Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار

.......

یه بار دیگه کل فصل های sao+ فصل دوم war of underworld رو دیدم ..‌‌. آخرش یه حس خیلی بد و غم انگیزی بهم داد ... خصوصا اون جملات بی معنی آخرش ...

در کل تصور تموم شدن sao برام سخته ... یه داستان ، چند تا دنیا با کلی possiblity خلق کردن ... واقعا نمیشه تصوری برای تموم و کنار گذاشته شدنش داشت ...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
7 سال گذشت و هنوز هیچ انیمه ای پیدا نشده که بتونه صحنه ی اکشنی به این ماندگاری بسازه:

پ.ن: اوکی داغ نکنین، نظر شخصی بود:D
این که فکت بود

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
وسط بحث‌های انیمیشنی و غیره... یه خبر با اهمیت متوسط اومده که انگار کسی پوشش نداده.
با توجه به پست اخیر SIU نویسنده برج خدا، می‌شه گفت ادامه انتشار رو در آینده نزدیک نمی‌بینیم. ممکنه چند ماه دیگه هم این وضع ادامه پیدا کنه.

چقدر متن بلاگش ناراحت کننده بود. یه قسمتیش یه چیزی توی این مایه‌ها نوشته بود: «این روزها نمی‌دونم دارم زندگی می‌کنم تا بتونم ادامه منهوا رو بکشم یا دارم برای زندگی کردن، این کار رو می‌کنم». این حرفش خیلی تلخ بود. متاسفانه Naver اصلا با آرتیست‌هاش خوب راه نمی‌یاد. الان به بنده خدا برای اینکه توی Hiatus هست، هیچ حقوقی نمی‌دن. آخرش هم گفته بود که: «نویسنده‌هایی که توی Hiatus هستن، احساس مجرم بودن می‌کنن». این بنده خدا سمبل تعهده :-s توی ردیت یه پست گذاشته بودن برای اینکه برای SIU کمک مالی جمع کنند. بعدی توی پست اول اومده بودن طول چپترها رو بررسی کرده بودن. نسبت به شروع منهوا، طول چپترها قشنگ دو برابر شده بود=(( امیدوارم حسابی استراحت کنه و زودتر خوب بشه. الان قشنگ یه چیزی توی زندگی من کم شده.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
چقدر متن بلاگش ناراحت کننده بود. یه قسمتیش یه چیزی توی این مایه‌ها نوشته بود: «این روزها نمی‌دونم دارم زندگی می‌کنم تا بتونم ادامه منهوا رو بکشم یا دارم برای زندگی کردن، این کار رو می‌کنم». این حرفش خیلی تلخ بود. متاسفانه Naver اصلا با آرتیست‌هاش خوب راه نمی‌یاد. الان به بنده خدا برای اینکه توی Hiatus هست، هیچ حقوقی نمی‌دن. آخرش هم گفته بود که: «نویسنده‌هایی که توی Hiatus هستن، احساس مجرم بودن می‌کنن». این بنده خدا سمبل تعهده :-s توی ردیت یه پست گذاشته بودن برای اینکه برای SIU کمک مالی جمع کنند. بعدی توی پست اول اومده بودن طول چپترها رو بررسی کرده بودن. نسبت به شروع منهوا، طول چپترها قشنگ دو برابر شده بود=(( امیدوارم حسابی استراحت کنه و زودتر خوب بشه. الان قشنگ یه چیزی توی زندگی من کم شده.
برای همین چیزا از این شیوه انتشار متنفرم ..‌. یعنی من یه داستان بلند هم ندیدم که یا این شیوه انتشار قابل قبول و قانع کننده تموم شده باشه ... خصوصا با خواسته ها و فشاری که به نویسنده میارن ،، کاملا داستان رو از مسیر اصلی و اصولی دور میکنن ... یکیش زنده موندن، یا حضور پررنگ تر شخصیت های محبوب به هر قیمتیه ...
اعتقاد دارم نویسنده باید با نون خشک هم که شده زندگی کنه ،، ولی تا قبل از تموم شدن داستان و چند بار باز نگری دوخت دوز سر و ته داستان و پر کردن پلت هول ها نباید داستان رو بده دست انتشاراتی ..‌.

آخرین ویرایش:

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,394
نام
aliakbar
سلام
من معمولا اینجا کامنت نمیدم ولی خیلی وقته همه پستا رو چک میکنم و باید بگم بهترین و حرفه ای ترین کاربرای انیمه اینجان و تنها ایرادش کمتر پست دادن کاربرا است
با اینکه حال و روز خوشی ندارم بابت تنها دل خوشیم از همتون ممنونم و امیدوارم موفق باشید
میشه لطفا یه مانگا،مانهوا شبیه فنگ شنگ جی معرفی کنید؟دچار تناسخ شدم از بس هرچی خوندم یه کراکتر اورپاور دچار تناسخ شده و از برزیلم قویتره
شرمنده بابت طولانی شدن ^:)^

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
سلام
من معمولا اینجا کامنت نمیدم ولی خیلی وقته همه پستا رو چک میکنم و باید بگم بهترین و حرفه ای ترین کاربرای انیمه اینجان و تنها ایرادش کمتر پست دادن کاربرا است
با اینکه حال و روز خوشی ندارم بابت تنها دل خوشیم از همتون ممنونم و امیدوارم موفق باشید
میشه لطفا یه مانگا،مانهوا شبیه فنگ شنگ جی معرفی کنید؟دچار تناسخ شدم از بس هرچی خوندم یه کراکتر اورپاور دچار تناسخ شده و از برزیلم قویتره
شرمنده بابت طولانی شدن ^:)^
در حد فنگ شن جی که چیزی پیدا نمیکنی ،،، ولی خب میتونی کینگدوم رو بخونی ، ارزشش رو داره

ashi73

کاربر سایت
Apr 13, 2009
297
نام
اشکان
kaido to jack:
it's not because you're weak
.
.
.
these 2 are just way too strong

8qf5_erewrwerwe.jpg

:D

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
اهم... :-"

فصل سوم Yahari Ore رو دیدم با اینکه اصلا فن انیمش نیستم ولی دو قسمت اخر یعنی 11 و 12 خوب بود و دوست داشتم و در کل پایان و جمع بندی خوبی داشت امتیاز هم به کل سریش 7 میدم :-"
+
پارت اخر SAO Alicization رو هم دیدم و اینکه قابل قبول بود با اینکه کل سری الیسیزیشن به شدت داستان کلیشه ای و خسته کننده ای داشت ولی در کل ارزش دیدن و اضافه شدن به لیستم رو داشت به کل سریش هم که مجموعا سه پارت (47 قسمت) بود 6 میدم :-"
+
اینم پوستر های رسمی و جدید فصل اخر شینگکی و فیلم گینتاما :-"

امیدوارم هر دو عالی از اب در بیان [-o<[-o<[-o<[-o<[-o<

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
غیر رسمی : انیمه Edens Zero در بهار 2021 پخش میشود از استودیو JC Staff .

من مانگاش رو همون اوایل دراپ کردم ،، هیچ چفت و بستی نداشت داستانش ... شاید تو انیمه بشه بهتر باهاش ارتباط گرفت

IMG_20200926_141847_516.jpg

بی صبرانه منتظر فصل دوم عزیز دلم ... فقط نیمه پارت پارت کردن فصل ها چه صیغه ای بود افتاد به جون انیمه ها ..

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
برادران انيمه باز، سايتهايي كه راحت بشه 1080X264 و دوبله انگليسي دانلود كردو معرفي كنيد لطفا. ميخوام Overlordو ببينم. تشكر فراوان.
@parham_safa
@Police _ 110
تقاضای بن ایشون رو دارم :D

---

چپترهای اخیر وان پیس رو ببینید و استغفار کنید!
هرچیزی جای خود! نه اینکه ملت انتظار دارن از چپتر اول آرک، چنین چیزایی ببینند:D

در کل حال میدهد شدید >:) چه اتفاقات، چه کارهایی که میکنند، و چه دیالوگ های رد و بدل شده! >:)

تازه من معتقدم شدیدا دارن خلاصه سازی میکنند! چپتر قبل قشنگ میتونست دو چپتر باشه! همین چپتر هم میتونست طولانی تر باشه یک سری اتفاقاتش! :-"

هی غر میزنید طول کشید:( اتفاقا پا رو گاز هست و باید آروم تر پیش بره:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر