پس از شایعات فراوان بالاخر SUICIDE SQUAD بازی جدید Rocksteady رسما معرفی شد

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
یکی از عجیب‌ترین مدل‌های معرفی بازی بود که تا حالا دیدم! :|
این همه وقت منتظر پروژه جدید Rocksteady بودیم و یهو اومدن یه عکسی از بازی با لوگو چپوندن توی توییتر و تمام! :D مثل این می‌مونه که یه جماعتی منتظر بازی بعدی استودیو سانتامونیکا بودن و یه دفعه اکانت توئیتر سانتامونیکا یه عکس از God of War 2018 می‌زد با کله‌ی کریتوس و لوگوی بازی و... زیرش هم می‌نوشت «دو هفته دیگه توی E3 می‌بینیمتون!»
در مورد خود بازی، از یه طرف Rocksteady با تریلوژی Arkham نشون داد به شدت استودیوی خفنیه، ولی از طرف دیگه من زیاد خوشم نمیاد از Suicide Squad. فکر کنم قبلاً هم گفتم، حتی فیلمش رو هم ندیدم! :| حالا بازیش معلوم نیست چطوری میشه، ولی با توجه به اینکه اینا یه گروه هستن با اعضای مختلف، احتمال تمرکز روی چندنفره بودنش بالا میره و توی دوران فعلی هم همچین چیزی بوی پرداخت درون برنامه‌ای و این جور چرندیات رو میده. خود Rocksteady شاید اهل این کارا نباشه ولی به هر حال وقتی رئیس بهشون دستور بده، چاره‌ای ندارن و مجبورن اطاعت کنن. ولی باز امیدواریم این‌طوری نشه.
در مورد Superman هم فکر کنم یه شایعه‌ای بود که کلاً داستان بازی این مدلیه که اعضای SS میرن سراغ شخصیت‌های معروف DC و مثلاً Superman هم یه غلطی کرده و اینا باید برن ادبش کنن! :D البته در حالت عادی که زورشون نمی‌رسه، ولی خب حتماً یه کارهایی توی بازی می‌کنن که قابل توجیه باشه.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
میگما دور و بر چشمای سوپرمن یجورییه..‌.
احساس میکنم Corrupt شده هست...

شاید همون

Totalitarian Superman باشه...

ب هرحال هایپ میشویم تا عکسش ثابت شه...

:D

• Like
Reactions: mobile1199

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
همین که بالاخره رسمی چیزی گفتن خدا را صد هزار مرتبه شکر میگوییم:D

ولی برعوس اونجرز، برای این هایپ نیستم:|
سازنده پشتش درست حسابیه و حتما چیز خفنی میسازه، ولی کاراکترهاش.... نه... :| (اونجرز دقیقا برعکس اینجا:-" )
99% هم GAAS و CO OP هست:-"

اون یکی بتمنم با یه عکس معرفی کنند و بگن حضور داره ما رو راحت کنند :D

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
اقا من متوجه نشدم یعنی این همون بازی ایه که این همه سال منتظرش بودیم؟ یا یه بتمن هم قراره بیاد و این فقط وسیله خالی کردن جیب مردمه؟

• Smile
Reactions: IMANOKA

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
اقا من متوجه نشدم یعنی این همون بازی ایه که این همه سال منتظرش بودیم؟ یا یه بتمن هم قراره بیاد و این فقط وسیله خالی کردن جیب مردمه؟

دو بازی در راه مرتضی جان:D

یکی همین Suicide Squad توسط راک استدی و یکی هم Batman Gotham Knights که توسط شعبه مونترال وارنر در دست ساخته:D

ظاهرا بازی دومیه هم تو رویداد dc fandom بطور رسمی معرفی میشه!

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
همونی شد که دوست نداشتم بشه. شواهد که جالب نیست، بیس سوساید اسکواد کواپ محور میخوره باشه، از طرف دیگه برای یه بازی کواپ چی بهتر از GAAS!

ای کاش حداقل برعکس میشد تیم حرفه ای تر که راکستدی باشه رو ایده داستان محور تک تفره تمرکز میکرد، وارنر مونترال میرفت سراغ ایده کواپ. البته راکستدی به نظرم از پس پروژه برمیاد ولی مسئله اینه که این چیزی که تو ذهن منه هر چقدر هم موفق بشه باب میل نیست. امیدوارم اشتباه کنم.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,814
نام
نریمان
والا من بر عکس بقیه وحشتناک هایپم. :D

ایده بازی کردن با ویلن ها و رفتن سراغ هیرو ها تو یه بازی سوپرهیرویی خیلی جالب میزنه، راکستدی هم که کارش درسته و بازی بی کیفیت نمیسازه. :D

فکر کنم دلیل اصلی بدبینی به بازی، فیلم مضخرفی هست که سال 2016 از SS اومد و کلا ذهنیت بدی از اینا برای ملت به وجود آورد.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
والا من بر عکس بقیه وحشتناک هایپم. :D

ایده بازی کردن با ویلن ها و رفتن سراغ هیرو ها تو یه بازی سوپرهیرویی خیلی جالب میزنه، راکستدی هم که کارش درسته و بازی بی کیفیت نمیسازه. :D

فکر کنم دلیل اصلی بدبینی به بازی، فیلم مضخرفی هست که سال 2016 از SS اومد و کلا ذهنیت بدی از اینا برای ملت به وجود آورد.
البته نگرانی اصلی WB هستش چون اینجوری که پیداست بدجوری تو کار استدیوهاش داشته دخالت میکرده خلاصه دشمن درجه یک بازی جلو چشامونه :D

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
یعنی الان این بازی بخش داستانی تک نفره نداره؟ یا اگه داره کامل نیست؟ . یکی لطفا شفاف سازی کنه

• Smile
Reactions: IMANOKA

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199

View attachment 159251
مثل اینکه از ۲۰۱۷ شروع شده ساختش​

خب مثل این که حدس هایی که یک ماه و نیم پیش زدم جفت ـشون درست از آب دراومد :D اولیش این که دو تا گیم قراره توی یونیورس مشترک باشن، و ثانیا Suicide Squad گیمی بوده که از WBM گرفته شده و به راک استدی واگذار شده:

کاش همون موقع این رو ردیت هم پست میکردم :)) ادیت هم نکردم پست رو از همون زمان میتونید برید ببینید :D لینک ـش تو تاپیک همسایه:
شایعه - نام عنوان بعدی استودیو WB Montreal فاش شد .

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
View attachment 159257

بعد از اینکه بتمن، آماندا والر را تهدید میکند تا پروژه کدمس را کنسل کند، والر جوخه انتحار را به نبرد با اعضای لیگ عدالت میفرستد.

اعضای قابل بازی گروه عبارتند از : ددشات، هارلی کوئن، ال دیابلو، کاپیتان بومرنگ، کینگ شارک، چیتا و اینچنترس.

اتفاقات این بازی در دنیای بازی Batman Gotham Knights ( بازی بتمن WB Montreal ) رخ میدهند.

صفحه مربوط به این لیک داخل 4Chan :

/v/ - DC Fandome Game Reveals (DC, MK & HP) - Video Games - 4chan

که مربوط میشه به 3 روز پیش ولی به قدری سریع آرشیو کردن که پخش نشه. طبق همین لیک، سرجمع سه ماه تا لانچ Gotham Knights برای کنسول های نسل فعلی (و همین طور نسل بعد) فاصله داریم. :x کلا WBM بنده خدا کارش شده بستن پرونده هر نسل. با این روند، گیم بعدیشون هم انتهای نسل بعد میاد به حول قوه الهی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر