DC FanDome

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
6x4c_dcfd_logohero_horiz2_5ee7e3121b3c29.18907388.jpg

DC FanDome رویداد مجازی ۲۴ ساعته‌‌ برای معرفی آخرین عناوین مرتبط با دنیای DC (ویدئوگیم، فیلم و سریال) می‌باشد.

تاریخ و نحوه‌ی تماشا

این رویداد در تاریخ 22 اگوست ساعت 6:30 به وقت ایران شروع شده و به مدت 24 ساعت از طریق وبسایت www.dcfandome.com قابل تماشا می باشد.

نحوه‌ی برگذاری

تمرکز WB روی نزدیک کردن هر چه بیشتر این رویداد دیجیتال به یک رویداد واقعی و شبه Comic-Con می باشد. بیش از 100 ساعت برنامه در 6 بخش دسته بندی میشود:

tnad_1234.jpg

سریال های حاضر در مراسم

• Batwoman
  • Black Lightning
  • DC Super Hero Girls
  • DC's Legends of Tomorrow
  • Stargirl
  • Doom Patrol
  • The Flash
  • Harley Quinn
  • Lucifer
  • Supergirl
  • Superman and Lois
  • Teen Titans GO
  • Watchmen
  • Young Justice: Outsiders
فیلم های حاضر در مراسم

• Aquaman
  • Black Adam
  • Justice League - Snyder Cut
  • SHAZAM
  • The Suicide Squad
  • Wonder Woman 1984
بازی های احتمالی حاضر در مراسم

• Suicide Squad (تایید شده)
  • Harry Potter
  • Gotham Knights
افراد و ستارگان حاضر در مراسم

این رویداد با کمک و همکاری بیش از 300 نفر هنرمندان، خالقان و نویسندگان دنیای DC برگذار میگردد.

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
بلاخره تاپیکش زده شد، مرسی نریمانمون:D
از ترس اون یوبی گه ضدحال خوردیم دیگه بیخیال زدن این یکی شدم:D
@Akiba پاشو بیا
اقا اول از همه اینکه احتمالا ‏اطلاعاتی راجب فیلم «بتمن» مت ریوز در رویداد پیش رو خواهیم شنید

159309
بعدی:
‏اینجاستیس 3؟?

159310

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
فن هری پاتر نیستم(تازه هیترش هم بودم:)) )
ولی دوست دارم بازیش معرفی بشه و براش هم هایپم:-"

اون دوتا بازی دیگمونم که گویا تایید شدن!
اینجاستیس راستش برام مهم نیست باشه یا نه:-" ولی... هرچی زودتر بیاد، زودتر MK12 نسل بعدی رو میبینیم:D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
به به :x میتونم بگم کمتر از کنفرانس و شوکیس سونی و ماکروسافت برای این هایپ شدم، دروغ گفتم :D

فقط اگه بازی هریپاتر معرفی شه... فقط اگه معرفی شه... (+ احتمالش هم بالاست که معرفی نشه ها! بهرحال ربطی به DC نداره.)

در کل برای گیمینگ یک معرفی درست و حسابی و پر و پیمون از بازی راک استدی و بتمنِ مونترئال (Gotham Knights گویا) برام بسه :D اگه یک درصد هریپاتر هم معرفی شه دیگه رسما به بهترین لحظات 2020 در صنعت گیم برام تبدیل میشه.
در قسمت فیلم هم بتمن ریوز رو خوب چیزی ساخته باشن! سویساید اسکوادِ جیمز گان هم چیز خفنی باشه بسه :D

پ.ن. امیدوارم بازی هریپاترم یک چیز فوق العاده باشه :-SS اقلا منی که تشنه مرده اینم رو ارضا کنه. حالا گوتی نمیخوام ولی یک بازی سر دستی نساخته باشن... (که به تریلر لیک شده هم میخورد چیز خوبیه)

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
بلاخره تاپیکش زده شد، مرسی نریمانمون:D
از ترس اون یوبی گه ضدحال خوردیم دیگه بیخیال زدن این یکی شدم:D
@Akiba پاشو بیا
اقا اول از همه اینکه احتمالا ‏اطلاعاتی راجب فیلم «بتمن» مت ریوز در رویداد پیش رو خواهیم شنید
بعدی:
‏اینجاستیس 3؟?

اینجاستیس نیست احتمال بسیار زیاد. DLC کامبت ـه با محوریت کارکتر های DC مثل هارلی کویین و اینا :D
عملا وارنر میخواد هر چی که داره رو یه ربط به DC بده که تو FanDome بتونه نشون بده. خدا رو چه دیدین! اومدن اعلام کردن DC، لایسنس هری پاتر و کل کارکترهاش رو برای خودش کرده! :D

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
اینجاستیس نیست احتمال بسیار زیاد. DLC کامبت ـه با محوریت کارکتر های DC مثل هارلی کویین و اینا :D
عملا وارنر میخواد هر چی که داره رو یه ربط به DC بده که تو FanDome بتونه نشون بده. خدا رو چه دیدین! اومدن اعلام کردن DC، لایسنس هری پاتر و کل کارکترهاش رو برای خودش کرده! :D
اگه مبنات لیک 4chan هست، باید بگم که فیکه. :D

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
اگه مبنات لیک 4chan هست، باید بگم که فیکه. :D

تایید شده؟ :D والا به نظر من لیک خیلی دقیقی هم بود اتفاقا که به فاصله سه روز یکی از آیتم هاش درست از آب دراومد.
لا به لای اینا گاها به عمد هم که شده اینفو چرت و پرت اضافه میکنن برای رد گم کنی، ولی بعید میدونم همش غلط بوده باشه. بالاخره لیک ها یکی دو تا نبوده، تو این چند سال انواع و اقسام لیک ها رو هممون دیدیم و خیلی هاشون اشتراکاتی هم داشتن.
به هر صورت اگر اینجاستیس باشه که ما خوش حال میشیم! :D

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
تایید شده؟ :D والا به نظر من لیک خیلی دقیقی هم بود اتفاقا که به فاصله سه روز یکی از آیتم هاش درست از آب دراومد.
لا به لای اینا گاها به عمد هم که شده اینفو چرت و پرت اضافه میکنن برای رد گم کنی، ولی بعید میدونم همش غلط بوده باشه. بالاخره لیک ها یکی دو تا نبوده، تو این چند سال انواع و اقسام لیک ها رو هممون دیدیم و خیلی هاشون اشتراکاتی هم داشتن.
به هر صورت اگر اینجاستیس باشه که ما خوش حال میشیم! :D
دامنه فندام SS، هری پاتر، Gotham Knights و حتی MK11 چند هفته پیش لیک شده بود، همین جا هم راجع بهش بحث کردیم. طرف اومده طبق اونا یه چیزی سرهم کرده.

در ضمن تو لیک هم گفته بود اسم بازی راکستدی SS Kills JL هست (چون این دامنه ثبت شده بود) اما دیدم که اسم بازی SS خالی هست.

آخرین ویرایش:

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
160251

من تا روزی چند بار مرورشون نکنم روزم شب نمیشه :D
فک کنم هر قسمت رو بیش از 20 بار کامل دیدم و 1000 بارم مروری دیدمشون، من یکی ازونایی هستم ک از بچگی منتظر نامه هاگوارتز بودم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر