Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
184018

من اول اپیزود 9 Majo no Tabitabi: هـه... :D What can possibly Go Wrong :D

اوه
اوووووووه شعط...
اووووووووووووووووووووووووه
کارگردان شوخی نمی کرد ظاهرا که دارک ترین اپیزود انیمه تا به اینجاشه:-s
like... WTF
184019

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
من که فنشم :(
سمت منفی ترازو برات سنگینتره هنوز :D
دلت میاد؟:( من سلیقه ام خوبه!:D
اتفاقا قبلا شروع به دیدن کردم، به گروه خونی من نمیخورد. ایسکای گیمینگ هیچ موقع دوست نداشتم.:D
خیلی بیشتر از چیزی که فکرشو میکنی دلم میاد :D
سلیقت تعطیله

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
نه اقا، با امیر یک کهکشان فاصله دارم!

امیرآکیبا تو یه لیگ دیگه بازی میکنه....و کلاً باید جزء خوارج حسابش کرد :D

@Police _ 110 خلیل دونو بیا خبر خوب :D

فیلم سوم My Hero Academia تایید شد :>

Third 'Boku no Hero Academia' Anime Film Announced for Summer 2021

View attachment 183725

عجب لباس های خفنی :x

ایول....
بازم یه بهونه دیگه برای صبر کردن....تمام عمر ـشون شده صبر کردن و انتظار کشیدن :D
قشنگ تا زمستون سال دیگه برای بلوری ـش باید صب کرد )":

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
View attachment 184018

من اول اپیزود 9 Majo no Tabitabi: هـه... :D What can possibly Go Wrong :D

اوه
اوووووووه شعط...
اووووووووووووووووووووووووه
کارگردان شوخی نمی کرد ظاهرا که دارک ترین اپیزود انیمه تا به اینجاشه:-s
like... WTF
View attachment 184019

پشمام بعد از دیدن این قسمت، تبدیل به نخ ابریشمی شده :|
چقدر خوب بود....دقیقاً همون چیزی که میخاستم

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
چپتر ١٣۵ اتک خیلی خوب بود واقعا همچین چپتری برای ارک اخر اتک لازم بود.
و خب با این وضع فکر کنم همون چپتر ١٣٨ تموم بشه شاید طول بکشه ولی خب حداقل راش نمیده پایانو

Sent from my iPhone using Tapatalk

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,892
نام
نـــــــویـــــــــد
خب Psycho-Pass هم تموم شد. به شدت خوب و خوش ساخت بود. داستان خیلی خوب که عالی روایت شد، شخصیت‌های فوق‌العاده قوی که به بهترین شکل بهشون پرداخت شده بود مخصوصا کوگامی و ماکیشیما. حقیقتا ماکیشیما بهترین شخصیت منفی (!) بود که تا الان دیده بودم بین تمام انیمه‌هایی که تا امروز تجربه کردم. البته به نظرم شخصیتش اینقدر ساده نبود که بشه به این راحتی نسخه پیچید واسش. قسمت ۱۱ و پایانش قطعا نقطه عطف این انیمه بود که تازه باعث میشه به موضوع اصلی از یه جهت دیگه هم نگاه کنی و دیگه اجازه نمیده راحت قضاوت کنی در مورد اینکه چی درسته و چی غلطه. ازین قسمت به بعد همینجوری بهتر و بهتر میشه همه چی. البته ۱۰ قسمت اول هم خیلی خوب و جذاب بود. شروعش گنگ بود و نمیشد فهمید که دقیقا چه خبره اما وقتی داستان رو بگیری دیگه سخته که بکوب دنبال نکنیش! این وسط تضادی که آکانه سونموری درگیرش بود خیلی عجیب و جالب بود. اینکه احساسش یه چیزی میگفت و منطقش یه چیز دیگه ولی جالبه همچنان میتونست سایکو-پس خودش رو کنترل کنه. شخصیت کاگاری رو هم خیلی دوس داشتم. یه آدم کله خر و بامزه و بامرام. ولی تو اون تیم بعد از کوگامی، تومومی ماسائوکا رو از همه بیشتر دوس داشتم. قشنگ نماد "دود از کُنده بلند میشه" بود. به شدت شخصیت باحال و دوس داشتنی داشت. نوبوچیکا گینوزا خیلی ذوب شده در سیستم بود و هیچ جوره هم شُل نمیکرد! در آخر هم اسمی بیارم از ۲عزیز دل یایویی کونیزوکا و شیون کارانوموری :D
تجربه خیلی خوب و متفاوتی بودو البته خوب شد که متوجه شدم تو سبک مرموز و معما و کاراگاهی هم انیمه خفن داریم. خیلی دوس دارم بدونم چه بر سر سیستم میاد تو سیزنای بعدی اما بچه‌ها اینقدر بد گفتن و تاکید کردن سراغ ادامش نرو که حتی بهش فکرم نمیکنم. ولی خب ادامه دادنش قطعا سخت بود با همین کیفیت و جذابیت پس دوستان ظاهرا لطف کردن و مورد عنایت قرار دادن انیمه رو. ولی چیزی که هست دنیای انیمه خیلی جذاب و خوبه. قطعا انیمه‌های هستن که من ۱دقیقه هم نمیتونم تحملشون کنم ولی خب ازون ور نمونه‌هایی هم هستن که از سریال‌ها هم برام جذابتر بودن و کاملا خوشحالم که وقت گذاشتم دیدمشون. این مسیر ادامه خواهد داشت :D
اینو هم یادم رفت بگم. این جاپونی‌ها استعداد عجیبی تو خلق شخصیت‌های قوی دارن. قبلا هم گفتم خیلیا انیمه رو جدی نمیگیرن و تصورشون اینه که یه مشت کرکتر آب دوغ خیاری دور هم جمع میشن و مسخره بازی درمیارن که البته مقصر هم نیستن چون تصویر اولیه‌ای که باهاش مواجه میشن (عکس و گیف و اینجور چیزا) چندان جذب کننده نیستن. من خودمم همینجوری فکر میکردم تا اینکه Fate/Zero دیدم و کلا نگاهم عوض شد! با دیدن ماکیشیما و کوگامی یادم افتاد که اینو بگم. نکته بعدی هم صداگذارای وحشتناک خوبشون هستن! یعنی یه جور عجیبی خوبن اینا در حدی که یک لحظه دوبله انگلیسی رو میشنوی از زندگی سیر میشی :D واقعا صدای تک‌تک شخصیتا به بهترین شکل انتخاب میشن و چقدر هم صداگذار خفن دارن. مشخصه همیشه دستشون بازه برای انتخاب گزینه‌های مناسب. نکته‌ی آخر هم در مورد نویسندگی و دیالوگایی که برای شخصیتا مینویسن خیلی خیلی خوب و خفنن! Psycho-Pass در کنار F/Z ازین نظر برام بهترین بودن. با جملاتی که میگن قشنگ ذهن آدم رو درگیر میکنن. توی سایکو که چقدر نقل قول از شخصیتای معروف دنیای واقعی میارن که آدم مشتاق میشه بره کتاباشونو بخونه ببینه دیگه چی گفتن :D کلا خیلی کار درستن بچه‌های انیمه ساز جاپون

موفق باشیم.

آخرین ویرایش:

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
خب Psycho-Pass هم تموم شد. به شدت خوب و خوش ساخت بود. داستان خیلی خوب که عالی روایت شد، شخصیت‌های فوق‌العاده قوی که به بهترین شکل بهشون پرداخت شده بود مخصوصا کوگامی و ماکیشیما. حقیقتا ماکیشیما بهترین شخصیت منفی (!) بود که تا الان دیده بودم بین تمام انیمه‌هایی که تا امروز تجربه کردم. البته به نظرم شخصیتش اینقدر ساده نبود که بشه به این راحتی نسخه پیچید واسش. قسمت ۱۱ و پایانش قطعا نقطه عطف این انیمه بود که تازه باعث میشه به موضوع اصلی از یه جهت دیگه هم نگاه کنی و دیگه اجازه نمیده راحت قضاوت کنی در مورد اینکه چی درسته و چی غلطه. ازین قسمت به بعد همینجوری بهتر و بهتر میشه همه چی. البته ۱۰ قسمت اول هم خیلی خوب و جذاب بود. شروعش گنگ بود و نمیشد فهمید که دقیقا چه خبره اما وقتی داستان رو بگیری دیگه سخته که بکوب دنبال نکنیش! این وسط تضادی که آکانه سونموری درگیرش بود خیلی عجیب و جالب بود. اینکه احساسش یه چیزی میگفت و منطقش یه چیز دیگه ولی جالبه همچنان میتونست سایکو-پس خودش رو کنترل کنه. شخصیت کاگاری رو هم خیلی دوس داشتم. یه آدم کله خر و بامزه و بامرام. ولی تو اون تیم بعد از کوگامی، تومومی ماسائوکا رو از همه بیشتر دوس داشتم. قشنگ نماد "دود از کُنده بلند میشه" بود. به شدت شخصیت باحال و دوس داشتنی داشت. نوبوچیکا گینوزا خیلی ذوب شده در سیستم بود و هیچ جوره هم شُل نمیکرد! در آخر هم اسمی بیارم از ۲عزیز دل یایویی کونیزوکا و شیون کارانوموری :D
تجربه خیلی خوب و متفاوتی بودو البته خوب شد که متوجه شدم تو سبک مرموز و معما و کاراگاهی هم انیمه خفن داریم. خیلی دوس دارم بدونم چه بر سر سیستم میاد تو سیزنای بعدی اما بچه‌ها اینقدر بد گفتن و تاکید کردن سراغ ادامش نرو که حتی بهش فکرم نمیکنم. ولی خب ادامه دادنش قطعا سخت بود با همین کیفیت و جذابیت پس دوستان ظاهرا لطف کردن و مورد عنایت قرار دادن انیمه رو. ولی چیزی که هست دنیای انیمه خیلی جذاب و خوبه. قطعا انیمه‌های هستن که من ۱دقیقه هم نمیتونم تحملشون کنم ولی خب ازون ور نمونه‌هایی هم هستن که از سریال‌ها هم برام جذابتر بودن و کاملا خوشحالم که وقت گذاشتم دیدمشون. این مسیر ادامه خواهد داشت :D
اینو هم یادم رفت بگم. این جاپونی‌ها استعداد عجیبی تو خلق شخصیت‌های قوی دارن. قبلا هم گفتم خیلیا انیمه رو جدی نمیگیرن و تصورشون اینه که یه مشت کرکتر آب دوغ خیاری دور هم جمع میشن و مسخره بازی درمیارن که البته مقصر هم نیستن چون تصویر اولیه‌ای که باهاش مواجه میشن (عکس و گیف و اینجور چیزا) چندان جذب کننده نیستن. من خودمم همینجوری فکر میکردم تا اینکه Fate/Zero دیدم و کلا نگاهم عوض شد! با دیدن ماکیشیما و کوگامی یادم افتاد که اینو بگم. نکته بعدی هم صداگذارای وحشتناک خوبشون هستن! یعنی یه جور عجیبی خوبن اینا در حدی که یک لحظه دوبله انگلیسی رو میشنوی از زندگی سیر میشی :D واقعا صدای تک‌تک شخصیتا به بهترین شکل انتخاب میشن و چقدر هم صداگذار خفن دارن. مشخصه همیشه دستشون بازه برای انتخاب گزینه‌های مناسب. نکته‌ی آخر هم در مورد نویسندگی و دیالوگایی که برای شخصیتا مینویسن خیلی خیلی خوب و خفنن! Psycho-Pass در کنار F/Z ازین نظر برام بهترین بودن. با جملاتی که میگن قشنگ ذهن آدم رو درگیر میکنن. توی سایکو که چقدر نقل قول از شخصیتای معروف دنیای واقعی میارن که آدم مشتاق میشه بره کتاباشونو بخونه ببینه دیگه چی گفتن :D کلا خیلی کار درستن بچه‌های انیمه ساز جاپون

موفق باشیم.
اینا همه درست اما از یه چیزی نباید غافل شد اونم زیرنویسه.خدایی اگه مترجم خوب نباشه همین سایکوپس هم به زور میشه دید. دست تموم مترجمین سایت مرحوم که بهترین ترجمه هایی که دیدم رو انجام دادن درد نکنه. به همه مترجمین خوب انیمه خسته نباشید میگم و براشون ارزوی موفقیت میکنم
باشد که اونایی که نصف و نیمه ترجمه رو ول کردن به خودشون بیان

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,338
نام
محمد
چه بر سر سیستم میاد تو سیزنای بعدی
بدون اسپویل، فوق العاده اتفاقای meh! هیچ چیز خاص و جذابی رو از دست نمیدی.:D
نکته دیگه اینکه این کرکتر آکانه به چنان غده سرطانی و روی مخی میشه‌، من از فصل دوم ببعد شخصیت مونث به این روی مخی و احمقی هنوز ندیدم!

پ.ن:البته فصل دوم اوپنینگ قشنگ داره:
پ.ن2: Your Lie In April هم ببین.
بعد مثل ابر بهاری گریه کن!:D

آخرین ویرایش:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف

موفق باشیم.
عاقا پست هات درباره این انیمه هایی که میدی خیلی خوبه قشنگ داری راه رستگاری رو طی میکنی جاپونی ها و اوتاکوها واقعا تو یک لول دیگه از باحال بودنن >:):-"
پ.ن : Violet Evergarden هم ببین :D
ای کاش Legend of the Galactic Heroes 1988 ترجمش کامل میشد واقعا صد حیف که ترجمش نصف و نیمه ست:((:((:((

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,892
نام
نـــــــویـــــــــد
اینا همه درست اما از یه چیزی نباید غافل شد اونم زیرنویسه.خدایی اگه مترجم خوب نباشه همین سایکوپس هم به زور میشه دید. دست تموم مترجمین سایت مرحوم که بهترین ترجمه هایی که دیدم رو انجام دادن درد نکنه. به همه مترجمین خوب انیمه خسته نباشید میگم و براشون ارزوی موفقیت میکنم

دقیقا با بچه‌ها صحبتش بود که تیم ترجمه‌ی این انیمه‌ها چقدر خوب و عالیه کارشون. حتی ریزترین نوشته‌هایی که ممکنه دیده نشن یا اهمیتی نداشته باشن رو ترجمه میکنن. به بهترین شکل مفهوم رو میرسونن و مطمئنی که هیچی اشتباه یا کم و زیاد ترجمه نشده و این قطعا خیلی تاثیر داره تو بهتر و لذتبخش‌تر شدن انیمه دیدن. قشنگ مشخصه با یه عشق و علاقه‌ی خاصی کارشونو انجام میدن.

بدون اسپویل، فوق العاده اتفاقای meh! هیچ چیز خاص و جذابی رو از دست نمیدی.:D
نکته دیگه اینکه این کرکتر آکانه به چنان غده سرطانی و روی مخی میشه‌، من از فصل دوم ببعد شخصیت مونث به این روی مخی و احمقی هنوز ندیدم!

آخ آخ پس حدسم درست بود. قشنگ ریخت و قیافش و رفتارش تو بخشای پایانی سیزن مشکوک میزد و گفتم این تو ادامه ممکنه دیوونه کنه آدمو. همون بهتر که قرار نیس ادامه بدمش :D تو همین سیزن هم یه جاهایی حرفاش به کوگامی با توجه به اتفاقاتی که دیده بودیم با عقل جور در نمیامد خیلی، دیگه وای به حال سیزن‌های بعدی که همه به اتفاق میگن تو دیوارن :D

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,317
واقعا خدا خیرشون بده این مترجمارو چه خدمتی به انیمبازا کردن
من که یه مدت انیمه میدیدم دیگه قید فیلم سریال زدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر