خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
بچه ها واسه این تلویزیون جدید چه تنظیماتی پیشنهاد میدید؟
یا اینکه جایی هست آدم بره ببینه؟
میدونم سلیقه‌ای هست اما یسری پارامتر ها اکثراً یه جورن

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Sony X950G Calibration Settings

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
من که نتونستم تلویزیون آپدیت کنم
توی یوتیوب فایل آپدیت که انتقال میده PKG هست اما این فایلی که من دارم bin هست!

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
من که نتونستم تلویزیون آپدیت کنم
توی یوتیوب فایل آپدیت که انتقال میده PKG هست اما این فایلی که من دارم bin هست!

دوست عزیز شما فایل رو که دانلود میکنید یک فایل زیپ شده بهت میده
اون فایل رو با winrar آنزیپ میکنی
داخلش دوباره یک فایل زیپ شده هست
فلش ات رو فرمت میکنی و همون فایل زیپ شده که استخراج کردی رو درون فلش میریزی ( بدون ایجاد فولدر و چیزی )
میزنی به usb دستگاه و خودش مراحل آپدیت رو انجام میده

شما اشتباهت اینه دو بار آنزیپ میکنی و فایل bin. رو در فلش میریزی جای اینکه فایل زیپ شده ی دومی رو بریزی

• Like
Reactions: SleepyTurtel

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
X950g از vrr ساپورت نمیکنه
یعنی با اپدیت نرم افزاری هم اضافه نمیشه؟

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
ببینید VRR یک ویژگی خوب هست که باعث میشه تصاویری که سرعت بالایی دارن رو نرم تر و پیوسته تر ببینید
قابلیت سخت افزاری هم هست و با آپدیت حل نمیشه
اما مسئله اینکه این ویژگی در یک سری بازی های خاص مثل اتومبیل رانی هایی ( GT SPORT ) به عنوان نمونه خودش رو نشون میده و در اکثر بازی ها وجودش نیازی نیست
اونم زمانی متوجه اون میشید که دو تلویزیون با قابلیت ها و تصاویر مشابه کنار هم قرار داشته باشن که یکی VRR ساپورت کنه و دیگری نکنه در غیر این صورت شما در منزل اصلا متوجه این ویژگی نمیشید

ویژکی هایی مثل 8k و hdmi 2.1 و VRR ویژگی هایی هستن وجودشون خوبه اما کاربرد خاصی ندارن جز در موارد خاص و اصلا ارزش این که شما 3 ماه قبل عید میتونستی X950 رو 15 تومن بخری اما منتظر بمونی تلویزیونی مثل H900 رو بری 30 میلیون پول بدی اصلا و ابدا نداره و هرکی این اشتباه رو کرد سرش یک کلاه بزرگ رفت

برای خرید تلویزیون برای بحث گیمینگ مهمترین بحث در نسل آینده HDR و روشنایی پنل و عمق رنگ مشکی و کنتراست و اینپوت لگ هست و با توجه به قیمت های عجیب غریب بحث طول عمر بیشتر تلویزیون هم مهم هست
به هیچ عنوان خودتون رو با مباحثی که بیشتر جنبه تبلیغاتی دارن و قطعا در PS5 هیچ کاربردی برای شما نخواهند داشت در گیر نکنید ( 8K و HDMI 2.1 )

مهمترین دلیل هم اینه X950H که پرچمدار LED های سونی هست مشابه مدل سال گذشته اش هیچ کدوم از این امکانات اضافه رو ساپورت نمیکنه

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
دوست عزیز شما فایل رو که دانلود میکنید یک فایل زیپ شده بهت میده
اون فایل رو با winrar آنزیپ میکنی
داخلش دوباره یک فایل زیپ شده هست
فلش ات رو فرمت میکنی و همون فایل زیپ شده که استخراج کردی رو درون فلش میریزی ( بدون ایجاد فولدر و چیزی )
میزنی به usb دستگاه و خودش مراحل آپدیت رو انجام میده

شما اشتباهت اینه دو بار آنزیپ میکنی و فایل bin. رو در فلش میریزی جای اینکه فایل زیپ شده ی دومی رو بریزی
منظورت اینه اون فایل زیپ شده دومی رو آنزیپ کنم و بریزم تو فلش؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
منظورت اینه اون فایل زیپ شده دومی رو آنزیپ کنم و بریزم تو فلش؟

شما فقط یک بار باید فایل دانلودیتون رو آنزیپ کنید ( بعد از اینکه اولین بار فایل رو آنزیپ کردید یک فایل زیپ شده دیگه بهت میده که همون فایل رو بریز توی فلش بزن به دستگاه )
پیشنهاد میکنم بعد آپدیت یک ریست فکتوری هم بزنی که بصورت کامل همه تغییرات اعمال بشه

دلار ریزشی شد.ممکنه از این هم پایینتر بیاد.
به نظرم کسانی که میخوان خرید کنن تا آخر این هفته اقدام کنن.بنده خدا کاربر htc m8 نخرید زمانی که خرید فرداش دلار ریزشی شد :D
بله بنظرم یک هفته ای دلار ریزشی خواهد بود تا دلار هایی که ملت خرید کردن رو دوباره جمع کنن و البته بهترین موقع خرید تلویزیون هست
اینم در نظر بگیرید هر دفعه که دلار ارزون میشه در اصل مثل فنری هست که داره جمع میشه و یک انرژی داره ذخیره میکنه تا سطح مقاومتی قبلی رو بشکنه و بالاتر از حد قبلی بره

• Like
Reactions: SleepyTurtel

uncharted 3

کاربر سایت
Jan 25, 2011
179
نام
پویا
سلام من تلوزیون sony x9000e دارم
راضیم خوبه
میخواستم ببینم برای نسل بعد ارزش داره با توجه به وضعیت بازار ارتقاع بدم مثلا به 65Q77F؟

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
من با Tvبه مشکل خوردم من یه Tvسونی مدل 80eرو دارم الان چند وقتی هست وقتی یه نت وصلش میکنم به مودم کانکت میشه اما هیچی اپ رو باز نمیکنه چه نماوا چه یوتیوب یا توییچ باید دوباره ریست فکتوری کنم تا مشکل حل بشه ولی وقتی خاموش میکنم با همینجوری میشه تو این چند سال هیج مشکلی نبود

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
من با Tvبه مشکل خوردم من یه Tvسونی مدل 80eرو دارم الان چند وقتی هست وقتی یه نت وصلش میکنم به مودم کانکت میشه اما هیچی اپ رو باز نمیکنه چه نماوا چه یوتیوب یا توییچ باید دوباره ریست فکتوری کنم تا مشکل حل بشه ولی وقتی خاموش میکنم با همینجوری میشه تو این چند سال هیج مشکلی نبود
ببین تاریخ و ساعتش تنظیمه؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین

اپدیت اخر نصبه؟
خود اپ هاش چی؟

تو وصل شدن به نت شاید پرو...کسی یا چیز..ش وصل میشه.
اینم چک کن.

سلام من تلوزیون sony x9000e دارم
راضیم خوبه
میخواستم ببینم برای نسل بعد ارزش داره با توجه به وضعیت بازار ارتقاع بدم مثلا به 65Q77F؟

نه همینم جوابه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر