شایعه : ریمیک بازی شاهزاده‌ی ایرانی در رویداد بعدی یوبی‌سافت فوروارد معرفی خواهد شد

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
در ماه آگوست خبر ساخت ریمیک بازی شاهزاده‌ی ایرانی منتشر شد و تمامی شواهد و قرائن خبر از بازگشت این فرنچایز را می‌دهند. به نقل از خبرنگار واحد خبری بلومبرگ، جیسون شرایر،  شرکت یوبی‌سافت قرار است در رویداد بعدی یوبی‌سافت فوروارد در 10 سپتامبر از ریمیک بازی شاهزاده‌ی ایرانی رونمایی کند. جیسون شرایر در پادکست خود گفت:

یوبی‌سافت در حال برنامه‌ریزی برای معرفی چندین بازی مثل ریمیک شاهزاده‌ی ایرانی بوده است که خبر آن چند هفته پیش لو رفت.

جیسون شرایر یکی از مورد اعتماد‌ترین منبع‌های خبری است و دیگر می‌توانیم تقریباً ساخت ریمیک این بازی محبوب را تایید شده حساب کنیم. اولین بار این شایعه توسط فروشگاه آنلاین مکس منتشر شد که ریمیک بازی شاهزاده‌ی ایرانی را در لیست پلتفرم‌های نسل حاضر قرار داد.
Prince-of-Persia1-1024x439.jpg

Continue reading...

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,621
اگه بخوان منتظر فروش این بازی بمونن تا برای نسخه های بعدی تصمیم بگیرن به نظرم ریمیک نمیکردن بهتر بود. اوج گیم پلی و فضاسازی تریلوجی تو WOW و T2T بود. من خودم هر سه رو دوست دارم ولی انصافا 2 و 3 یه سر و گردن بالاتر بودن.

کلا در مورد سری پرنس هیچوقت هیچ چیز واسه من جای نسخه سگا رو نمیگیره. :((

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
  • Smile
Reactions: IMANOKA

MehdiAhmadi

کاربر سایت
Jul 26, 2020
176
نه بابا اینا ریمیک درست حسابی هم نمیتونن بدن این چیه آخه آبرنگ هست؟! قشنگ سرهم بندی شده کردن فقط با استفاده از اسمش بفروشن
باز صدرحمت به اکتیویژن ریمستر که نه اکثرا ریمیک کرد و داد همه با کیفیت و درست حسابی بودن

dr.hamidreza

کاربر سایت
Feb 21, 2011
238
نام
حميدرضا
"we actually love to work on this game because we can show everyone what INDIA is"
:|:))=))=))=))
این جمله از دهن senior producer شاهزاده ایرانی در اومد الان
طرفم لحجه هندی داشت فکر کنم تو شعبه هند ساخته میشه اصلا
خب اینم از این . . .
پ.ن: بعله دادن ubisoft pune and mumbai بسازه
نکته دیگه اینکه نمایش بازی از نسخه pre-alpha بوده ظاهرا

آخرین ویرایش:

MehdiAhmadi

کاربر سایت
Jul 26, 2020
176
معلوم نبوده اگه میخواستن حالت رعال نداشته باشه گرافیک بازم این از آب درآمده الان بازی های کارتونی انیمیشنی هم از این بهتر هستن تو نماهای نزدیک مشخص نیست دور که میشه وضعش خیلی خراب میشه نشون میده یوبی سافت اصلا این کاره نیست ریمسترش ساز اینا دیدن اکتی زده زیر دهنشون مزه کرده

• Angry
Reactions: IMANOKA

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,317
اقا منم اواش دیدم گفت یا فاجعه
ولی دو سه بار دیدم یه مقدار امیدوار شدم حداقل مبارزات بهتر شده فقط امیدوارم تو این چهار ماه یه دستی رو گرافیک بازی بکشن واقعا نابوده
واقعا دلم لک زده واسه راه رفتن افقی پرنس از رودیوار

• Angry
Reactions: MehdiAhmadi

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
این بازی احتمالا داشتن برای PS3 و 360 میساختن ولش کردن دوباره گفتن بیایم ریلیزش کنم یوبیسافت دیگه . :|

این یک ریمیک که نیازمند ریمیک . :D

با دیدن این و بقیه بازی های این چند وقته یوبی هزار بار خدا شکر میکنم دیگه splinter cell نمیسازن که یک تپه از خاطرات ما سالم گزاشتن. :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر