سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
من خودم که هنوز PS5 نگرفتم مستقیم نتونستم دمو رو بازی کنم. ولی با توجه با تریلری که از گیمر ساید دیدم گرافیک بازی خیلی خوب بود لا اقل خیلی بهتر از اویل 7 بود( نور پردازی و افکت هاو پلی گون ها). کنسول های این نسل به نظرم راحت میتونن 4K 60 فریم رو بدن. خیلی راحت. اون 4K 120 فریم هست که نمیتونن تو خیلی بازیها بدن حداقل با گرافیک نسل نهی واقعی نمیتونن. تنها دلیلی که الان فکر میکنن بعضی دوستان کنسول ها توانشون در حد 4K 60 فریم نیست به خاطر میان نسلی بودن بازیهاست و انجین بازیها که برای نسل 9 بهینه نشده یا به عبارتی الان پایه انجین بازیها بر اساس نسل 8 هست برای همین فکر میکنید کنسول ها نمیتونن 4K 60 بدن. از سال 2022 که بازیهای انحصاری کاملا نسل 9 سر و کلشون پیدا میشه راحت میتونید ببینید که کنسولها گرافیک نسل 9 رو 4K 60 فریم میدن. حالا اینجا بحث ری تریسینگ هم میاد وسط که این باعث میشه یا بازی ها رو 4K 60 فریم با گرافیک نسل نهی بدن یا 4K 30 فریم به همراه ری تریسینگ با گرافیک نسل نهی. بعد اینکه معمولا استودیوهای فرست پارتی هر دو طرف به راحتی میتونن حتی گرافیک نسل نهی با فریم 60 و رزولوشن 4K و ری تریسینگ بدن. اصلا چیز عجیبی نباید باش. الان فقط و فقط به نظر من دلیل اینکه خیلی از بازیها مثل همین اویل 8 گرافیک خیلی بالایی ندارن ( نسبت به تغییر نسل و گرنه خودش که جزو تاپ هاست) فقط و فقط به خاطر همین بین نسلی بودنشون هست نه قدرت کنسول ها. شما خودتون به بازیهای لست دو و فورزا هاریزون 4 و گیرز5 و گاد و .... که با اون CPU داغون نسل 8 و گرافیک زیر 2 ترافلاپس در کنسول های پایه ساخته شدن نگاه بندازید کاملا متوجه میشید . نسل 9 مطمعنا بازیهای گرافیکی خیلی خوبی رو خواهیم دید
4کا 120 که اصلا فکرش رو هم نکنید
الان دیمن سولز این نکته عقب نگه دارنده یعنی کنسول های نسل 8 شاملش نشده و گرافیکش بی نظیره ولی اونم 4کا 30 فریم
در این بحث فریم اصلا مهم نیست
مهم اون حالت کلی طراحی گیم که نسل8 اینجا رو خراب میکنه
از هیلو بگیرید تا اسپایدرمن و...

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
من هم روی پلی 5 بازی رو رفتم وبنظر میرسه اتفاقی که در بتمن رخ داد ( تریلر pc بود) اینجا هم رخ داده و دمو روی پلتفرم دیگه ای روی یوتوب.
و حالت های کلی گرافیکی و هنری عالی هستند اما اصلا به هیچ عنوان در سطح یک بازی نسل 9 ای مثل دیمن سولز نیست
در ضمن بازی رسما بدون HDR یک نسل دانگرید میشه
دیجیتال فاندری کلی از ایمیج کوالیتی و نورپردازی بازی تعریف کرده و روی PS5 هم پلی داده

من نمیدونم گرافیک بازی چه مشکلی داره که شما خوشت نیومده

joey tribbiani

کاربر سایت
Jan 1, 2021
73
دیجیتال فاندری کلی از ایمیج کوالیتی و نورپردازی بازی تعریف کرده و روی PS5 هم پلی داده

من نمیدونم گرافیک بازی چه مشکلی داره که شما خوشت نیومده
گرافیکش از لحاظ technical یکم ضعیف عملکرده دلیلش رو هم بالا گفتم که شاید بخاطر 60 فریم بودنش باشه اونم در مقایسه با demon's souls remake مگه نه همین طوریش هم گرافیک بازی عالیه
(اخه یکی به من بگه به تو چه هنوز بعد گذشت این همه مدت evil 7 رو بازی نکردم بعد اومدم نشستم تو ممبر تایپیک D ; )

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دمو خیلی چرت بود!
گرافیک دمو از اونچه تو یوتوب دیدم پایین تر بود!!!
خیلی هم گوتاه بود :Frown:
عکس هم نمیشه از دمو گرفت !
من از دمو هم فیلم گرفتم و هم عکس به وسیله خود کنسول
عکس هارو هم به راحتی تو توییتر آپلود کردم.
گرافیک هم فوق العادست واقعا البته از نظر من

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
من از دمو هم فیلم گرفتم و هم عکس به وسیله خود کنسول
عکس هارو هم به راحتی تو توییتر آپلود کردم.
گرافیک هم فوق العادست واقعا البته از نظر من
نمیشه!
دکمه شیر رو که میزنم بازی پاز میشه! ?
گرافیک خوبه ولی نه بی نظیر
من با دیمن سولز و سایبر پانک مقایسه میکنم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
نمیشه!
دکمه شیر رو که میزنم بازی پاز میشه! ?
گرافیک خوبه ولی نه بی نظیر
خب این به این معنا نیست که قابلیت اسکرین شات گرفتن وجود نداره. تو اکثر بازی ها موقع استفاده از دکمه creative یا همون share بازی پاز میشه.
شما تنها کافیه دکمه creative چند ثانیه نگه داری تا اسکرین شات بدون متوقف شدن بازی سیو بشه.

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,147

دیمنز سولز یه بازی تماما نسل بعدی و انحصاری هست. من نمیدونم چرا اصلا با یه بازی کراس جن مقایسه اش میکنید و انتظار همچین گرافیکی رو دارید.
بارها توی همین تاپیک گفته شده این بازی از اول هم برای نسل هشت ساخته شده بود و بعدا گرافیک رو برای نسل نه ارتقا دادند. طبیعی هست اون جهش گرافیکی لازم صورت نگیره. با این وجود طبق چیزی که از گیم پلی دیدم محیط های داخلی کیفیت خیلی خوبی دارند و نسبت به RE7 پیشرفت خوبی داشتند.

joey tribbiani

کاربر سایت
Jan 1, 2021
73
گرافیک بازی عالیه و نمیشه از یه دمو نسبتا کوتا که حتی به خوبی optimize نشده نظر داد اونم بصورت 4k واقعای و نرخ 60 که نسبتا پایدار هم بود
قطعا ریلیز بازی همه اینا بهتر میشه
اویل نسل 9 می رو باید منتظر نسخه 9 و remake 4 باشیم

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
دیمنز سولز یه بازی تماما نسل بعدی و انحصاری هست. من نمیدونم چرا اصلا با یه بازی کراس جن مقایسه اش میکنید و انتظار همچین گرافیکی رو دارید.
بارها توی همین تاپیک گفته شده این بازی از اول هم برای نسل هشت ساخته شده بود و بعدا گرافیک رو برای نسل نه ارتقا دادند. طبیعی هست اون جهش گرافیکی لازم صورت نگیره. با این وجود طبق چیزی که از گیم پلی دیدم محیط های داخلی کیفیت خیلی خوبی دارند و نسبت به RE7 پیشرفت خوبی داشتند.
بازی مگه برای نسل 8 هم تایید شده؟ ?‍♂️
بله نسبت به 7 جهش خوبی داشته ولی نه نسبت به نسل 9
نسل 8 داره به بازی های نسل 9 قشنگ تا یکی دو سال آینده ضربه میزنه. یادش بخیر زمانی رزیدنت اویل 5 رو روی 360 دموشو بازی کردم پشمام از گرافیک بازی ریخت

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی مگه برای نسل 8 هم تایید شده؟ ?‍♂️
بله نسبت به 7 جهش خوبی داشته ولی نه نسبت به نسل 9
نسل 8 داره به بازی های نسل 9 قشنگ تا یکی دو سال آینده ضربه میزنه. یادش بخیر زمانی رزیدنت اویل 5 رو روی 360 دموشو بازی کردم پشمام از گرافیک بازی ریخت
بازی های میان نسلی باعث شده اون پیشرفت و جهش گرافیک برای نسل 9 و سخت افزارهای آن دیرتر اتفاق بیافتد که جای تاسف را دارد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر