امتیازات Deadly Premonition 2

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
152544

Deadly Premonition 2
A Blessing in Disguise

ناشر: Rocking Star Games
کارگردان: SWERY
سبک: اکشن، متفرقه
تاریخ عرضه: 7/10/2020
پلتفرم: Nintendo Switch

متاکریتیک | اوپن‌کریتیک
57 | 63

152546

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
عین نسخه اول، اون نقدهای قطبی اش پابرجاست و به نظر میاد ادامه شایسته ای باشه :D
ولی از طرفی پرفورمنس و اجرای بازی روی سوییچ فرای فاجعه است!
حداقل امیدوارم بعدا رو PC پورت شه بازی اگه نمیتونن رو سوییچ پرفورمنس بهتری بگیرن

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
اقا نسخه اول اینو بازی کنین خدایی
گرافیک -پرفورمنس در حد افتضاح هست ولی داستان داره لاکردار
قول میدم با تک تک شخصیت هاش از یورک گرفته تا تامی و ایمیلی و جورج و کیسن ارتباط بگیرید و داستانش هم شوکه کننده هست

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
پیشنهاد میکنم کلیپ های بازی رو نبینین اصن. فریم ریت بازی از رادیواکتیو هم خطرناک تره و ممکنه نسل های بعدتون با آب مروارید به دنیا بیان.

خوبه من و تو از یه جا زخم خوردیم
بیچاره اونایی که باید بازی رو نقد می کردن :D

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
عین نسخه اول، اون نقدهای قطبی اش پابرجاست و به نظر میاد ادامه شایسته ای باشه :D
ولی از طرفی پرفورمنس و اجرای بازی روی سوییچ فرای فاجعه است!
حداقل امیدوارم بعدا رو PC پورت شه بازی اگه نمیتونن رو سوییچ پرفورمنس بهتری بگیرن
رو پی‌سی هم پورت بشه نباید انتظار پرفورمنس بهتر از فاجعه رو داشته باشیم. هموت نسخه اولشو با بدبختی میشه رو پی‌سی تموم کرد. :D
فکر کنم این ضعف فنی تبدیل به امضای بازیای سوئری شده دیگه. :D

پ.ن.:
:دقیقا این کامنت نظر کسایی مثل من رو خلاصه میگه: :D

152552

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خوبه من و تو از یه جا زخم خوردیم
بیچاره اونایی که باید بازی رو نقد می کردن :D
یه جاهایی بازی استاپ میشه کاملا! فکر کن فریم میاد روی صفر!:D خب لعنتی خیر سرت خیلی وقته توی این صنعت هستی، چندتا بازی هم ساختی. خبرت پاشو یه تیم دست و درمون بیار که اینقدر تعطیل نباشه اوضاعشون. در حدی افتضاح هست که جیم استرلینگ ایمیل زده بهشون و گفته نمیخوایین درستش کنین؟ اونا هم گفتن نه!:D

آخه کدوم بازی رو دیدین اینجوری باشه؟ کنترل کیفی کدوم قبرستونیه؟ برنامه نویساتون رو از کدوم جهنمی آوردین؟ بازی گرافیکش هم تعطیله آخه. واقعا با چه رویی بازی رو با این وضعیت عرضه کردن؟:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
یه جاهایی بازی استاپ میشه کاملا! فکر کن فریم میاد روی صفر!:D خب لعنتی خیر سرت خیلی وقته توی این صنعت هستی، چندتا بازی هم ساختی. خبرت پاشو یه تیم دست و درمون بیار که اینقدر تعطیل نباشه اوضاعشون. در حدی افتضاح هست که جیم استرلینگ ایمیل زده بهشون و گفته نمیخوایین درستش کنین؟ اونا هم گفتن نه!:D

آخه کدوم بازی رو دیدین اینجوری باشه؟ کنترل کیفی کدوم قبرستونیه؟ برنامه نویساتون رو از کدوم جهنمی آوردین؟ بازی گرافیکش هم تعطیله آخه. واقعا با چه رویی بازی رو با این وضعیت عرضه کردن؟:D

اینا این قدر خسته بودن، تریلر تبلیغاتی بازی رو هم با مشکل پرفورمنسی دادن بیرون
بازم امیدوارم اگه کسی رو PC پورتش کرد، یه دستی به سر و روی بازی بکشه :D (یا حداقل ماد شه یه چیزی :D)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
من تقریبا مطمئن شدم تیم پشت بازی خودشون بازی رو اصلا اجرا نکردن، یه چی سرهم کردن و مستقیم فرستادن برای پخش و فروش :-"
اصلا مگه میشه حتی یکیشون بازی رو نیم ساعت بازی کرده باشه، بعد بگه اهم اره این بازی اماده عرضه هس :-??
+
1-2 تا نقد که از بازی دیدم، مثل اینکه داستان و شخصیت ها هم نسبت به شماره قبلی افت کردن و اون اندازه جالب نیستن، خلاصه اینکه یه downgrade کامل هست نسبت به شماره اول :-"

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
من تقریبا مطمئن شدم تیم پشت بازی خودشون بازی رو اصلا اجرا نکردن، یه چی سرهم کردن و مستقیم فرستادن برای پخش و فروش :-"
اصلا مگه حتی یکیشون بازی رو نیم ساعت بازی کرده باشه، بعد بگه اهم اره این بازی اماده عرضه هس :-??
+
1-2 تا نقد که از بازی دیدم، مثل اینکه داستان و شخصیت ها هم نسبت به شماره قبلی افت کردن و اون اندازه جالب نیستن، خلاصه اینکه یه downgrade کامل هست نسبت به شماره اول :-"

البته اینم باز قطبیت داشت
یه سری که خوندم نقدها رو اندازه نسخه اول با داستان حال کرده بودن و کلا شخصیت ها رو خیلی واقعی و دوست داشتنی توصیف کردن
منتها اکثرشون باز به خاطر پرفورمنس شاهکار بازی یه نمره زردی به بازی دادن رفتن :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
پیشنهاد میکنم کلیپ های بازی رو نبینین اصن. فریم ریت بازی از رادیواکتیو هم خطرناک تره و ممکنه نسل های بعدتون با آب مروارید به دنیا بیان.
من دیدم، حقیقتا باورم نمیشد. عجب پرفورمنس زباله ایی داره:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر