خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
x9500g رو دیدم ، رقیبش رو q70r میدونستن . اطلاعی از تفاوت این از نظر کلیت تصویر دارید ، یا میدونید آیا در مقایسه کدوم برای گیم 4K تصویر شارپ تر و HDR خالص تری رو داره ؟

متشکر .
کنتراست و رنگ مشکی:q70r
طیف رنگ:q70r
اینپوت لگ پایین و گیمینگ:q70r
روشنایی sdr و hdr بیشتر x950g
پاسخ دهی سریع پیکسل ها x950g
شیب رنگ950g

کنتراست و رنگ مشکی:q70r
طیف رنگ:q70r
اینپوت لگ پایین و گیمینگ:q70r
روشنایی sdr و hdr بیشتر x950g
پاسخ دهی سریع پیکسل ها x950g
شیب رنگ950g
در کل برای گیمینگ و فیلم دیدن سامسونگ ارجعیت داره

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوست عزیز من خودم x900f 2018 دارم که بسیار شبیه 2019 x950g هست. برای پدر خانمم هم Q70 R رو گرفتم. با هر دو تیوی هم بازی کردم هم فیلم دیدم. روی هیچ برندی هم تعصب ندارم هر کدوم نسبت به پولی که اون زمان میخوام بدم کارایی داره همون رو میگیرم. بین این دوتا تلویزیون در کل x950g از نظر من کیفیت بالاتری داره. از نظر محتوای HDR بخوای حساب کنی تلویزیون سونی بهتره. از نظر اینپوت لگ میخوای حساب کنی تلویزیون سامسونگ بهتره . ولی سونی هم اینپوت لگ خیلی خوبی داره و اصلا تفاوتشون در عمل به چشم نمیاد. از نظر رنگ مشکی Q70 بهتر از 950G ولی بازم تفاوت اصلا به چشم نمیاد تیوی سونی هم عالی هست تو این مورد. از نظر رنگ ها من شخصا تیوی سونی رو بیشتر میپسندم تا سامسونگ. بازی GHOST OF TSUSHIMA رو تو هر دوتا تیوی بازی کردم و باید بگم باور کنید تو تلویزیون سونی اون بخشی که مربوط به GOLDEN FOREST هست که درختان زرد رنگ هستن به مراتب از نظر رنگ بندی تو تیوی سونی بهتره.( همین الان دارم این متن رو مینویسم در منزل پدرخانمم هستم دارم این بازی رو انجام میدم). برای مثال فیلم BIRDS OF PREY هم تست کردم تو دوتا تیوی بازم تو تیوی سونی رنگ ها بهتر و شارپ تر بود و البته تصویر روشن تر . از دید من از نظر کیفیت کلی تصویر سونی انتخاب بهتری هست. بازم سلیقه ای هست اون قدر با هم تفاوت خاصی ندارن.هر کدوم رو بگیری برد کردی هر دوتا تیوی جزو برترها هستن
این اینپوت لگی که میگی اصلش توی آنلاین هست شما باید بانت و بازی مشابه توی آنلاین بازی کنی و بعد نظر بدی

• Like
Reactions: king of north

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
این اینپوت لگی که میگی اصلش توی آنلاین هست شما باید بانت و بازی مشابه توی آنلاین بازی کنی و بعد نظر بدی

منم تو بازی گوست نگفتم اون گوست رو برای رنگ مثال زدم . انلاین هم با دوتاش بازی کردم . هر دوشون خیلی خوبن . سامسونگ مقداری بهتره ولی سونی هم هیچی کم نداره. در اصل مثل فرق نمره 19 و 20 میمونه. هر دو نمره نمره بالایی هست. یک جوری گفتم که همه متوجه شن

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
دوست عزیز من خودم x900f 2018 دارم که بسیار شبیه 2019 x950g هست. برای پدر خانمم هم Q70 R رو گرفتم. با هر دو تیوی هم بازی کردم هم فیلم دیدم. روی هیچ برندی هم تعصب ندارم هر کدوم نسبت به پولی که اون زمان میخوام بدم کارایی داره همون رو میگیرم. بین این دوتا تلویزیون در کل x950g از نظر من کیفیت بالاتری داره. از نظر محتوای HDR بخوای حساب کنی تلویزیون سونی بهتره. از نظر اینپوت لگ میخوای حساب کنی تلویزیون سامسونگ بهتره . ولی سونی هم اینپوت لگ خیلی خوبی داره و اصلا تفاوتشون در عمل به چشم نمیاد. از نظر رنگ مشکی Q70 بهتر از 950G ولی بازم تفاوت اصلا به چشم نمیاد تیوی سونی هم عالی هست تو این مورد. از نظر رنگ ها من شخصا تیوی سونی رو بیشتر میپسندم تا سامسونگ. بازی GHOST OF TSUSHIMA رو تو هر دوتا تیوی بازی کردم و باید بگم باور کنید تو تلویزیون سونی اون بخشی که مربوط به GOLDEN FOREST هست که درختان زرد رنگ هستن به مراتب از نظر رنگ بندی تو تیوی سونی بهتره.( همین الان دارم این متن رو مینویسم در منزل پدرخانمم هستم دارم این بازی رو انجام میدم). برای مثال فیلم BIRDS OF PREY هم تست کردم تو دوتا تیوی بازم تو تیوی سونی رنگ ها بهتر و شارپ تر بود و البته تصویر روشن تر . از دید من از نظر کیفیت کلی تصویر سونی انتخاب بهتری هست. بازم سلیقه ای هست اون قدر با هم تفاوت خاصی ندارن.هر کدوم رو بگیری برد کردی هر دوتا تیوی جزو برترها هستن
تست بلومینگ انجام دادین رو هر دو تا؟
Code:
https://www.youtube.com/watch?v=--h4moPAsso

فیلم های 4K با کیفیت بالا (حجم 50 گیگ REMUX HDR HEVC) قابل اجرا هستن در هر دو؟

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
من دل رو به دریا زدم و Q70r رو از بانه سفارش دادم و دیروز رسید. فعلاً که سالمه تا بعداً اگه بلایی سرش نیاد.
یه نکته و یه سوال؛ نکته اینکه اگه اپ smart things سامسونگ رو بریزین و تلویزیون رو پیدا کنین تو بخش information میشه مدت زمان روشن بودن (کار کردن) پنل رو دید و دیگه احتیاجی به رفتن به منوی سرویس نیست.
سوال هم اینکه من کشور رو برای app ها گذاشتم روی all apps و بهم ارور دسترسی به سرور میده. بهترین کشور برای دسترسی به بیشترین app ها کدومه؟ آمریکا؟

منم امروز تلویزیونمو خریدم تا آماده بشیم برای نسل بعد
باتشکر از همه دوستایی که راهنمایی کردنSony X950G
Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

دوستان من ميخام تى وى sony x950g رو بافلش اپديت كنم ولى اين مشكلو ميده .. چكار كنم ؟

دوستان کسی فیلم 4K با کیفیت بالا (حجم 50 گیگ REMUX HDR HEVC) تست کرده ببینه قابل اجرا هست یا نه؟

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
تست بلومینگ انجام دادین رو هر دو تا؟
Code:
https://www.youtube.com/watch?v=--h4moPAsso

فیلم های 4K با کیفیت بالا (حجم 50 گیگ REMUX HDR HEVC) قابل اجرا هستن در هر دو؟

اره دوست عزیز. هر دو تا تیوی از پنل full array استفاده میکنن و تنظیمات auto local dimming دارن که همین باعث میشه نسبت به تلویزیون های دیگه بلومینگ کمتری داشته باشن ( تنظیمات نرمال یا زیاد باش). هر دوشون خوبن . من حقیقت فرقی ندیدم. خیلی جزیی مقایسه نکردم ولی کلی فرقی ندیدم. خود سایت های معروف هم مثل rtings یک امتیاز بهشون داده.

در مورد فیلمها هم من بالای 40 تا فیلم 4k دارم. که 30 تاش حداقل بالای 40 گیگن . حتی بعضی از فیلمها 80 90 گیگن. مشکلی ندارن هر دوشون اجرا کردن. فقط یکی از فیلمها تو سونی صداش مشکل داشت صدا رو ساپورت نمیکرد ولی سامسونگ رو هنوز امتحان نکردم. فیلم gemini man رو حتما 4k تست کنید حجم خیلی بالایی داره ولی اخر کیفیت هست . دقیقا کیفیتش مثل کلیپ های تبلیغاتی میمونه

• Like
Reactions: amindead

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,525
نام
علی
دوستان
به من تی وی زیر رو پیشنهاد دادن
8->Xiaomi 4S55
از دوستان تجربه این مدل رو دارین ؟
قیمت هم x_x11.5
---------------------------------------------------------
یکی از دوستان لطف کرده بود و ریویوی زومیت رو نشونم داده بود
ازشون تشکر میکنم
فکر کنم همین شیائومی رو وردارم

آخرین ویرایش:
  • Smile
  • Like
Reactions: IMANOKA and VENOMEM

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
چرا انقدر مدلهای تلویزیون 40 اینچ تو بازار کمه؟؟
دوستان تلویزیون 40 اینچ چی پیشنهاد میکنید؟
آیا 4K توی تلویزیون 40 اینچ لزومی داره؟

چون وارد نمیکنن تولید داخل هم نداره کوچکترین سایز 4k باید 43 بگیری
سوال اخرت هم اگه اینه با 1080فرق داره باید گفت بله تفاوت رزلوشن واضح هست با 4k

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
چون وارد نمیکنن تولید داخل هم نداره کوچکترین سایز 4k باید 43 بگیری
سوال اخرت هم اگه اینه با 1080فرق داره باید گفت بله تفاوت رزلوشن واضح هست با 4k
برای ps4 اسلیم هم توصیه میشه4k?
چون سیستم که ندارم تلویزیون هم HD بیشتر فک نکنم بگیره

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
برای ps4 اسلیم هم توصیه میشه4k?
چون سیستم که ندارم تلویزیون هم HD بیشتر فک نکنم بگیره

وقتی سورس 4k نداری نیازی به tv 4k نیست
البته مدلهای 4k معمولا در سایر گزینه های مربوط به کیفیت تصویر هم از مدلهای 1080 بهتر هستن درصورتی که بودجه اجازه نمیده و سورس 4k نداری همون 1080 کافی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر