آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
از هر طریقی تست کردم خاموش میشه . این خاموشی یکباره و اللخصوص تو بازی که هارد و... تو فشارن خیلی توپاچه و ب ضرر تموم میشه کلا بیخیال شدم:D

dimitri

کاربر سایت
Oct 26, 2009
48
نام
وحید
دوستان من دوتا کار انجام دادم بدون مشکل جیلبریک شد
اول اینکه dns هارو به اینا تغییر بدید
1.1.1.1
1.0.0.1
به همین ترتیب حتما
دوم اینکه داخل تنظیمات مرورگر وقتی میخواین کش رو حذف کنید ، تیک گزینه اول یعنیallow cookies رو هم بردارید این دو کار رو انجام بدید اگه اوکی بود اینجا اعلام کنید که داخل پست اول بزارن دوستان

• Like
Reactions: SiminSecret

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
از هر طریقی تست کردم خاموش میشه . این خاموشی یکباره و اللخصوص تو بازی که هارد و... تو فشارن خیلی توپاچه و ب ضرر تموم میشه کلا بیخیال شدم:D

کرنل پنیک یه چیز عادیه و ممکنه بارها پشت سر هم اتفاق بیوفته، خودم دیشب 4 بار یا 5 بار این اتفاق برام افتاد جوری که بار آخر وقتی کنسول روشن شد صفحات مرورگر و 100 درصد شدن چک دیسک باهم قاطی شده بود و یه حالت ترسناکی درست کرده بود :)

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
دادا عادیه که هارد حین کارکردن رسما با نابودی برق و خاموشی یکهویی بدون دستور شات دان فلج میشه یکی دوبار شاید عادی باشه ولی چندبار در طول روز دیگه پاور هم داغون میکنه کلا نتیجه گرفتم هم خطر سخت افزاری داره هم آنلاین محتوا پلاس و... رو از دست میدم کلا بوسیدم گذاشتم کنار جلبریک رو:D

کلا ب همه توصیه میکنم تا مشکل خاموشی و... 100درصد حل نشده ممکنه خطر سخت افزاری داشته باشه براتون . تا الان که صبر کردید یکمم صبر و دعا کنید شاید خاموشی هم حل بشه:D

• Like
Reactions: XMohsen

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود دوست عزیز

اول ممنون بابت زحماتت و تاپیک ـی که زدی، واقعا نیازش حس میشد که یه تاپیک مختص این فریمور باشه.
مطلب بعد هم این که من یه مورد هنوز برام سواله! آیا تمام ریلیز های 5.05 دوپلکس و fugazi و ... کی طی این یکی دو سال اومده بودن، روی 6.72 بدون مشکل قابل پلی دادنه؟
چون یادمه یه توییتی گذاشته بودن که fpkg های 5.05 روی 6.72 مطلب داره! اگر اوکی هست که به سلامتی کوچ کنیم این فریمور :D

فقط این kernel panic چه قدر خطرناکه برای کنسول؟ نزنه بیچاره کنه ما رو تو این بی پولی :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
درود دوست عزیز

اول ممنون بابت زحماتت و تاپیک ـی که زدی، واقعا نیازش حس میشد که یه تاپیک مختص این فریمور باشه.
مطلب بعد هم این که من یه مورد هنوز برام سواله! آیا تمام ریلیز های 5.05 دوپلکس و fugazi و ... کی طی این یکی دو سال اومده بودن، روی 6.72 بدون مشکل قابل پلی دادنه؟
چون یادمه یه توییتی گذاشته بودن که fpkg های 5.05 روی 6.72 مطلب داره! اگر اوکی هست که به سلامتی کوچ کنیم این فریمور :D

فقط این kernel panic چه قدر خطرناکه برای کنسول؟ نزنه بیچاره کنه ما رو تو این بی پولی :D

سلام دوست من، متشکرم از شما.

ببینید، حتی اگر ریلیزی از 5.05 به بعد روی نسخه 6.72 جواب نده، شما با آپدیت کردنش به آخرین فایل موجود می تونید اون رو بازی کنید. فرض کنیم که GOW روی 5.05 اجرا می شده و روی 6.72 اجرا نمیشه، شما پچ 1.33 رو که نصب کنید اتومات این اتفاق میوفته چون مسئله ساخت FPKG از روی دیسک واقعی انجام شده و چیز دیگه ای این وسط دخیل نبوده.

dimitri

کاربر سایت
Oct 26, 2009
48
نام
وحید
سلام دوستان
اقا من این نسخه انچارتد که برای هک 5.05 هست رو دانلود کردم
دانلود بازی Uncharted: The Lost Legacy برای PS4 – دی ال فاکس|مرجع بازی رایانه ای
بعد از طریق PS4_Remote_PKG_Installer اقدام به نصب کردم ولی در اخر نصب ارور cannot install میده 2 3 بار هم تست کردم مشکل حل نشد
کسی میدونه مشکل چیه ؟؟

1 بازی کم حجم دیگه با فلش نصب کردم نصب شد و اجرا شد مشکلی نداشت ولی این بازی نصب نمیشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام دوستان
اقا من این نسخه انچارتد که برای هک 5.05 هست رو دانلود کردم
دانلود بازی Uncharted: The Lost Legacy برای PS4 – دی ال فاکس|مرجع بازی رایانه ای
بعد از طریق PS4_Remote_PKG_Installer اقدام به نصب کردم ولی در اخر نصب ارور cannot install میده 2 3 بار هم تست کردم مشکل حل نشد
کسی میدونه مشکل چیه ؟؟

1 بازی کم حجم دیگه با فلش نصب کردم نصب شد و اجرا شد مشکلی نداشت ولی این بازی نصب نمیشه

سلام.
احتمالا فایل ـتون ناقص دانلود شده و طی دانلود دمیج خورده. مجدد دانلود کنید از جای دیگه.

hala madrid

کاربر سایت
May 30, 2018
75
سلام دوست من، متشکرم از شما.

ببینید، حتی اگر ریلیزی از 5.05 به بعد روی نسخه 6.72 جواب نده، شما با آپدیت کردنش به آخرین فایل موجود می تونید اون رو بازی کنید. فرض کنیم که GOW روی 5.05 اجرا می شده و روی 6.72 اجرا نمیشه، شما پچ 1.33 رو که نصب کنید اتومات این اتفاق میوفته چون مسئله ساخت FPKG از روی دیسک واقعی انجام شده و چیز دیگه ای این وسط دخیل نبوده.
سلام. امکانش هست اموزش دقیق انتقال بازی به کنسول و بدون هارد اکسترنال و از طریق کامپیوتر رو قرار بدید

• Like
Reactions: Mam.Q

dimitri

کاربر سایت
Oct 26, 2009
48
نام
وحید
سلام.
احتمالا فایل ـتون ناقص دانلود شده و طی دانلود دمیج خورده. مجدد دانلود کنید از جای دیگه.

نه مشکل از فایل نبود کلا تو این هک از پکیج ریموت نمیشه استفاده کرد تا جای که من 6 تا بازی تست کردم هیچ کدوم نشد
بعضیا همون اول گیر میکنن بعضیا هم اخر نصب ارور نصب نشدن میدن خلاصه من نتوستم از روش پکیج ریموت چیزی نصب کنم بعد از کلی سرچ یه روش دیگه پیدا کردم

• Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
به نظرم این leeful رو بزنیم بره دیگه. قبل ـش ترجیحا کنسول رو initialize کنید با فریمور 6.72 از ریکاوری، که هر چی از هاست های قبلی تو کش موندن بره.

یه سوال فقط، راهکاری هست الان که زمان اتصال به اینترنت به سرورهای سونی برای آپدیت وصل نشه؟ یادمه برای 5.05 میشد هاست رو آفلاین ست کرد روی گوشی یا با dns روی کنسول یه کارایی کرد.

dimitri

کاربر سایت
Oct 26, 2009
48
نام
وحید
دوستانی که نمیتونن بازی هارو به روش ریموت نصب کنن از این روش استفاده کنن

اول پکیج زیر که اسمش استور هست رو بگیرین و روی کنسول نصب کنین
https://gbatemp.net/attachments/store-zip.218669/

بعد از اون برنامه زیر رو دانلود کنید و تو ویندوز بازش کنید
https://gbatemp.net/attachments/tool-zip.218670/

داخل کنسول بعد از نصب استور داخلش بشید و بزارید داخل صفحه استور بمونه و هنگام نصب هم ازش خارج نشید

بعد داخل ویندوز برنامه بالا رو باز کنید ای پی کنسول رو وارد کنید (مثل همون پکیج ریموت ) فایل fpkg بازی رو بهش بدید و دکمه install package رو بزنید
اگه همه چی درست باشه نوار بالای دکمه شروع به پر شدن میکنه
اگه با کابل لن کنسول رو متصل کنید سرعت انتقال بیشتر میشه و چند مگ اخر انتقال خیلی طول میکشه پس شاید یه بازی 40 گیگی با کابل لن 30 تا 40 دقیقه انتقالش طول بکشه

وقتی بازی داره منتقل میشه هرگز از برنامه استور داخل کنسول خارج نشین حتی مینیمایزش هم نکنید
وقتی کار تموم شده برنامه بهتون اعلام میکنه بعد میتونید داخل کسنول مراحل نصب رو مثل نصب یه بازی عادی مشاهده کنید اونم 15 تا 20 دقیقه طول میکشه

البته بعضیا اعلام کردن با پکیج ریموت هم تونستن انتقال بدن شاید هاستی که استفاده میکنید بی تاثیر نباشه من 3 تا هاست رو تست کردم رو هیچ کدوم موفق نشدم
ولی اگه مثل من تو انتقال مشکل داشتید روش بالا 100% کار میکنه

Attachments

• Untitled.png
    Untitled.png
    24.3 KB · مشاهده: 29

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر