اطلاعاتی از عنوان فارکرای 6 لو رفت

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,914
نام
محمد حسین

far-cry-6.jpg

بر روی وبسایت پلی استیشن هنک کنگ تصویری از بازی فارکرای 6 قرار گرفت که مشخص شد آنتاگونیست بازی جیان کارلو اسپوزیتو بازیگر بریکینگ بد میباشد
براساس اطلاعات منتشر شده،بازی در منطقه خیالی یارا جریان دارد که پایتخت آن اسپوزیتو هست و اینبار شما در نقش دنی رویاس رو در روی دیکتاتور شهر آنتون کاستیلو قرار میگیرید.
آنتون کاستیلو به همراه پسرش دیگو قصد دارد تا دوباره یارا را به شکوه و جایگاه گذشته اش برگرداند که در این مسیر خون های زیادی میریزد که باعث برانگیختن آتش انقلاب میشود
جنگلهای استوایی،سواحل زیبا و در کنار آن شهر اسپوزیتو باعث شده که لقب بزرگترین عنوان سری فارکرای از لحاظ وسعت را بگیرد.
در این راه با اسلحه های دست ساز و ماشینها، درکنار دوستان و ساکنین یارا یه جنگ بار رژیم کاستیلو پرداخته تا دوباره، آرامش را به یارا بازگردانید.
بازی قرار است در 18 فوریه برای کنسولهای نسل هشتم و نهم و pc عرضه شود و براساس اطلاعات استور،ارتقا از نسخه ps4 به ps5 رایگان است.
اطلاعات بیشتر و نمایش تریلر احتمالا، در روز یکشنبه ساعت 23:30 دقیقه به وقت تهران.

Last edited by a moderator:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
چه شود... :D
باید استوری معرکه ای داشته باشه که چنین بازیگری رو به عنوان شخصیت مقابل انتخاب کردن، چون قطعا هزینه میذاره رو دستشون.

کم کم با سایبرپانک و FC و اینا صنعت گیم داره به هالیوود نزدیک تر میشه. خدا رو چه دیدین، 30 سال دیگه اومدن فیلم های هالیوودی رو "عینا" براشون یه گیم AAA ساختن!

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
660
نام
امیرحسین
نسخه قبلی رو سر جمع نیم ساعتم بازی نکردم، فارکرای مشکلش اینه سریع تکراری میشه + گان پلی افتضاح :D
آی گفتی. شروع فارکرای 5 واقعا هیجان زده‌م کرد، با خودم گفتم دمش گرم چه داستان باحالی داره قطعا بازی جالبی در انتظارمه... ولی بعد که وارد دنیاش شدیم و گان‌پلی رو دیدم به زور و با تلاش‌های فراوان دو ساعت تحملش کردم:| حیف واقعا:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,337
نام
محمد
باید استوری معرکه ای داشته باشه که چنین بازیگری رو به عنوان شخصیت مقابل انتخاب کردن، چون قطعا هزینه میذاره رو دستشون
فک کنم بیشتر اون بخش مارکتینگ اشم بوده.
+
فعلا من به خوب بودن داستان امیدی ندارم.:D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
آی گفتی. شروع فارکرای 5 واقعا هیجان زده‌م کرد، با خودم گفتم دمش گرم چه داستان باحالی داره قطعا بازی جالبی در انتظارمه... ولی بعد که وارد دنیاش شدیم و گان‌پلی رو دیدم به زور و با تلاش‌های فراوان دو ساعت تحملش کردم:| حیف واقعا:D
آخه فقط هم گان پلی نبود، کلا دیگه هسته بازی تکراری شده.
از این قرارگاه برو بعدی اونجارو بگیر، الی آخر.
ماموریتهاش هم که یکدونش این قابلیت نداره که تو ذهنت حتی برای 2ساعت بمونه، یکی از یکی حوصله سربر تر.

کلا هسته گیم پلی بازی دیگه به تکرار افتاده اونهم وحشتناک زیاد.
من اکثر بچه هایی که میشناسم همه به اتفاق از خسته کننده بودن و تکراری بودن بازی مینالن، خودم هم نتونستم تموم کنم.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کم کم با سایبرپانک و FC و اینا صنعت گیم داره به هالیوود نزدیک تر میشه

Apocalypse = بروس ویلیس
بازی Riddick و Wheelman = وین دیزل
Stranglehold = چوو یون فت
اونیموشا = ژان رنو
بیاند = الن پیج ، ویلیم دفو
COD AW = کوین اسپیسی
Death Stranding = نورمن ریداس ، لیندزی واگنر ، مدز میکلسن و ...
و کلی مثال دیگه :D چیز جدیدی نیست :D

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
کم کم با سایبرپانک و FC و اینا صنعت گیم داره به هالیوود نزدیک تر میشه.

عجب پدیده مبارک و میمونی :|
البته از لحاظ درجا زدن تو خلق ایده ناب هم صنعت گیم داره قدم های بزرگی به سمت هالیوود برمیداره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر