MAFIA Trilogy

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,574
نام
محمدرضا
شما کدوم نسخه رو گرفتی من فقط یک رو گرفتم زدم دانلود از دیروز
تریلوژی رو گرفتم. مثل اینکه psn محدودیت داره برای بازی هایی که به صورت باندل عرضه میشن و تاریخ عرضشون با هم متفاوته، تا قبل از روز عرضه به لایبرریم اضافه نمیشه =))

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,452
از همون اوایل روی 81 حساب میکردم (نزدیکشه تقریبا الان) و سورپرایزم نتونست بکنه..
کسانی که توقع خیلی بیشتری داشتن احتمالا دستپخت قبلی H13 رو نوش جان نکرده بودند! :-"
تردیدی ندارم که تجربش خواهم کرد. اما با دلار 29 هزار تومانی فکر نمیکنم تمایلی به تهیه روز اولیش داشته باشم!

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
اينترنت ياري كنه امشب ديتاشو دانلود ميكنم فردا تجربش ميكنم ، به عنوان يه ريميك ٤٠ دلاري كه سازندش هم هنگر ١٣س انتظاراتمو خيلي بالا نبردم. اميدوارم تجربش لذت بخش باشه

• Like
Reactions: kamyy

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
به عنوان سوپرفنی که با این بازی زندگی کرده از طراحی چهره ها حسابی ناامیدم ، متا هم که چنگی به دل نزد !

دوستان اطلاعی از موسیقی بازی دارید ؟ از موزیک های قدیمی استفاده شده یا نه ؟

• Sad

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دو مرحله از بازی رفتم، گرافیک مخوف هست، ماشین هم وزن داره مثل شماره قبلی های قبلی بادکنکی نیست فیزیک هم خوبه، خلاصه نسبت به کارهای قبلی هانگار 13 یه سروگردن بالاتره

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
چند دقیقه اول بازی رو تجربه کردم باید اعتراف کنم بازی از انتظارم خیلی خیلی بهتر بود
خدا رو شکر بزرگترین ترسی که از تجربه مافیا ۳ داشتم ضعف تو سیستم رانندگی بازی بود که انصافا تو این نسخه خیلی بهتر کار شده
نمیگم عالی اما واقعا نمیشه یه مشکل به حسابش آورد. خودرو ها دارای وزن هستن و رانندگی به شبیه ساز نزدیک شده و احساس نمیکنید در حال کنترل یک قوطی پلاستیکی هستید
اگر از نسخه اول خاطره دارید مکان ها و رخدادهای نوستالوژی حسابی احساسیتون میکنن حداقل اوایل کار بازی به نسخه اورجینال خوب وفادار بوده
فعلا برای نظر دادن راجب شوتینگ زوده چون باید اکثر سلاح ها رو امتحان کرد بعد نظر داد اما رو اولین اسلحه تجربه متوسطی داشتم

بزرگترین نقطه ضعف از نظرم طراحی شخصیت هاست
ای کاش شخصیت ها رو تا اونجا که میشد نزدیک شخصیت های نسخه اصلی طراحی میکردن

آخرین ویرایش:

Arashmalkian

کاربر سایت
Sep 23, 2020
221
تو نسخه اصلی یک بخشی بود Free Ride که حالت ماورایی میشد یکجاهایی تعقیب اژدها و.. گفتن تو ریمیک هم هست این بخش بعد مرحله اول میشه حالا کسی رفته ببینه گفتن خودتون باید برید بگردید و..

• Wow

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر