Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,501
بدترین انتخاب تام هاردیه:| البته من نظرم اینه دنیل کریگ باشه چون جایگزین خوبی نیست فعلا
شاید هنری کویل یا اون یارو sam heughan بد نباشن
Richard madden هم همینطور.

• Like
Reactions: TheGodfather

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
دوستان دنبال یه فیلم هستم که خیلی وقت پیش دیدم . اگر اشتباه نکنم جان کلود ون دام نقش اصلی بودن تو زندان بود و می خواستن فرار کنن اخرش می فهمن رییس زندان رباته. کسی میدونه اسم فیلمش چیه؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
شایعش اومده بود اون بازیگر زن سیاه پوسته قراره باند بعدی باشه که چه ادریس البا چه تام هاردی باشن فقط یه باندو دیگه به جنسیتش دست نزنن 8-|
اونو بنظرم همون موقع ها تکذیب کردن گفتن مرد میمونه.

• Like
Reactions: Beorn

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,487
نام
سپهر
تام هاردی و رایان گاسلینگ آلرژیگ ترین بازیگران حال حاضر از نظر کاربران بازی سنتر است!

تجربه شش ساله حضور بنده در تاپیک این مورد را به من گوشزد می کند. یک بار نشده که بحث هاردی پیش بیاید و تعداد «نه» گفتن ها و «دیس ها» به این بشر اینجا بیان نشود!

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
تام هاردی و رایان گاسلینگ آلرژیگ ترین بازیگران حال حاضر از نظر کاربران بازی سنتر است!

تجربه شش ساله حضور بنده در تاپیک این مورد را به من گوشزد می کند. یک بار نشده که بحث هاردی پیش بیاید و تعداد «نه» گفتن ها و «دیس ها» به این بشر اینجا بیان نشود!
راستش اصلا درک نمیکنم، بنظرم دوتاشون بازیگر های خیلی خوبی هستن.:D

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,501
تام هاردی برای نقش جیمزباند قدش کوتاهه. حتی با اینکه دنیل کرگ از تام هاردی بلندتره بازم به نظرم یه خرده تو ذوق میزنه.
حتی تو فیلم بتمن، ناجی سینما حضرت نولان دست به یک نبوغ تازه زد تا قد کوتاه تام هاردی جلوی کریستن بیل به چشم نیاد.

• Smile
Reactions: IMANOKA

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,501

کاملا موافقم. تام هاردی بازیگر بدی نیست ولی بیش از حد هایپ شده. به نظرم تو نقش های مکمل بیشتر خودشو نشون میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر