MAFIA Trilogy

Xac

کاربر سایت
Dec 10, 2019
294
آخه چجوری بگم اسپویل نشه :D اسپویل داستانی محسوب نمیشه ولی اگر حساس هستید باز نکنید

تو یک مرحله که سارا رو میرسونیم خونه و با اون لات و لوتای محلشون درگیر میشیم بعد که میریم خونه سارا تا زخمامون رو پانسمان کنه اونجا تو نسخه اورجینال رابطه تام و سارا رو نشون میده

آقا اسپویل کن خیالت تخت
اینجا هرکسی به تاپیک سر میزنه از دوران دایناسورها زندس مطمئنا از زمان انتشار نسخه اورجینالn بار بازی تموم کرده
اگه کسی میاد این تاپیک ولی این بازی تموم نکرده یا کلا بازی نکرده جمع کنه بره :D

ولی...
جدا اون سکانس چی داشت سانسور کردن :Dبه تامی قسم که اون هجمه خون خونریزی و خیانت یا همون سکانس پول دادن به کشیش صدبرابر سنگین تر از یه صحنه سکسوالیته است ولی عجیب از یه استودیو آمریکایی اونم کالیفرنیاییش

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
آقا اسپویل کن خیالت تخت
اینجا هرکسی به تاپیک سر میزنه از دوران دایناسورها زندس مطمئنا از زمان انتشار نسخه اورجینالn بار بازی تموم کرده
اگه کسی میاد این تاپیک ولی این بازی تموم نکرده یا کلا بازی نکرده جمع کنه بره :D

ولی...
جدا اون سکانس چی داشت سانسور کردن :Dبه تامی قسم که اون هجمه خون خونریزی و خیانت یا همون سکانس پول دادن به کشیش صدبرابر سنگین تر از یه صحنه سکسوالیته است ولی عجیب از یه استودیو آمریکایی اونم کالیفرنیاییش

نه داداش رعایت کنیم شاید حتی یک نفرم تجربه نکرده باشه داستان فوق العاده این اثر رو خراب میشه براش
آره منم مثل تو واقعا درک نمیکنم چرا باید چنین چیزایی سانسور بشه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
Free Ride چجوریه مثل نسخه کلاسیکه؟

والا خیلی اهل Free Ride نبودم نسخه کلاسیک هم خاطرم نیست که دقیق بخوام بگم
ولی تو این نسخه هم رفتم چیز خاصی نداشت شاید به کار بیاد برای جمع کردن مجلاتی که جاهای مختلف شهر هستن
وگرنه انتظار ماموریت فرعی و آزادی عمل یه سبک Open World رو نداشته باشید

• Like
Reactions: kamyy

Arashmalkian

کاربر سایت
Sep 23, 2020
221
والا خیلی اهل Free Ride نبودم نسخه کلاسیک هم خاطرم نیست که دقیق بخوام بگم
ولی تو این نسخه هم رفتم چیز خاصی نداشت شاید به کار بیاد برای جمع کردن مجلاتی که جاهای مختلف شهر هستن
وگرنه انتظار ماموریت فرعی و آزادی عمل یه سبک Open World رو نداشته باشید
مجلات که گفتن نیست اینجا اینا یک صحنه سانسور کردن مجلات که دیگه هیچی ولی این Free Ride اتفاقات عجیبی می‌افتاد تو نسخه کلاسیک چیزای ماورایی سایه هیولا و..

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
مجلات که گفتن نیست اینجا اینا یک صحنه سانسور کردن مجلات که دیگه هیچی ولی این Free Ride اتفاقات عجیبی می‌افتاد تو نسخه کلاسیک چیزای ماورایی سایه هیولا و..

مجلات هست ولی محتوای سانسوری نداره
والا من چیزی تو Free Ride ندیدم البته وقت زیادی نذاشتم پاش

• Like

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
بازی رو تموم کردم
نمی دونم نوشتن در مورد مافیا 1 خیلی سخته برای نسلی که با کال اف دیوتی و فوتنایت و بازی های آنلاین بزرگ شده توضیح اینکه مافیا 1 قلب و روح همه گیمه خیلی سخته . توضیح اینکه چرا این بازی برای من و بسیاری دیگه تو این تاپیک یکی از بهترین یا حتی بهترین گیم تمام عمرمونه خیلی سخته من الان در آستانه 27 سالگی می تونم بگم کودکیم نوجوانیم و قسمت بزرگی از جوانیم رو در این گیم بی نظیر می بینم مافیا 1 برای من و امثال من تجلی گر نسلی هست که با این صنعت زندگی کردند با این صنعت بزرگ شدند و با این صنعت اشک ریختند مافیا 1 بازی برای امتیاز دادن نیست چون یه عدد نمی تونه شایستگی و بزرگی این عنوان رو به بقیه نشون بده یه عدد نمی تونه لذتی که نزدیک به 2 دهه من و بسیاری از دوستان از این گیم فوق العاده بردیم رو بیان کنه
من واقعا از هنگر 13 تشکر می کنم بابت این ریمیک نه به خاطر کیفیت نه به خاطر وفاداری بازی به عنوان اصلی (گله ای هم بابت تغییرات ریزی که در شخصیت پردازی داشتند هم ندارم ) بابت حسی که این بازی در من پدید آورد این بازی حداقل برای من یادآوری بهترین دوران گیمینگ زندگیم شد

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,580
نام
محمدرضا
بازی واقعا یه سر و گردن از مافیا ۲ بالاتره. هر جور حساب میکنی این بازی با این داستان پردازی با این شخصیتا فوق العادس. لامصب هر چی میرفتم جلو خاطره های ۱۲-۱۳ سالگیم میومد جلوی چشمم. ایشالا ریمیک بعدی ۱۵ سال دیگه توسط یه استودیو شاخ :D

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
من فکر نکنم بتونم به این زودی بازی رو تجربه کنم اما بعد از دیدن ویدیو های بازی مطمعن شدم که در مورد ریمیک بازی درست فکر میکردم

مشکل شخصیت های این بازی فقط مربوط به طراحی بد چهره ها نیست بلکه شخصیت پردازی بازی هم کلا عوض شده... تو بازی اصلی تام یه شخصیت مصمم، جدی و قانون مداری داره و همیشه مشخصه از این که وارد دار و دسته مافیا شده ناراحته و ادم کشی و قانون شکنیش همش از روی اجبار بوده. مخصوصا مرحله هتل و کلیسا این موضوع رو به خوبی نشون میده

اما تو نسخه ریمیک برعکس اینه و تام بنظر دنبال یه فرصته تا بتونه وارد گروه خلافکار ها بشه و از انتقام، قانون شکنی و بدست اوردن پول و قدرت خیلی لذت میبره (حتی قیافه اش هم اینو نشون میده)... سم هم که چهره و شخصیت پردازیش کلا افتضاحه و مثل یه آدم اب زیر کاهه تا یه آدم بد و سالیاری هم خیلی قدرت طلب تر از نسخه اصلی بنظر میاد. تغییرات بد داستان، کاتسین های ابکی، آسون شدن بازی و استفاده نادرست از موسیقی بازی اصلی هم بماند.

البته با وجود ایرادات زیاد قطعا نسخه ریمیک خیلی بهتر از مافیا 2 و 3 هست اما به نسخه اصلی این بازی نزدیک هم نمیتونه بشه

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اون مرحله مسابقه ماشین سواری هنوز اعصاب خرد کن هست؟

درجه سختی کلاسیک سعی کرده این چالش های نوستالوژیک بازی رو حفظ کنه مثل همین مرحله مسابقه ماشین سواری (و مثلا از بین رفتن باقی گلوله ها تو تعویض خشاب و...)
با اینکه این درجه چالش سنگین و خوبی ایجاد میکنه ولی به نظرم باز مثل نسخه قبل نیست نمیدونم شایدم اون موقع بچه بودیم برامون دیگه زیادی سخت بود :D

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
من فکر نکنم بتونم به این زودی بازی رو تجربه کنم اما بعد از دیدن ویدیو های بازی مطمعن شدم که در مورد ریمیک بازی درست فکر میکردم

مشکل شخصیت های این بازی فقط مربوط به طراحی بد چهره ها نیست بلکه شخصیت پردازی بازی هم کلا عوض شده... تو بازی اصلی تام یه شخصیت مصمم، جدی و قانون مداری داره و همیشه مشخصه از این که وارد دار و دسته مافیا شده ناراحته و ادم کشی و قانون شکنیش همش از روی اجبار بوده. مخصوصا مرحله هتل و کلیسا این موضوع رو به خوبی نشون میده

اما تو نسخه ریمیک برعکس اینه و تام بنظر دنبال یه فرصته تا بتونه وارد گروه خلافکار ها بشه و از انتقام، قانون شکنی و بدست اوردن پول و قدرت خیلی لذت میبره (حتی قیافه اش هم اینو نشون میده)... سم هم که چهره و شخصیت پردازیش کلا افتضاحه و مثل یه آدم اب زیر کاهه تا یه آدم بد و سالیاری هم خیلی قدرت طلب تر از نسخه اصلی بنظر میاد. تغییرات بد داستان، کاتسین های ابکی، آسون شدن بازی و استفاده نادرست از موسیقی بازی اصلی هم بماند.

البته با وجود ایرادات زیاد قطعا نسخه ریمیک خیلی بهتر از مافیا 2 و 3 هست اما به نسخه اصلی این بازی نزدیک هم نمیتونه بشه
طراحی چهره ها خیلی هم خوبه . (شخصیت و افکار طرف و داستان به کنار)

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,452
170021

به شکل محسوسی یوزر ها راضی تر بودن از بازی نسبت به منتقدین..
تقریبا از هرکس که بازی هم کرده میپرسم، مثبته نظرش.
منتقدین خیلی بیرحم شدن (که در مجموع چیزی بدی نیست بنظرم) و گویا مفهومی بنام نوستالژی هم چندان متبلور نمیشه توی نقدهاشون

Arashmalkian

کاربر سایت
Sep 23, 2020
221
View attachment 170021

به شکل محسوسی یوزر ها راضی تر بودن از بازی نسبت به منتقدین..
تقریبا از هرکس که بازی هم کرده میپرسم، مثبته نظرش.
منتقدین خیلی بیرحم شدن (که در مجموع چیزی بدی نیست بنظرم) و گویا مفهومی بنام نوستالژی هم چندان متبلور نمیشه توی نقدهاشون
بیشتر منتقدها الان تو بازی های ریمیک یا ریمستر خیلی نگاه میکنن به گیم پلی اینجا هم بیشتر از گان پلی و هوش مصنوعی ایراد گرفتن اگر بازی خوب بفروشه احتمالا Mafia 4 به زودی ساختش شروع میشه البته انگار بازم زیر نظر Hanger13

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر