كمك در بازي Resident Evil 1 PS1

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
سلام بعد گذشت چند سال 2 باره به سرم زد اين بازي تمام كنم ولي يه جا گير افتادم

هر چي فكر ميكنم يادم نمياد بايد چي كار كنم

البته من بازي رو با زنه شروع كردم

من محلول T-Virus رو درست كردم حالا بايد چي كار كنم ؟؟؟

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام بعد گذشت چند سال 2 باره به سرم زد اين بازي تمام كنم ولي يه جا گير افتادم

هر چي فكر ميكنم يادم نمياد بايد چي كار كنم

البته من بازي رو با زنه شروع كردم

من محلول T-Virus رو درست كردم حالا بايد چي كار كنم ؟؟؟

دقیقا کجاشی ؟
ولی من یادم نمیاد که محلولی به نام T-virus باید می ساختی، ولی یه محلول بود به نام V.JOH که طریقه ساختنش هم روی دیوار نوشته شده بود بعد اینکه میساختی باید میرفتی تو اتاق گیاه بزرگه، بغل آشینانه زنبور ها استفاده کنی.

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
اون محلول رو میبری تو اونجایی که کوسه ها هستن . یادمه راه ورودش از اتاق B02 بودش . وارد اتاقش شدی او دو تا کمد رو هل بده . یه نردبون می بینی . رفتی پایین باید چند تا جعبه رو هل بدی . بعد که وارد اتاق کوسه ها شدی بدون هیچ فکری برو اتق سمت راست . لازم نیست بترسی کوسه ها تا وقتی نزدیک C . Room نشی نمیان . محلول رو که اسمش دقیقا v-jolt هست رو ریشه بریز .از همون راهی که اومدی برگرد . با Red Book بروو به اتاق B03 کتاب رو اونجا بزار در مخفی رو می بینی . بعد که وارد اتاق شدی دیگه بستگی به Story line داره یا Barry میاد یا نمیاد در هر صورت باید کلید رو از شومینه بردار . تمام مرحله رو برگرد به اون اتاقی که با زدن فندک در شومینه یه نقشه گرفتی در اتاق بغلش که یه پیانو هم توش هست البته این پیانو اون پیانو نیست . یه مار میاد وقتی زدیش Barry میاد با کمک اون از سوراخی که ماره درست کرده میری پایین . من یه جایی خوندم که اگر صبر کنی Barry میاد و یه Password بهت میده . البته من امتحان نکردم . ضمنا اون دیسکت ها رو در آخر داخل Lab سه تا دستگاه هست که بهت پسورد میده که پسورد ها رو به یه در میدی تا باز شه . زیاد چیز مهمی نیست ......... اگه مشکل دیگه داشتی در خدمتم
بنازم به این حافظه .

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
اخه من وقتی این بازی رو تمام کردم بچه بودم فکر کنم 10 سالم بود با کمک یکی از دوستام تمام کردم

نمی دونم چرا این بازی از ذهنم پاک شد

من محلول v-jolt رو ریشه میخوام بریزم ولی نمیریزه هر کاریش میکنم نمیشه

در ضمن من اونجا که میگه پیش پیانو یه مار میاد اونجا رو ردش کردم و وارد سوراخ شدم

از پسوردی هم خبری نبود

اگه راهنمای کامل بازی رو دارین لینک بدین English هم بود مشکلی نیست

خیلی ممنون از شما

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
اخه من وقتی این بازی رو تمام کردم بچه بودم فکر کنم 10 سالم بود با کمک یکی از دوستام تمام کردم

نمی دونم چرا این بازی از ذهنم پاک شد

من محلول v-jolt رو ریشه میخوام بریزم ولی نمیریزه هر کاریش میکنم نمیشه

در ضمن من اونجا که میگه پیش پیانو یه مار میاد اونجا رو ردش کردم و وارد سوراخ شدم

از پسوردی هم خبری نبود

اگه راهنمای کامل بازی رو دارین لینک بدین English هم بود مشکلی نیست

خیلی ممنون از شما
عزیزم راهنمای فارسی اویل 1 رو اگه می خوای باید 4 روز صبر کنی بعد برات می زارم

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
ببینم الان دقیقا کجایی؟؟ باطری آسانسوری که در حیاط هست رو گرفتین ؟
اونجا باید برید با اون آچار دوباره آب رو باز کنید تا راه کانال باز بشه و از نردبان برید پایین؟ محلول رو باید زیر اتاق B02 بریزبد .

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
اقا من تونستم دو تا از صفحه هاشو پیدا کنم شرمنده
ببین اینجا رسیدی که محلول v.joh رو باید بسازی من ابن صفحشو دارم که تا ایجا نوشته که
اسلحه اتش انداز رو از روی دیوار برمی داری و enrico رو پیدا می کنی که زخمیه اگر به کارت می خوره بزارم

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
اتاق B02 یا شاید 002 از در اون اتاقی که محلول رو ساختی بیا بیرون . باز از در قبل از اون هم بیا بیرون . درست سمت چپ .همون اتاقی که وقتی میری نزدیکش توش یه زمزمه ها یی می اد ( که یکی داره به نابود کردن S.T.A.R.S اشاره می کنه هستش ) ضمنا کلیدشو باید از اتاق اول که روبروی اتاق جعبه هست بگیری وارد اتاق شدی زامبی رو بزن و سیفون رو بکش .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر