PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
سونی به یاد ندارم جز بازی های ناتی داگ و سانتامونیکا استدیو دیگه ای رو 1 هفته قبل اجازه انتشار نقد هاش رو بده یک جورایی چون کیفیت بازی های اون دوتا استدیو تضمین شده هس ولی امیدوارم ساکرپانچ هم با گوست بترکونه اخر نسل رو
هورایزون‌هم ۵ ۴ روز بود فک کنم

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
اقا همه چی بازی خیلی خوب به نظر میرسه، هیچ جوره خراب نمیکنه عجیبه که انقدر امبارگو نقد ها رو دیر اجازه دادن برداشته شه

3 روز قبل به نسبت اکثر بازیها اصلا دیر نیست !

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
به طور بسیار وحشیانه نتونستم تحمل کنم و تا فروش تلو صبر کنم(گفتم گور باباش و قرار شد نگهش دارم، آدم بازی موردعلاقشو نگه نداره چیو نگه داره؟) و گوست او سوشیما رو ظرفیت ۱ خریداری کردم که روز عرضه برم سراغش :x

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
سونی به یاد ندارم جز بازی های ناتی داگ و سانتامونیکا استدیو دیگه ای رو 1 هفته قبل اجازه انتشار نقد هاش رو بده یک جورایی چون کیفیت بازی های اون دوتا استدیو تضمین شده هس ولی امیدوارم ساکرپانچ هم با گوست بترکونه اخر نسل رو
امبارگو هورایزن و اسپایدرمن هم فکر کنم 6 روز قبل ریلیز بود , هورایزن رو مطمئنم ولی خب خیلی بازی ها مثل بلادبورن نشون دادن که امبارگو دیر باشه هم میتونه بترکونه . خیلی ربطی نداره همین 3 روز هم برا خیلی از بازی ها نیست
پ ن : soundtrack بازی عجب شاهکاریه :x

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,533
من که فعلا منتظر میمونم ببینم نمرات و نقد هاش چطور میشه جدا از اینکه فعلا هیچ جوری دست و دلم به بازی کردن نمیره ،، چند تا آزمون هم دارم باید حسابی تمرین کنم
الان مازیار بهانت آزمونه، نمراته، دلته.. :D یه بار ندیدم تکلیفت با خودت مشخص باشه! با عمو جیمی هم که جدیدا رفیق گرمابه و گلستون شدی :D

منم دارم GTA SA بازی می کنم! یهویی رفتم دوران PS2 گفتم یه حالو احوالی از CJ بکنم تا GoT بیاد. دلمم گفت خوشم میاد کلا کانالو خوب بلدی عوض کنی :D

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
الان مازیار بهانت آزمونه، نمراته، دلته.. :D یه بار ندیدم تکلیفت با خودت مشخص باشه! با عمو جیمی هم که جدیدا رفیق گرمابه و گلستون شدی :D

منم دارم GTA SA بازی می کنم! یهویی رفتم دوران PS2 گفتم یه حالو احوالی از CJ بکنم تا GoT بیاد. دلمم گفت خوشم میاد کلا کانالو خوب بلدی عوض کنی :D

ورژن 2077 سن اندریاسه؟ :-?:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار

من کی فن گوست بودم ... همیشه با همین نگاه محتاطانه بهش نگاه کردم ...فعلا تنها چیز بازی که تضمینیه گرافیکه که قبلاً هم ساکر پانچ خودش رو ثابت کرده .. ولی خوب واقعا تو مود نیستم ،،، یعنی فقط بازی سنتر هم میام که فقط راجع به تلو بگم و بخونم ... فیلم میبینم یهو ذهنم می‌ره تو سیاتل ... ازمونمم که آینده ام بهش بنده ،ده ها آیتم هست که مشخص نیست کدومش تو آزمون میاد باید همشون رو تمرین کنم

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اقا همه چی بازی خیلی خوب به نظر میرسه، هیچ جوره خراب نمیکنه عجیبه که انقدر امبارگو نقد ها رو دیر اجازه دادن برداشته شه

امبارگوی سه روز قبل عرضه چیز عجیبی نیست، کلی بازی خفن با همین فاصله امبارگو داشتیم
امبارگوی یه هفته قبل عرضه چیز عجیبیه در حقیقت :D

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
آقا من اصلا به هیچی کار ندارم !!! فقط صدا گذاری هااااا .....اووووف نمی دونم کیا انیمه میبینن ولی پیشنهاد میکنم به هیچ وجه از حالت ژاپنی به انگلیسی تغییر ندید بازی!!!
باره اولم سامورایی فرم رنگی میریم جلو همه چی هم ژاپنی!!!!
باره دومم باز سامورایی فرم ایندفعه سیاه و سفید و البته ژاپنی!!!:D
شبح هم که هیچی کلا بازی رو از (Ghost) به Samurai of Tsushima تغییر میدیم!!!

پ.ن: چه قدر از بچگی آرزو داشتم یه بارم که شده بتونم تو همچین گیمی بازی کنم !!!! واقعا هنوزم که هنوزه باورم نمیشه ، (اخرین امیدام به اساسین بود گفتم حتما یه نسخه ژاپن فئودال هم میرن ) که یهو این معرفی شد !!! یادم نمیره روزی که معرفی شد هنگ بودم قشنگ.

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
عجب هایپ بازی زده بالا . من که گوست و ریمیک مافیا رو گذاشتم برای خداحافظی از این نسل . عجب خداحافظی باشکوهی میشه .
همون اول کارم کوروساوا مد روشن و تا آخرم پیرو راه و روش یه سامورایی میمانم . گور بابای هرچی نینجا

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
3 ویدئوی off-screen از گیم‌پلی بازی لیک شده.

Ghost of Tsushima leaked gameplay footage (off-screen)

حقیقتا برای من ناامیدکننده بود. امیدوارم درصد زیادیش به خاطر بد بازی کردن این بنده خدایی که داشت بازی می‌کرد باشه، اما به صورت کلی انتظار کیفیت بیشتری از بازی داشتم.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین

متاش 85 بشه شاهکار کرده
:D

153664
153666

153663

الان نظرش خوب بوده یا نه ؟؟
در کل راضیه و مخصوصا از گرافیک و زیبایش خیلی راضیه و از این نظر جزو 3بازی برتر نسلشه

میگه دو ساعت بازی کرده و بازی خیلی سرگرم کنندست اما مبارزاتش خیلی ساده بوده و سه درجه سختی داره بازی . گرافیکش فوق العادست و جزو تاپ های نسله . HDR زیباست و موزیکش حیرت آوره.

متاش بین 80 تا 90 پیش بینی میکنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر