Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
منظورت از بهینه کردن رو نگرفتم
مانیتور؟
آخه لپ تاپه
بازی رایگانه؟
از کجا نصبش کنم؟
هرکار میکنم استیم نمیشه ثبت نام کنم
منظورم اينه بازيه روونيه اكثر سيستم هاي قديمي هم ميكشن اگه بتوني با تنظيمات بازي گرافيكو يكم بياري پايين
بازي هم رايگان شده و از استيم بگير
والا سيستم الان ثبت نامش رو نميدونم ولي با قندشكن برو سايتش يه چكي بكن يا يه سرچ ساده بزن طريقة الثبتنام الااستيم

• Like
Reactions: saeed_sg

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
منظورم اينه بازيه روونيه اكثر سيستم هاي قديمي هم ميكشن اگه بتوني با تنظيمات بازي گرافيكو يكم بياري پايين
بازي هم رايگان شده و از استيم بگير
والا سيستم الان ثبت نامش رو نميدونم ولي با قندشكن برو سايتش يه چكي بكن يا يه سرچ ساده بزن طريقة الثبتنام الااستيم
???
دمت گرم?

• Like
Reactions: slip_knot

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,747
دوستان من از دیشب با این ارور مواجه میشم
ایده ای ندارید که دلیلش چی میتونه باشه؟

171325

آپدیت: الان با وی پی ان رفتم اوکی شد. یعنی اینجا هم تحریم شدیم؟
#لعنت_به_این_زندگی

آخرین ویرایش:

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,747
فینال پکن. بین NAVI و Vitality
جذابترین فینال 2020 هستش.
تقابل دوتا بهترین های cs یعنی zywoo و s1mple. (نفرات اول و دوم دنیا)
پیشنهاد میکنم حتمن ببینید.

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
با اپدیت جدید چطورید؟ :D
اضافه کردن چت ویل چیزی بود که واقعا من یکی بهش نیاز داشتم. تو دوتا 2 که خیلی خیلی ازش استفاده میکنم.
فقط ایکاش میشد ریجن رو هم خودمون انتخاب کنیم و اینقدر با این هندی ها و پاکستانی نیوفتیم، اعصاب خیلی فولادین میخواد واقعا با این ها هم تیمی شدن.
این عزیز دل هم براتون ایشالا دراپ شه:D
184594

ویرایش: درسته دراپ نمیشه.از تو کیس شانسی درمیاد.

آخرین ویرایش:

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
820
نام
سپهر
با اپدیت جدید چطورید؟ :D
اضافه کردن چت ویل چیزی بود که واقعا من یکی بهش نیاز داشتم. تو دوتا 2 که خیلی خیلی ازش استفاده میکنم.
فقط ایکاش میشد ریجن رو هم خودمون انتخاب کنیم و اینقدر با این هندی ها و پاکستانی نیوفتیم، اعصاب خیلی فولادین میخواد واقعا با این ها هم تیمی شدن.
این عزیز دل هم براتون ایشالا دراپ شه:D
View attachment 184594

دراپ شه ؟!

Guardian Angel

کاربر سایت
Jan 19, 2011
40
نام
محمد حسین
آخرین ویرایش:

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
820
نام
سپهر
بچه های این روتینگ تول که میتونید سروری که میخواید توش بازی کنید رو انتخاب کنید و بقیه رو بلاک کنید دبی هم داره فقط برای کانتر
مثلا میتونید انتخاب کنید برای competitive فقط سروره دبی رو براتون بیاره که پینگش معمولا 60 هست خیلی ابزار کاربردی هست
آیا با mm picket تفاوتی داره ؟ از نظر کارایی میپرسم

Guardian Angel

کاربر سایت
Jan 19, 2011
40
نام
محمد حسین
آیا با mm picket تفاوتی داره ؟ از نظر کارایی میپرسم

سلام این نرم افزار mm picket خیلی وقته از کار افتاده و به اصطلاح obsolete شده و فقط پینگ نشون میده محدود نمیکنه و آخرین آپدیتش مربوط به 4 سال پیشه و من اول از همین mm استفاده میکردم حدود یک سال پیش ولی سرورهای دیگه هم وصل میکنه حتی اگه محدود کرده باشی به سرور دبی باز برای من وصل میشد به سرور روسیه و ترکیه و همین ابزار که معرفی کردم یه ورژن مربوط به سه سال پیش داره یعنی یه سال جدیدتر از mm picket و اونم دیگه کار نمیکنه و obsolete شده و فقط همین نرم افزار که تو پست بالا معرفی کردم کار میکنه میتونی تست کنی من هر سه تا برنامه رو تست کردم و با این برنامه میتونی قفل کنی رو سرور دبی و همیشه پینگت رو 70 باشه البته شرکتای مختلف ای اس پی ها مختلف فرق میکنه مثلا تانوما 45 تا 50 هست ایرانسل 60 هست (ایرانسل خیلی لگ داره و پاکت لاس) و اسیاتک (اینترنت بالای 4 مگ سرویس گیم میتونی بخری 4 هزار تومن در ماه) با سرویس گیم 65-75 بدون سرویس 75-85 هست و کلا 30 تا 50 میلی ثانیه پینگ سرور دبی نسبت به بقیه سرورها بهتره و خیلی نرم میتونی بازی کنی بدون لگ و قطعی ، محدود کننده پینگ داخل بازی رو بزار روی 25 بهتره چون من دیدم دو تا سرور دبی داریم و زیر مجموعه سرور دبی هست و پینگش 10 میلی ثانیه بهتره البته این سرور دوم دبی رو برنامه بعضی وقتا میاره و بهتره اینم لینک برنامه دانلود کنید حالشو ببرید و همه سرورها جز دبی رو بلاک کنید و راحت بازی کنید
192749

امروز سر ظهره پینگا یکم خرابه ولی میبینید که بازم 45 میلی ثانیه پینگ سرور دبی بهتره نسبت به همه سرورها و سرور دبی در بهترین حالت روی 45 هست با اینترنت تانوما (بچه ها گرفتن این پینگو من تانوما ندارم حقیقتش)(اون پینگ سرور دبی 1 معمولا روی 80 میاد منم چند بار رفرش کردم 80 شد)
لینک دانلود

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
کاری برای چیترها کرده ؟
من چندین ساله دیگه پلی ش ندادم !!!
برا چیترا که اره زیاد کار کرده از فری کردن گیم تا اپدیت نکردن آنتی چیت و بن نکردن چیترا و ...
ولی برا گیم نه کاری نکرده

• Like
Reactions: Adroit

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
خاک تو سرش .:|

سلام بر شما

ولش کن اصلا طرفش نرو من انقدر اعصابم خورد شد از یکی از بچه ها چیت گرفتم اکانتی که 4 تا اوپرشین داشت رو بن کردن پاکش کردم کلا بری طرفش فقط اعصابت خورد میشه ...

• Like
Reactions: Annunaki ™

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر