عنوان جدید Star Wars توسط یوبیسافت معرفی شد

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
چه خبرتونه؟؟ چـــه خـَبـَرتــونــه؟؟؟ :|

واقعا سوپرایز شدم.
اولش خیلی ناراحت شدم که نکنه به معنی اتمام قرارداد EA و عدم ساخت ادامه فالن اوردر باشه ولی خوبه. امیدوارم Battlefront و مخصوصا این fallen order ادامه پیدا کنن. همینطور بازی های سوم شخص دیگشون :D Squadron هم خیلی ازش تعریف شنیدم و گویا برای فنای استاروارز عجیب خوب بوده ولی اصلا دیده نشده...

درکل امیدوارم یوبی هم چیز خوبی بسازه... اینا 3-4 ساله در پروسه ساخت Avatar هستن هنوز خبری از بازیش نیست :| امیدوارم این یکی دیگه 5-6 سال طول نکشه :D

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
یعنی میشه تو حال و هوای سریال مندلورین یه بازی بسازن؟! :D
سر هر قسمت انگار داشتی بازی میکردی!بشدت پتانسیلشو داره یه بازی با اون حال و هوا و دور از قدرتای جدای اینا بسازن!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
یکی از بهترین جای خبر این قسمت بود:
“And that’s going to continue throughout the next year or so, where we’re going to continue to announce projects that are more representative of the legacy of the old Lucasfilm Games that we’re now trying to live up to.”
یعنی احتمال ریمستر نسخه های قدیمی مثل Kotor 1 و 2 هم باید داشته باشیم.
یا حتی ادامه اون سری، همینطور نسخه بعدی Force unleashed8->
درسته که Canon (داستان دنیای اصلی جنگ ستارگان) نیستن ولی اگه قرار باشه ادامه هارو بسازن میتونن داستان جدید به شکلی ارتباط بدن که بتونه پلی باشه و بیان زیرشاخه Canon.

خیلی خوشحال شدم که همکاریشون با EA قطع نمیشه.
نسخه بعدی Fallen order باید فوق العاده باشه، مخصوصا حالا که رقابتی هم بین یوبیسافت و EA پیش میاد.
Lucas Films خیلی آینده نگری کرده، از اونور هم که داره با بتسدا کار میکنه، احسنت.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pbgame and omid0

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
یکی از بهترین جای خبر این قسمت بود:
“And that’s going to continue throughout the next year or so, where we’re going to continue to announce projects that are more representative of the legacy of the old Lucasfilm Games that we’re now trying to live up to.”
یعنی احتمال ریمستر نسخه های قدیمی مثل Kotor 1 و 2 هم باید داشته باشیم.
یا حتی ادامه اون سری، همینطور نسخه بعدی Force unleashed8->
درسته که Canon (داستان دنیای اصلی جنگ ستارگان) نیستن ولی اگه قرار باشه ادامه هارو بسازن میتونن داستان جدید به شکلی ارتباط بدن که بتونه پلی باشه و بیان زیرشاخه Canon.

بعد اونجرز فکر کنم خیلی نباید به یوبیسافت امید داشت، خیلی خوشحال شدم که همکاریشون با EA قطع نمیشه.
نسخه بعدی Fallen order باید فوق العاده باشه، مخصوصا حالا که رقابتی هم بین یوبیسافت و EA پیش میاد.
Lucas Films خیلی آینده نگری کرده، از اونور هم که داره با بتسدا کار میکنه، احسنت.
اتفاقا برعکس اسکوئر و اونجرز ، یوبی خوب بلده بازی سرویس محور بسازه به نظرم:D
البته از دیویژن خبر ندارم، ولی R6 جزو معجزات نسل بود، و FH من که شخصا خیلی از ساپورتشون راضی بودم:-"

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
اتفاقا برعکس اسکوئر و اونجرز ، یوبی خوب بلده بازی سرویس محور بسازه به نظرم:D
?‍♂️?‍♂️
درست میگی، چرا من هرسری اسم اونجرز میاد فکر میکنم بازیو UBI و Massive ساختن؟
البته از اواسط این نسل به بعد من امیدم به اینها ازدست دادم ، دوست دارم بیخود بهشون گیر بدم:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
?‍♂️?‍♂️
درست میگی، چرا من هرسری اسم اونجرز میاد فکر میکنم بازیو UBI و Massive ساختن؟
البته از اواسط این نسل به بعد من امیدم به اینها ازدست دادم ، دوست دارم بیخود بهشون گیر بدم:D
من خودم هیترشون شدم:D
ولی خوب اینجا رو متاسفانه بلدن چیکار کنند! :|
البته بعیده اینی که معرفی شده gaas باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر