امتیازات The Last of Us Part II

پیش بینی دقیق شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    369
  • نظرسنجی بسته شده است .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
146004

The Last of Us Part II

Release Date: 19 June 2020
Developer: Naughty Dog
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Platforms: PS4, PS4 Pro

SmartSelect_20240127_112654_Samsung Internet.jpg
KeenGamer-----------------100
The Digital Fix-------------100
BaziCenter-----------------100
Gaming Age----------------100
The Sydney-----------------100
Digital Chumps------------100
Games.cz-------------------100
Screen Rant----------------100
GameOver.gr--------------100
Washington Post---------100
GRYOnline.pl---------------100
Digital Trends--------------100
Gamer.nl--------------------100
Comicbook.com----------100
Vgames---------------------100
Gamersky-------------------100
Power Unlimited----------100
Everyeye.it-----------------100
SpazioGames-------------100
Malditos Nerds------------100
Game Rant------------------100
Impulsegamer--------------100
Telegraph-------------------100
Guardian---------------------100
DarkStation-----------------100
Shacknews------------------100
Gameblog.fr-----------------100
VG247------------------------100
IGN-----------------------------100
Game Informer--------------100
Trusted Reviews------------100
VGC-----------------------------100
We Got This Covered------100
JeuxActu----------------------100
M3-------------------------------100
PlayStation LifeStyle-------100
PlayStation Universe-------100
Post Arcade------------------100
Push Square------------------100
TheSixthAxis-----------------100
GameSpew--------------------100
GamesRadar+----------------100
GamingTrend-----------------100
God is a Geek----------------100
Hardcore Gamer------------100
Attack of the Fanboy-------100
Carole Quintaine-------------100
COGconnected--------------100
Critical Hit--------------------100
Daily Star----------------------100
Digitally Downloaded------100
EGM----------------------------100
Eurogamer Italy-------------100
Areajugones-----------------100

Hobby Consolas-------------99
Game Over Online-----------98
XGN------------------------------98
Atomix--------------------------98
GamePro Germany----------97
Vandal---------------------------97
Multiplayer.it------------------97
Cheat Code Central----------96
Forbes--------------------------95
LevelUp-------------------------95
Worth Playing-----------------95
Gaming Nexus----------------95
3DJuegos----------------------95
Merlin'in Kazan---------------95
The Games Machine--------95
Jeuxvideo.com---------------95
Millenium-----------------------95
Easy Allies----------------------95
Wccftech------------------------95
Press Start Australia--------95
PSX-Sense.nl------------------95
GamesBeat---------------------95
IGN Italia------------------------95
4Players.de--------------------94
Meristation---------------------93
AusGamers--------------------92
Player 2--------------------------91
DualShockers-----------------90
Noisy Pixel---------------------90

Edge Magazine---------------90
USgamer------------------------90
VideoGamer--------------------90
Video Chums-------------------90
Metro GameCentral----------90
CGMagazine--------------------90
Gamer.no------------------------90

Destructoid----------------------85
Gamers Heroes----------------80
New York Daily News---------80
Digital Spy-----------------------80
New Game Network-----------80
Stevivor---------------------------80
GameSpot------------------------80

ZTGD------------------------------75
Riot Pixels------------------------72
TheGamer------------------------70
Game Revolution---------------70
GAMINGbible--------------------70
IGN Japan------------------------70
Cultured Vultures---------------65

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
من یه فلش بک بزنم به چند سال پیش وقتی خبر این اومد که نویسنده WestWorld اومده توی تیم ناتی داگ برای Part II کمک کنه! اون موقع یادمه توی تاپیک بازی یه بحث جالبی ایجاد شد که میگفتن انتظارتون رو به اندازه‌ی WestWorld بالا نبرید چون طرف نویسنده‌ی اصلی سریال نبوده و نویسنده کمکی بوده! :D
حالا ببینید ناتی داگ چی کار کرده که داره با شاهکارهای سینما مقایسه میشه...

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
منظور اون‌ها این نبود که این بازی واقعا در حد کیفیت شنیدلیسته. منظورشون این بود که تو مدیوم ویدیوگیم در مقابل خیلی از بازی‌های بکش برو جلوی جان‌ویکی، این بازی شیندلر لیسته.

You know what medium means, don't you Amir ? it's a middle position between two extremes not more , I don't believe what Jeff said is a metaphor and if it is , then very poor choice of words

شما اگه دقیق تر بخونی پست من عرض کردم که حرف شما به اندازه ی حرفی که نقل قول کردی اشتباه.

خیر ، شما این دقت را نداشتی که من از استانداردهای خود منتقد برای جوابش استفاده کردم، در ضمن باید بگم مقایسه وقتی غلطه که شباهت بین دو چیز خیلی کم یا اصلاً وجود نداشته باشه در صورتی که از تکنیک های فیلم‌سازی داره بیشتر و بیشتر در

ساخت بازی‌ها استفاده میشه و الهام بخش اونها بوده خصوصاً در cinematography بازی‌های story-driven که cut-scene زیاد دارن، برای همین هست که transition بازی‌ها به سریال داره افزایش پیدا میکنه و سریع‌تر شده

PS: ناگفته نماند out of context وقتی معنی داره که من با یک نقل قول اشتباه به چهارچوب داستانی اشاره مستقیم کرده باشم ، در صورتی که من فقط در بخش چهارم به sub-text داستان پرداختم نه به context یا محتوی اون

آخرین ویرایش:

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
از اینا بگذریم، چرا پست من که آخرین پست امتیاز و نقد دار تاپیک بود پاک شد، فکر کنم تو تاپیک اشتباهی فرستادمش :)) (هیچ اسپویلی هم نداشت).

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
من نمیدونم کدوم منتقد بی سوادی همشهری کین رو برای این بازی مثال زده چون نه جایگاه همشهری کین رو تو دنیای سینما میشناسه نه تلو رو تو دنیای گیم :D

همشهری کین بدین خاطر معروفه که برای روایتش کاملا از ابزار سینمایی و عمق تصویر و نشون دادن چند تا فعالیت همزمان فقط در یک نما استفاده میکنه بر خلاف تکنیک های رایج اون زمان که انگار داشتی یک تئاتر رو فیلمبرداری میکردی. یعنی همشهری کین نماد استقلال هنر سینماست و نشون داد که سینما قرار نیست وام گذار هنرهای دیگه باشه و طبعا تو دید عام و خاص شان پایین تری نسبت به دیگر هنرها ادبیات و نقاشی و تئاتر داشته باشه

مقایسه مستقیمش تو دنیای گیم میشه هف لایف یا ایکو . یا دیگر بازی های سبک های دیگه که تو مدنظرتونه و و واجد این شرایطه .

تلو ادامه راه همشهری کین(های) هنر گیمه ، تلو به کمال رسوندن ابزار و مشخصات روایت در ویدئو گیمه اما اون بازی که قواعد رو میشکونه و دوباره سرهم بندی میکنه نیست. داستان خارج از عرف یک بازی رو پیشرو در مسائلی میکنه، اما همشهری کین نمیکنه چون اون به خاطر تکنیک های خلق شده اش این جایگاه رو تو سینما داره. یعنی در سبک بازی های تلو اونی که باید همشهری کین باشه رزیدنت ایول 4 عه.

به هر حال برای تلو میشه شاهکارهای دیگه سینما رو مثال زد اما نه همشهری کین.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دستت درد نکنه داداش، یعنی بعد ۱۴ سال عضویت نمیدونم چی رو کجا بذارم؟! :|:D.

امتیاز پردیس‌گیم که تو OpenCritic ثبت میشه و سامری انگلیسیش رو گذاشته بودم (به عنوان آخرین سایت فارسی باقی مونده که تو OpenCriticه).

سایت های گیمینگ فارسی مختلف رو این چند وقت فقط و فقط به خاطر TLoU زیر نظر گرفته بودم، اینم ثمره‌ش برای انتقالشون به فروم قدیمی و مورد علاقت :D.
شرمنده من طوری دیگه ای خوندم کامنتتو.
عجیبه پاک کردن . اتفاقا یادمه همچین پستیو . لایک هم شاید زده بودم. :D
ناامید نشو . این فروم رفتن رو ما باید برا نسل بعد به ارث بذاریم. وگرنه فکر میکنن آنلاین یعنی اینستا و یوتیوب :))

• Like
Reactions: asheghangta

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین
: به نظرم هر منتقد آماتوری که یکم با تاریخ سینما آشنا باشه میتونه بگه که این جمله جز یک ادعای اغراق‌آمیز ، چیزی بیشتر نیست
لول الان اومدی سایت hollywood reporter زیر سوال بردی ؟ :)) این سایت با این کارنامه ۱۰۲۰۰ نقد فیلم توی متا زیر سوال میبری ، باشه اینا اماتورن تو خوبی . :))
گفتم که تپه ی بعدی هم فتح میکنید، منظورم همین بود :-j عزیزم بال بالم بزنی فایده نداره ، وقتی چنین سایتهای با سابقه و معتبری چنین تعریفایی از بازی کردن ، نظر امثال تو ذره ای اهمیت نداره. موفق باشی.

152843

راستی بحث منتقد اماتور شد یادی کنیم از این دوستمون

152844

152845

شب و روزگار خوش

آخرین ویرایش:

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
به شخصه از این فضایی که ایجاد شد از طرف یه عده بی طرف (!) که همه هم عاشق نسخه 1 بودن و نظر واقعیشون رو بعد 30 ساعت گفتن بدمم نیومد. این بازی کارشو درست انجام داد خیالتون راحت:D
امیدوارم کارگردان بازی بعد ND دراکمن نباشه تا قشنگ با خیال راحت 6 7 سال وقت داشته برای Part III و با همین شجاعت و دقت بازی رو ادامه بده. نظر شخصیم اینه که خیلی از این نفرت پراکنی تماما مربوط به خود ip تلو هم نیست, بلکه بخشیش به خاطر خود شخص دراکمنه, اما خوب چه کسی خوشش بیاد چه خوشش نیاد دراکمن یکی از تاثیر گذارترین ادمای حال حاضر گیمینگه و توی پروژه هایی که روش کار کرده چیزی جز شاهکار ارائه نکرده.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من نمیدونم کدوم منتقد بی سوادی همشهری کین رو برای این بازی مثال زده چون نه جایگاه همشهری کین رو تو دنیای سینما میشناسه نه تلو رو تو دنیای گیم :D

همشهری کین بدین خاطر معروفه که برای روایتش کاملا از ابزار سینمایی و عمق تصویر و نشون دادن چند تا فعالیت همزمان فقط در یک نما استفاده میکنه بر خلاف تکنیک های رایج اون زمان که انگار داشتی یک تئاتر رو فیلمبرداری میکردی. یعنی همشهری کین نماد استقلال هنر سینماست و نشون داد که سینما قرار نیست وام گذار هنرهای دیگه باشه و طبعا تو دید عام و خاص شان پایین تری نسبت به دیگر هنرها ادبیات و نقاشی و تئاتر داشته باشه

مقایسه مستقیمش تو دنیای گیم میشه هف لایف یا ایکو . یا دیگر بازی های سبک های دیگه که تو مدنظرتونه و و واجد این شرایطه .

تلو ادامه راه همشهری کین(های) هنر گیمه ، تلو به کمال رسوندن ابزار و مشخصات روایت در ویدئو گیمه اما اون بازی که قواعد رو می خط چشکونه و دوباره سرهم بندی میکنه نیست. داستان خارج از عرف یک بازی رو پیشرو در مسائلی میکنه، اما همشهری کین نمیکنه چون اون به خاطر تکنیک های خلق شده اش این جایگاه رو تو سینما داره. یعنی در سبک بازی های تلو اونی که باید همشهری کین باشه رزیدنت ایول 4 عه.

به هر حال برای تلو میشه شاهکارهای دیگه سینما رو مثال زد اما نه همشهری کین.

The Last Of Us is not just the finest game that Naughty Dog has yet crafted and an easy contender for the best game of this console generation, it may also prove to be gaming’s Citizen Kane moment – a masterpiece that will be looked back upon favourably for decades.

The Last Of Us

به نظر خودم کسایی مثل اوئدا با بازی های مثل ایکو مثل پیشگام هایی مثل جرجز ملیس ، هارولد لوید و و و هستن که قصه گویی ، تیریک های سینمایی و خیلی چیزای دیگه رو آوردن ...

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
اینو قبلا گذاشتیم ولی فقط میخوام ببینم ایا ایشون هم جوگیر و بی سوادن ؟

View attachment 152903
View attachment 152904

سیتیزن کین رو دیدی تو؟ :D

من منظورم اینه کارش شبیه کار سیتیزن کین نیست بعد رفتی توییت یک نفر دیگه رو اورده بودی که اصلا یه چیز دیگه داره میگه ، اصلا داره میگه بازی شبیه یه فیلم دیگه است که مرد :D
این بهت بگم شبیه سیتیزن کین نیست معنیش این نیست بازی شاهکار نیست اینو سریع برات حلش کنم یه نفس راحت بگشی :D
سیتیزن کین یک صفت نیست که بگیم بازی سیتیزن کینه یعنی خوبه، بگیم سیتیزن کین نیست یعنی بده
سیتیزن کین یک فیلم با مجموعه تاثیر گذاری که در یک تاریخ مشخص از سینماست ، یک چیز خاصه ، صفت نیست.
وقتی ارجاع داده میشه بهش، میفهمی شباهتی به هم ندارن
البته نیازش اینه که حداقل سیتیزن کین رو دیده باشین یا صفحه ویکیپدیاش رو چک کرده باشین(اینجا میتونی بگی پس منتقد امپایرانلاین سیتیزن کین رو حتما ندیده و یا صفحه ویکیپدیاش رو چک نکرده:D)
وگرنه اگر همش دیدن تو لیستا رتبه اوله پس یه خری هست بله حق با شماست :D

مثلا میتونه پدرخوانده باشه
سیتیزن کین نمیتونه باشه
مثلا فکر کنم یکی دیگه بیاد بگه شبیه خوب بد زشته اینم برات اوکیه میگی اینم حالیشه با یه شاهکار سینما مقایسه اش کرده :D

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین
سیتیزن کین رو دیدی تو؟ :D

من منظورم اینه کارش شبیه کار سیتیزن کین نیست بعد رفتی توییت یک نفر دیگه رو اورده بودی که اصلا یه چیز دیگه داره میگه ، اصلا داره میگه بازی شبیه یه فیلم دیگه است که مرد :D
این بهت بگم شبیه سیتیزن کین نیست معنیش این نیست بازی شاهکار نیست اینو سریع برات حلش کنم یه نفس راحت بگشی :D
سیتیزن کین یک صفت نیست که بگیم بازی سیتیزن کینه یعنی خوبه، بگیم سیتیزن کین نیست یعنی بده
سیتیزن کین یک فیلم با مجموعه تاثیر گذاری که در یک تاریخ مشخص از سینماست ، یک چیز خاصه ، صفت نیست.
وقتی ارجاع داده میشه بهش، میفهمی شباهتی به هم ندارن
البته نیازش اینه که حداقل سیتیزن کین رو دیده باشین یا صفحه ویکیپدیاش رو چک کرده باشین(اینجا میتونی بگی پس منتقد امپایرانلاین سیتیزن کین رو حتما ندیده و یا صفحه ویکیپدیاش رو چک نکرده:D)
وگرنه اگر همش دیدن تو لیستا رتبه اوله پس یه خری هست بله حق با شماست :D

مثلا میتونه پدرخوانده باشه
سیتیزن کین نمیتونه باشه
مثلا فکر کنم یکی دیگه بیاد بگه شبیه خوب بد زشته اینم برات اوکیه میگی اینم حالیشه با یه شاهکار سینما مقایسه اش کرده :D
اره بابا دیدمش خیلی وقت پیشم دیدمش . بابا منظور این منتقد از این مقایسه اینه که تاثیری که این بازی روی صنعت بازی میذاره مثل سیتیزن کین میمونه که تو صنعت سینما گذاشت ، نه اینکه شبیه اونه :D
اون منتقد دیگه منظورش اینه که میزان تاثیر و اثرگذاری بازی براش مثل فیلم فهرست شیندلر بوده . نه اینکه بازی کپیه فهرست شیندلر :D
کلا یه سوتفهام شده . اینجا بحث تاثیر این بازی رو صنعت بازی بوده که با چنین اثاری مقایسش کردن :D

152908

عجبا :D
ای بابا ، کلا زدی کوچه علی چپ ، اوکی راحت باش :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: vaan 2 and benjohn

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
اره بابا دیدمش خیلی وقت پیشم دیدمش . بابا منظور از این منتقد از این مقایسه اینکه که تاثیری که این بازی روی صنعت بازی میذاره مثل سیتیزن کین میمونه که تو صنعت سینما گذاشت ، نه اینکه شبیه اونه :D
اون منتقد دیگه منظورش اینه که میزان تاثیر و اثرگذاری بازی براش مثل فیلم فهرست شیندلر بوده . نه اینکه بازی کپیه فهرست شیندلر :D
کلا یه سوتفهام شده . اینجا بحث تاثیر این بازی رو صنعت بازی بوده که با چنین اثاری مقایسش کردن :D

عجبا :D

• Smile
Reactions: Sepi_60

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
یه چیزایی دیدم تو تاپیک که باورم نمیشه ! حل شد. نقل قول نکنین اینجوری پست ها رو لطفا.

=====
یه مورد دیگه هم‌مسئله شخصی بود که واقعا احترام همو نگه دارین. ربطی هم‌به اینجا نداره اینجور بحث ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر