آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

sheytoonak1366

کاربر سایت
Jan 6, 2018
3
سلام دوستان ، یه سوال تخصصی
من میخوام بازی Mafia Trilogy رو با اکانت خودم با گیفت کارت بخرم ، بعدش بازی رو با دوستم share کنم
منتها یه جا خوندم که اون اکانتی که بازی باهاش خریداری میشه باید برای بازی کردن آنلاین بشه تا بتونه بازی کنه ولی نفر دوم راحت میتونه آفلاینم بازی کنه !
اینطوری اگه من با اکانت خودم بازی رو بخرم و واسه دوستم share کنم دیگه هیچوقت نمیتونم بازی هکی بریزم !
چون واسه اجرای مافیا باید آنلاین بشم و این باعث میشه بازی هکی ها قفل بشن !
راهی نداره این اتفاق نیفته و هر دو نفر بتونیم آفلاین و بدون نیاز به اینترنت بازی کنیم ؟
نمیشه اون اکانت رو روی کنسولش active primary بزنه و بعد از لاگ اوت کنه ، دوباره من روی کنسول خودم primary کنم !؟
ینی هیچ راهی نداره هردوتامون آفلاین بازی کنیم !؟
اینجوری یکیمون باید قید بازی هکی رو برای همیشه بزنه !

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان ، یه سوال تخصصی
من میخوام بازی Mafia Trilogy رو با اکانت خودم با گیفت کارت بخرم ، بعدش بازی رو با دوستم share کنم
منتها یه جا خوندم که اون اکانتی که بازی باهاش خریداری میشه باید برای بازی کردن آنلاین بشه تا بتونه بازی کنه ولی نفر دوم راحت میتونه آفلاینم بازی کنه !
اینطوری اگه من با اکانت خودم بازی رو بخرم و واسه دوستم share کنم دیگه هیچوقت نمیتونم بازی هکی بریزم !
چون واسه اجرای مافیا باید آنلاین بشم و این باعث میشه بازی هکی ها قفل بشن !
راهی نداره این اتفاق نیفته و هر دو نفر بتونیم آفلاین و بدون نیاز به اینترنت بازی کنیم ؟
نمیشه اون اکانت رو روی کنسولش active primary بزنه و بعد از لاگ اوت کنه ، دوباره من روی کنسول خودم primary کنم !؟
ینی هیچ راهی نداره هردوتامون آفلاین بازی کنیم !؟
اینجوری یکیمون باید قید بازی هکی رو برای همیشه بزنه !
روش بی دردسر که هر دو نفر بتونن کامل از بازی استفاده کنن همونیه که شنیدید بجز اون چندتا راه دارید
1. همون روشی که شنیدید رو برید و اگه هکی میگیرید تا زمانی که بازیاشو تموم نکردید و آفلاین هستید بیخیال مافیا بشید
2. شما ظرفیت 1 رو بردارید که فقط آفلاین هست ولی مشکلش اینه که فقط یبار میتونید ازین ظرفیت تو بازه 6 ماهه استفاده کنید و اگه آنلاین بشید قفل میشه
3. دوستتون ظرفیت 1 رو برداره که باید فقط آفلاین باشه شما هم میتونید از ظرفیت 2 آنلاین و آفلاین راحت استفاده کنید ولی فکر نکنم دوستتون قبول کنه نصف هزینه رو بده ظرفیت 1 گیرش بیاد که قیمتش از هکی هم ارزونتره
4. شما ظرفیت 2 دستتون باشه و دوستتون ظرفیت 3 رو بگیره ولی مشکلی که این وسط هست اینه که شما نباید وارد اکانتی که بازی روش خریداری شده بشید وگرنه دوستتون همزمان آنلاینشه شما میوفتید بیرون مگر اینکه رو یه اکانت دیگه بازی کنید دوستتون هم آنلاین ازون اکانت استفاده کنه
روش آخر کارتون رو راه میندازه ولی باید ببینید دوستتونم قبول میکنه یا نه چون اصل شیر کردن اینه که دارنده اکانت ظرفیت 3 رو برداره رو اکانت خودش بازی کنه اونی که شریک شده هم ظرفیت 2 رو بگیره که بتونه اکانتو رو کنسولش اکتیو کنه و رو اکانت خودش بازی کنه

• Like
Reactions: sheytoonak1366

sheytoonak1366

کاربر سایت
Jan 6, 2018
3
روش بی دردسر که هر دو نفر بتونن کامل از بازی استفاده کنن همونیه که شنیدید بجز اون چندتا راه دارید
1. همون روشی که شنیدید رو برید و اگه هکی میگیرید تا زمانی که بازیاشو تموم نکردید و آفلاین هستید بیخیال مافیا بشید
2. شما ظرفیت 1 رو بردارید که فقط آفلاین هست ولی مشکلش اینه که فقط یبار میتونید ازین ظرفیت تو بازه 6 ماهه استفاده کنید و اگه آنلاین بشید قفل میشه
3. دوستتون ظرفیت 1 رو برداره که باید فقط آفلاین باشه شما هم میتونید از ظرفیت 2 آنلاین و آفلاین راحت استفاده کنید ولی فکر نکنم دوستتون قبول کنه نصف هزینه رو بده ظرفیت 1 گیرش بیاد که قیمتش از هکی هم ارزونتره
4. شما ظرفیت 2 دستتون باشه و دوستتون ظرفیت 3 رو بگیره ولی مشکلی که این وسط هست اینه که شما نباید وارد اکانتی که بازی روش خریداری شده بشید وگرنه دوستتون همزمان آنلاینشه شما میوفتید بیرون مگر اینکه رو یه اکانت دیگه بازی کنید دوستتون هم آنلاین ازون اکانت استفاده کنه
روش آخر کارتون رو راه میندازه ولی باید ببینید دوستتونم قبول میکنه یا نه چون اصل شیر کردن اینه که دارنده اکانت ظرفیت 3 رو برداره رو اکانت خودش بازی کنه اونی که شریک شده هم ظرفیت 2 رو بگیره که بتونه اکانتو رو کنسولش اکتیو کنه و رو اکانت خودش بازی کنه
بابت جواب دقیق و کاملت ممنونم
من بازی red dead رو هکی ریخته بودم، الان 7، 8 ماهه هرموقع آنلاین میشم بازی قفل میشه، بعد دوباره با همون اکانتی که بازی رو ریختم لاگین میکنم و active میزنم قفل برداشته میشه، چون طرف پسوردشو تغییر نداده، الان چندین باره دارم این کارو میکنم.
خب با این تفاسیر اگه با اکانت خودم بازی رو بخرم و بعدش یوزر پسوردمو بدم دوستم اونم اکتیو بزنه و بعدش آفلاین شه ، سپس من دوباره active کنم اکنتو، اینطوری اون میشه مثل بازی هکی، منم ظرفیت 2 ، درسته ؟
در این صورت هر زمانی هم به نت وصل شه و ببینه بازیش قفل شده دوباره میتونه اکانت منو لاگین کنه و بعدش آفلاین شه، اینطوری منم بازم active میزنم به عنوان صاحب اکانت تا وقتی که طرف دوباره به نت وصل شه و بازیش قفل شه.
و این کارو تا ابد تکرار کنیم، میشه همچین کاری کرد ؟؟؟

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
502
بابت جواب دقیق و کاملت ممنونم
من بازی red dead رو هکی ریخته بودم، الان 7، 8 ماهه هرموقع آنلاین میشم بازی قفل میشه، بعد دوباره با همون اکانتی که بازی رو ریختم لاگین میکنم و active میزنم قفل برداشته میشه، چون طرف پسوردشو تغییر نداده، الان چندین باره دارم این کارو میکنم.
خب با این تفاسیر اگه با اکانت خودم بازی رو بخرم و بعدش یوزر پسوردمو بدم دوستم اونم اکتیو بزنه و بعدش آفلاین شه ، سپس من دوباره active کنم اکنتو، اینطوری اون میشه مثل بازی هکی، منم ظرفیت 2 ، درسته ؟
در این صورت هر زمانی هم به نت وصل شه و ببینه بازیش قفل شده دوباره میتونه اکانت منو لاگین کنه و بعدش آفلاین شه، اینطوری منم بازم active میزنم به عنوان صاحب اکانت تا وقتی که طرف دوباره به نت وصل شه و بازیش قفل شه.
و این کارو تا ابد تکرار کنیم، میشه همچین کاری کرد ؟؟؟
بله

• Like
Reactions: sheytoonak1366

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
سلام بنده یک کنسول ps4 دارم و میخوام اکانت قانونی بسازم و گیفت کارت 100 دلاری بگیرم تا بازی دانلود کنم اما با 100 دلار حداکثر 6 بازی خوب میشه خرید و قیمت گیفت کارت میشه دو میلیون تومن که خیلی زیاد میشه میخواستم بدونم میتونم این اکانتمو با بازی هاش ب صورت ظرفیت 1 برای چندین نفر فعال کنم تا حداقل نصف پول بازی‌ام در بیار اگه میشه چجوریه؟ چیکار کنم تا اونا ازم ندزدن کامل توضیح بدید ممنون میشم اگه تصویری بگید بهتره گیمر Ps1 و xbox 360 و pc و android بودم و در خصوص ps4 چیزی نمیدونم بازم ممنون

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
136
نام
عباس
سلام دوستان
یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید
من برای اولین بار میخواستم اکانت ظرفیتی بگیرم.بیشتر بازیهای قبلی که رو کنسول دارم رو به صورت دیجیتالی خودم از استور پلی استیشن گرفتم و الان میخواستم اکانت ظرفیت 1 بازی Last of us 2 رو بگیرم
خواستم ببینم اگه تو طول مدت بازی آفلاین باشم و بعد از تموم کردن بازی و پاک کردنش از دستگاه دوباره آنلاین بشم که مشکلی برای اکانت و دستگاهم پیش نمیاد که؟؟

• Like
Reactions: Bijanlll

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان
یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید
من برای اولین بار میخواستم اکانت ظرفیتی بگیرم.بیشتر بازیهای قبلی که رو کنسول دارم رو به صورت دیجیتالی خودم از استور پلی استیشن گرفتم و الان میخواستم اکانت ظرفیت 1 بازی Last of us 2 رو بگیرم
خواستم ببینم اگه تو طول مدت بازی آفلاین باشم و بعد از تموم کردن بازی و پاک کردنش از دستگاه دوباره آنلاین بشم که مشکلی برای اکانت و دستگاهم پیش نمیاد که؟؟
مشکلی پیش نمیاد پاک هم نکنید مشکلی پیش نمیاد فقط وقتی انلاین بشید قفل میشه

• Like
Reactions: boss-abbas

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
136
نام
عباس
مشکلی پیش نمیاد پاک هم نکنید مشکلی پیش نمیاد فقط وقتی انلاین بشید قفل میشه
ممنون که جواب دادی دوست عزیز
فقط اینکه من الان اکانت رو گرفتم و دیتای بازی رو انتقال دادم به دستگاه
فردا صبح زمان اجرای بازی هستش.برای اجرای اولین بار باید به اینترنت وصل باشم دیگه درسته؟
و اینکه اگه همون بار اول وصل باشم و به محض اینکه بازی اجرا شد آفلاین بشم که مشکلی پیش نمیاد؟

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
سلام

من خودم لست 2 رو خریدم . ظرفیت 2و 3 میخوام من و دوستم باشیم

ظرفیت 1 هاش رو هم دادم به 2 نفر دیگه که بازیش کنن . چطوری باید ظرفیت 1 رو براشون فعال کنم که اونا هم بتونن بازی کنن و ما هم بتونیم ؟
مرسی

• Like
Reactions: Bijanlll

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام

من خودم لست 2 رو خریدم . ظرفیت 2و 3 میخوام من و دوستم باشیم

ظرفیت 1 هاش رو هم دادم به 2 نفر دیگه که بازیش کنن . چطوری باید ظرفیت 1 رو براشون فعال کنم که اونا هم بتونن بازی کنن و ما هم بتونیم ؟
مرسی

اول ظرفیت 1 رو روی یک دستگاه نصب میکنی، بعد از اومدن بازی (حتما باید بعد از ساعت 9 فردا باشه) بری restore License بزنی ، بعد اینترنت دستگاهو قطع میکنی میری میزنی روی دستگاه دوم ، change to This PS4 رو میزنی تا روی این دستگاه هم اکتیو شه و مثل دستگاه قبلی کار میکنی

بعد میری از سایت دی اکتیو میکنی اکانت رو ظرفیت دو 3 هم که آسونه استفاده میکنین همتون

• Like
Reactions: trainer

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با درود
من و پسر عموم با هم بازی میخریم و شیر میکنیم
مشکل:
من پارسال برج 10 یکبار دی اکتیئوآل زدم بعد فهمیدم پسر عموم نمیتونه تا شش ماه اکانت منو اکتیو کنه
حالا از اون زمان شش ماه گذشته باز هم نمیتونه اکتیو کنه و این ارور میده
لطفا راهنمایی کنید
با تکر 150542 d0af5aeb-bd08-4bc3-9e6f-606fd12eaf37.jpg

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
با درود
من و پسر عموم با هم بازی میخریم و شیر میکنیم
مشکل:
من پارسال برج 10 یکبار دی اکتیئوآل زدم بعد فهمیدم پسر عموم نمیتونه تا شش ماه اکانت منو اکتیو کنه
حالا از اون زمان شش ماه گذشته باز هم نمیتونه اکتیو کنه و این ارور میده
لطفا راهنمایی کنید
با تکرView attachment 150542View attachment 150542
نیازی به دی اکتیو آل از سایت نبود باید از رو کنسول دی اکتیو میکردید همون موقع هم میتونستید انجام بدید 6 ماه صبر نکنید
الان اکانت احتمالا رو کنسول شما اکتیوه از ستینگ اکانت منیجمنت میتونید دی اکتیو کنید رو اون کنسول اکتیو کنید

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
136
نام
عباس
دوستان سلام
من بازی لست 2 رو طرفیت یک گرفته بودم و بازی کردم الان یه بازی دیگه دوباره ظرفیت یک گرفتم و قراره که امروز دیتاشو بریزم تو دستگاه و اجرا کنم. من الان آنلاین شدم ولی بازی لست 2 قفل نشد! خواستم ببینم اگه با اکانت اون بازی جدیده کانکت بشم و اکتیو کنم دیگه لست 2 قفل میشه؟؟
واینکه اگه قفل بشه میشه به صورت افلاین هر وقت که خواستم اکانتی که توش لست 2 هست رو اکتیو کنم و بازی رو اجرا کنم و همینطوری هر وقت خواستم بازی جدیده رو اجرا کنم اکانت اون رو اکتیو کنم. به صورت آفلاین
ممنون میشم پاسخ بدید

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان سلام
من بازی لست 2 رو طرفیت یک گرفته بودم و بازی کردم الان یه بازی دیگه دوباره ظرفیت یک گرفتم و قراره که امروز دیتاشو بریزم تو دستگاه و اجرا کنم. من الان آنلاین شدم ولی بازی لست 2 قفل نشد! خواستم ببینم اگه با اکانت اون بازی جدیده کانکت بشم و اکتیو کنم دیگه لست 2 قفل میشه؟؟
واینکه اگه قفل بشه میشه به صورت افلاین هر وقت که خواستم اکانتی که توش لست 2 هست رو اکتیو کنم و بازی رو اجرا کنم و همینطوری هر وقت خواستم بازی جدیده رو اجرا کنم اکانت اون رو اکتیو کنم. به صورت آفلاین
ممنون میشم پاسخ بدید
ظرفیت 1 گرفته بودید یا هکی ظرفیت 1 اصولا باید قفلشه اگر نشده احتمالا فروشنده هنوز ظرفی 2 رو نفروخته و دی اکتیوش نکرده اگه انلاین شدید قفل نشده به اکانت جدید وصل بشید کاری به لست 2 نداره
اگه قفل بشه هیچ کاری جز خرید دوباره همون ریجن نمیتونید بکنید

• Like
Reactions: boss-abbas

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
136
نام
عباس
ظرفیت 1 گرفته بودید یا هکی ظرفیت 1 اصولا باید قفلشه اگر نشده احتمالا فروشنده هنوز ظرفی 2 رو نفروخته و دی اکتیوش نکرده اگه انلاین شدید قفل نشده به اکانت جدید وصل بشید کاری به لست 2 نداره
اگه قفل بشه هیچ کاری جز خرید دوباره همون ریجن نمیتونید بکنید
ظرفیت یک قانونی گرفته بودم.من فقط امروز یه لحظه میخوام آنلاین بشم و گاست آو سوشیمارو بریزم بعد اون دیگه آنلاین شدن برام مهم نیست.فقط میخواستم ببینم راهی هست لست 2 رو از دست ندم؟
یعنی الان اون اکانتی که توش گاست هست رو اکتیو کنم و کلا آفلاین بشم لست 2 هم رو پروفایل خودم اجرا میشه؟؟
ممنون از پاسخت دوست عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر