db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان چند تا سریال خوب معرفی میکنید؟
مثل گات و وست ورلد و برینگ بد و پیکی بلایندرز و دارک که ارزش دیدن داشته باشه
فقط مثل این سریال اسپانیایه نباشه
من نمیدونم این سریال چی داره که اینقدر تعریفش رو کردن:-&
راستی سریال جدید HBO که تمش تو مایه های ایلین هست کی میاد؟

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
سریال Person of Interest یکی از دوستان اینجا معرفی کرد . اوایل خوب بود لذت بخش بود و رفته رفته به مشکل تکرار و یکنواختی میخوره دیگه چیز جدیدی نداره که نشون بده . همون تعقیب و دوربین کار گذاشتن و هک کردن شلیک و فرار و ماشین و... همش تکرار میشه انگار یک داستان هی تکرارش میکنن نتونست کشش ایجاد کنه

• Like
Reactions: VENOMEM

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,705
نام
وحید
سریال Person of Interest یکی از دوستان اینجا معرفی کرد . اوایل خوب بود لذت بخش بود و رفته رفته به مشکل تکرار و یکنواختی میخوره دیگه چیز جدیدی نداره که نشون بده . همون تعقیب و دوربین کار گذاشتن و هک کردن شلیک و فرار و ماشین و... همش تکرار میشه انگار یک داستان هی تکرارش میکنن نتونست کشش ایجاد کنه
عجله نکن فصلهای اولش زمینه سازی داستان اصلی هست

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
چقدر این سریال‌های تینیجری که چند تا نوجوون اند که ویژگی ابرقهرمانی دارند، زیاد شده.
The Umbrella Academy
Titans
Doom Patrol
The Boys
فرقی هم دارن با هم جدی؟

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
چقدر این سریال‌های تینیجری که چند تا نوجوون اند که ویژگی ابرقهرمانی دارند، زیاد شده.
The Umbrella Academy
Titans
Doom Patrol
The Boys
فرقی هم دارن با هم جدی؟
Doom patrol......خزعبل درهم برهم حال به هم زن
Titans.....الکی زور میزد خودشو دارک و جدی جلوه بده
Boys.....هیچیش تینیجری نیست و داستانش کاملا بزرگسالانس و اصلا با اون ۳ تا مقایسش نکن و اگه ندیدیش حتما ببینش بهت قول میدم لذت میبری

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,900
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان چند تا سریال خوب معرفی میکنید؟
مثل گات و وست ورلد و برینگ بد و پیکی بلایندرز و دارک که ارزش دیدن داشته باشه
فقط مثل این سریال اسپانیایه نباشه
من نمیدونم این سریال چی داره که اینقدر تعریفش رو کردن:-&
راستی سریال جدید HBO که تمش تو مایه های ایلین هست کی میاد؟

بشین The Wire ببین سریال رو دستش نی البته اگه هنوز ندیدی :D
برای من با اختلاف بهترین سریاله. شخصیت پردازی به شدت قوی و عالی با بازیگرای فوق‌العاده که همشون بهترین بازیشونو گذاشتن واسه این سریال. هر سیزن به بهترین شکل به لایه‌های اجتماعی و مشکلات بالتیمور میپردازه و خیلی راحت با تک‌تک بازیگرا ارتباط میگیری. یه خوبی که داره اینه که به تمام شخصیتا خیلی خوب و کامل میپردازه. تو طول سریال حس نمیکنی یکی تو حاشیس یا مهم نی. شخصیت مورد علاقم عمر و استرینگل‌بل :D
کلا صحبت در مورد این سریال رو خیلی دوس دارم. لعنتی حرف نداره

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,900
نام
نـــــــویـــــــــد
۳تا سریال دیگم که خیلی دوس دارم و توصیه میکنم حتما ببینید مخصوصا تو این روزا که فیلم و سریال خوبی ریلیز نمیشه. هر ۳تا کمدی/درام هستن و قسمت‌های ۲۰ الی ۲۵ دقیقه‌ای
Russian Doll فعلا یک فصل داره. داستان کلی کلیشه اما جذاب (به نظرم) روایت زنی به نام نادیا (با بازی عالی Natasha Lyonne) هستش که یه روزش هی تکرار میشه. خیلی سریال خوب و فانی هستش و یه درام خیلی ریز و قشنگی هم توش داره
Barry هم که احتمال زیاد خیلیا دیدن به نسبت ۲تایی دیگه. داستان آدمکش حرفه‌ای هستش که به طور اتفاقی سر از کلاس بازیگری درمیاره. بازی فوق‌العاده‌ی Bill Hader نقش اصلی یعنی بری و Anthony Carrigan در نقش نوهو هنک که عاشقش میشید.و البته چطور میشه اسم Sarah Goldberg و Henry Winkler رو نیاورد :D
Fleabag رو حتما حتما ببینید. به شدت سریال خاص و جذابی هستش. بازیگر نقش اصلی یعنی Phoebe Waller-Bridge با شکستن دیوار چهارم و صحبت کردن با بیننده لحظات به شدت خوب و به یاد موندنی رو خلق میکنه. درام این سریال خیلی پر رنگتر و تاریکتر هستش مخصوصا سیزن دوم و این ترکیب جادوییش با طنزش هست که خیلی خاصش کرده

موفق باشیم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
بشین The Wire ببین سریال رو دستش نی البته اگه هنوز ندیدی :D
برای من با اختلاف بهترین سریاله. شخصیت پردازی به شدت قوی و عالی با بازیگرای فوق‌العاده که همشون بهترین بازیشونو گذاشتن واسه این سریال. هر سیزن به بهترین شکل به لایه‌های اجتماعی و مشکلات بالتیمور میپردازه و خیلی راحت با تک‌تک بازیگرا ارتباط میگیری. یه خوبی که داره اینه که به تمام شخصیتا خیلی خوب و کامل میپردازه. تو طول سریال حس نمیکنی یکی تو حاشیس یا مهم نی. شخصیت مورد علاقم عمر و استرینگل‌بل :D
کلا صحبت در مورد این سریال رو خیلی دوس دارم. لعنتی حرف نداره
اتفاقا امروز فصل 4 ـو تموم کردم.
خیلی سخته واقعا یک سریال این همه شخصیت داشته باشه همشونم دوس داشتنی، از شخصیتا اصلی گرفته تا اینایی که جدید هر فصل اضافه میشن مثلا فصل 4 واقعا فک نمیکردم با چهار تا بچه مدرسه ای اینقد ارتباط برقرار کنم :D
قطعا عمیق ترین سریالی هست که تو زمینه پرداخت به مسائل اجتماعی دیدم، به بهترین شکل فسادو به نمایش میزاره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر