Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
دوستان بهترین DNS ها برای دانلود از گیم پس که سرعت خیلی خوبی داشته باشن کدومان..اکثر چیزایی که توی فروم هست رو تست کردم ولی با نت همراه اول مشکل سرعت دارم..اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
دوستان بهترین DNS ها برای دانلود از گیم پس که سرعت خیلی خوبی داشته باشن کدومان..اکثر چیزایی که توی فروم هست رو تست کردم ولی با نت همراه اول مشکل سرعت دارم..اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
معروف ترین و بهترین همون ۱۷۸ هست
کلا همینه اصلا انتظار نداشته باش تو یکی دو شب بتونی دانلود کنی
یک شب خوب میگیره یک شب اصلا نمیگیره یک شب عالی میگیره یک شبم کلا نمیگیره

Sent from my moto g(9) plus using Tapatalk

• Like
Reactions: special_one

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
برای همراه اول من دو شبه با dns اتوماتیک میزنم رو دانلود . موقعی که dns رو میذاری روی حالت پیشفرض ساین اوت میشی و دیگه نمیتونی ساین این بشی ولی میتونی دانلود کنی و سرعت دانلود هم برای من از ٣مگ کمتر نمیشه که سرعت مناسبیه و سرویس شبانه ی ١تا١١ همراه اول که داشته باشی شبی حداقل یه بازی میتونی دانلود کنی.

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
برای همراه اول من دو شبه با dns اتوماتیک میزنم رو دانلود . موقعی که dns رو میذاری روی حالت پیشفرض ساین اوت میشی و دیگه نمیتونی ساین این بشی ولی میتونی دانلود کنی و سرعت دانلود هم برای من از ٣مگ کمتر نمیشه که سرعت مناسبیه و سرویس شبانه ی ١تا١١ همراه اول که داشته باشی شبی حداقل یه بازی میتونی دانلود کنی.
دمت گرم امشب حتما تستش میکنم پس

• Like
Reactions: stanley

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
227
نام
peyman
سلام ، بچه ها من حساب ماکروسافت ام بیست دلار دارم ، چطور میتونم game pass ultimate یک دلاری برای xbox one ام خرید کنم؟نتوسنتم راهنمایی واضحی پیدا کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
227
نام
peyman
راستش الان رفتم تو سایت xbox و یه آدرس تقلبی آلاسکا زدم و فعال شد و الان بدون مشکل بازی ها رو میاره.فقط یه سوال الان مشکل خاصی نداره؟ و اینکه این حکایت یک دلار همین یک بار بود؟ و احیانا میشه شریکی خرید؟

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
طبق صحبت‌های یکی از اینسایدرها، مایکروسافت مدتی است درحال صحبت با بیشترین تعداد ناشران ممکن است تا آن‌ها را قانع کند بازی‌هایشان را در سال ۲۰۲۱ به ایکس باکس گیم پس بیاورند.
سرویس Xbox Game Pass از زمان عرضه‌اش در سال ۲۰۱۷ توانسته خود را به‌عنوان یکی از مهم‌ترین سرویس‌های اشتراکی گیم در صنعت بازی مطرح کند. ایکس باکس گیم پس نه‌تنها دسترسی بازیکنان را به بیشتر بازی‌های مهم عرضه شده روی هر چهار نسل کنسول‌های ایکس باکس فراهم می‌کند، بلکه مدتی است به یکی از ستون‌های اصلی بازاریابی مایکروسافت نیز تبدیل شده است. یکی از دلایل اهمیت گیم پس این است که مشترکین این سرویس در روز اول انتشار بازی‌های فرست-پارتی ایکس باکس بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای اضافی قادر به تجربه‌ی آن‌ها هستند. حال طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی، گزارش شده که مایکروسافت با «همه‌ی ناشران بزرگ بازی» تماس گرفته تا با آن‌ها درباره‌ی افزودن بازی‌هایشان به سرویس گیم پس مذاکره کند.

این شایعه پس از اضافه شدن سرویس EA Play به گیم پس در ماه نوامبر ۲۰۲۰ سر زبان‌ها افتاده است. EA با ملحق شدن به سرویس اشتراکی مایکروسافت، کل بازی‌های خود را برای اشتراک آلتیمت گیم پس و بدون هزینه‌ی بیشتر در دسترس بازیکنان قرار داده است. در شایعه‌ی مربوط‌به +Ubisoft اینگونه بیان شده که یوبیسافت نیز قصد دارد مانند EA تمام آرشیو بازی‌های خود را به گیم پس بیاورد. بااین‌حال، آثار جدید یوبیسافت در روز اول انتشار روی گیم پس قرار نمی‌گیرند. از طرفی نیز به‌دلیل شامل شدن بازی‌های یوبیسافت، ممکن است مایکروسافت قصد داشته باشد قیمت اشتراک گیم پس را افزایش دهد یا سطح اشتراک بالاتری را برای دسترسی به آثار مذکور معرفی کند.

جِز کوردن از وب‌سایت ویندوز سنترال که یکی از اینسایدرهای مایکروسافت است، به‌تازگی مصاحبه‌ای با پادکست The Xbox Two داشته و در آن اطلاعاتی را درباره‌ی مذاکره‌ی بین ردموندی‌ها و یوبیسافت به اشتراک می‌گذارد. او اشاره می‌کند که مایکروسافت مدتی است درحال صحبت با بیشترین تعداد ناشران ممکن است تا آن‌ها را قانع کند بازی‌هایشان را در سال ۲۰۲۱ به ایکس باکس گیم پس بیاورند. کوردن البته ادعا می‌کند: «ممکن است شما هم با من هم‌عقیده باشید که این خبر خیلی هم غیرمنتظره نیست؛ چراکه مایکروسافت قطعا پس از الحاق EA Play با خود نگفت که «خب دیگر بس است.» آن‌ها تمام تلاش خود را بر جذب حداکثری ناشران بازی به گیم پس گذاشته‌اند.» او در ادامه می‌گوید: «[این مذاکرات] فقط محدود به یوبیسافت نیست. شنیده‌ام که آن‌ها اساسا با تک‌تک ناشران بزرگ بازی درحال مذاکره هستند. EA تازه اولین‌شان بود و درواقع اولین توافق موفقیت‌آمیز آن‌ها است.

ایکروسافت از زمان راه‌اندازی سرویس ایکس باکس گیم پس در سال ۲۰۱۷ روی همکاری‌‌های خود با استودیوهای مستقل حساب زیادی باز کرده است؛ چراکه برای مثال بازی‌هایی مانند Ikenfell و Haven در زمان عرضه برای دارندگان گیم پس در دسترس بودند؛ این اتفاق برای بازی Cyber-Shadow نیز که تا چند هفته دیگر عرضه می‌شود، خواهد افتاد. اینسایدرهای مایکروسافت اشاره می‌کنند اگر مایکروسافت بتواند به توافقی با ناشران AAA دست پیدا کند، آن‌ها نیز ممکن است تمایل پیدا کنند بازی‌های بزرگ خود را همزمان با انتشار جهانی، به سرویس ایکس باکس گیم پس اضافه کنند. احتمال درستی این موضوع را می‌توان تا حدی از معامله‌ی بین مایکروسافت و بتسدا متوجه شد؛ چراکه پس از خریده شدن بتسدا، تمام آرشیو بازی‌های آن‌ها به گیم پس اضافه شده و آثار آینده‌ی آن‌ها نیز قرار است به‌محض انتشار، در اختیار مشترکین سرویس اشتراکی گیم مایکروسافت قرار گیرند.

مایکروسافت اخیرا در راستای جذب ناشرانی خاص برای افزودن بازی‌هایشان به ایکس باکس گیم پس تلاش زیادی کرده است. یکی از موفقیت‌های ردموندی‌ها در این خصوص به اضافه شدن مجموعه‌ی Yakuza به گیم پس مربوط می‌شود. پس از انتشار نسخه‌ی Yakuza 0 روی گیم پس در فوریه ۲۰۲۰، این بازی با افزایش محبوبیت بی‌سابقه‌ای در کشورهای غربی مواجه شد. تمام قسمت‌های اصلی مجموعه‌ی یاکوزا قرار است تا ماه مارس ۲۰۲۱ (اسفند ۹۹-فروردین ۱۴۰۰) برای پلتفرم‌های ایکس باکس عرضه شوند که هفت مورد از آن‌ها روی گیم پس در دسترس هستند. به‌نظر می‌رسد که مایکروسافت به‌دنبال ادامه و گسترش چنین همکاری‌هایی با شرکت‌ها و ناشران بزرگ بازی‌سازی است و با پشتیبانی ناشران AAA بیشتر از Xbox Game Pass، رشد این سرویس سرعت بیشتری به خود خواهد گرفت.

در آخر میتونم بگم خوش به حال اکس باکس دار های عزیز که این سرویس عالی دارن

به شخصه روزی خواهم دید که روزی که دارم میرم پلی 5 بخرم فقط به خاطر این سرویس گیم پس از پلی 5 رو برگردانم و فقط با یه دونه اکس باکس سری ایکس از فروشگاه بیام بیرون

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
سلام ی سئوال خواهشا جواب بدین
الان زده گیم پس التیموم یا هرچی که هسته سه ماهه یک دلار اگه من گیفت کارت بخرم موقع خرید گیم پس برای پرداخت با گیفت کارت میشه گرفتش؟بعد گیفت کارت ی دلاری بخرم یا دو دلاری میشه سریع جوب بدین

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
سلام ی سئوال خواهشا جواب بدین
الان زده گیم پس التیموم یا هرچی که هسته سه ماهه یک دلار اگه من گیفت کارت بخرم موقع خرید گیم پس برای پرداخت با گیفت کارت میشه گرفتش؟بعد گیفت کارت ی دلاری بخرم یا دو دلاری میشه سریع جوب بدین
سلام بله میشه
با یک دلاری هم میشه البته شاید مالیات بخوره
و باید بعد شارژ با پشتیبانی حرف بزنی وصل کنه برو به این لینک

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
فقط من هنوز گیفت کارت نخریدم پس لازم نیست دو دلاری بخرم ی یک دلاری بسه ؟
بعد گیفت کارت بریزم تو حساب بعد رفتم اونجا بگم برام فعال کنه؟
نمیشه موقع خرید گیم پس بخش پرداخت گیفت کارت بزنم فعال بشه ؟

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
فقط من هنوز گیفت کارت نخریدم پس لازم نیست دو دلاری بخرم ی یک دلاری بسه ؟
بعد گیفت کارت بریزم تو حساب بعد رفتم اونجا بگم برام فعال کنه؟
نمیشه موقع خرید گیم پس بخش پرداخت گیفت کارت بزنم فعال بشه ؟
بستگی به آدرس و ایالت داره و من الان نمی دونم کدوم ایالت مالیات نداره فک کنم در این مورد دوستان بهتر بتونن راهنمایی کنن
اگه بخوای خودت فعال کنی و پیش ساپورت نری فک کنم باید شارژ حسابت برای دفعه بعد هم باشه که با دو دلار نمیشه باید با ساپورت حرف بزنی
در کل شارژ کن برو با پشتیبانی حرف بزن

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
بستگی به آدرس و ایالت داره و من الان نمی دونم کدوم ایالت مالیات نداره فک کنم در این مورد دوستان بهتر بتونن راهنمایی کنن
اگه بخوای خودت فعال کنی و پیش ساپورت نری فک کنم باید شارژ حسابت برای دفعه بعد هم باشه که با دو دلار نمیشه باید با ساپورت حرف بزنی
در کل شارژ کن برو با پشتیبانی حرف بزن
حرفت درست ولی اخه میگن گیفت کارت ی دلاری ی دلار نیست الان ی دلار بخرم شارژ کنم برم پیش ساپورت نگه شارژت کمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر