایش‌شون نکردم و بخاطر همین هم امکان داره که غلط‌های نگارشی داشته باشند.

پ.ن: این چند وقت که سرم خیلی شلوغه ولی هر وقت سرم خلوت‌تر شد، اول سعی می‌کنم که سه قسمت آخرش و بعدش هم قسمت‌های 3 و 4 اون رو ترجمه کنم.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
یکسری لیک های مهم و احتمال خیلی زیاد درست از قسمت های آینده واندا ویژن اومده که براتون تو اسپویلر می گذارم .

#لیک_شده‌های_جدید
ویلن اصلی سریال نایتمر هست
از اپیزود هفتم مانیکا رمبو به قدرت‌هاش دست پیدا میکنه و به فوتون تبدیل میشه
ویژن با دارسی دیدار میکنه و دارسی بهش توضیح میده که قضایا چطور پیش میره و چی شده
مانیکا برای نجات دارسی به هکس برمیگرده
تمام این مدت واندا تحت تاثیر اگنس بوده و واندا بالاخره میفهمه که اگنس همون آگاتا هارکنسه
پیشنهاد ساخت هکس توسط اگنس ( اگاتا هارکنس ) به واندا داده شده بود
اینکه اگاتا هارکنس توسط نایتمر که ویلن اصلی هست کنترل میشه یا براش کار میکنه یا یک حالت از خود نایتمر هست معلوم نیست
هیوارد فقط دنبال مهندسی معکوس بدن ویژن بود تا سلاح جدید بسازه تا شرایط دفاعی زمین رو برابر حملات بعدی از ناکجا اباد قوی تر کنه
ایوان پیترز در واقع همون کوئیک سیلور خود فاکس هست و توسط واندا انگار به ام سی یو کشیده شده تا نقش برادر مرده‌ی کوئیک سیلور رو بازی کنه، کوئیک سیلور دوباره اون سکانس معروف سوییت دریمزش که در فیلم های فاکس داشت رو در این سریال هم داره
هکس به رو به نابودی میره و بچه های واندا دچار بحران میشن
واندا با یکی از بچه هاش فرار میکنه ولی یکی از بچه ها سرنوشت نامعلومی پیدا میکنه
کودکی که همراه با واندا میره بیلی هست
داکتر استرنج در اپیزود اخر سریال حضور داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر