Mafia Definitive Edition | PC

149248

بازی روز 13 می معرفی شد و قرار است در تاریخ 24 سپتامبر برابر 3 مهر برای PC منتشر شود.
-----------------------------
سازنده: Hangar 13
ناشر: 2K Games
تاریخ انتشار: 24 سپتامبر 2020 (3 مهر)
پلتفرمها: PC, PS4, X1​
اطلاعات
  • بازی به طور کامل با موتور جدید ریمیک شده است.
  • بازی توسط Hangar 13 سازنده مافیا 3 در دست توسعه است.
  • در داستان و لول دیزاین بازی تغییراتی صورت گرفته.
  • هندلینگ ماشینها دچار تحول شده و به قول سازندگان به روز شده است.
  • به بازی وسایل نقلیه جدید از جمله موتور سیکلت اضافه شده است.
  • بازی دارای 20 مرحله اصلی میباشد.
  • بازی دارای یک درجه سختی به نام کلاسیک میباشد که چالش های بازی اصلی را به صورت بالانس شده تر به نسخه ریمیک میآورد.
  • مد Free Ride از بازی اصلی به ریمیک باز خواهد گشت.
عکسها
ss_7a147e0dd092400229c6c1fd513625a62ae9a4eb.1920x1080.jpg ss_010d8fc827531edf76010106acb78a75188db373.1920x1080.jpg ss_53523304d2d0f9846c9c27059334629e8a83144e.1920x1080.jpg ss_a542b5e16973c6681192977fb0942e3dfe5b21de.1920x1080.jpg ss_b78562d5fd27b42dc22b49c03c4d0bb5c0a2f043.1920x1080.jpg ss_f531c551d9794deafc1e45421b70e8d4c254aaca.1920x1080.jpg

مقایسه ها
10.png 11.png

سیستم مورد نیاز

166046

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
آقا انیمیشن های بازی چرا اینقدر ضعیف طراحی شدن
انگار برای ps1 هستش
اول بازی که تامی رو دنبال می کنند و از دیوارها رد میشه انقدر آشغال انیمیشن هاش ساخته شده شاخ در میارید

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
سلا

سلام
شما باچه نتی این حجم دانلود می کنید
من با پارس آنلاین دانلود می کنم .... از سایت دانلودها دارم می گیرم . دانلودها دیتا فول آنلاک گذاشته و دی ال فاکس دیتا بک آپ

• Like
Reactions: capitan milan

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
این قضیه 5 بار فعال کردن در روزش بالاخره واقعی بود؟ اذیت نمیکنه؟
چون دیدم قیمت اشتراکیا که فعلا ارزونه.
بعد بکاپ استیمی رو که سایتای مثل دی ال فاکس قرار دادن دیگه آپدیت گنده ای بعدش نیومده همین اوکیه؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
شوتینگ و هوش مصنوعی دشمنا رو کلاسیک چطوره.چالشی داره یا نه.
اگه رو اون خوبه بگیریم و گر نه بزاریم کرک شه.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
این قضیه 5 بار فعال کردن در روزش بالاخره واقعی بود؟ اذیت نمیکنه؟
چون دیدم قیمت اشتراکیا که فعلا ارزونه.
بعد بکاپ استیمی رو که سایتای مثل دی ال فاکس قرار دادن دیگه آپدیت گنده ای بعدش نیومده همین اوکیه؟
قضیه فعال کردن چیه ؟؟؟؟

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
خب من بازی را تا اواسطش بازی کردم نظرم را بگم.
اول که واقعا با یک ریمیک وافادار طرفیم تقریبا هر صحنه ای که از بازی اصلی یادمه به جز یکی دو مورد دقیقا با گرافیک بهتر بازسازی شده و در واقع بازی اصلی انقدر خوب بود که تغییر خاصی هم نمیشه داد بنظرم، در زمینه چهره ها بجز پائولی که قیافش افتضاحه بقیه خوبن، مخصوصا دون سالیری و تامی رو میپسندم. گرافیک بازی واقعا خوبه و چقدر شهر رو پر جزئیات طراحی کردن و تلاش قابل توجهی توی بازسازی اتمسفر اون زمان چه از طریق روزنامه ها و یا مثلا رادیو که داره سخنرانی روزولت رو پخش میکنه داشتن. سطح جزئیات جالبی هم داره برای مثال اگر رادیو ماشین روشن باشه و برید توی یک تونل صدا ضعیف میشه. هندلینگ ماشینها هم بنظرم عالیه، از بعد GTA IV و Mafia 2 بنظرم هیچ بازی اپن ورلدی انقدر هندلینگ ماشینهاش خوب نبوده و واقعا لذت بخش، صداگذاری بازی هم خیلی خوب کار شده حتی ماشینهای مختلف بعضا صدای بوقشونم فرق میکنه.
در مورد نکات منفی بخوام بگم یکی اینکه گان پلی بازی خیلی معمولیه و نه اینکه بد باشه، اما خوبم نیست. به غیر از اون انیمیشنهای بازی بیرون از مبارزه عالی هستن ولی تو مبارزه خیلی معمولیه و دقیقا کپی پیست مافیا 3 هست. اما بزرگترین نقطه ضعف بازی بنظرم هوش مصنوعیشه، یعنی اصلا یک چیزهایی آدم میبینه نمیدونه چی بگه، یک بار دیدم یک بانوئی راست راست داره وسط خیابون داره راه میره ماشینها هم همه به نظم و ترتیب ایستادن و منتظرن بانو بکشه کنار ولی بانو تصمیم داشت تموم مسیر رو از خیابون بره.:D یا مثلا آدمها تقریبا مفهمومی از خیابون رو ندارن و وسط یک جای شلوغ یهو میبینی یکی داره از خیابون رد میشه؛ دشمنها هم همینقدر احمق یعنی وسط مبارزه یک کارهایی میکنن مثل دویدن این ور و اونور بدون سنگر گرفتن و یا تیر زدن که من قشنگ مبهوت میشم میگم این یارو داره چه کار میکنه؟! به غیر از اون انقدر کند و خنگ هستن که من خیلی جاها نیاز به سنگر گرفتن هم نمیبینم همینطور میدوم میرم جلوشون با یک تیر شاتگان نفله میکنمشون بدون اینکه خطری تهدیدم کنه.
اوج حوادث عجیب پیرامون هوش مصنوعی اونجا بود که من با سرعت مجاز (40 کیلومتر بر ساعت) داشتم توی یک خیابون خلوت میروندم که ناگهان یک صدا مثل اینها که تلفن برمیدارن گزارش ما رو به پلیس میدن اومد به این شکل که یک خانومی به پلیس زنگ زد گفت کمک! اون داره همه را میکشه!:|بعد آیکون جریمه کردن اومد و بعدش در عرض 5 ثانیه پلیس ظاهر شد و بعدشم بازی گفت ماموریت شکست خورد شما پلیس رو به سمت یک ماموریت هدایت کردین.:|
باگ هم به شخصه خیلی ندیدم به جز یک باگ عجیب که برای چند ثانیه ناگهان یک درخت غول آسا به ارتفاع چند صد یا شایدم هزار متر ناگهان بر فراز شهر ظهور کرد و بعدشم ناپدید شد.:|:D
تا اینجا واقعا از بازی لذت بردم و خودم 9 از 10 میدم.

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
خب بازی تموم شد من نقدی مینویسم که شما عزیزانی که توی این گرونی مردد هستید به خرید بازی، کمی بهتر بتونید تصمیم بگیرید خیلی به زبون ساده میگم
بازی یک ریمیک موفق هست عالی نیست ولی خوب است
گرافیک بازی قابل قبول است مخصوصا شب و هوای بارونی
فیزیک ماشین های بازی عالی هست واقعا حس میکنید روی اسفالت رانندگی میکنید، توی خاکی، روی جاده خیس

موتور در بازی خیلی خیلی کم یافت میشود و اصلا رانندگی خوبی نداره بهتر بگم مزخرف است بهتر بود اصلا نبود
بازی خیلی ساده هست با اینکه من روی درجه هارد بازی کردم اصلا چالشی نبود
خیلی جاها از بازی رو حذف کردن مثلا در نسخه اصلی وقتی یک مامورت تموم میشد شما می توانستید برید پیش لوکاس(اگه درست نوشته باشم)و بعتون یاد میداد یک ماشین خفن بدزدید ولی الان خلاصه شده به ی عکس که از روی بردش برمیدارید و خودتون باید برید دنبالش بگردید!!
رافی همون مکانیک سالیاری هر بار بهتون یاد میداد که یک ماشین جدید باز کنید بدون شکستن شیشه ولی الان فقط مرحله اول هست بقیه مراحل مترسک هست!
بازی خیلی خطی شده و اصلا اپن ورد سابق نیست

بریم سراغ مراحل
همه مراحل یکسان هستند بجز
مرحله سارا راه رفتن باهاش خیلی کوتاه تر شده
مرحله you lucky bastard خیلی خیلی کوتاه شده !!!
مرحله دزدی بانک هم خیلی کوتاه شده

Crème De La Crème خیلی بهتر شده و بیشتر شده
مرحله مسابقه یکمی طولانی تر شده

بقیه مراحل بیشتر کوتاه شدن تا طولانی
جوری بخوام بگم انگاری وقت کم اوردن برای ساختن
فری راید(که راننده تاکسی بودین) و فری راید اکسترمی که من ب شخصه عاشقش بودم جاشو داده به مودی که فقط میتونید رانندگی کنید!!!!!!!!!

ویرایش شما 11 ماموریت مانند فری راید اکسترمی دارید که انصافا خوب کار شده

از نظر فنی بازی عالی کار شده و کوچیک ترین افت فریم و باگی ندیدم (2060 super) دارم
حرف اخر بازی خوبی هست نقد من خیلی سخت گرانه بود ارزش هزینه کردن رو داره ولی نه 40 دلار همون 25 تومن خودمون با اشتراکی یا خرید از افریقا خدود 300 هزار تومن

آخرین ویرایش:

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
خب بازی تموم شد من نقدی مینویسم که شما عزیزانی که توی این گرونی مردد هستید به خرید بازی، کمی بهتر بتونید تصمیم بگیرید خیلی به زبون ساده میگم
بازی یک ریمیک موفق هست عالی نیست ولی خوب است
گرافیک بازی قابل قبول است مخصوصا شب و هوای بارونی
فیزیک ماشین های بازی عالی هست واقعا حس میکنید روی اسفالت رانندگی میکنید، توی خاکی، روی جاده خیس

موتور در بازی خیلی خیلی کم یافت میشود و اصلا رانندگی خوبی نداره بهتر بگم مزخرف است بهتر بود اصلا نبود
بازی خیلی ساده هست با اینکه من روی درجه هارد بازی کردم اصلا چالشی نبود
خیلی جاها از بازی رو حذف کردن مثلا در نسخه اصلی وقتی یک مامورت تموم میشد شما می توانستید برید پیش لوکاس(اگه درست نوشته باشم)و بعتون یاد میداد یک ماشین خفن بدزدید ولی الان خلاصه شده به ی عکس که از روی بردش برمیدارید و خودتون باید برید دنبالش بگردید!!
رافی همون مکانیک سالیاری هر بار بهتون یاد میداد که یک ماشین جدید باز کنید بدون شکستن شیشه ولی الان فقط مرحله اول هست بقیه مراحل مترسک هست!
بازی خیلی خطی شده و اصلا اپن ورد سابق نیست

بریم سراغ مراحل
همه مراحل یکسان هستند بجز
مرحله سارا راه رفتن باهاش خیلی کوتاه تر شده
مرحله you lucky bastard خیلی خیلی کوتاه شده !!!
مرحله دزدی بانک هم خیلی کوتاه شده

Crème De La Crème خیلی بهتر شده و بیشتر شده
مرحله مسابقه یکمی طولانی تر شده

بقیه مراحل بیشتر کوتاه شدن تا طولانی
جوری بخوام بگم انگاری وقت کم اوردن برای ساختن
فری راید(که راننده تاکسی بودین) و فری راید اکسترمی که من ب شخصه عاشقش بودم جاشو داده به مودی که فقط میتونید رانندگی کنید!!!!!!!!!

از نظر فنی بازی عالی کار شده و کوچیک ترین افت فریم و باگی ندیدم (2060 super) دارم
حرف اخر بازی خوبی هست نقد من خیلی سخت گرانه بود ارزش هزینه کردن رو داره ولی نه 40 دلار همون 25 تومن خودمون با اشتراکی یا خرید از افریقا خدود 300 هزار تومن
بازی را برای نسل بعضا کم حوصله تر ساده سازی کردن که وسط کار ول نکنن
مرحله بانک رو که زدن نابود کردن بهترین مرحله واسه من همون بود اون موقع ها
فری راید رانندگی خالی نیست برید داخل بار سالیری همون اول کار یک نامه روی میزه بردارید میگه کدوم سمت برید البته خودم پی نامه رو فعلا نگرفتم ببینم منو کجا میبره

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
607
نام
احمد رضا
الان دیتای کامل با آخرین آپدیت رو کدوم سایت داره؟ نسخه استیم

اشتراکی مطمئن و ارزون کجا گیر میاد؟ یه سایت معتبر بگین

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟