مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
287
نظرتون درباره لپ تاب ACER ASPIRE 7 A715-72G چیه؟
سلام ، برای چه کاربری نیازش دارید ؟

یه لپتاپ یا نوت بوک میخوام
آک باشه
قدرتش مهم نیست ویندوز هم مهم نیست
فقط قیمت پایین باشه

روشم بازیا قدیمی مثل کماندوز و ..... اینا میخوام بازی کنم حداکثر بازی مثل کالاف دیوتی world at war بازی کنم

حالا میخواد مینی لپتاپ باشه و .....
فقط قیمت هر چی کمتر بهتر
سلام ، قیمت تعیین کنید ، تا بهترین مدل تو اون قیمت براتون معرفی کنم

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
سلام ، قیمت تعیین کنید ، تا بهترین مدل تو اون قیمت براتون معرفی کنم

شما بگو نوت بوک پنتیوم ۲
بودجه هر چی کمتر بهتر
چه ۵۰۰ هزار چه ۱.۵ میلیون چه ۲ میلیون
میخوام نو باشه و برا گیم ها عتیقه pc خوب باشه
بگو ویندوز xp چه حتی ویندوز ۹۸

فقط برا ریترو میخوام

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
287
شما بگو نوت بوک پنتیوم ۲
بودجه هر چی کمتر بهتر
چه ۵۰۰ هزار چه ۱.۵ میلیون چه ۲ میلیون
میخوام نو باشه و برا گیم ها عتیقه pc خوب باشه
بگو ویندوز xp چه حتی ویندوز ۹۸

فقط برا ریترو میخوام
خوب نگاه کنید بازی کردن یه چیز اعتیاد آوری هست ، این نیست که مثلا شما یه بازی یا دوتا روش نصب کنید بعد اشباعتون کنه ، یه مراحلی داره و تموم خواهد شد و میخواهید بازی های دیگه هم بکنید ، ولی حتما شما از این موارد خبر دارید پس معیار برای انتخاب رو بازی world at war میزارم و مدل Lenovo Ideapad 130 معرفی میکنم تقریبا 3 تومن هست و این مدل Dell Inspiron 3000 قیمتی نزدیک 4 تومن داره ، کمتر از این قیمت اون بازی رو شاید ساپورت نکنه

با 7-8 تومن فکر کنم بشه سرفیس پرو 6 هم تهیه کرد! چیز باحالیه
سلام
سرفیس برای گیم مناسب نیست و کاربریش هم برای رندرینگ بعضی از نرم افزار های مهندسی و گرافیکی هم محدوده ،
تازه قیمتی هم که داره نزدیک 10 تومنه و بدون قلم و کیبوردشه ، نزدیک 3 4 تومن هم قلم و کیبوردشه ،

که یک لپ تاپ میان رده رو به بالا و چند برابر قدرتمندتر از سرفیس میشه گیر اورد با این قیمت

• Like
Reactions: che-jaleb

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
287
برای گیم و پروژه دانشگاهی
برای گیم مناسب نیست ، چون از سری ASPIRE هست ، ولی پروژه دانشگاهی چرا
اون سه مدل که اسم بردم هر کدوم رو انتخاب کنی مناسب کارته ، تازه قیمتشون هم تقریبا نزدیکه ، الا اینکه اینی که انتخاب کردی دست دوم باشه

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
خوب نگاه کنید بازی کردن یه چیز اعتیاد آوری هست ، این نیست که مثلا شما یه بازی یا دوتا روش نصب کنید بعد اشباعتون کنه ، یه مراحلی داره و تموم خواهد شد و میخواهید بازی های دیگه هم بکنید ، ولی حتما شما از این موارد خبر دارید پس معیار برای انتخاب رو بازی world at war میزارم و مدل Lenovo Ideapad 130 معرفی میکنم تقریبا 3 تومن هست و این مدل Dell Inspiron 3000 قیمتی نزدیک 4 تومن داره ، کمتر از این قیمت اون بازی رو شاید ساپورت نکنه

ممنونم
من خودم یه pc خیلی قدیمی دارم که سال ۸۸ یا ۸۹ جمع‌کردم تو عکس آپلود کردم مشخصاتش معلومه
البته‌ گرافیکش سوخت این گرافیک آنبورده
ولی جمع کردم pc جا زیادی میگیره‌ و نه اتاقی دارم دیگه نه جاشو نه میزی کامپیوتری چیزی
هم مادربورد الایت گروپش خیلی اذیت میکنه

تو کنسول هام ریترو بازم
میخواستم یه Xbox original نسل ۶ بخرم هارد ۵۰۰ گیگ pc بخرم هارد ارتقا بدم بازی کنم
تصمیم گرفتم یه لپتاپ یا نوت بوک با کامفینگ پایین بگیرم چون شاید در آینده مهاجرتم کنم
که کاربردی تره و میشه با راحتر بردش و وسیله یا گجت بهتریه
تا یه کنسول ریترو

من همین الانش دارم بازیا dos رو گوشی بازی میکنم

ممنونم درباره این مدل ها سرچ میکنم

Attachments

• IMG_20200207_005834_013.jpg
    IMG_20200207_005834_013.jpg
    109.2 KB · مشاهده: 24

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
دوستان دو سوال دارم.یکیش لپ تاپ با قابلیت ارتقا راحت قطعات(گرافیک سی پی یو رم)وجود داره؟ سوال بعدی لپ تاپ دست دوم از کجا بدونیم باهاش عملیات ماینینگ انجام نشده؟

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
375
نام
فرنود
دوستان اگه ممکنه ی خیر برسونید ما رو در این اوضاع ک دلار هرروز میره بالاتر ی راهنمایی کنید :D
یکی از اقوام میخواد ی لپتاپ بگیره برای کارای معمول(وب گردی و فیلم و چند تا نرم‌افزار مثل فتوشاپ) ....براش گیم هم مهم نیست و دوست داره سبک باشه و عمر لپتاپ زیاد باشه. خودش این لپتاپ زیر رو انتخاب کرده
لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 130 - Z
می‌خواستم بدونم این مدل خوبه و تا این قیمت (طرفای ۱۴ تومن) چه چیزی پیشنهاد میدید؟

آخرین ویرایش:

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
287
دوستان اگه ممکنه ی خیر برسونید ما رو در این اوضاع ک دلار هرروز میره بالاتر ی راهنمایی کنید :D
یکی از اقوام میخواد ی لپتاپ بگیره برای کارای معمول(وب گردی و فیلم و چند تا نرم‌افزار مثل فتوشاپ) ....براش گیم هم مهم نیست و دوست داره سبک باشه و عمر لپتاپ زیاد باشه. خودش این لپتاپ زیر رو انتخاب کرده
می‌خواستم بدونم این مدل خوبه و تا این قیمت (طرفای ۱۴ تومن) چه چیزی پیشنهاد میدید؟
سلام بهترین کار توی این وضعیت ، نخریدن و منتظر بودن هست

شما اگر این لپ تاپ رو بخرید ، دقیقا یک لپ تاپ 4 تومنی رو دارید با قیمت 15 میلیون میخرید

منتظر باشید

• Like
Reactions: FERYGAMER

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
من بودم با 4 تومن بیشتر اینو میخریدم لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad S540 - A
دیجیکالا گرون میده قیمتش احتمالا پایین تره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FERYGAMER

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
آقا تو رنج 20-30 تومن لپتاپ خوب چی پیشنهاد میدین؟ برای بازی نمیخوام و صرفا میخوام کارای دانشگاهی + اداری و از این غیره کارا انجام بدم باهاش یا مثلا فیلم ببینم.
اولویت اولم وزن و دیزاینشه بعد کانفیگ (حداقل 512 گیگ SSD رو داشته باشه). تاچ بودن ال سی دی هم مزایا محسوب میشه.
نظرتون راجع به Surface Laptop چیه؟ می ارزه به نظرتون یا میشه با هزینه کمتر ایسوس خرید و کانفیگ بهتری داشت؟

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
548
نام
Ahmadreza
آقا تو رنج 20-30 تومن لپتاپ خوب چی پیشنهاد میدین؟ برای بازی نمیخوام و صرفا میخوام کارای دانشگاهی + اداری و از این غیره کارا انجام بدم باهاش یا مثلا فیلم ببینم.
اولویت اولم وزن و دیزاینشه بعد کانفیگ (حداقل 512 گیگ SSD رو داشته باشه). تاچ بودن ال سی دی هم مزایا محسوب میشه.
نظرتون راجع به Surface Laptop چیه؟ می ارزه به نظرتون یا میشه با هزینه کمتر ایسوس خرید و کانفیگ بهتری داشت؟
من اردیبهشت برای کارم زن بوک UX434FLC رو گرفتم شدیدا راضیم ازش. منتها اون موقع 23.5 بود الان کلا گیر نمیاد. ‌اگه سایز صفحه نمایش برات مهمه UX433 و اگرم مهم نیست و چیز جمع جور تر خواستی UX333FLC گزینه شدیدا خوبیه. فرقشون با سری 4 هم سر تاچ اسکرین داشتنشونه ولی اگه فکر میکنی داشتن تاچ اسکرین هم برات مهمه سری vivo book s هست چندتا از نسخه هاش تاچ اسکرین دارن اما خب اون دیزاین و ظرافتی که سری زن بوک داره رو ندارن. مک بوک هم یکی دو نسخه 13 اینچیش هست تو بازار تو رنج 30 تومن هستن منتها نسخه های 2020ش فک نکنم تو بازار زیر 32 33 باشه.

• Like
Reactions: Albis and VENOMEM

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
من اردیبهشت برای کارم زن بوک UX434FLC رو گرفتم شدیدا راضیم ازش. منتها اون موقع 23.5 بود الان کلا گیر نمیاد. ‌اگه سایز صفحه نمایش برات مهمه UX433 و اگرم مهم نیست و چیز جمع جور تر خواستی UX333FLC گزینه شدیدا خوبیه. فرقشون با سری 4 هم سر تاچ اسکرین داشتنشونه ولی اگه فکر میکنی داشتن تاچ اسکرین هم برات مهمه سری vivo book s هست چندتا از نسخه هاش تاچ اسکرین دارن اما خب اون دیزاین و ظرافتی که سری زن بوک داره رو ندارن. مک بوک هم یکی دو نسخه 13 اینچیش هست تو بازار تو رنج 30 تومن هستن منتها نسخه های 2020ش فک نکنم تو بازار زیر 32 33 باشه.
آره لامصب هر چی مدل خوبه ناموجوده.
بین تاچ اسکرینا تنها چیزی که دیدم سرش به تنش می ارزید زنبوک UX463FL هست که قیمتش دور و بر 35-40 هستش. کانفیگش واقعا خوبه و 360 درجه هم هست ولی نمیدونم پیدا بشه یا نه!
این فلیپا کلا چطوریه از لحاظ استقامت و اینا؟ به نظرم تاچ اسکرینش با یه پن خوب به درد میخوره مخصوصا برای کارای آفیس، ادیت و فیلم دیدن حتی. ولی خب حس میکنم بخاطر همین چرخشش لولاهاش خیلی آسیب پذیرن و راحت میشکنن :|

پ.ن: الان داشتم آمازونو میگشتم چقدر مدلای متنوع هست که تو ایران نیستن اصلا! نظرتون راجع به خرید از سایتایی مثل مالتینا چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر